Keresés

Részletes keresés

Riza Creative Commons License 2001.09.26 0 0 286
A városban, ha valami az első pillanattól kezdve kitűnően működött az a művelődési ház volt.
Állandó nyüzsgés és színvonalas műsorok.
Ez volt a jellemzője.
Rendszeres látogatója voltam. Jobbnál-jobb tárlatok. A barátaink kijártak a színházi estékre.
Kiváló szervező csapat kezdett el megcsappanni.
Ahogyan a kastély hozzáértő emberei is eltávoztak, vagy kirúgták őket. Hű polgármesterünk azt hiszi ő mindent jobban tud.
És úgy érzi szivét lelkét beleadja a nagy gondolataiba,/ meg a város pénzét is/.
Azt érzem, hogy a vezetésével a városra kulturterror tört. Már egy jó ideje.
Miért hagyjuk, hogy ami jó azt elronthassák?
Aláírásgyűjtés folyik a városban Kecskés igazgató visszahelyezéséért. A legkevesebb, hogy aláírjuk a tiltakozó ívet.
Ha egyetértesz csatlakozz!!!!!!!!
gGAbesz Creative Commons License 2001.09.26 0 0 285
Ezért tettem zárójelbe amit abba tettem.
Egyébként egy hírt, egy ORFK dicséretről csak azért nem közöltek, mert az aki kapta nem Gémesi közeli, és a Városházán ne kedvelt, sőt utált személy. A cikk esetlegesen ennek az illetőnek az elismerését jelentette volna városi szinten! De szerintem lehetne a "sarukat" sorolni még.
Előzmény: Bumburnyák (284)
Bumburnyák Creative Commons License 2001.09.26 0 0 284
Ne légy naiv. Azok semmivel sem pártatlanabbak.
Csak más színű a kerítés.
Előzmény: gGAbesz (283)
gGAbesz Creative Commons License 2001.09.26 0 0 283
Ne fáradj vele, ott a hivatalos Gémesi klán kicenzúrázza! Van már tapasztalatom benne! Küldd el a Gödöllői hírekhez, ők pártatlan(abb)ak!
Előzmény: Bumburnyák (282)
Bumburnyák Creative Commons License 2001.09.26 0 0 282
Kűggyük be a Szolgálat szerkesztőségébe.
Meglássátok lehozzák-é.
Előzmény: gGAbesz (281)
gGAbesz Creative Commons License 2001.09.26 0 0 281
Támogatom az előttem szólót!
Előzmény: Bumburnyák (280)
Bumburnyák Creative Commons License 2001.09.26 0 0 280
Ezt nem lehetne nagy nyilvánosság előtt is?
Jót tenne a városnak!
Előzmény: Riza (279)
Riza Creative Commons License 2001.09.25 0 0 279
Dehogynem! Megteremtette a saját nimbuszát, hatalmas politikai léggömböket fújt.
A városlakó viszont semmit nem érzékel a környezetében. A tizenöt évi állapotokhoz képest.
Ami jól működik azt viszont hiúságból -mivel nem ő csinálja- elrontja.
Kamaszos dac, fejletlen és felelőtlen személyiség.
Nem vezetőnek való!!!!!!!!!
Előzmény: Bumburnyák (278)
Bumburnyák Creative Commons License 2001.09.24 0 0 278
Belülről nézve semmit nem tett.
Előzmény: fönök (277)
fönök Creative Commons License 2001.09.24 0 0 277
Végre egys kis élet! Ezt nem hittem volna, hogy a polgárörség is eltéved ide.
Mivel én jelenleg nem Gödöllön élek, így a témához napi szinten nem tudok hozzászólni. Igaz eddig Gémesit becsültem. Szerintem Gödöllö sokat fejlödött az elmúlt években, hogy ez mennyiben neki köszönhetö, azt nem tudom megitélni.
Előzmény: Riza (276)
Riza Creative Commons License 2001.09.23 0 0 276
Mi az itt mindenki odamondogat???????
aljasattila Creative Commons License 2001.09.23 0 0 275
Tisztelt Dolányi Úr!
Tájékoztatom, hogy 1997 óta a helyi közbiztonság javításán dolgozik a város egyetlen legitím Polgárőregyesülete a városi polgárőrség. Egy egész napos járőrszolgálathoz nem is olyan sok ez az ön által kritizált összeg, hisz így épp hogy ott tudunk lenni, ahol kell. Az egyesületet érintő kérdésekben munkaidőben szívesen állok a 420-411-es telefonon a rendelkezésére, kérem keressen fel. Legyen szíves, ha egy kék ladával volt a benzinkúton a bal első tompított izzót kicserélni, mert nem világított, és ezt a hatóság még önnek is bünteti!
Tisztelt gGAbesz!
Ha nem nagy teher, akkor 2:00-4:00 között nézzen ki az utcára. Ebben az időpontban lessz erre a járőrszolgálat!
Előzmény: Dolányi Gábor (271)
gGAbesz Creative Commons License 2001.09.23 0 0 274
" Üdvözlöm, Ön a Szentsthricius templom gyóntatóját hívta. Sajnos gyóntatója most nem elérhető, de ha bevalja üsszes bűneit a (20) 9-406-185-ós számon,gyóntatója megadja a feloldozádst!" Ajánlom, hívjátok bátran!
