Keresés

Részletes keresés

Bambuló Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4608
még mindig szívesen megnézném az ös öröméről készült dokumentumfilmet :-)
Előzmény: angyalarcú (4606)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4607
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4606
volt...imádtam:-)
Előzmény: Bambuló (4605)

Bambuló Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4605
ilyenben már volt része, kedves hölgy?
Előzmény: angyalarcú (4604)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4604
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.15 0 0 4603
Mindenkinek minden szépet és jót kívánok !!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 4602
Charlie1162…….Köszike !!!!!!!
Te ismersz engem ezt én is tudom ….Hát unatkoztam és újra benéztem ,de nemsokára megint lépek is . És törlöm az összes hozzászólásaimat mindent ahogy szoktam :D :D .Angolosan távozok !!!! Talán majd következő nyáron nyárvégén megint visszanézek ide .De itt nem változott semmi nők nincsenek sehol …………….
Egyébként láttam az oldaladat ügyes vagy nagyon jó lett tényleg .Remélem azért már sikerült olyan hölgyet találnod amilyent szeretnél .Te tényleg nagyon kitartó vagy megérdemelnéd ……… Üdv
Előzmény: Charlie1162 (4601)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.09.14 0 0 4601
Sokat javult a helyesírásod tavasz óta!:) A történeteken azért van még mit csiszolni!
Előzmény: Törölt nick (4598)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 4599
Ti tudtátok ,hogy az adatlaphoz a bemutatkozásnál be lehet tenni képet ????
Szerencsére sikerült be tennem kettő képet is magamról ………
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.13 0 0 4598
Én mondtam ,hogy a helyesírás nálam káosz nem az erősségem :D
Ezért is kellene nekem egy szigorú tanár néni aki talán még tud velem valamit kezdeni egy pálca jelenlétében .:D :D :D
Egyébként szerintem mindenkinek megvannak a rossz és a jó tulajdonságai senki nem tökéletes .Nekem például a legrosszabb az önfejűségem és a türelmetlenségem ha valamit nem kapok meg ma lehet holnap már dacból sem kell .És ami még nagyon rossz ,hogy nagyon sértődékeny vagy …De hát vannak itt jó tulajdonságok is :D őszinte vagyok nekem tényleg ami szívemen a számon .Érzelgős vagyok és néha romantikus ugyanakkor szeretem az extrémem dolgokat a szexben a spankingba „szexörült „Egyébként volt idő mikor küzdöttem magammal szembe és próbáltam legyőzni megszabadulni a spankingtól .Olyan beteges dolognak tartottam ezt ,hogy én erre izgulók fel .Más is így volt ezzel így?? Aztán rá jöttem ,hogy nem küzdhettek ellene én ilyenek születtem .Ez izgat igazán fel bármit is csinálok nem lehetek más mint aki vagyok .Ezért is keresek olyan nőt hölgyet akinek hasonló álmai vágyai vannak és talán így kölcsönösen megvalósíthatjuk egymásét .Bár az én álmaimat sosem fogom ki élni igazán ,de még le írni sem .Mert hát annyi kis történet van a fejembe ,hogy egész nap csak ezt írhatnám .De hát úgy-e dolgozni is kell .Egyébként mikor olyan 14-éves fiú voltam barkát szedtem egy idegen ház előtt tördeltem össze vissza a kis bokrot .Egy 30-40-év körüli szigorú nő jött ki a kertes házból és elkezdett kiabálni velem .Majd felvett a földről egy már letört barkaágat és felém közeledet . Én persze elfutottam !!De álmomban ott vagyok megfogja a kezemet én engedelmeskedem .De azért nagyon” félek „ behúz a házába .Nincs otthon senki délelőtt van 11-óra körül a férje dolgozik . Lehúzza a nadrágomat és az alsómat is .Egy nagy székre ül és ölébe fektet….Már nem szidkólodzik csak annyit mond –„Mindjárt jól elverem vele a kis feneked . „ Elsőnek a tenyerével majd a barka ággal jó alaposan elveri a POPSIM . Szép piros lesz majd amikor végez kijelenti mehetek haza ,de ha még egyszer meglátja hogy bántom a kis barkáját megismételjük ez újra és újra .