Keresés

Részletes keresés

Linczike Creative Commons License 2018.11.22 -1 0 16592

Ès a rendőrök is olyan ostobàk voltak, hogy se az alsógatyàjában, se a zoknijában vagy a cipőjèben nem kerestèk a drogot! Hiàba nem volt megalapozott a gyanú, de ilyenkor beviszik az embert és nem az utcàn motozzàk meg! Nevetsèges volt az is!

Linczike Creative Commons License 2018.11.22 -1 0 16591

Hihi! Nagyon vicces, amit ìrtàl, de szerintem nagyon igaz! Ha a srác dìler, akkor már règ kértem volna drogtesztet tőle! Bár lehet annyira okos, amit nem feltètelezek, hogy nem drogozott már egy ideje, mert kèszült arra, hogy feljelentse ezt az ostoba nőt! 

Előzmény: A másik határbíró (16590)
A másik határbíró Creative Commons License 2018.11.22 0 2 16590

Gyömbérke húzzon már végleg vissza az Ádámkájához és nevelgessék a Simijüket szeretetben, megértésben, félpucéron rúdtáncolva, porcukros orral...

Betty.Ford Creative Commons License 2018.11.22 -1 2 16589

Igen, sajnos, bar mi nem tudjuk elkepzelni, de nagyon is vannak Lili karakterek a valo eletben is😔

Előzmény: forgoszel (16588)
forgoszel Creative Commons License 2018.11.22 0 1 16588

A valóságban nem fordul elő olyan,amit Lili csinál.Nem igaz,hogy egy anya csak úgy el tud menni,és otthagyja pár hónapos gyerekét.

 

Te álomvilágban élsz! Szerinted kikkel vannak tele az intézetek? Pontosan hogy nem csak pár hónapos, hanem pár napos gyerekeket is hagynak el.

Előzmény: ancsamari65 (16585)
Linczike Creative Commons License 2018.11.22 -2 0 16587

Èn csak azért regisztràltam ide, mert màr èvek óta olvasom ezt a fórumot, hogy hogyan kritizàltatok vagy szerettetek szereplőket ès sokszor egyetértettem. De a Gàbort ihlette karakter màr szàmomra is nagyon idegesìtő ès szànalmas! Pedig az elejèn nagyon bìrtam! A Gàbornak nem tudom ki talàlta ezt a sztorit, de szerintem itt az ideje, hogy kiìrjàk, mint sok màst! Lehúztak màr róla sok bőrt! Lehet Lehet ezért raktàk be őt megint az RTL-en főzni, de most az exével együtt...

Linczike Creative Commons License 2018.11.22 -1 1 16586

Hu ancsamari65 igen leìrtad azt amit èn is gondolok a sorozatról! Gratula! Csak annyiban kötnèk bele, hogy nekem volt egy ismerősöm, akit az első 6 hónapban annyira kivolt szülès utàn, hogy egy viaduktról szedtèk le, mert öngyilkos akart lenni! Mindenki hülyènek nèzte, sokan lemondtak róla! A hàzassàga is majdnem ràment, de most egy boldog 10 èves kislàny anyukàja!

ancsamari65 Creative Commons License 2018.11.22 0 0 16585

Az igaz,hogy lehet látni az ÉNB szereplői életmódjának a kilátástalanságát,az egyre mélyebbre csúszást,csak az a baj,hogy ezeknek  a figuráknak a többsége jól érzi magát így a bőrében,és nem akarnak a helyzetükön változtatni.Lásd Lalit,aki lájtosan próbál ugyan munka után nézni,de mindig talál kibúvót,hogy ne kelljen dolgoznia.A csordában való élés mindenhatóságában nagyon hisz,másképp el se tudja képzelni az életét,pedig a családja,mármint az igazi,nem adott okot arra,hogy így éljen.Az anyja szereti,a bátyjával is elvan,habár egyszer a nőjét le akarta nyúlni.Gáborban a lelkiismeret furdalás egy szikrája sincs meg,amiért pár hónap alatt eltapsolt 100 milliót,és az anyjának egy fillért sem adott belőle,persze a mihaszna barátaira,meg az olcsó nőkre költött bőségesen.

