Keresés

Részletes keresés

Visit Creative Commons License 2001.04.27 0 0 251
Kedves IceCat!

Küldöm.:)

Előzmény: Törölt nick (250)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.27 0 0 250
Sziasztok!

Ugy ahogy végig olvastam itt a hozzászolásokat...
Asszem engem nagyon is érdekel a Reiki, szombaton megyek egy három napos tanfolyamra:)
Már a gondolattol is mosolygok:)
Ugy jutottam L idáig hogy pánikbeteg vagyok, és ajánlották, hogy segithet kibogozni hogy mi lehet az eredeti problémám.

Kedves Visit!
Olvasom itt a mondataidbol, hogy a Reiki továbbfejlödött...
Meg hogy te gyogyitassz is és tanitassz is.
hmm...
hol, mikor, merre?:))
Lehet hogy szügségem lenne rád:)
Esetleg egy mailben ezt kiderülhetne?

Üdv: IceCat

Visit Creative Commons License 2001.04.26 0 0 249
Kedves strigo!

Egyetértek azzal, amit Akala mond, legfeljebb csak kiegészíteni tudom azzal, ami most eszembe jut.
Valóban, a kristályoknak van saját energia-rezgésük. Ha van otthon két kristályod, bármilyen, csak ne kavicsok legyenek, hanem kristályok, akkor próbáld ki a következőt.
Tedd le egymástól jól elkülönítve, tehát kb 20-30 cm-re, majd a bal kezeddel oldalról közelíts feléjük úgy, hogy fölöttük húzd el a kezed. Lassan csináld, és az sem baj, ha megpróbálsz csak a tenyered érzéseire figyelni, érdemes közben becsukni a szemed, így nem zavarnak a külső ingerek. De hogy az energia-rezgés különbségeket érzékeld, ezt megteheted két-három különböző színű papírlappal is. Mondjuk egy citromsárgával, egy pirossal, és egy zölddel.
Érezni fogod a különbséget.
Mindamellett megjegyeztem, hogy Reikiben nem használom a kristályokat.
Az Aktív Szellemgygyászatról pedig olvashatsz a www.reiki.hu honlapon.
Üdv!

Előzmény: strigo (247)
akala Creative Commons License 2001.04.26 0 0 248
Kedves Strigo!

KRISTÁLY>>>A kristályoknak nincs saját energiája, rezgése, csak ha valaki ad neki.<<< strigo

A kijelentésed nem állja meg a gyakorlatban a helyét. E=m*C*C

Ez ugyanolyan kijelentés lehetne, hogy a testednek nincs saját energiája, csak ha adsz neki.
Bármi, ami a teremtésbe megnyilvánul -pontatlanul fogalmazva életre kell- az rendelkezik rezgéssel. És ha valami rezgéssel rendelkezik… Annak ellenére, hogy nem ismered fel a forrását.

HIT>>>A többi, amit irsz róla akár igaz is lehet<<<
Amit és ahogyan gondolkodsz az a saját észrevételed. Mint ahogyan most én is elmondom a véleményemet neked.

GYÓGYÍTÁS>>>De minek a kristály, ha te is meg tudod változtatni a rezgést? Kényelem? De hisz csak egy pillanat. Inkább csak placebó lehet. Ha a beteg hisz benne jobban gyógyul.<<<

Látom nem érdekelt az általánosban a biológia, és a kémia. Ilyen formába te is placebónak hinnéd magad, aki így gondolkodik magábat?
"Ha sikerül meggyőzni a másikat arról, hogy higgyen nekem, mikor a reikivel kezelem, akkor meggyógyul."
Ez hasonló ahhoz, hogy higgyen a reikiben ahelyett, hogy megtapasztalná.
Ez a hozzáállás nem a legtöbbet adó, bár kétség kívül sokan így magyarázzák és élik meg a reikivel való foglakozást.

Amikor új dolgot kell létrehozni, megteremteni akkor segít a hit. Számomra legjobban így fejezni ki a lélek isteni mivoltát. Mivel képes úgy létrehozni valamit, hogy nem támaszkodik a meglévő tapasztalataira, hanem ő hozza létre a tapasztalatot, például hogy igazolja cselekvését. Vagy elhitesse magával, hogy igaza lehet valamibem. És a másiknak nem.