Én persze ezek után vörös popsival megyek mentem haza .Sajnálom ,hogy elszaladtam gyerekként ki tudja talán lett volna olyan bátor a hölgy és megtörténik ez .Nagyon izgat ez a dolog ,de múltat nem lehet visszahozni ,de talán a jövőbe még valahogy meglehet élni .OFF tudom elnézést a kis történetért ,de ez csak egy bevezetés volt .Egyébként megvan a történet negyedik-rész is a kis a kis SpankingStory topikban .Hogy hány részes lesz fogalmam sincs csak úgy magától íródik életre kell .Csak egy-két sort tudok a következő részből .De az épp elég mindig kinyit újabb és újabb kis álom kaput .De mindig ott lesz egy érzékeny srác aki néha romantikus is .Szeretném ,ha külső ember aki ezt nem is szereti tudná ,hogy itt igen is lehet romantika érzelem és szerelem is .Majd kifejtem a szerelmet a kis Vanessa-val…. Fogunk mi még talán a történetbe együtt menekülni a Tátra magas hegyei között Angyalarcú és kegyetlen emberei elől .Persze még nem tudom pontosan mi is lesz de majd összeáll …Persze lehet kevesebbet fogok írni munka ,tanulás sok egy kicsit .A helyesírásról meg annyit ha nagyon zavar titeket .Legyen egy önként jelentkező akinek mindig átküldhetem az új részt előre e-mailben és ő visszaküldi nekem javítva és úgy teszem csak majd fel .De majd megpróbálok jobban oda figyelni hátha kevesebb lesz .De egy tanár néni is figyelhetne rám az jobb volna :D :D .
Előzmény: Törölt nick (4596)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.13 0 0 4597
dehogy haragszom
Előzmény: Törölt nick (4595)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4596
Gyermekem a ban ben dologra figyelj odamert különben bünti lesz
Előzmény: Törölt nick (4595)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4595
angyalarcú remélem nem haragszol rám ???
Én tudom te nem olyan vagy mint amilyen az én történetembe ….
De ezt csak egy történet amit olyanra írok amilyenre akarok…………
Vagy nagyon haragszol rám ??????????
Büntit érdemlek ??? De akkor te is   Puszi ne haragudj tényleg !!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4594
Sziasztok megnyitottam akkor a SpankingStory topikot .
És remélem nem csak én fogok oda történeteket írni …
Szerintem mindenkinek vannak álmai vágyai jó volna ha leírná őket
Legyen az igaz történet vagy csak egy álom egy kis képzelet …..
Charlie1162 Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4593
Ha sztorizni akarsz praktikusabb egy blog szerintem: www.blogger.com
például.
Előzmény: Snakeins (4590)
fan_fan Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4592
A sztori sem semmi, de a fotó egyenes kolosszális !
Előzmény: Törölt nick (4580)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4591
Köszi 11 hozzászólás nem gond van itt egy pár topik ahova írhatok .Ha sikerül meglesz 23:00-ra minden .üdv ÉS KÖSZI !!!!!
Előzmény: Snakeins (4590)
Snakeins Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4590
Minimum 30 hozzászólásra van szükséged ezen a nicken - most 19 van, tehát 11 kell még.
Ha ez megvan, akkor evvel a témával elmész a HUSz Vigalmi negyedébe, és ott, a topikcímek fölött jobbra látsz egy olyan gombot, hogy _Topiknyitás_ - arra katt, és már kezdheted is!
- Most is megnézheted, de per pillanat azt fogja kiírni, hogy 'Nem nyithat topikot_ - vagy valami hasonlót, már nem emlékszem pontosan.
Előzmény: Törölt nick (4589)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4589
Sziasztok ha valaki le írja nekem ,hogyan is kell hol is kell topikot nyitni ígérem 23:00 előtt meglesz a harmadik rész is . spankinglord23@index.hu Sajna én tök kezdő vagyok ebbe és NEW TOPIK felíratott sehol nem láttok ………Persze lehet én bénázok itt ….üdv és köszönöm !!!
filodom Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4588
én is tegyek be irományokat?amelyik kutya ugat,az nem harap-alapon?:-)
Előzmény: angyalarcú (4585)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4587
Nem kicsit off. Inkább "romboló jellegű, összefüggéstelen sztorik" topik kellene ehhez.  
