Keresés

Részletes keresés

ilja Creative Commons License 2007.04.26 0 0 63
Köszönöm, várom.
Ilyen titkos ez a projekt?
Előzmény: zentai istván (57)
Falusne Creative Commons License 2007.04.26 0 0 62
A Dunakeszi Vasutas sporttelepen
30-án este koncert:19 órától SCARABEUS!
20 órától B I K I N I

Május elsején majális:
10 óra 20-kor a majálist megnyitja :Kecskeméthy Géza polgármester
Ünnepi beszéd: Dr. Kapolyi László MSZDP elnöke
Sok gyermekprogram-kisvonat,kreatív játszóház-kisállat bemutató!
10 óra 45 kor 100 FOLK CELSIUS!
14 órakor ROY ÉS ÁDÁM !


Amatőr csoportok bemutatói,főzőverseny.
Mindenkit szeretettel várnak a rendezők!
jbercike Creative Commons License 2007.04.25 0 0 61
Miután én nem tudhatom mi a válasz ezért megirom az én verziómat.
Jövőre lesz csatorna, ha a korábbi álláspontot fogadják el, jövőre végleg lemondhatunk róla ha az új álláspont győz. Utóbbira gondolva jó ha mindenki előkésziti a saját tisztitóművet gyökérzónás végtisztitással. Én mindeesetre már régen két alternativában gondolkodtam, csak még bizonytalan vagyok melyik verzió győz.
Sokat tévedtem?
Előzmény: ilja (48)
jbercike Creative Commons License 2007.04.24 0 0 60
Az hogy mi tesz jót a fórumnak inkább azok döntik el akik olvassák és rendszeresen irnak bele. Szives látom minden irásod ami előbbre viszi a fórumot és leginkább a falu életét. Ki az aki többet tud nálam? Talán itt az alkalom és irja meg! A kérdés amire válaszoltam tudtommal nem Neked szólt és remélem nem is Te irtad!!!
Előzmény: zentai istván (55)
jbercike Creative Commons License 2007.04.24 0 0 59
A felesleges fecsegés ellen legjobb a nyilt szó. jbercike tudja mi a lakópark igy biztos, hogy nincs ilyen Vácdukán. Nagy megtiszteltetés, ha felvilágositasz, de a kioktatást talán egy másik fórumon másoknak tartanám meg! Hogy mi van a faluban azt egyetlen ember tudja csak, aki viszont ezt nem kivánja megoszatni a jelenlévőkkel. Majd igyekszem jobban megismerni a helyi viszonyokat és pontosabb adatokat szolgáltatni az érdeklődőknek. A parcellázás különösen érdekelne, mert szeretnék én is olcsón venni és jó feltételekkel eladni.
Előzmény: zentai istván (56)
testona Creative Commons License 2007.04.24 0 0 58
Szia!Irtam neked a vaci oldalon, kerlek nezd meg!
Előzmény: tenni01 (54)
zentai istván Creative Commons License 2007.04.24 0 0 57
ILJÁNAK: Csatornázásról szívesen adok tájékoztatást, de semmiképpen nem itt a fórumon. Üdv ZI (képviselő)
Előzmény: ilja (48)
zentai istván Creative Commons License 2007.04.24 0 0 56
Üdv! A szeméttelepet 2008-ban bezárják és rekultiválják. Amúgy, SOHA nem fúj onnan a szél. Én pl itt lakom, légvonalban kb 500m-re a szemétteleptől. Ettől még ezek a telkek a legértékesebbek a környéken, 6MFt alatt nemigen fogsz hozzájutni a magasabb fekvésű részeken. Lent a faluban viszont 2-3MFt-ért is kaphatsz telket. Az Erdődomb egy Lakópark, ha JBercike nem is tud róla. A többi parcellázással (illetve tervekkel) kapcsolatban szívesen adok felvilágosítást, de nem itt, hanem személyesen, térkép előtt. Itt ugyanis már elég sok a felületes és megtévesztő fecsegés.
Előzmény: pepefiu (52)
zentai istván Creative Commons License 2007.04.24 0 0 55
Kedves JBercike! Kérlek, a kis községünk iránt érdeklődő honfitársaink előtt ne tüntesd fel magad olyan színben, mint aki sokkal többet tud a faluról náluk. Elhamarkodott megjegyzéseid, felületes és információhiányos válaszaid, minden kérdésre buzgó válaszolgatásod nem tesz jót se e fórumnak, se Vácdukának. Kérlek, vedd észre, hogy NEM MINDEN KÉRDÉS SZÓL HOZZÁD. Nem feltétlenül kell mindenbe belebeszélni, ha már ez egy FÓRUM.
tenni01 Creative Commons License 2007.04.22 0 0 54
Mi is kinéztük a falut, de ahogyan irod ezt akkor jobban körbe kell járni, mert lehet, hogy nem is olyan fényes csak fényezték?
Előzmény: pepefiu (52)
jbercike Creative Commons License 2007.04.22 0 0 53
Remélem tudós helybeliek tudnak majd válaszolni minden kérdésedre.