40 éves korára,ha ilyen szerencséje volt,vehetett volna saját lakást,kereshetett volna feleségnek valót,és családot alapíthatott volna.

Joe is rájöhetne,hogy Reni neki nem lehet életcél,mégis csak férfiaknak mutogatja magát pénzért,mellette egy kábszeres exszel,aki vissza akarja szerezni a családját minden áron.Reni legutóbbi kirohanása után szerintem Joe pontot tehetne a kapcsolat végére.

Szofiban és Tamarában van ambíció  hogy megvalósítsák az álmaikat.Szofi nagyon törtető,közben átgázol mindenkin,Tamarának egy társra lenne szüksége,mert egyedül gyenge.Karesz,mióta gyereke van,sokat fejlődött,dicséretes,hogy felelősségteljes apa akar lenni.

A valóságban nem fordul elő olyan,amit Lili csinál.Nem igaz,hogy egy anya csak úgy el tud menni,és otthagyja pár hónapos gyerekét.

Ha csak nem arról van szó,hogy fél,attól,hogy kárt tesz benne.Az jó irányba vinné a cselekményt,ha Mesi újra összejönne Karesszal,és egy családként élnének ,pótolva az anyát.Evelin,Laura csak egy helyben topognak,nem jutnak semmire,még ha van is egy-két kitörési kísérletük.

Linczike Creative Commons License 2018.11.22 -2 0 16584

Gondoltam, hogy ebbe belekötsz! Ès igen! Csonka csalàdokról beszèlek! Akik a hàzastàrsi hàború mellett elfelejtik a gyerekeiket, hogy milyen műsort is nèznek! De ezt ne rójuk fel nekik! De amit te mondtàl, hogy elmagyaràzzàk a gyereküknek mi miért van az sajnos elmarad!

GPS Creative Commons License 2018.11.22 0 1 16583

 

De egy sorozat ne terhelje rà a csalàdfőkre, akik non-stop dolgoznak ès azt sem tudjàk mi az ÈNP ès el kell magyaràzniuk a gyerekeiknek, hogy ki mièrt tette ezt ès azt?!

 

Ahol a családfő (szülő) non-stop dolgozik és ezért nem jut ideje a gyerekeire - ott akadhatnak ám más gondok is, egy TV-sorozaton kívül.

 

De még mekkorák!

.

Előzmény: Linczike (16582)
Linczike Creative Commons License 2018.11.22 -1 0 16582

Igen GPS nagyon tetszik, ahogy megfogalmaztad ennek a sorozatnak az èpìtő kritikàjàt ès hogy csalàdon belül is át kell adni a kèrdèses dolgokat! De egy sorozat ne terhelje rà a csalàdfőkre, akik non-stop dolgoznak ès azt sem tudjàk mi az ÈNP ès el kell magyaràzniuk a gyerekeiknek, hogy ki mièrt tette ezt ès azt?! Hagyjuk is...minden jót! Szia!

GPS Creative Commons License 2018.11.22 0 1 16581

 

a gyerekeik nèzni akarjàk ezt a fertőt! Ez lenne a pèlda a gyerekeink előtt?!

 

Ha védeni akarom a sorozatot, akkor éppenséggel mondhatnám, hogy pont, hogy nevelő-ellenpélda!

 

Mert nem csak Hitgyülis-jellegű, pozitív prédikációval lehet jó irányba terelni a fiatalt... hanem úgy is, hogy bemutatunk olyan ellen-példákat, amelyikből világosan látszik, hogy sehova se vezet az elvetemült életmód.

