Keresés

Részletes keresés

redi86 Creative Commons License 2013.09.16 0 0 2732

Szia. Esetleg sikerült megtudnod valamit erről a szelektív hulladékválogató munkáról? Most én is épp felvettem a kapcsolatot a Keresztesi Rolanddal skype-on. A kiutazást a cég biztosítja, busszal és 30.-án indul a Népligetről. Holnapra meg kért személyes találkozót. Előre is köszönöm a válaszod!

Előzmény: Dionis (2722)
apojani Creative Commons License 2013.09.12 0 0 2731

És az ilyenek után titulálja egy ..... irígynek az óvatosságra intőket:

http://www.origo.hu/itthon/20120427-hamis-allashirdetesek-angliaba-szazakat-vernek-at-a-csalok.html

 

Előzmény: apojani (2727)
Kiskukacka Creative Commons License 2013.09.11 0 0 2730

Dionis viszont csalokat akar leleplezni, ugyhogy ez akar meg egy erdekes sztori is lehet... :)

Előzmény: Nincstöbbnick (2728)
Mr. Long Creative Commons License 2013.09.10 0 0 2729

Nem csodalom, hogy kozvetito kell neked! Ha a magyarod ilyen, akkor milyen az angolod?

Előzmény: lajcsika7979 (2725)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2013.09.09 0 0 2728

Lajos csak a megfelelo pillanatra vart. :D

Amugy erdekes, hogy allitolag 1-2 ezer ft-ert vallalta az ipse a kozvetitest, annyiert (mennyi az, £3-5 kb?) meg egy fel ora tescos arupakolast sem kap egy munkaltato. :O

Előzmény: Kiskukacka (2726)
apojani Creative Commons License 2013.09.09 0 0 2727

Mert önzetlen, segítőkész és nem egy irígy magyar ;-)
Bezzeg aki azt mondja egy fillért sem előre, az irígy!
Naná! Persze, hogy "irígy" mert egyetlen rohadt trógernek sem akarja a zsebét tömni és másokat is óva int ettől.
Vajon mire kért 1-2(?) ezrest?

 

Mellesleg a csali árfolyam egyre lejjebb megy!
Egyrészt a nagyobb összeget kockáztatók köre csökken, (kevesebb a "fizetőképes" kereslet, aki mégis ki tudja izzadni az meg jobban utánanéz) másrészt a sűrű fillér jobb mint a ritka forint és pár ezresért kevesebben tesznek feljelentést:-(

Előzmény: Kiskukacka (2726)
Kiskukacka Creative Commons License 2013.09.09 0 0 2726

es pont most, csak most igy a semmibol elotunik valaki, aki eddig sohase szolalt meg, de ismeri a Keresztes rolandot.

 

Micsoda veletlenek!!!

lajcsika7979 Creative Commons License 2013.09.08 0 0 2725

szia Keresztesi Roland nevezetű embert ismerem neki köszönhetem hogy ki jutotam nem érdekel ki mondott fizetem 1-2 ezer ft  és meg érte  most szállodában dolgozok azt más mit mond , nem érdekel vannak irigyek kik nem mernek lépni irigyek magyarok egymásra nem sefitik egymást inkább egymást el tiporják.Vannak normális közvetitok.  nem védek senkit  csak szálodában 21 ember dolgozik rajta keresztul meg adhatom  telefonszámát  elérhetöségét te döntesz.kire halgatol.

 

Előzmény: Dionis (2722)
apojani Creative Commons License 2013.09.08 0 0 2724

https://www.facebook.com/listazz/posts/554954261206632
és
https://www.facebook.com/listazz?ref=stream

Még annyit, hogy a net-en bárki bármilyen szépen hangzó névvel szerepelhet és húzhatja le a hiszékenyeket:-(

Előzmény: Dionis (2722)
Order of Hermes Creative Commons License 2013.09.06 0 0 2723

Ha bármi olyan van a folyamatban, amiért pénzt kérnek, akkor az átverés... Ha nincs, akkor is nagyon óvatos légy,az ilyen közvetítőkkel nagyon sokan megégették már magukat.