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4586
Rendben értettem OFF !!!
De azért kár érte …….. Na mindegy …..
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4585
szerintem nyisson egy  spankingstory topicot, ott publikálhatja,  de  ez  itt  most  kicsit  OFF.-))))))
Előzmény: Törölt nick (4584)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4584

Tudom édes nem is szeretnélek ha az lennél .De ez csak egy történet és most ilyen szerep jutott neked .De ne aggódj átfogsz kerülni a másik oldalra hamarosan és nagyon-nagyon vörös lesz a kis popsid .Bár amit neked szánok nem hiszem hogy a valóságban is élveznéd .Lesz itt minden félre spanking lány-fiút ,fiú-lányt és lány-lányt .Ami a célom hogy vegyítsem az érzelmeket a szerelmet a romantikát és a vad durva erőszakos BDSM spanking stílust egyszerre .Ha sikerül és jól...Végre hozzá kezdettek a 200 oldal körüli regényem megírásához .A történet már megvan természetesen ,a fejecskémbe teljesen más mint ez .Ez csak egy próba nem több …. Meglátjuk ,hogy sikerül majd …….Puszi!!!
Előzmény: angyalarcú (4581)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4583
a Tizenegyezer vesssző  megfelel?
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4582
És fel kell olvasni az asztalra helyezett novellát, közben pedig záporozni kezdenek az ütések
Előzmény: angyalarcú (4577)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4581
NEM VAGYOK DOMINA!!!!!!!!!!:-)))))
Előzmény: Törölt nick (4580)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4580
Magas hegyek 2 rész !!!

Miután az ajtó kinyílót egy rám édesen mosolygó csaj fogadott .Barna hosszú egyenes haj és édes kis gesztenye szemeik vegyültek az arcán lévő tündéri mosollyal .Hát igen ő volt Vanessa .Egy kis fehér köntös volt rajta a haja csurom víz volt gondoltam épp előttem jöhetett ki a zuhany alól .Jaj olyan szexi lábai voltam egy-két apró vízcsepp épp folydogált le róla . Alig bírtam magammal legszívesebben a lábai elé vettetem volna magamat .Elképzeltem ahogy puszilgatom és minden egyes apró vízcseppet lenyalók róla .Mindig is imádtam a szép formás női lábat az övé pedig különösen az volt .Miután bemutatkoztam elmeséltem mi is történt velem .Vanessa csak mosolygót édesen és meglepődtem mikor azt mondta ő is most jött és éppen így járt mint én .Kedves volt nagyon és behívott a szobájába …….Valahogy úgy éreztem van köztünk valami egy kis szikra amiből láng is lehet .Persze mikor ecseteltem neki ,hogy esetleg a másik ágyon el a aludhatnék nála furcsán nézet rám .De igen mondott végül is !!!De közölte velem ,hogy ő nem olyan lány és nem szeretné ha éjszaka úgy megközelíteném .Különben is neki vőlegénye van akit annak ellenére hogy épp megcsalta őt még mindig nagyon szeret .Hamar kiderült hogy az a srác miatt menekült így Vanessa a hegyekbe .Bár nem igazán értettem melyik az a marha pasi aki egy ilyen csajt megtud csalni . Vanessában minden benne volt amit egy pasi kívánhat gyönyörű ,szexi ,intelligens és tényleg egy kiváló egyéniség .Nem olyan mint az én volt barátnőm aki mindig piszkált bántott és csak magáról beszélt képtelen volt az én gondjaimat érzelmeimet átérezni megérteni .Csak az övét majszolta …..De végül is két évig jártam vele Annával …Mi tartott minket össze ??? Hát ez jó kérdés szerintem csak a szex ……. Vanessával miután jó kibeszéltük magunkat letusoltam és együtt tévéztünk .Fura volt az egész olyan volt ő nekem mint a testem a részem egy rég elvesztett darabja vagy valami ilyesmi .Annyira kívántam annyira szeretem volna ha ott és most az övé lehetek és ő az enyém .