Keresés

Részletes keresés

mofdgy Creative Commons License 2012.01.12 0 0 216

Ez kimaradt :)

Előzmény: mofdgy (215)
mofdgy Creative Commons License 2012.01.12 0 0 215

van ennél szebb??

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.10 0 0 214
Rosszul fogalmaztam. Kulturált lehet sokféleképpen a dolog, úgy is, ahogy azt te is leírtad. De én inkább maradnék a közös folyatásnál.
Előzmény: TökÖdön (213)


TökÖdön Creative Commons License 2012.01.10 0 0 213

Kulturált keretek között?Nálad ez mit jelent? Nem akarnék belédhatolni :-D Engem csak az izgat hogy fogjuk egymásnak és azt nem tagadom hogy szívesen ki is verném neked utána,valószínű ugyanis hogy felizgulnánk. Ez még kulturált keretek között van? Akkor én komolyan gondolom.

Előzmény: Törölt nick (212)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 212
Ha ezt kulturált keretek között tudjuk tartani, akkor érdekelne (vagyis ha ténylegesen ennyiről szólna, és nem többről).
Előzmény: TökÖdön (211)
TökÖdön Creative Commons License 2012.01.09 0 0 211

Milyen jó is az :-) Egy jó haverommal sokszor versenyt pisilünk. Csak az a baj hogy nem vevő rá hogy egymást megpisiltessük,pedig irtó jó érzés valakinek fogni ahogy pisil:-D Ilyesmire sem vagy vevő? Gondold el,megfogod másnak és irányítod,rajzolsz vele a földre stb:-D

Előzmény: Törölt nick (207)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 210
Akkor tehetnénk egy próbát. Hm? :-)
Előzmény: Törölt nick (209)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.07 0 0 209

Tetszik a dolog!:)

Előzmény: Törölt nick (207)
mofdgy Creative Commons License 2012.01.06 0 0 208

nincs 1-2 kóbor lány akinek lenne története, pl éppen odaértem a bokorhoz, vagy ki gondolta, hogy ott szemben azok ablakok? :) 

hamár ez a téma akkor inkább utcán szabadban szeretem nézni ahogy a lányok pisilnek...

Volt régen egy barátnőm, soha nem próbáltuk a pisi-sexet de állandóan mentünk együtt wc-re vagy ha a szabadban jött rá vagy rám akkor oda is ...ő fogta a farkamat, ha én pisiltem én meg utána megnéztem, ahogy letolja a nadrágot utána a bugyit és leguggolva pisi kezd, majd ha végzett odatörölt kicsit és húzta vissza a ruháit... muszáj volt nekem előbb mert ha ő pisilt előbb akkor felállt és nem tudtam pisilni :)

sok park és vasutátjáró esett áldozatul...mindig volt benne egy kis izgalom, hogy talán jönnek éppen vagy meglátnak...de szerencsére megúsztuk mindig...a legjobbak akkor történtek mikor 3 napos rendezvények voltak a városban és a női mosdó állandóan tele volt, a közeli park meg nagyon sötét és tele volt fákkal, bokrokkal..a barátnője is jött néha velünk...sajnos ő kicsit alrébb kuporodott le tőlünk, de kicsit sejtette a sötétben, hogy itt guggol és pisil velünk...hallani lehetett, ahogy mellőlem két lány is engedi ki magából...

sajnos a kapcsolatnak vége lett és azóta nem találtam olyan lányt akiben találtam volna egy kevéske hajlamot is ilyesmire... azóta sajna az interneten nagyon ritkán fellelt videók és képek elégítik ki az ilyen irányú érdeklődésem....

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.22 0 0 207

Egy közös esti laza beszélgetés a szabadban, majd közös pisi érdekelne... Ha valakinek van kedve hozzá, írhatna. Mást nem szeretnék, csak látni és láttatni. ;)

netista Creative Commons License 2011.11.26 0 0 206

Rendszeresen pisilek énis az utcán és bár nem állok úgy direkt hogy észrevegyék,kicsit izgató ha mégis.Volt már párszor,kicsit zavarba jöttem ugyan,de jó volt! Szabadtéri rendezvényen pár sör után több srácot is láttam,ők is engem és volt hogy célbapisiltünk,tök állat volt:)

Liebgott Creative Commons License 2011.11.02 0 0 204

mondhatjuk úgy is.. :) azért egy buliba sok csinos lány van.. nekem sajnos mindig elgorombul a fantáziám :)

Kanis Creative Commons License 2011.11.02 0 0 203

ha egy kanos fiúnak nagyon kell pisilnie, néha feláll.

Előzmény: ameliii (202)
ameliii Creative Commons License 2011.11.01 0 0 202

de neked mitől állt?