Én örülök, hogy fórumbeli szereplésed kicsiny falunkba költözési szándékod inditotta el.

A faluban tudtommal nincs lakópark.

Az a terület amiről irsz tényleg a legközelebb esik a csörögi szeméttelephez. Én nem ismerem annyira, hogy a szag és egyéb kellemetlenségekről tapasztalatot szerezhessek. Van itt a fórumon arról a környéken lakó is , aki pontos infót tud szolgáltatni.

A parcellázásra vonatkozóan remélem többet tudnak irni az itt lévő képviselők, vagy érintettek.




Ilyen virágok virágoznak a falu másik felén
Előzmény: pepefiu (52)
pepefiu Creative Commons License 2007.04.21 0 0 52
Sziasztok, Erősen gondolkodunk, hogy Vácdukára költözünk Budapestről. Az Erdődomb lakóparkot szemeltük ki. Azonban most tudtuk meg, hogy Csörög milyen közel fekszik. A szeméttelep nem okoz itt gondot? Nem lehet érezni semmilyen hatását? (bűz, talajszennyezés, stb) Illetve tudtok-e valamit arról, hogy az úttól kifele a domb teteje felé eső részen terveznek-e parcellázást. Nagyon szimpatikus kis falu Vácduka, de ugye az ember sokmindent csak miután odaköltözik akkor tud meg. Olvastam, hogy ajánljátok. Reméljük tényleg jó kis hely :-) Előre is köszönöm ha válaszoltok. üdv, Pepe
jbercike Creative Commons License 2007.04.21 0 0 51
Még nincs de most hallottam, hogy jövőre meg akarják oldani végérvényesen a csatornázást. Csak még szerintem azt nem tudják, hogy hogyan (technikailag) meg miből (pénzügyileg) ja és ki fizessen!
Tényleg viszonylag sok az eladó ingatlan ami nem baj, bár már elég magas a vételár ami az ázsió jele is lehetne. Közel van Vác, jó a közlekedés, Pest sem elérhetetlen távolságban van.
A legutóbbi hirek szerint ujabb telkesitést terveznek, ezzel csökken majd a telekár.
Előzmény: tenni01 (50)
tenni01 Creative Commons License 2007.04.20 0 0 50
Miért csatorna nincs? Mégis olyan sok telek eladó?
Előzmény: ilja (48)
ilja Creative Commons License 2007.04.19 0 0 49
tuja=tudja

De gondolom úgyis tujátok. :-)
Előzmény: ilja (48)
ilja Creative Commons License 2007.04.19 0 0 48
Nem tuja valaki véletlenül, lesz-e csatornázás végre a faluban?
jbercike Creative Commons License 2007.04.19 0 0 47
Remélem többen olvassák majd itt is és adják adójuk 1%-t a helyi alapitványnak.
Most jött a hir, hogy bál lesz az asszonyoknak!!!!
Öröm, hogy előtte a nyugdijasok szinielődását tartanak.
Lesz kispályás foci, tudja valaki hány fős csapatokkal?
Előzmény: tortei (46)
tortei Creative Commons License 2007.04.18 0 0 46

Tisztelt fórumozók!

Véletlenül rátévedtem erre az oldalra. Érdeklődéssel olvastam. Törtei Sándor vagyok, a vácdukai Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda jelenlegi vezetője. Azért szántam rá magam az írásra, mert tudok segíteni.