 

Ugyanis a sok görénység-munkakerülés-felelőtlenség-hazudozás-piálás-stb. mindig megbosszulta magát a sorozatban (is) - mert nemigen történt olyan egyszer sem, hogy a sok szemétség révén bárki is jól jött volna ki végére.

 

Drog-ellenes ügyekben meg kifejezetten harcos módon áll ki a sorozat - néha túl szájbarágósan is - de ez talán nem is baj.

 

Tehát az ismerősöd aggodalma nem feltétlenül megalapozott - mert nehéz olyat mondani a sorozatról, hogy netán azt sugallná, hogy: "Éljetek ti is így - mert lám milyen jól járnak ezek a fickók/csajok is" - mert pont, hogy soha nem járnak jól, sőt, egyre mélyebbre süllyednek.

 

És még valami: attól még, hogy ha egy-egy filmben agresszív állatokat, kurvákat, vagy netán tiszta hülyéket mutatnak be - abból nem következik, hogy ettől a fiatalból is agresszív állat, kurva, vagy sík-hülye lesz

 

Főleg, ha kicsit intelligensebb szülei vannak - akik elmagyarázzák nekik, hogy miért negatív mindaz, amit látnak.

.

Előzmény: Linczike (16580)
Linczike Creative Commons License 2018.11.22 0 0 16580

Sok mindenkit lehetne bìràlni ebben a sorozatban...a Joet a sztriptìztàncos nőjèèrt (hihetetlen, hogy ennyi nőt tud szeretni őszintèn egymàs után), a Borit a folyamat erkölcstelensègèèrt...a Bècit a ès a lànyàt (a neve nem jut eszembe) a pènz miatt mindenkin àtgàzolàsàt, stb. Most màr kèsőn vetìtik, de pàr ève 7.30 utàn adták ezt! Nekem mèg nincs gyerekem, de sok ismerősöm panaszkodik, hogy a gyerekeik nèzni akarjàk ezt a fertőt! Ez lenne a pèlda a gyerekeink előtt?!

Linczike Creative Commons License 2018.11.22 0 0 16579

Én is meguntam, hogy nèzzem ezt! Nemrèg ìrtam ide a Gàbort alias Kiràly Petit bìràlva! Nem voltam teljesen kèpben, mert nem nèztem folyamat! De most màr tudom, hogy ez a lúzer 3 hónap alatt elherdàlt 100 millió forintot ès mèg büszke is rà! Ès még az anyukàjàt is kilökte a gangra több óràra, mint egy utolsó kutyàt, mert az fèltette! Ha az èn családom pènzèt vernèm el ìgy, akkor mindenki lenèzne ès szóba sem àlna velem! Ezt biztos nem tudta volna eljàtszani egy olyan ember, aki normàlis èrtèkekkel bìr! Ès most még nézhetjük az önèlegült rohadt pofàjàt a Konyhafőnök-VIP-ben is!

TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.22 -1 0 16578

Joe meg van áldva ezekkel, Barbi, Tamara, Gyömbérke egyik szarabb, labilisabb, mint a másik....

Előzmény: Törölt nick (16577)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.22 0 0 16577

Meguntam komolyan ennek a kacsacsőrűnek a vergődését, ideje lenne leléptetni.

TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.21 -3 0 16576

De Béczy is elmehet a francba, hogy nem fizeti ki az együttest, én egy acélbetétessel fejbe rúgtam volna, ha velem csinálja...

Előzmény: rayzolko (16575)
rayzolko Creative Commons License 2018.11.21 -1 1 16575

Jaj de tetszett ahogy Borist leoltották. :)

TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.20 0 0 16574

Tippem szerint Lili Annánál van Bécsben, ma majd talán kiderül...

A másik határbíró Creative Commons License 2018.11.20 0 1 16573

Igen, ennyire karót nyelt kockákat ritkán látni a valóságban. 

Azért az vicces volt, amikor Lali kibontatta Marikával a haját és kirakatta a ciciket :).