Előzmény: Liebgott (201)
Liebgott Creative Commons License 2011.10.30 0 0 201

nahjó télleg volt már rá példa.. :S szórakozóhelyen.. zavart hogy sokan vannak a wc-be és merev lett, de naon kellett pisilni ugyh csak a piszuár maradt, amik ugye egymás mellett vannak, és mellettem a csávó áttekintett, nekem meg állt és csak ennyitt mondott hogy " Ohhh"
hát mondom kössz.. :S

Előzmény: ameliii (199)
Liebgott Creative Commons License 2011.10.29 0 0 200

ügyelek rá hogy ne :) kicsit elfordulok h ne lehessen..

Előzmény: ameliii (199)
ameliii Creative Commons License 2011.10.29 0 0 199

azt a szórakozóhelyen is megláthatják, nem?

Előzmény: Liebgott (198)
Liebgott Creative Commons License 2011.10.29 0 0 198

szoktam én is pisilni szabadban. főleg ha buli után megyek haza és nagyon kell. olyan még nem volt hogy meglátta volna valaki... sajnos :) de sokszor gondolkodok rajta hogy milyen lehet ha mondjuk meglátják a méretem :)

1faszu Creative Commons License 2011.10.20 0 0 197

Néhány hete, amikor még jó idő volt, az Árpád-híd vill.megálló lejáratánál volt három fiatal, nemszomjas csajszi. Az egyik a lépcsőfordulóban leguggolt és tette a dolgát. A barátnői próbálták eltakarni, ketten.(muhaha) Szóval ott pisilt, még nem is volt késő, elég sokan mozogtak arra. A látvány nem volt semmi, a lány igen jól nézett ki, mini szoknya, tanga, tűsarkú. Hát én ott helyben kinyaltam volna...

malalayka Creative Commons License 2011.10.20 0 1 196

Szabadban pisilni nagyon izgalmas dolog. Az sem baj, ha más is meglátja, sőt. Sok ilyen élményem

volt már. Rendszeresen jártunk egy kocsmába a Kelenföldi-pályaudvar mögött, a nevére már nem

emlékszem. Valahogy kialakult a szokás, hogy hazafelé mindig pisiltünk a szabadban, közben a pisi

anót énekeltük. Persze rengeteg sör meg feles után. Csajok nem nagyon jöttek ide. De egyszer igen,

volt velünk két csaj is. Persze a sok pia után ezt elfelejtettük. Elő a bráner, jöhet a pisimanó.

 

Egyik csaj: Hé, hát ti mit csináltok.

Másik: Miért vagytok háttal, igy nem látok semmit.

 

Na persze más sem kellett, négy an megfordul, ott pisáltunk előttük. Nagy visitás, nevetés. Szépen

leráztuk, elrak. Na most ti jöttök. Az egyik megtette, az amelyik a háttalállást reklamálta. Farmer,

bugyi le, guggol, csorgat. Régi szép idók.

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.02 0 0 194

szivesen utaznék veled egyszer :):)

Előzmény: julioboss (193)
julioboss Creative Commons License 2011.09.02 0 0 193

én sokat meztelenkedek, így is vezetek és sokszor szállok ki pisilni

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.02 0 0 192

na igen, valami ilyesmire gondoltam :)

Klassz történet ;)

Előzmény: szerencsejátékos (191)
szerencsejátékos Creative Commons License 2011.09.02 0 0 191

Egyik cimborámmal valamikor a nyáron éjjel hazafelé menet megálltunk pisilni az utcán. Éppen elkezdett folyni, amikor hirtelen megjelent egy öreg néni. Nem akartunk balhét, gyorsan elraktuk a cerkát. Ám nem sikerült azonnal abbahagyni a pisilést, egy kicsit pisis lett a nadrágunk is. Aztán a röhögéstől még több befolyt. Engem cseppet sem zavart a dolog, a kollégámat jobban bosszantotta.

Előzmény: Törölt nick (190)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.02 0 0 190

Igen, utcán, közösen :)

Előzmény: Emma-biza (189)
Emma-biza Creative Commons License 2011.08.31 0 0 189

Milyet próbálnál ki? Pisilni szabadban/utcán? Nem látom át hogy mire is gondolsz:-)

Előzmény: Törölt nick (188)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.31 0 0 188

szivesen kipróbálnék én is ilyet egy önként jelentkezővel :)

sexwax Creative Commons License 2011.02.15 0 0 186
zarr Creative Commons License 2010.12.28 0 0 185

Pisilj bárhol!

www.pisi.blog.hu

netista Creative Commons License 2010.09.20 0 0 184
Azta ez nem semmi! Jó képek! Csináltam már hasonlót énis:-) jöhet még kép,akár e-mailben is,küldök énis és dumálhatunk!
Előzmény: maxtiznék (182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!