Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.09 0 0 15770

Hát az odabent töltött idő hosszára a nő is nagy hatással van...illetve lehet...

Előzmény: Kíváncsimégmindig (15769)
Kíváncsimégmindig Creative Commons License 2017.05.09 0 1 15769

Sok pasi szeretné ha negyed óráig birná.Persze mitől negyed az az óra.Gondolom a behatolástól.Valamikor olvastam egy cikket.Az átlagos punciban töltött idő öt perc.Na akkor az átlagot teljesitőket hogy szólítsuk?

Előzmény: Törölt nick (15767)
olegnagy Creative Commons License 2017.05.09 0 0 15768

Ez a "maratoni küzdelmet vív a pasi a puncimmal" szöveg tetszik :-) Feleségem szerencsére "gyorsélvező" - ha nem lennénk kompatibilisek ezen a téren, nem is jöttünk volna össze.

Előzmény: Kíváncsimégmindig (15765)


Törölt nick Creative Commons License 2017.05.08 0 0 15767

A stoppert ugyan nem szoktam nézegetni, de mondjuk negyed óra alatti időtartamra mindenképpen használnám a "túl gyors" kifejezést. Számomra (mielőtt vki ebbe akarna belekötni).

Előzmény: Kíváncsimégmindig (15765)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.08 0 0 15766

Hát igen, a "túl gyors" fogalmát szinte lehetetlen meghatározni. Ember- és szituáció függő a dolog.

Anno még sok (már amennyire sok volt akkoriban) szextankönyv azt sugallta, hogy az orgazmus akkor az igazi, ha mindketten egyszerre élveznek el. Mivel ez a nőknek általában több időt igényel, a férfiak késztetést éreztek arra, hogy rendesen elhúzzák a dolgot. Közben persze az adott nőre egyáltalán nem biztos, hogy ez jellemző volt, lehet ő is "szenvedett", amíg végre...

A "túl gyors" alatt ezért én azt értem, hogy vagy már a behatolás előtt vagy a behatolás pillanatában elélvez a férfi. De ez ellen is lehet és kell is tenni, mert lehet.

Előzmény: Kíváncsimégmindig (15765)
Kíváncsimégmindig Creative Commons License 2017.05.08 0 0 15765

A "tul gyors" számomra sem.De az sem amikor időtlen ideig kamatyol a pasi mire nagy nehezen elélvez.Nem attól élvezek el többször hogy maratoni küzdelmet viv a pasi a puncimmal.De persze ha neked igy jó és van nő aki ezt bírja.Egészségedre.Amugy had kérdezzem meg.Mi számodra a tul gyors?

Előzmény: Törölt nick (15760)
jwkllr Creative Commons License 2017.05.03 0 1 15761

Most már egészen biztosan ott maradt!

Előzmény: jwkllr (15742)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.03 0 2 15760

A kettő dolog közt nincs összefüggés. Szex során akár rám is mondható, hogy nehezen élvezek el, de ez van, még én sem vagyok tökéletes. (tudom, hogy itt csupa tökéletes ember írogat) De a kielégülés "egyszerisége" és "teljessége" ugyanúgy érvényes önkielégítés során is. Ahogy az is, hogy magamat sem szeretem túl gyorsan elélveztetni (pedig azzal nincs az első mondatban említett probléma), pont azért, mert a túl gyors elélvezés számomra nem okoz akkora örömet, nem teljes: éppenséggel ilyenkor, éppen ezért szoktam még utána többször is.

 

Igazából azt nem értem, hogy valakik a reakciójuk alapján miért akarnak mindenáron harcolni azzal, hogy elmondtam, h ilyen is létezik, és bebizonyítani, hogy ahogyan ők szokták csinálni az a tuti és mindenki más vmi fogyatékos.

Előzmény: olegnagy (15757)
Kíváncsimégmindig Creative Commons License 2017.05.02 0 1 15759

A párom kielégülése az igazi élvezet nekem.Hogy ez többször megtörténik egymás után az nagy gyönyörűség.Abszolut nem azért keményedik meg újra mert nem volt maximális a kielégülése.Inkább az a természetes vágy akik ezt mind többször szeretik átélni.Akinek ez nem megy az megmagyarázza.Magam is azt tapasztaltam hogy a kórosan hosszan birók nem tudnak normálisan felizgulni az élvezetig.Volt ilyen partnerem.Szenvedés volt nem szeretkezés.