Előzmény: Törölt nick (16572)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.20 0 1 16572

A mádik kát munkatárs is túllőtt azért a normalításon, ahogy viselkedtek.

Előzmény: A másik határbíró (16569)
Bomc Creative Commons License 2018.11.20 -1 0 16571

Ez nem nagy kihívás neki

Előzmény: A másik határbíró (16569)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.11.20 0 0 16570

De azt a szintet magabiztosan hozza, láthatóan lubickol a szerepben!🙂

Előzmény: A másik határbíró (16569)
A másik határbíró Creative Commons License 2018.11.20 0 2 16569

Lali tegnapi (fél) munkanapja a "multinál"...Már megint egy szellemi fogyatékos szintjét hozatták vele. 

picimadárka Creative Commons License 2018.11.19 0 2 16568

Joe, Reni, Ádám és Simi története még sokáig fog tartani.............

Ez az Ádám, addig úgy sem nyugszik, amíg Renit vissza nem szerzi magának.

Könnyű dolga van, mert Simivel bármikor tud zsarolni, mert állandó tartja maga előtt, mint egy védőpajzsot. És itt kellene kilépni Joe-nak Reni életéből.......sosem fog győzni, sosem lesz igaza. Miért is kell neki evvel a nővel őrlődnie?! :(

Ádám, nem riad vissza semmitől, és majd egy idő után Reni bele fog fáradni, és a gyerekéért mindenre képes anyaként, Ádámot fogja választani.

Még akkor is, ha Joe-t szereti. Joe, örök vesztes lesz ebben a "kapcsolatban".

Kár, hogy belecsöppent ebbe a történetbe......kár, hogy így találták ki a karaktere  sorsát.....

A Lili - Karesz szál sem vidámabb!

Lili úgy is lelép....

Az írók, nem foglalkoznak a konvenciókkal, de remélem, hogy csak az extrém dolgokat tárják felénk - láttatják velünk -, , ......... jó lenne.....

Egyébként, igen toleráns vagyok a sorozattal, "megküzdök" a polgárpukkasztónak szánt részekkel is, de jelenleg, nincs egy szerethető szereplő sem! Szerintem.

És! Jön vissza Orsi, lehet hogy azért hozzák vissza, hogy "teljesüljön" fenti óhajom?! :D

gombóc63 Creative Commons License 2018.11.19 0 0 16567

Látszik, hogy szerencsére nem voltál még sose pszichiáternél, pszichológusnál, mert akkor tudhatnád, hogy az általad felvázolt párbeszéd ott sose hangozhatna el. Pszichiáterhez menni pedig egyébként nagyon hasznos, ha valakinek pszichés problémája van. Nem szégyellem, szorongásos vagyok, így volt szerencsém ezekhez a "sarlatánokhoz" és nagyon sokat segítettek. A "virágos rét" a relaxáció alapja, amiről egyébként sokat nem tudok mondani, mert nekem sajnos nem sikerül. Valamint vannak szakemberek, akik hipnózisterápiával is foglalkoznak ( nem összekeverendő a hipnózissal) és ott is hasonlóképp kezdődik a kezelés. De még egyszer....hála ég, hogy sose volt benne részed, épp ezért talán nem kellene lenézned az ő munkájukat.

Előzmény: GPS (16564)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.18 -1 0 16566

".Bár azt sem tudom  mikor és honnan került a sorozatba,"

 

Most nekem is homályos a kép, de mintha úgy lett volna, hogy Klaudia hozta talán egyszer fel a hajóra, alkalmi szállást keresett neki, mert pesten volt valamiért pár napig... de az is lehet őrá lett bízva, mert nagyitól felköltözött pestre, szerencsét próbálni... Ugye, mint Milán, (aki neki volt barátja volt,) gondolta Milánék befogadják a kiscsajt egy időre... úgy rémlik a hajón csak pár napig lett volna, amíg nem találnak neki lakást, melót ilyesmit... Aztán valaki képbe hozta neki a klubbot, vagy csak bulizni mentek oda, így keveredett le a Ligetbe és ott találkozott először Danival... jött is a szerelem vonal... ott találkozott Borival, aki egyből megismerte mert a volt osztálytársa volt, akivel nem volt jóban, mert Lilike már a suliban is nagy kamuzó és kavarógép volt... 