Jó neked, te láttál polgárőrt. Hozzánk a Klapkába csak a bűnügyi helyszínelő+ néha a járőr jár be. Itt még se mező se polgárőrt nem láttam. Ok: valószínűleg ők is félnek. Ingyenmunkáért nem szívesen veretik össze magukat. Különösen akkor, ha egy piros ladával felvezetve, lehet büntetlenül rodeózni a városban.
Előzmény: Dolányi Gábor (271)
Dolányi Gábor Creative Commons License 2001.09.23 0 0 273
Főnök én besnyő és környékén fegyverrel járok. Mert dolgozam arra és nem nagyon biztonságos este 22:00 környékén.
Előzmény: fönök (257)
Dolányi Gábor Creative Commons License 2001.09.23 0 0 272
Örölj,hogy nem rosszab igazgatót kapott a Művház.
Pl:G Attilát.
Előzmény: gGAbesz (270)
Dolányi Gábor Creative Commons License 2001.09.23 0 0 271
Szia gGABesz.
Képzeld 2001-09-22-én láttam a G. Attila Polgárőr bácsit és nagyon csunyán nézzet rám mint ha bűnőző lennék. Nem tudom mi lehet vele mert én olyan széppen mosolyogtam rá.
És MOL benzin kúton is találkozatm vele tankolt a KARC MENTES SZÉP LADA NIVA TEREPJÁRÓJÁBA, megnézztem mennyi ért tankolt képzeld 7200Ft-ot tankolt. Amugy úgy hallottam volt polgárőreitől, hogy egy éjszakára csak KB:2500Ft jut.
ÉS ez nem mindegy mert még azt is hallottam nem fizet mindegyik polgárőrnek benzin pénzt. EZ HOGY LEHET kérlek ezt magyarázd meg köszi.
Előzmény: gGAbesz (258)
gGAbesz Creative Commons License 2001.09.23 0 0 270
Lehet, hogy eddig kellett nevelni (pártpolitikailag), képezni az utódot. Eddig szántak a volt igazgatónak szerepet, most már mehet a levesbe! Végülis nem egy csődtömeget, lepusztult épületet vesz át az utódja, hanem egy jólműködő, elismert intézményt. Ez tiszta (párt) politika. Ma egy kormánypárti vezető pártfunkcionárius városában nem jó jel fölfelé, hogy még a 11 évvel ezelötti MSZMP (?) által kinevezett személy a kultúráért felelős intézmény vezetője.
Ezért mondom adöntés nem szakmai, hanem politikai. Ne felejtsük el, hogy Gödöllő és környéke ezen intézményt látogató tagjai már úgyis lázadtak volna, ha szakmai kifogásuk lett volna!
Előzmény: Bumburnyák (269)
Bumburnyák Creative Commons License 2001.09.23 0 0 269
Ha a döntés politikai volt akkor miért kellett 11 évet várni?
Ezt a késlekedést semmi nem igazolja.
Előzmény: gGAbesz (268)
gGAbesz Creative Commons License 2001.09.23 0 0 268
A döntés meggyőződésem, hogy politikai volt. Kecskés úrat még az előző önkormányzatok nevezték ki, a "mór megtette kötelességét, a mór mehet" elven komoly, elismert intézménnyé tette Gödöllő Művelődési központját.
Gémesi úr pártpolitikája is látszik:
90-94 között mindenkit lekomunistáztak, aki nem a ország, illetve a városvezetéssel volt.Ez már lejárt lemez.
94-98 között ellenzékben fülét farkát behúzta.
Jelen korunkban aki nem azonosul a "hivatalos" városi pártpolitikával, az ezekszerint "újnáci" , vagy ellenzéki, illetve szélsőséges.
Azért gratulálok a polgármester úrnak, jó politikai döntés volt, reméllem a szakmai alapokat is előtudják eröltetve bányászni mondjuk 2 hét alatt. Azért mondjuk nagynyílvánosság előtti sértés, vagy faji uszítás miatt indítandó eljárást megnéznék ellene!
Előzmény: Bumburnyák (259)
fönök Creative Commons License 2001.09.22 0 0 267
Hát igen. Minden kezdet nehéz.
Előzmény: Bumburnyák (266)
Bumburnyák Creative Commons License 2001.09.22 0 0 266
Kevés mint mackósajtban....
Előzmény: fönök (265)
fönök Creative Commons License 2001.09.22 0 0 265
Előzmény: fönök (264)
fönök Creative Commons License 2001.09.22 0 0 264
Hát ez az!
Előzmény: Bumburnyák (263)
Bumburnyák Creative Commons License 2001.09.22 0 0 263
Ezt nem tudom, de 93,6-on igen, persze csak gödöllői körzeten belül.
Előzmény: fönök (262)
fönök Creative Commons License 2001.09.22 0 0 262
Pelikán rádió? Hallható a hálón is?
Előzmény: Bumburnyák (261)
Bumburnyák Creative Commons License 2001.09.22 0 0 261
Őskövület, ez nem vitás. De 11 évig megfelelt ezeknek, meg a Gémesinek is.