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.01 0 0 15758

"Nem életem legkeményebb merevedése, de a célnak megfelelt."

 

:-DDD

Előzmény: olegnagy (15757)
olegnagy Creative Commons License 2017.05.01 0 0 15757

Néha irigyelni szoktam az olyan férfiakat, akik nagyon sokáig bírják. Ugyanakkor swingerklubban láttam párat, náluk úgy vettem észre, hogy azért bírják sokáig, mert (el)élvezni nem bírnak. És a dolognak ez a része nem tetszik, volt már, hogy el kellett köszönnünk valakitől, mert a feleségemnek már fájt. Minap véletlenül ránéztem az órára, amikor leszálltam az asszonyról, aki éppen nagyon kívánós volt és nem hagyott nyugodni. 10 perc múlva (ekkor már direkt néztem rá az órára :-) újra merevedésem volt. Nem életem legkeményebb merevedése, de a célnak megfelelt. Ehhez még csak huszonévesnek sem kell lenni, inkább alkattól függhet.

Előzmény: Törölt nick (15748)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.05.01 -2 4 15756

A trollokat nem szabad etetni, mert meghízik és csak a modinak lesz több dolga. 

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.28 0 1 15748

Ismerem ezeket, de nekem a második és többedik alkalom, vagy a magömlés nélküli orgazmus, meg a hasonló praktikák egyszerűen nem adnak teljes értékű kielégülést, úgyhogy a kísérletezés után meghagytam ezeket a hanyatló nyugat ópiumának :D

Én sokáig bírom (sokak szerint túl sokáig), szóval ez alatt a partnernek van ideje többször is elélvezni, nem irigylem tőle :) Én 1x szeretek, de akkor nagyon.

 

Előzmény: olegnagy (15747)
olegnagy Creative Commons License 2017.04.28 0 0 15747

Sokféle orgazmus van férfiaknál is. Nekem az a tapasztalatom, hogy ha van idő, még nagyon extra orgazmus után is fél óra összebújás, beszélgetés alatt az utójáték átcsaphat a következő menet előjátékába. Nekem volt olyan, amikor másfél óra alatt háromszor mentem el (a nő három különböző testnyílásába :-), pont az első a mai napig emlékezetes. Aztán van magömlés nélküli orgazmus is, akkor merev marad a farok és abba sem kell hagyni a szexet.

Előzmény: Törölt nick (15745)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.28 0 0 15746

Veled értek egyet, a tapasztalataim alapján.

Előzmény: Törölt nick (15745)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.28 0 0 15745

Biztos van ilyen is, mindenesetre én nem irigylem. Én ha rendesen elélvezek, akkor az akkora, h megmozdulni meg gondolkozni nem bírok utána, nemhogy következő meneten járjon az eszem: ki vagyok elégülve minden tekintetben. Ha vmiért nem sikerül ilyen tökéletesre, akkor lehet később ingerenciám újabb menetre, de ez mutatja is, hogy akkor nem volt minden tökéletes és kielégítő.

Előzmény: Dorkanéni (15744)
Dorkanéni Creative Commons License 2017.04.28 0 0 15744

Az emlékezet mindent megszépít és felnagyít. Az eltelt idő távlatából sok minden rózsaszinűnek látszik, és az ember hajlamos a túlzásokra. De ha szerinted így történt, ám legyen. Emlékezz így rá.                                                                               

Előzmény: nagykovi70 (15743)
nagykovi70 Creative Commons License 2017.04.27 0 1 15743

Szerintem nem hülyeség! Mikor én 35 éves voltam (most 46) és hármasban voltunk a barátnőmmel és egy ismerős haverral, amikor a srác elment  haza, én utána kb. 5-6- szor élveztem még bele a barátnőmbe, annyira felizgatott a hármas jelenet ahol előtte szintén elélveztünk kétszer kb. fejenként (most csak férfi elélvezésről beszélek). Most 46 vagyok és nagyjából maximum kettőre vagyok képes. szerintem ez csak életkor és ingerencia kérdése. 

Előzmény: Dorkanéni (15632)
jwkllr Creative Commons License 2017.04.26 0 2 15742

Ott is maradt.