És így egy Visit által már emleget 7 kozmikus törvények egyikének teljesülése történik:
"Minden kivetített gondolat igyekszik megvalósulni, ha arra a kivetítője érdemesnek-méltónak találja magát, hogy megvalósuljon, vagyis megkapja a gondolata termését."

Ebbe szerintem minden hitétel belefér.

Még a tied is. Ezért legyen hited szerint.
KRISTÁLY>>>A kristályoknak nincs saját energiája, rezgése, csak ha valaki ad neki.<<< strigo
Csak hát ...

Minden, ami a természetes, abban nyilvánulhatnak meg számúnkra legtisztábban és legkönnyebben az angyalok. Így egy természetes kristály szerkezet segíthet egy angyalnak, mint ahogyan történik is.

SZELLEMGY>>>Szellemgyógyászat. Milyen erő áll mögötte?<<< strigo
Angyali erők állnak mellette. Mint, általában, ha valami gyógyulást szolgálja.
Itt kihangsúlyozom a mellette szót, mert itt már sokat számít a kezelő gyakorlata, érzékenysége.
A reikinél ellenben nem.

Üdv Akala

Előzmény: strigo (247)
strigo Creative Commons License 2001.04.25 0 0 247
Szia Vizit!

A kristályoknak nincs saját energiája, rezgése, csak ha valaki ad neki.
A többi, amit irsz róla akár igaz is lehet. De minek a kristály, ha te is meg tudod változtatni a rezgést? Kényelem? De hisz csak egy pillanat.
Inkább csak placebó lehet. Ha a beteg hisz benne jobban gyógyul.

Szellemgyógyászat. Milyen erő áll mögötte?

Üdv strigo

Előzmény: Visit (236)
Visit Creative Commons License 2001.04.25 0 0 246
Sok mindennel egyetértek abból, amit leírtál.:)
Ami véleményem szerint "lényegtelen", hogy érett-e valaki ezeket a módszereket alkalmazni, vagy még nem. A Reiki intelligens, a kezelő személytől független. Max. az befolyásolhatja az energia intenzitását, hogy az illető dohányzik, alkoholt fogyaszt, és egyéb méreganyagot, vagy pszichikailag pl. ziláltabb az átlagnál. Ez azonban csak az átáramlás mennyiségét zavarja, egyéként pedig ebben a tekintetben szerintem nincs jelentősége a "felkészültségnek".:)
Üdv!:)
Előzmény: winemaster (245)
winemaster Creative Commons License 2001.04.24 0 0 245
A Reikit,asztrologiat,jogat termeszetesen hasznalhatja az ember ma is csak az a kerdes hogy erett-e arra hogy az alkalmazashos nyuljon egy-ket techn. megismerese utan nyomban./gyogyitson,tanitson stb./A torzo ott keletkezik mikor a mai letszinvonalon elo ember ugymond az erdeti szellemisegtol elteroen nyomban valamilyen kezzelfoghato eredmenyt var ezektol holott eredetileg ezek a praxisok egy allando szakralis eletrendben elo tarsadalom kulturajaba szervesen illeszkedtek be.Hogyha mint irtad az ember onmaga fejlodesebe illeszti,megismeri a hagyomanyt es az eletrendjet is megvaltoztatja eszerint akkor semmi gond,de ezeket az energia nem fogja helyette megtenni.

csao;mario

Előzmény: Visit (244)
Visit Creative Commons License 2001.04.24 0 0 244
Magustanonc: Nem, így nem szoktam használni. Milyen céllal alkalmazod, alkalmazható ez a módszer?
Előzmény: Magustanonc (243)
Magustanonc Creative Commons License 2001.04.24 0 0 243
Visit: ugy ertem, hogy az energianak konkret format adsz, pl: egy kup format, es utana ezt hasznalod, mint fokuszt.
Előzmény: Visit (241)
Visit Creative Commons License 2001.04.24 0 0 242
Kedves winemaster!

Egy pici dologban ellent kell hogy mondjak, ha az ezzel kapcsolatos gondolataimra hagyatkozom.
Azt írod, hogy a Reiki, mint más (...) nagyon hatásos, később pedig azt, hogy a mai ember nincs azon a tudatszinten...
Mikor hatásos, és ki használhatja?:) Ha mi nem.:)

ezzel sem értek egyet, hiszen az alkalmazása közben olyan tapasztalásokhoz segíti hozzá a beavatottat maga az energia, ami által fejlődik. Ha éli ezt, akkor ő maga fejlődik, hol itt a torzó? És egyáltalán mi az, hogy torzó?:)
Mellesleg a Reikit nem tudjuk befolyásolni, tehát ugyanúgy hatékony lehet egy teljesen kezdőnél, aki még nincs azon a tudatszinten.:)
Másrészről ha nem lenne azon a tudatszinten, akkor nem is foglalkozna vele.:)
Üdv!