Előzmény: Dionis (2722)
Dionis Creative Commons License 2013.09.06 0 0 2722

Sziasztok segítséget szeretnénk kérni.Ismer valaki egy Keresztesi Roland nevezetű embert?Munkát hírdet ,nagyon aranyos kedves de én már sajnos nem bízom senki ben .Valós vagy átverés az egész? szelektív huladék válogatásra keres embereket.

 

Hello London Creative Commons License 2013.08.22 0 0 2720

HELLO LONDON, HELLO MINDENKI!

 

Tanulj angolul Skype-on egy Londonban élő, tapasztalt és képesített nyelvtanártól!


Az órák rövidek, gyakoriak és intenzívek − az ismétlésen van a hangsúly. A rugalmas órabeosztásnak köszönhetően a Skype-os tanulás bárki életébe könnyen beilleszthető.

 

Az oktatás beszédcentrikus, az élő nyelvet tanítom, az eredmény pedig rövid idő alatt hatékonyan alkalmazható. Szituációs gyakorlatokon keresztül készülünk fel a konkrét helyzetekre − legyen az vizsga, állásinterjú vagy banki ügyintézés.

 

Jelentkezni a hellolondonteaching@gmail.com címen lehet vagy keress rá a Hello London oldalára a Facebookon!

 

 

A szintfelmérés és a konzultáció ingyenes.

Csilla Orisek Creative Commons License 2013.08.22 0 0 2719

Hello!

 

azért érdemes magyaroknál foglalni szállást,mert a külföldiek (angol,lengyel,indiai ,pakisztáni) mindenféle referenciát kér,munkáról,előző háziúrtól,bankszámla kivonat stb.a magyar nem kér semmit ,csak depositot és lakbért

Előzmény: melody006 (2714)
Csilla Orisek Creative Commons License 2013.08.22 0 0 2718

Sziasztok!

 

Londonban takarítónői munkára keresek hölgyeket 20-40 éves  korosztályban,nyelvtudást nem igényel,mivel a hotel személyzet 80-90%-a magyar,szállást adok 60 GBP/hét.Várható fizetés:6.19 GBP/óra,ez havi 900-950 fontra jön ki.Frissen érkező magyarokat is örömmel fogadnék ,segítek a bankszámlanyitásban,NI szám interview(adószám).Kemény munka ,nem leányálom,15 szoba /műszak .

 

Jelentkezésket várom és bővebb info:

 

tcsilla@virginmedia.com

00447442251093

Skype:orisek.csilla1

 facebookon Orisek Csilla

Papp Travel Creative Commons License 2013.08.16 0 0 2717

Társaságunk fő profilja a személyszállítás.

 

 

Menetrend szerinti járatunk: Magyarország - Anglia - Magyarország vonalon közlekedik.

 

Akár 75 font/főtől utazhatsz!

 

 

Látogass el weboldalunkra!

 

www.papp-travel.com

NagyOrsiB Creative Commons License 2013.08.07 0 0 2716

***Londoni Szállás***

Csak pár napra kell szállás? Akkor ezt ajánlom:

 

Alternatív szálláslehetőség Londonba látogatóknak tiszta környezetben, kedvező árakon igény esetén reggelivel és vacsorával.

 

Nálunk foglalható szállás akár egy éjszakára is!!!

Érdeklődni:

Email: nagyob@gmail.com

www.londoniszallas.co.uk

http://www.facebook.com/londoniszallas

Nincstöbbnick Creative Commons License 2013.08.01 0 0 2715

Nem egyszeru valaszolni, mert nem jartam ebben a cipoben. De, ismeroseim igen. Szoval egy-ket ilyen sztori utan en azt mondanam, hogy valasszatok egy kozvetitot, pl. a londonimagyarokat, vagy van valami euwork vagy micsoda is. Szoval ok tudnak segiteni - amolyan magyarosan. Ez azt jelenti, hogy valoszinuleg lesz egy par almatlan ejszakatok eleinte es talan nem is birjatok sokaig, de kezdesnek elegendo, hogy legalabb fedel legyen a fejetek felett. Aztan ha tetszik, maradtok, ha meg nem, akkor nem. Persze, csak miutan mar talaltatok melot, utana mar konnyebben mozogtok. Az egyiknek (google) van Budapesten is irodaja, legalabbis olyan fel-egy eve volt. Az is jo dolog, hogy csak 2 heti kauciot kernek, tehat nem kell sokat beleinvesztalni ("sima" szobaberlesnel altalaban 1-2 havi kaucio, plusz 1 honap elore van, lakasnal pedig 6-12 honap elore, ujonnan erkezetteknek). Az infoim nem mervadoak, mert ezeket csak hallottam, de nezzetek utana. Az biztos, hogy otthonrol rizikosabb szobat berelni idegentol es tobbe is fog kerulni.