Előzmény: jwkllr (15739)
gevera Creative Commons License 2017.04.23 0 1 15741

Egyik legértelmesebb hozzászólás :) Gratulálok !

dinszi Creative Commons License 2017.04.23 0 13 15740

Régóta olvasgatom az itteni posztokat, néha jókat nevetek. 30/42-es pár vagyunk és kb 6 éve éljük a teljes szabadságot és a lángoló szerelmet. Igen, ezt a kettőt együtt. Mindent kipróbálunk ami izgat, és ami nagyon bejön azt műveljük is. Ha levetkőznék sokan a féltékenységet és a birtoklási vágyat, olyan szabadságot kapnának, amit el sem tudnak képzelni. Mindenki beül egy ismerősével valahová kávézni ugye? Mert az jó... De ha kávé helyett lehet szexelni? Az rossz? Rengeteget tudnék sztorizni, de most nincs időm. Csak néha elképedek ezen a sok agonizáláson, és negatív kommentelésen. Túl sok a lelkizés. Ami jó két embernek, az hagy szóljon. Miért kell kivesézni, hogy mit miért?

jwkllr Creative Commons License 2017.04.23 0 2 15739

Még nem érkezett meg.

Előzmény: molnarimi (15738)
molnarimi Creative Commons License 2017.04.22 -1 0 15738

Várjuk a beszámolót ha alaposan lecsekkoltad a buli után!

Előzmény: gorat1 (15737)
gorat1 Creative Commons License 2017.04.22 0 3 15737

A parom most ment el egy buliba remelem ugy jön haza hogy jart benne valaki😊

alezredes 1 Creative Commons License 2017.04.21 0 0 15736

Pedig kíváncsi lennék rá.

Előzmény: Boildike (15732)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.20 -1 0 15735

Bizonyám!

Erre egy bizonyos kor után jön(döbben) rá a férfi?

A NŐK (nagybetűvel)agya máskép kattog,jár.Az évtizedek során megtapasztaltam,hogy ők  (Ö) sokkal határozattabbak,célra töröbbek mint mi férfiak!

DE a NŐI lélek méllyén ott lakozik a (TEREMTÉS KORONÁJA) akit birtokba kell venniük!!!

Ha ezt + tudjuk "akadájozni " változtatni akkor + ütögethetjük a válunkat!:):)

Ui: és talán kis (önző) célunkat el is tudjuk náluk érni.

Előzmény: Törölt nick (15734)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.20 0 0 15734

Amikor a lenti üzenetem megírtam,úgy írtam meg hogy tudtam ezt a válaszod,ezt az érzésed! :))

Igen,jól értelek téged,természetesen!

Mi férfiak másképp vagyunk összerakva e téren is

Előzmény: Törölt nick (15731)
Boildike Creative Commons License 2017.04.20 0 0 15732

Inkább hagyjuk. Felejtsd el.

Előzmény: alezredes 1 (15728)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.20 -1 1 15731

Nem is panaszkodom!

Meg is vagyok elégedve, SŐT!!!Tölle nagyon sokat kaptam!(de nem elég még,még,még)na jó,a zárojeles vicc volt.

De 32 évi házasság után mi az az uj (a szexben) amit mutatni tudnánk egymásnak?

A szerelem már régen önzetlen szeretetté változott. Csak! A párom nem oly szexbolond mint én ezért nem ment eddigf bele a "vágyam" teljesítésébe!

Mindenki vágyik valami ujra fris,(péksütire)! Csak van aki nyiltan bevalja.Van aki kis rábeszélésre beleharap a ropogos friss finom !!!!

Mivel jól ismerem! Tudom,hogy szükséges neki a helyzet és az alkalom megfelelő hőfoka!

Ez nála mindenre igaz nem csak a szexre.

Ha megtudom teremteni a megfelelő alakalmat "helyzeti előnybe leszek"!:)

Előzmény: Törölt nick (15730)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.20 0 0 15730

Hidd el nekem barátom,te már is nyertél!

Van egy meseszép csodálatos párod aki imád téged és hazavár!!

Ha csak ennyit kaptál az élettől és nem többet, akkor is "dúsgazdag,, férfi vagy e téren!

Előzmény: Törölt nick (15727)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!