Előzmény: winemaster (240)
Visit Creative Commons License 2001.04.24 0 0 241
Kedves Akala!:)
Köszi!:) Így már értem.:)

Magustanonc: ha így érted Te is, akkor IGEN, használom.:)

Előzmény: akala (239)
winemaster Creative Commons License 2001.04.24 0 0 240
Az a velemenyem hogy a Reiki mint barmelyik mas szakralis technika nagyon hatasos de eppen ezert ovatossagot igenyel a hasznalata.A mai ember nincs azon a tudatszinten hogy ezekhez nyuljon,hiszen latjuk mi folyik itt is.Hobbyszeruen divatbol alkalmazva ezeket talan nem is annyira artalmasak,inkabb hatastalanok vagy nevetsegesek.Az hogy valaki elmegy egy vagy ket tanfolyamra ,ott beavatjak es rogton nekiall a praktikus alkalmazasnak ez egy affele mai emberre annyira jellemzo dolog hogy igy egyfajta torzo jon letre mivel minosegileg teljesen eltero dolgokat kever ossze.
Előzmény: akala (239)
akala Creative Commons License 2001.04.23 0 0 239
Kedves Visit!

Off
Ahogy a szellemgyógyászatban is használhatsz eszközöket (aminek ugye van formája) és azzal dolgozol.
Pl. aranyszínű kalapács, véső, seprű etc...
On

Üdv. Akala

Előzmény: Visit (238)
Visit Creative Commons License 2001.04.23 0 0 238
Szia Magustanonc!
Nem teljesen értem a kérdésed:)
Milyen energiát próbáltam-e már fókuszként használni?
Ezt fejtsd ki kérlek bővebben.:)
Előzmény: Magustanonc (237)
Magustanonc Creative Commons License 2001.04.23 0 0 237
Visit: a formaba ontott energiat probaltad mar fokuszkent hasznalni?
Előzmény: Visit (236)
Visit Creative Commons License 2001.04.23 0 0 236
Kedves strigo!

Úgy tudom, és érzem is, hogy a drágakövek, vagy féldrágakövek különösen jól érzékelhető saját energia-rezgéssel bírnak. Én magam REIKI kezelés közben nem használok kristályokat, de pl. Aktív Szellemgyógyászatban már igen. Ennek egyrészről az a szerepe, amint arra Magustanonc is célzott, hogy koncentrálja az energiát, fókuszálja; másrészről a rajta átáramoltatott energia rezgését a kristály megváltoztatja.
Pl más a rezgése az energiának, ha arany-színűnek képzeled el, és más, ha zöldnek.
Az Aktív Szellemgyógyászatban használunk színeket, és a kristály szine eleve megadja ezt a rezgést. Tehát ha van egy zöld kristályom, és rajta keresztül áramoltatom át az energiát, akkor nem kell külön a zöld színre koncentrálnom.:)
Ez a kényelem...:)
De fel is erősítik, és meg is változtatják.
Röviden ennyi.:)
Szia!

Előzmény: strigo (231)
Visit Creative Commons License 2001.04.23 0 0 235
Kedves nJutka!

Ez már annyira OFF, hogy inkább elküldöm mailben.:)