Előzmény: melody006 (2714)
melody006 Creative Commons License 2013.08.01 0 0 2714

Sziasztok!

Szeptember elején megyek ki Londonba egy barátnőmmel. Szállást mindenképp egy magyar szállásközvetítőn keresztül érdemes először foglalni? Ha igen,melyiknél? Mert egyelőre ez tűnik biztosnak. És elinduláshoz sokan ezt javasolják.
Egy ismerősöm felajánlotta ugyan a segítségét a szálláskeresésben,de még nem veszem 100%-ra. Meg itthonról ez olyan bizonytalannak tűnik. Hogy lehet ezt itthonról lefixálni biztosra? Mert azt nem szeretnénk,hogy kimegyünk,és addigra kiadják valaki másnak a szobát. Maradjuk egyelőre inkább a közvetítőnél? Ti mit tanácsoltok?

Előre is köszönöm a választ :)

Kiskukacka Creative Commons License 2013.07.19 0 0 2713

komp, de az 90 perc plusz beszallas - kiszallas, vagyis olyan 2-2.5 ora, csalagut 35 perc az atkeles plusz 40 perc a beszallas, kiszallas 10...

Előzmény: sört (2712)
sört Creative Commons License 2013.07.08 0 0 2712

Sziasztok!

9 személyes kisbusszal mennénk Londonba,vszinü Calais-Dovernél.Komppal olcsóbb az átkelés,vagy azon a csatorna alaguton?

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.06 0 0 2711

Egyik ismerősöm, aki szintén apróban kapta a pénzét, számlát nyitott, betette a bankba, majd kiment és felvette kártyával. 

Mondtam is neki, hogy ez azért pénzbe kerül, és gáz. Azt mondta, hogy ez ott kint nem kerül pénzbe :) 

Előzmény: domper72 (2710)
domper72 Creative Commons License 2013.07.06 0 0 2710

Sziasztok! Új vagyok itt. Szeretnék kérni néhány információt

Utcazenész ként dolgozom és most megyek Londonba dolgozni.

Érdeklödnék hogy nagyobb menyiségü apropénzt hogyan és hol lehet be váltani Angliába?

Több Europai nagy városban dolgoztam és mindeenhol más volt a rendszer eddig a pénzváltás terén

Az érdekelne hogy pl: csak ügyfélnek váltanak a bankok ,vagy válltanak bárkinek.?

kb napi 300-350 fonnrol van szó aproban

aknot Creative Commons License 2013.07.04 0 0 2709

Nincstöbbnicknek igaza van, az Angliában élő magyarok pörgősebb, ott több információhoz jutsz.

 

Node ha már itt vagy.

A harmadik zónában és azon kívül (metro térkép) már viszonylag megfizethetők a házak.

Az a lényeg, hogy közel legyen a munkahelyhez (gondolom ez egyelőre csak a férj munkahelyét jelenti), mert ha messze van, amit megspórolsz a lakáson, kiadod közlekedésre.  Plusz élete felét munkába járással fogja tölteni.

A bicikli ingyen van és még egészséges is.

 

A közbiztonság, mint írod, relatív és utcánként változik, plusz környékenként más az uralkodó bűnözési forma. Ezzel nem foglalkoznék. (mi Kelet-Londonban lakunk 10 éve, amitől sok magyar betegesen irtózik - igen, itt sok a színes - de mi nem érezzük, hogy veszélyben lennénk.)

Én például inkább nem mennék Angol munkásosztály által lakott helyre (pl Degenham), mert ott 'nem szeretnének', mint bevándorlót.

Sajnos az olcsóbb környékek (mivel ugye szegényebbek/iskolázatlanabbak laknak ott) szemetesebbek, rendetlenebbek.