Forrás: Pelikán rádió.

Előzmény: fönök (260)
fönök Creative Commons License 2001.09.22 0 0 260
Kecskés ezek szerint őskövület, hiszen a műv. ház megalakulása óta igazgató.
Hol minősítette őket annak?
Előzmény: Bumburnyák (259)
Bumburnyák Creative Commons License 2001.09.22 0 0 259
Na és mit szóltok ahhoz, hogy a kirúgott Kecskés úr (műv. ház vezető), helyett a meghirdetett pályázatot Németh Kristóf nyerte, 2002. január 1-től ő lesz a közhasznú társaságként üzemelő művház igazgatója.
Németh Kristóf színész, a "Barátok közt" sztárja, a népszerű Géza.

Mindezzel párhuzamosan a Kecskés mellett szinpátiatüntetést tartókat a város polgármestere újnáciknak minősítette.

gGAbesz Creative Commons License 2001.09.21 0 0 258
Igen, ez itt alapfelszerelés. Erre felé a város mező és állítólagos polgárőreit sose láttam, nem tudom, lehet hogy félnek. Ja és hasznos még a klorox hipó, mivel az fehérít és nem roncsolja a szöveteket!
Előzmény: fönök (257)
fönök Creative Commons License 2001.09.20 0 0 257
Bár arrafelé nappal is rohangásznak véres fejű emberek, akik nem az idén barnultak le. Egy volt osztálytársam, aki arrafelé lakott, mindig hordott magánál egy 30 cm-es ólombotot. Gondolom nem kell magyarázni, miért.
Előzmény: gGAbesz (256)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!