Keresés

Részletes keresés

A másik határbíró Creative Commons License 2018.11.20 0 1 16573

Igen, ennyire karót nyelt kockákat ritkán látni a valóságban. 

Azért az vicces volt, amikor Lali kibontatta Marikával a haját és kirakatta a ciciket :).

Előzmény: Törölt nick (16572)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.20 0 1 16572

A mádik kát munkatárs is túllőtt azért a normalításon, ahogy viselkedtek.

Előzmény: A másik határbíró (16569)
Bomc Creative Commons License 2018.11.20 -1 0 16571

Ez nem nagy kihívás neki

Előzmény: A másik határbíró (16569)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.11.20 0 0 16570

De azt a szintet magabiztosan hozza, láthatóan lubickol a szerepben!🙂

Előzmény: A másik határbíró (16569)
A másik határbíró Creative Commons License 2018.11.20 0 2 16569

Lali tegnapi (fél) munkanapja a "multinál"...Már megint egy szellemi fogyatékos szintjét hozatták vele. 

picimadárka Creative Commons License 2018.11.19 0 2 16568

Joe, Reni, Ádám és Simi története még sokáig fog tartani.............

Ez az Ádám, addig úgy sem nyugszik, amíg Renit vissza nem szerzi magának.

Könnyű dolga van, mert Simivel bármikor tud zsarolni, mert állandó tartja maga előtt, mint egy védőpajzsot. És itt kellene kilépni Joe-nak Reni életéből.......sosem fog győzni, sosem lesz igaza. Miért is kell neki evvel a nővel őrlődnie?! :(

Ádám, nem riad vissza semmitől, és majd egy idő után Reni bele fog fáradni, és a gyerekéért mindenre képes anyaként, Ádámot fogja választani.

Még akkor is, ha Joe-t szereti. Joe, örök vesztes lesz ebben a "kapcsolatban".

Kár, hogy belecsöppent ebbe a történetbe......kár, hogy így találták ki a karaktere  sorsát.....

A Lili - Karesz szál sem vidámabb!

Lili úgy is lelép....

Az írók, nem foglalkoznak a konvenciókkal, de remélem, hogy csak az extrém dolgokat tárják felénk - láttatják velünk -, , ......... jó lenne.....

Egyébként, igen toleráns vagyok a sorozattal, "megküzdök" a polgárpukkasztónak szánt részekkel is, de jelenleg, nincs egy szerethető szereplő sem! Szerintem.

És! Jön vissza Orsi, lehet hogy azért hozzák vissza, hogy "teljesüljön" fenti óhajom?! :D

gombóc63 Creative Commons License 2018.11.19 0 0 16567

Látszik, hogy szerencsére nem voltál még sose pszichiáternél, pszichológusnál, mert akkor tudhatnád, hogy az általad felvázolt párbeszéd ott sose hangozhatna el. Pszichiáterhez menni pedig egyébként nagyon hasznos, ha valakinek pszichés problémája van. Nem szégyellem, szorongásos vagyok, így volt szerencsém ezekhez a "sarlatánokhoz" és nagyon sokat segítettek. A "virágos rét" a relaxáció alapja, amiről egyébként sokat nem tudok mondani, mert nekem sajnos nem sikerül. Valamint vannak szakemberek, akik hipnózisterápiával is foglalkoznak ( nem összekeverendő a hipnózissal) és ott is hasonlóképp kezdődik a kezelés. De még egyszer....hála ég, hogy sose volt benne részed, épp ezért talán nem kellene lenézned az ő munkájukat.

Előzmény: GPS (16564)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.18 -1 0 16566

".Bár azt sem tudom  mikor és honnan került a sorozatba,"

 

Most nekem is homályos a kép, de mintha úgy lett volna, hogy Klaudia hozta talán egyszer fel a hajóra, alkalmi szállást keresett neki, mert pesten volt valamiért pár napig... de az is lehet őrá lett bízva, mert nagyitól felköltözött pestre, szerencsét próbálni... Ugye, mint Milán, (aki neki volt barátja volt,) gondolta Milánék befogadják a kiscsajt egy időre... úgy rémlik a hajón csak pár napig lett volna, amíg nem találnak neki lakást, melót ilyesmit... Aztán valaki képbe hozta neki a klubbot, vagy csak bulizni mentek oda, így keveredett le a Ligetbe és ott találkozott először Danival... jött is a szerelem vonal... ott találkozott Borival, aki egyből megismerte mert a volt osztálytársa volt, akivel nem volt jóban, mert Lilike már a suliban is nagy kamuzó és kavarógép volt... 