 

Gyerekkel inkább az iskolakérdés a problémás, ilyen helyeken alaposan meg kell válogatni az iskolát, mert vannak negyon szarok (értsd: nem nagyon fog fejlődni a gyerek, max bandázásból)  Azt tudod, hogyha elmúlt 4, akkor szeptemberben már iskolát kell kezdenie?

 

Agencyn keresztül könnyebb találni, de ha valami probléma van, nem lesznek túl segítőkészek, sem gyorsak (pl ha elromlik a bojler, egy hétig biztos hogy hideg vízben fogtok mosakodni) és igen valószínű, hogy a végén valami ürüggyel lenyúlják a depositot.

Magánszemély könnyebben kezelhető.  Manapság nem tudom, hol érdemes keresni, de másoknak biztos lesz ötlete.  Gumtree jó ötlet, szvsz érdemes fizetni egy keveset, hogy a friss hirdetéseket megkapd.

 

Szóval irány az Angliában élő magyarok, ott inkább tudnak segíteni.

 

Nincstöbbnick Creative Commons License 2013.06.25 0 0 2708

Eloszor javasolnam, hogy gyere at az "Angliaban elo magyarok" topikra, mert az valamivel porgosebb, mint ez.

Van is ott par emberke, akik nemreg erkeztek es hasonlo cipoben jarnak (pl. Caitlin).

Előzmény: milkamilka (2707)
milkamilka Creative Commons License 2013.06.25 0 0 2707

Sziasztok! Új vagyok itt. Szeretnék kérni néhány információt Tőletek londoni házbérlés témában..

A férjem már kint doglozik és rokonaik is kint élnek. A kislányom, (aki 5 éves lesz) és én nemsokára költöznénk Londonba. Közösen házat szeretnénk bérelni. Melyek azok a környékek/részek Londonban, amelyik nem nagyon drágák, de lakhatók, főként gyerekkel és a közbiztonság is elfogadható (tudom ez relatív). Tömegközlekedés szempontjából is megközelíthető legyen.   Magánszemélytől érdemes házat kivenni, vagy csak agencytől? A Gumtreen vagy esetleg milyen oldalakon vannak hirdetések, ahol érdemes nézelődni? Köszönöm előre is, ha valaki válaszol. Minden jót kívánok.

Kiskukacka Creative Commons License 2013.05.31 0 0 2706

szerintem nezz korben a goethe institute-nel. Ok ugyan South Kensingtonban vannak de ott lehet hogy van kiteve hirdetes delebbi magantanaroktol.

 

Alternatively, probalkozz a londoni nemet kozosseg kozelebe ferkozni!  (bocs ha ezeket a koroket lefutottad mar, mas nem jut eszembe)

 

Előzmény: martinVS (2705)
martinVS Creative Commons License 2013.05.31 0 0 2705

Sziasztok!

 

Londonban (leginkabb delen) keresnek nemet tanart, aki vallalna hogy nemetul tanit legalabb heti egyszer.

Tudom kicsit furcsanak tunhet Angliaban nemetul tanulni, de aki tud valakit kerem jelezze!:)

Elerhetosegem emailen: bmart92@hotmail.com telefon: 07450266743

 

Koszi! Udv, Martin

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.07 0 0 2704

Én ebben sem lennék olyan biztos. 

Előzmény: cukiék (2702)
Kiskukacka Creative Commons License 2013.05.07 0 0 2703

Mennyit beszel angolul a ferjed es milyen munkat keres? (munkat nem de tanacsot tudok adni).

 

A csalad biztos hogy van esely hogy kikoltozzon, de neked is kell angolul tudni valamilyen szinten. A gyerekeknek is (attol fuggoen hogy hany evesek).

 

Ha nem tudsz angolul akkor nem lesz jobb elet sem.

 

Munkaja annak van aki utanajar! Munkaja annak nincs aki mindig elhiszi hogy mit mond a kiszervezo.

 

Ha szombaton repult ki (azaz majus 4-en) akkor junius 20-ig semmi oka elkeseredni. Nem megy minden egy csapasra...!

Előzmény: cukiék (2699)
cukiék Creative Commons License 2013.05.07 0 0 2702

ja,a szálláshely nem az övé...

Előzmény: cukiék (2701)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!