Előzmény: nJutka (234)
nJutka Creative Commons License 2001.04.22 0 0 234
Kedves Visit!
Kicsit nagy lett a csönd..
Egész pontosan melyik elméletre gondoltál Jézussal kapcsolatban (már hogy nem halt meg a keresztfán)?
Melyik könyvet ajánlanád ebben a témakörben?
Köszönettel:
nJutka
Magustanonc Creative Commons License 2001.04.17 0 0 233
strigo: azert, mert a kristalyok nagyon jo energiafokuszok. Aki nem kepes nagyobb energiat mozgositani, azoknak segithet, ha szukseguk van ra.
Előzmény: strigo (231)
nJutka Creative Commons License 2001.04.15 0 0 232
Kedves Visit!
Most már nem tudom megállni, hogy ne szóljak hozzá. A jelenleg használatos katolikus Biblia minden érdemének elismerése mellett egy X-szer "átszerkesztett", cenzúrázott, kiegészített kivonata korok tudásainak. Erre hivatkozni annyi, mint a Világirodalom legszebb novellára hivatkozni. Egyébként a Bibliában igenis benne volt a lélekvándorlás, csak valamelyik korai pápának a barátnéjának a lelkiismeretét túl sokminden terhelte, és az ő kívánságára kimaradtak ezek a részek a Bibliából. Egyébként ha jól tudom, először Nagy Konstantin a niceai zsinaton szerkesztette át a Bibliát.
Ettől eltekintve én nagyon tanulságosnak tartom a Bibliát, az emberiség egyik legérdekesebb művének, de nem abszolút hivatkozási alapnak. A többi szent könyvről nem is beszéve...Ugyanoda sokféle úton lehet eljutni. Miért kell az egyik utat abszolutizálni, és a többit eleve kizárni?
Előzmény: Visit (230)
strigo Creative Commons License 2001.04.14 0 0 231
Sziasztok

Ok az angyalokról majd máshol. Maradjunk a reikinél.
Sok reikis használ kristályokat kezelés közben. Miért?

strigo

Visit Creative Commons License 2001.04.14 0 0 230
Kedves strigo!

ahogy Tibadar mondotta korábban: legyen a te hited szerint.:)

az angyalokról lehet, hogy nyitok egy külön topicot, erről többet itt a Reiki topicban nem szeretnék beszélni, már így is OFF.
Egy megjegyzést azért talán:)
Úgy tudom, hogy Sataniel éppen azért lázadt föl, mert az Isten azt parancsolta, hogy az angyalok szolgálják az embert.
Csupán annyiról lett volna szó, hogy nem akart hírt vinni nekik?
Gondolkozz el rajta:)
Angyalok vannak, tapasztalom őket, és az őrangyalodat sem zavarja, ha nem hiszel benne.
Azt, hogy nincs reinkarnáció, és hogy nem tapasztalhatjuk meg a válást Isten nem támogatja, miből gondolod?
A Biblia egy könyv. Ha jól tudom, csak Ruth Könyve korhű, azaz csak az készült, íródott le akkor, amikor Ruth élt. Az összes többi nem.
Emberek írták. Olyan emberek, ekiket "elragadott" a Szellem, tehát megváltozott tudatállapotba kerültek, megkapták az információt, majd kijöttek abből az állapotból, és leírták.
Biztos vagy benne, hogy az info nem torzult közben?
Biztos vagy a "szó szerinti értelmezésben?", ők is csak emberek voltak.
Keddre megszerzem azt a dátumot, és a zsinat helyét, amikor a Bibliát erősen cenzúrázta az akkor hatalmon lévő papság.
Honnan tudjátok olyan biztosra, hogy egy emberek által megírt könyv, amit a kezetekben tartotok, /mellesleg én is gyakran olvasom, és szeretem:)/, nem lett megvágva, és pl a magyarra való fordításakor sem lett torzulva az eredeti szöveg?
BIZTOSAK VAGYTOK BENNE?:)
Találkozunk kedden.
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!

Előzmény: strigo (229)
strigo Creative Commons License 2001.04.14 0 0 229
Kedves Vizit!

Az angyal szó jelentése magyarul hirnök, küldött. Ók Isten szolgálatában állanak nem pedig emberekében. A Bibliában olvashatunk olyan angyalokról akik üzeneteket visznek, és megvédig Isten szolgáit a bajoktól. Vannak viszont gonosz angyalok is akik becsapják az embereket és ezzel eltéritik őket Istentől. Figyelmeztet is a Biblia, hogy ne higgyetek minden kijelentésnek, hanem vizsgáljátok meg, hogy tényleg Istentől származnak-e. Jó példa erre az őrangyaloddal való beszélgetésed. Egyrészt nincsenek őrangyalok, másrészt ha mást mond, mint Isten, akkor nem lehet Isten angyala. Pl nem mondhatja hogy tapasztaljuk meg a válást, Isten ennek ellene van. Nincs reinkarnáció. A megváltásról sem tanithat mást. Vagyis szerintem téged becsap egy démon aki szeretne eltériteni Istentől. Valamennyire sikerülhetett is, hiszen angyalokat hivsz segitségül Isten helyett.

Visit Creative Commons License 2001.04.13 0 0 228
Tisztelt Teletabii!