Előzmény: Böszőke (16558)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.11.18 -2 0 16565

Pfuh, ez nagyon durva ... Neked nagyon különös, és szupersarkított képed van a világról, ez az egy biztos...

 

Volt már kirohanásod az alkohol, a nők, most a pszichológusok ellen... ez azért kemény.

Előzmény: GPS (16564)
GPS Creative Commons License 2018.11.18 -2 2 16564

 

Ez szimpla trógerség volt,

 

Figyú mi a vérbeli trógerség (és nem csak a sorozaté, sajnos a való életben is ez megy):

 

Emlékeztek még, amikor Lili a pszichomókus csajnál henyél - úgymond kezelésre?
Arra is emlékeztek, amikor az agykurkéász csaj azzal jött, hogy

 

"Lilikém, hunyd be a szemed és képzeld azt, hogy egy virágos réten vagy, ahol ott van a családod, a barátaid....."

 

Húhh, de nagyon élveztem volna, ha erre Lili felkönyököl az ágyról és:

 

- Milyen virágos rétről hablatyol itt doktornő...vagy mi maga? Tudja maga egyáltalán, hogy miért küldtek engem ide?

- Hát hogyne tudnám, én kezellek

- Akkor ugye azt is tudja, hogy mattrészegen felcsinált egy idióta egy budai lépcsőn, már azt se tudom hol.

Bár nem akartam, rábeszéltek, hogy szüljem csak meg nyugodtan - mert az olyan "nemes dolog", ugye....

- Hát a gyerekszülés mindig az...

- Várjon, nem fejeztem be: most itt állok egyedül, szakma, pénz és egzisztencia nélkül, egy komplett idióta, senkiházi apával - aki még magát se tudja ellátni nem hogy egy gyereket és még egy-két nem sokkal különb haverral - akik jó bulinak tartják azt, hogy szültem egy gyereket arra tetves hajóra, ahol jobb híján lakom - kegyelemből.

- Jóóó, de most mondtad, hogy vannak barátaid

- És? Majd ők fogják felnevelni a gyerekemet? Mire számíthatok az élettől? Hogy majd a nyakába varrom valamelyik hülye palinak, aki hajlandó így is befogadni?

- Majd lesz neked is munkád....

- Na ne vicceljen. Szakma nélkül mit gondol, mennyit kereshetek. Tudja maga mennyi ma egy albérlet? És amig dolgozok, ki lesz a gyerekkel? Majd a Néptanács?

- Mindig van megoldás.
- Na persze - ha elképzelem a virágos rétet, rajta a nemlétező családommal - attól prímán fogom érezni magam.
- De én csak segíteni akarok....
- Tudja mit csinál maga? Látja, hogy nyakig vagyok a szarban - és maga arra próbál megtanítani, hogy fogjam be az orrom, hogy ne érezzem a büdöset. DE ATTÓL MÉG BENNE VAGYOK A SZARBAN - ÉRTI?

 

 

Irtó gusztustalanok ezek a pszichó-szélhámososk. Minimális a különbség köztük és a TV-jósok között - egyformán a semmiért veszi el a pénzt mindegyik.

.

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (16563)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.11.18 0 0 16563

Ez szimpla trógerség volt, belépett a "#jóleszideazis"-faktor, és berakták ide ezt a csajt - hogy nemhogy nem karibi, de még csak spanyolul se tud, az meg kit érdekel? Ez van, paraszt, nézzed, 'oszt ne dumájjá'...

 

Előzmény: GPS (16560)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.11.18 0 0 16562

🤣🤣🤣

Előzmény: A másik határbíró (16561)
A másik határbíró Creative Commons License 2018.11.18 0 1 16561

Meg hát Yoshi elég hülyén nézett volna ki Bécy csajaként :)

Előzmény: GPS (16560)
GPS Creative Commons License 2018.11.18 0 1 16560

 

Csak Budapesten lehet keresni? Elég nagy ez az ország...

 

Ugyan már, olyan latinó közösség van Budapesten, hogy csak na. Pont az ne lenne?
Ne kell feltétlenül karibi legyen - de egy spanyol anyanyelvű a büdös életben nem fog akcentus nélkül magyarul beszélni.És ide pont ez kellett volna.

 

(Hacsak nem valami csodabogár, mint mondjuk Yoshi Barat - de az ritka)

.

Előzmény: Mlle. Grenelle (16557)
Böszőke Creative Commons License 2018.11.18 0 1 16559

Na ja és miből fizette a számla fenntartási díjat,mikor még kajára sem volt pénze? persze kicsire nem adunk..

Előzmény: GPS (16553)
Böszőke Creative Commons License 2018.11.18 0 0 16558

Ezzel nem vagy egyedül.Bár azt sem tudom  mikor és honnan került a sorozatba,de ha vannak szülei,akkor miért is  "kénytelen folyamatosan nélkülözni",miért van rászorulva az idióták társaságára? Nem mintha különb lenne bármiben is, sőt ! 