Előzmény: Böszőke (16558)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.11.18 -2 0 16565

Pfuh, ez nagyon durva ... Neked nagyon különös, és szupersarkított képed van a világról, ez az egy biztos...

 

Volt már kirohanásod az alkohol, a nők, most a pszichológusok ellen... ez azért kemény.

Előzmény: GPS (16564)
GPS Creative Commons License 2018.11.18 -2 2 16564

 

Ez szimpla trógerség volt,

 

Figyú mi a vérbeli trógerség (és nem csak a sorozaté, sajnos a való életben is ez megy):

 

Emlékeztek még, amikor Lili a pszichomókus csajnál henyél - úgymond kezelésre?
Arra is emlékeztek, amikor az agykurkéász csaj azzal jött, hogy

 

"Lilikém, hunyd be a szemed és képzeld azt, hogy egy virágos réten vagy, ahol ott van a családod, a barátaid....."

 

Húhh, de nagyon élveztem volna, ha erre Lili felkönyököl az ágyról és:

 

- Milyen virágos rétről hablatyol itt doktornő...vagy mi maga? Tudja maga egyáltalán, hogy miért küldtek engem ide?

- Hát hogyne tudnám, én kezellek

- Akkor ugye azt is tudja, hogy mattrészegen felcsinált egy idióta egy budai lépcsőn, már azt se tudom hol.

Bár nem akartam, rábeszéltek, hogy szüljem csak meg nyugodtan - mert az olyan "nemes dolog", ugye....

- Hát a gyerekszülés mindig az...

- Várjon, nem fejeztem be: most itt állok egyedül, szakma, pénz és egzisztencia nélkül, egy komplett idióta, senkiházi apával - aki még magát se tudja ellátni nem hogy egy gyereket és még egy-két nem sokkal különb haverral - akik jó bulinak tartják azt, hogy szültem egy gyereket arra tetves hajóra, ahol jobb híján lakom - kegyelemből.

- Jóóó, de most mondtad, hogy vannak barátaid

- És? Majd ők fogják felnevelni a gyerekemet? Mire számíthatok az élettől? Hogy majd a nyakába varrom valamelyik hülye palinak, aki hajlandó így is befogadni?

- Majd lesz neked is munkád....

- Na ne vicceljen. Szakma nélkül mit gondol, mennyit kereshetek. Tudja maga mennyi ma egy albérlet? És amig dolgozok, ki lesz a gyerekkel? Majd a Néptanács?

- Mindig van megoldás.
- Na persze - ha elképzelem a virágos rétet, rajta a nemlétező családommal - attól prímán fogom érezni magam.
- De én csak segíteni akarok....
- Tudja mit csinál maga? Látja, hogy nyakig vagyok a szarban - és maga arra próbál megtanítani, hogy fogjam be az orrom, hogy ne érezzem a büdöset. DE ATTÓL MÉG BENNE VAGYOK A SZARBAN - ÉRTI?

 

 

Irtó gusztustalanok ezek a pszichó-szélhámososk. Minimális a különbség köztük és a TV-jósok között - egyformán a semmiért veszi el a pénzt mindegyik.

.

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (16563)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.11.18 0 0 16563

Ez szimpla trógerség volt, belépett a "#jóleszideazis"-faktor, és berakták ide ezt a csajt - hogy nemhogy nem karibi, de még csak spanyolul se tud, az meg kit érdekel? Ez van, paraszt, nézzed, 'oszt ne dumájjá'...

 

Előzmény: GPS (16560)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!