Most rendesen szétoffoljuk a topicot, elnézést miatta!

Nos megtettem, amit kértél, és a válasz a következő, apró, más információkkal kiegészítve, amikről viszont azt mondta az őrangyalom, hogy helytállóak.
Tehát: Jézus Isten Fia /része/, aki létezik és él mindörökké.
Az Úrból származó „kinyilatkoztatás” Ő, aki azért született, hogy beteljesítse a próféciákat, és Ő legyen a Megváltó.
Azonban a megváltás nem azáltal és úgy történt, ahogyan azt a Biblia-írók, olvasók gondolják.
Az ember ebbe a 3D-s világba azért születik meg, hogy az Isten általa megtapasztalja Önmagát. Minden léleknek meg kell tapasztalnia egy csomó dolgot.
Pl.: SZERETET, ELVÁLÁS, GYERMEK, AZ ANGYALOK, TELJESSÉG, HARMÓNIA, EGO, stb.
Van, aki Krisztus korában még csak egy ilyen megtapasztalást élt át életei során, van aki már az ötödiknél tartott. Krisztus azáltal váltotta meg az embereket, hogy mindenkit felhozott ugyanarra a szintre a megtapasztalások terén, tehát aki még nem tartott ott, az megkapta ajándékba. Mindenkit felhozott erre az ötödik megtapasztalás szintjére.
Mindamellett a neveltetése sem, és a halála sem olyan volt az őrangyalom szerint sem, mint amit hiszünk. Apja nem ács volt, hanem tanító, az a szó, amivel a foglalkozását jelölik, mindkettőt jelenti.
Esszénus tanító volt József, és Jézus is esszénus iskolában töltötte életét, vándorlásai során esszénus falvakban szállt meg tanítványaival együtt. Nem halt meg a kereszten, de ez már egy másik téma.J
Üdv!

Előzmény: teletabiii (227)
teletabiii Creative Commons License 2001.04.13 0 0 227
T. Visit !

Most csak egy megjegyzést fűznék ehhez. Ha te kommunikálsz az angyaloddal, kérdezd már meg a véleményét Jézusról, kinek tartja, embernek, prófétának vagy Isten fiának, netán megváltónak is. Kiváncsi lennék a véleményére. A válaszból pár dolgot te is leszűrhetsz.

Előzmény: Visit (213)
teletabiii Creative Commons License 2001.04.13 0 0 226
T. Visit !

Elnézést a késésért, de mostanában egyre kevesebbet jutok az internet közelébe.

Valóban, a legtöbben ha a reinkarnációra akarnak példát mutatni a Bibliában az Illésről szóló részt említik.
A zsidók úgy tartották Malakiás jövendölése alapján, hogy a Messiás előhirnökeként Illés fog visszatérni. Keresztelő Jánosra Jézus mint saját előhirnökére mutat rá, de ez nem jelenti azt, hogy Illés Jánosban született újra. Egyébként is, Illésről úgy ír az Ószövetség, mint aki nem halt meg, hanem Isten a mennybe ragadta.

Péter tanuságtételével kapcsolatosan pedig szintén nem lehet reinkarnációról szó, hiszen Jézust semmi féleképp nem hihették Keresztelő János megtestesülésének a zsidók, mert kortársak voltak. Arról van szó, hogy a zsidók az igaz prófétákra, így Jézusra is úgy tekintettek, mint akik megkapták a prófétaság lelkét Istentől, amit János, Illés ill. Jeremiás is birtokolt.

Találtam néhány szakaszt, ami a feltámadással kapcsolatos az Újszövetségben, mivel a reinkarnáció végülis tekinthető egy fajta feltámadásnak (a lélek újratestesülésének), leírom ezeket:
"...akik méltók lesznek arra, hogy eljussanak a jövendő világba és a halálból való feltámadásra, nem nősülnek és nem mennek férjhez. Hiszen meg sem halhatnak többé, mert hasonlók az angyalokhoz...és Isten fiai" Lk 20,35-36
"Bizony mondom neked, ha valaki újra nem születik, nem láthatja meg az Isten országát.
Hogyan születhetik valaki, mikor már öreg?-vágott a szavába Nikodémus. Csak nem térhet vissza az anyja méhébe, hogy újra szülessék?
Jézus megmagyarázta:
Bizony, bizony mondom neked: Aki nem születik vízből és (Szent)lélekből, nem mehet be Isten országába." Jn 3,3-5
"Ám Krisztus feltámadott a halottaiból, mint a holtak zsengéje (elsőszülötte)... Amint ugyanis Ádámban mindnyájan meghalnak, úgy Krisztuban mindnyájan életre kelnek. Mindenki, amikor sorra kerül: az első Krisztus, majd azok is akik Krisztushoz tartoznak, amikor (újra) eljő." 1Kor 15, 20-23