Ha van anyja,az miért nem állt sohasem mellé a fene nagy nyomorúságban??

Előzmény: vajkzs (16555)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.11.18 -1 0 16557

Csak Budapesten lehet keresni?

Elég nagy ez az ország...

Előzmény: GPS (16556)
GPS Creative Commons License 2018.11.18 0 0 16556

 

Azért azon csodálkozom, hogy Izaura szerepére egész Budapesten nem találtak egy legalább akcentussal beszélő latinó csajt.

 

Sokkal hitelesebb lett volna - mint ez a hortobágyi tájszólással beszélő, "karibi szépség".

.

Előzmény: A másik határbíró (16554)
vajkzs Creative Commons License 2018.11.18 0 0 16555

Köszönöm.  Annyiból aztán fel lehet nevelni egy gyereket :)  Azt sem tudtam, hogy vannak szülei. Csak a Klaudiát tudom.   Köszi. 

A másik határbíró Creative Commons License 2018.11.18 0 0 16554

Háhá, és fitness instruktor a csaj, mint Boriék ;)

Előzmény: TonyBrasco (16546)
GPS Creative Commons License 2018.11.18 0 0 16553

 

Kapott a szüleitől a bankszámlájára 8 kilót - hogy abból nevelje fel a gyerekét.

 

(Mondjuk azt nem tudni, hogy mitől van neki bankszámlája?)

.

Előzmény: vajkzs (16551)
GPS Creative Commons License 2018.11.18 0 0 16552

 

Mindig hamisnak tartottam a mondást, hogy "A  pénz nem boldogít".

 

Mondjuk inkább azt, hogy:

 

A pénz olyan mint a diploma:

 

- Ha van - az nem garancia semmire

- Ha nincs... na, az kurvanagy szívás

 

:-)))

Előzmény: Törölt nick (16549)
vajkzs Creative Commons License 2018.11.18 0 0 16551

Nekem kimaradt, hogy Lilinek honnan van pénze?   Megirná valaki?  :) 

rayzolko Creative Commons License 2018.11.18 -1 0 16550

Csak, hogy az írók egy újabb vonallal bizonyítsák, hogy Taminak esélye nincs önálló vállalkozásra. Ahogy néz maga elé kerek szemekkel és tátott szájjal, szinte látszik, hogy a két agysejtje birkózik egymással. Egyedül életképtelen szegénykém. Ne akarja magát megvalósítani, mert azt nem élné túl.

Előzmény: TonyBrasco (16547)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.18 0 0 16549

Mindig hamisnak tartottam a mondást, hogy "A  pénz nem boldogít".

Előzmény: Betty.Ford (16532)
Betty.Ford Creative Commons License 2018.11.17 0 0 16548

Ugy h Tami a maga kis habos-babos alomvilagaban el...

Előzmény: TonyBrasco (16547)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.17 0 0 16547

Nekem egyébként az ütötte ki a biztit a témában, hogy hogyan lehet az, hogy a "nagy esküvőszervező" nincs tisztában az ilyen dokumentációs, iratokkal kapcsolatos kötelezettségeknek, ami egy esküvővel jár, és egy un. kuncsaft ismerőse világosítja fel és attól kér segítséget... 

TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.17 0 0 16546

Mondjuk eleve olasz neve van Celeste Gugliandolo-nak...

Előzmény: Mlle. Grenelle (16538)
A másik határbíró Creative Commons License 2018.11.17 0 0 16545

Cseberből vederbe kerülünk :(

Előzmény: TonyBrasco (16536)
GPS Creative Commons License 2018.11.17 0 0 16544

 

Feltettem a fülhallgatót és valóban, kicsit elharapva mondta, hogy "félig magyar állampolgár".

 

Ezalatt gondolom azt értette, hogy magyar származású IS - tehát félig már olyan, mint ha magyar állampolgár lenne.

 

Ami egyébként igaz is - hisz az ő esetében (ha az anyja magyar állampolgár volt) - akkor neki jár az egyszerűsített honosítás (nem úgy, mint a Kinte-Kuntának, aki a szőke okoskát  dézsmálja).

 

Ezt viszont pár hónap alatt simán megkaphat, még állampolgári vizsga se kell (mert pl. a magyar nyelv ismeretét a kormányablakos tisztviselő igazolja, akivel tárgyal) -  és így nem kell a dominikaiaknak pitizzen, akik mérhetetlen ideig ülnek a kérelmén.

.

Előzmény: Betty.Ford (16541)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!