Égetem a vágytól mint egy kamasz szűz kisfiú aki szeretné már felfedezni a gyönyör édes kis barlangjait .De visszatartottam és nem nyomultam Vanessára .Megígértem neki hogy nem kezdeményezek és ezt be is tartottam . De azért egy két oldalas jó éjt puszit adtunk egymásnak !!! Majd hajnal 1-órakor kéjes jajgatásokra ébredtünk . A kicsi Vanessa nagyon megijedt hogy még is mi lehet ez én persze lovagiasan megnyugtattam .És megígértem neki megyek és megnézem!!! A szobából kijőve a hangos szinte felerősödte de én követem a jajgatásokat .Az 1-es szobából jöttek bár féltem de bekopogtam . Lady angyalarcú fogadott egy vastag tenisz ütőre hasonlító paskoló volt a kezébe és szinte vér vörös szemekkel kérdezte .-„Te meg mi a francot keresel itt csak nem azt szeretnéd hogy elverjem a te picsádat is „”” Ez a hangnemet szörnyű volt hallgatni ez a nő maga volt az ördög tényleg. Alig tudtam beszélni :::-Hát én…izé.. csak ….egy kis …………szóval fogkrém után …….otthon hagytam ”mondtam neki ” . Angyalarcú még idegesebb lett ….-És kijelentette –Te barom állat!!! ………..Majd megfogta a kezemet és berántott a szobájába .Egy jó nagy szoba volt egy hatalmas ágyal a közepén .És ágyon egy szőke hajú nő hatalmas fenekét láttam ahogy az ágyra hajolt .Nagyon vörös volt a popsija szegénynek . Lady angyalarcú egy székre ültette és azt mondta várjak mindjárt megkapom a kis fogkrémeket .Majd a szőke hajú nőhöz lépet és megparancsolta neki ,hogy pucsíccson feszesebben és a paskolóval rávágott a fenekére .Hatalmasakat ütött csak ,úgy csattant a szöszi csaj popsija . Lady angyalarcú miközben verte a popsiját mosolygót néha gunyosan .Egyszerűen lehetet rajta ,hogy élvezi ahogy szegény kis szöszi kislány popsiját vörösre veri .A kis szöszi sikoltozott egy két erősebb ütésnél és próbálta a kezével folyamatosan megvakarni a popsiját .Miközben ide-oda mozgatta a vörös popóját De Lady angyalarcú tovább folytatta és már szinte vérvörösre változott szegény kislány feneke .Nagyon sajnáltam a kiscsajt ,de valahogy féltem közbe avatkozni !!! Majd végre abbahagyta a kis szöszi szomorú szemekkel nézet rám miközben előttem felhúzta a kis bugyiját . Lady angyalarcú meg kijelentette neki legközelebb nádpálcával fogja elverni a fenekét .A kiscsaj ha nehezen is de elhagyta a szobát .Szerintem nagyon fájhatott szegény kis popsija .Majd ketten maradtam Lady angyalarcúval a szobába .Majd hírtele felém fordult és ………..)foly.. köv )
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4579
Szerintem a te popsid is nagyon szép lehet vörösen !!!
Ne mondj ilyen hogy az övé szebb mert ez lehet nem igaz ….
Minden női popsi gyönyörű legyen az kicsi vagy nagy .Kerek almácska vagy édes kis szilvácska .
És hidd el a angyalkának én nem kellek és tudom neked sem ….
Én csak egy magányos pasi vagyok aki vörös popsiról álmodik ennyi ….
Bár angyalarcú lehet tényleg meg akar majd egyszer verni .De csak a kis történet végén .
Neki csúnya dolgokat szánok !!!!!És félek ,hogy mérges lesz rám nagyon …
De ez csak egy történet amiből semmi nem igaz …….
Az biztos ,hogy kemény dolgok lesznek nemsokára …..
De hát ez csak egy álom és álmodni mindig szép hisz az ezeregy történetet ír .
Előzmény: Dunaparti Olló (4574)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4578
Te meg domina leszel! Pedig kb. annyira vagy domina, mint én nő! :-))
Előzmény: angyalarcú (4575)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!