Talán a fentiekből is látszik, hogy az Újszövetség embere az újraszületést (feltámadást) csak Jézus által tudta elképzelni egyrészt úgy, hogy Szentlélekben újjászületik még életében, majd legközelebb csak Krisztus második eljövetele alkalmával a feltámadáskor.

Boccs az offtopik írásért, de az utolsó vacsora napján talán ennyi megengedhető.

Előzmény: Visit (212)
Visit Creative Commons License 2001.04.10 0 0 225
Én úgy tudom, hogy vagy nyitott harmadik szemmel születik az ember, vagy az élete, fejlődése során nyílik ki, vagy egy olyan mester kinyithatja, aki erre hivatott és avatott, de igazából akkor sem ő nyitja, hanem pl. az angyalok.
Nevet, címet természetesen tudok adni.
Itt vagyok én magam, tanítom a REIKI-t, AROLO TIFAR II-es volnék, tanítom is, avathatok is, és az Aktív Szellemgyógyászatot is.
Azután információszerzés céljából felkeresheted a www.reiki.hu honlapot, ahol a többi tanfolyamról is informálódhatsz.
Előzmény: Magustanonc (224)
Magustanonc Creative Commons License 2001.04.10 0 0 224
Visit: ertem, szoval az arolo vegulis a 3. szemet is nyitja. Tudnal nekem nevet, cimet es esetleg honlapcimet mondani a temaval kapcsolatban, mert erdekelne.
Előzmény: Visit (222)
Visit Creative Commons License 2001.04.10 0 0 223
Ja! A tünetek oka.
Megkéred az AROLO-t, mutassa meg ennek a betegségnek a valódi okát, és az AROLO ad képeket, érzéseket az Ő életéből.
Pl.: Egy negyvenhez közeli hölgy jött hozzám azzal, hogy ha bármilyen húst eszik, akár hússal egybefőzőtt levest is, izületi gyulladásai lesznek a kezén, lábán, kb 20 éve.
Megkezeltem és kezelés közben kértem az AROLO-t, mutassa meg ennek a valódi okát.
Elkezdtem képeket látni, méghozzá férfi és női nemiszervek képeit, azzal a határozottan rossz érzéssel, hogy undorodom, és elkeseredett vagyok.
Megemlítettem neki, és azt mondta, hogy 16-17 éves korában megerőszakolták, és ezt azóta sem tudja feldolgozni, kiheverni, és akkor meg akart halni, undorodott a saját testétől, és úgy érezte, hogy Ő semmi más, csak a teste.
Ezt a szervezete átfordította egy húsallergiává.
Előzmény: Magustanonc (221)
Visit Creative Commons License 2001.04.10 0 0 222
Így van.
Az Arolo I-II fokozatnál csak az energiaszintekre /anyag, psziche, stb/ tudunk tesztelni, méghozzá oly módon, hogy a hermadik szem területére beadjuk a megfelelő szint ujjkódját, és a páciens izomellenálláson alapuló kartesztjével ellenőrizzük az adott szint energiaellátottságát.
Az AROLO TIFAR-nál már nem végzünk kartesztet, hanem a válaszokat színekben adja meg az Arolo.
Tifartól már tesztelhetjük a test teljes állapotát, mindent ki lehet deríteni, ami az egészséggel kapcsolatos.
Mit evett, milyen gyógyszereket szed, a gyulladás pontosan hol helyezkedik el, van-e áttétele, stb.
Együtt dolgozom egy belgyógyász- és sportszakorvossal, aki éppen a diagnosztika miatt működik együtt szívesen.
Pontosan meg lehet állapítani, hogy pl milyen hormon hiányzik a szervezetéből, de akár a pillanatnyi vérnyomására is rákérdezhetünk.
TIFAR II-től használható a Kristályember technika, ami energetikai képet mutat meg a páciensről, és mintha tisztánlátó lennél, megmutatja a problémás területeket is.
Előzmény: Magustanonc (221)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!