 

 A Gyeremekeinért Közalapítvány adószáma18683679-1-13

 

A vácdukai óvodába és iskolába járó gyerekek nevében kösszönetet mondunk mindazoknak akik az adójuk1 %-át felajálják az alapítványunknak.

jbercike Creative Commons License 2007.04.18 0 0 45
Az jó lesz, remélem mások is szívesen adnák oda adójuk 1 %-t.
Más. Megjelentek a "téritők" (vagy mégsem azok) az új épitési részen.
Előzmény: Bednarik_Robert (44)
Bednarik_Robert Creative Commons License 2007.04.17 0 0 44
mindenképpen szólni fogok, hogy adják meg az alapítványok adószámait és felrakom az oldalra mindet!
Előzmény: tenni01 (43)
tenni01 Creative Commons License 2007.04.17 0 0 43
Megnéztem a falu lapját jól néz ki csak kicsit lassú.
Az alapitványra én is tennék adómból.
Előzmény: jbercike (42)
jbercike Creative Commons License 2007.04.16 0 0 42
Jó lesz majd azért ha mégis sikerülne.
Remélhetően a lap karbantartása is megoldódik és rendszeres lesz a frissitése.
Most javasolnám, hogy az alapitvány adószáma minél előbb kerüljön fel és itt is jó lenne megjelentetni, hogy a bevallás idejében tudják a potenciális felajánlók az 1%-ot ide irányitani
Előzmény: Bednarik_Robert (41)
Bednarik_Robert Creative Commons License 2007.04.15 0 0 41
Hát nem tudom...az már nagyon sok plusz munka lenne és nagyon sok munkám még nincs befejezve, szóval ha lesz is az később.
Előzmény: jbercike (40)
jbercike Creative Commons License 2007.04.14 0 0 40
Köszi mos t már tudom én is , de nem lesz html?????
Bednarik_Robert Creative Commons License 2007.04.12 0 0 39
Tegnaptól kezdve a nitólapon ki van írva minden az oldallal kapcsolatban, a követelmények stb. Ha esetleg valaki nem tudja megynitni az oldalt (azaz nincs flash player 8 feltelepítve a számítógépre) akkor a nyitóoldaon van egy kép amire rákattintva le lehet tölteni a flash player legújabb verzióját és azzal már meg lehet nézni az oldalt.
Előzmény: jbercike (37)
tenni01 Creative Commons License 2007.04.12 0 0 38
Hát nem volt sok szerencsém mert későn mentem és gondolom a szokásos reggeli locsolkodást nem láthattam. Szétnéztem a faluban ismét, nagyon szép házakat láttam, de vannak elhanyagolt porták azokban nem laknak?
Elég lepusztult a kulturház, nemkülönben a kocsma.
Szép az a kastélyszerüség, mi lesz abban?
Előzmény: jbercike (35)
jbercike Creative Commons License 2007.04.12 0 0 37
nagyon örülök a jelentkezésnek. valószinű az lehet az oka az észrevételnek, hogy amin fut a program azt nem lehetett tudni és nem indult el miatta nekem sem.
én szivesen venném az észrevétleket meg az ismereteket itt is és biztos fogok oda is irni.az ok a flash player!!!!!
Bednarik_Robert Creative Commons License 2007.04.12 0 0 36
Kedves "jbercike"! Szerintem a falu weblapja abszolút nem "halódik"...ha valaki megnézni most a honlapot, akkor láthatja hogy szép és letisztult, nem sok településnek van ilyen honlapja. Amikor még a régi honlap működött érdekes, hogy senkit nem érdekelt...most hogy megy az új, egy páran csak a rosszat látják benne...miért van ez? Mellesleg mostmár a falu weblapján - a www.vacduka.hu -n - is működik a vendégkönyv, oda is várjuk a hozzászólásokat és már csak 7 menüpont áll feltöltés alatt a 21-ből, minden más működik!! Üdvözlettel: Bednárik Róbert!
Előzmény: jbercike (32)
jbercike Creative Commons License 2007.04.11 0 0 35
Ujabb ismeret a faluról. Tudtam, hogy van egy lovas ijász kör de nem tudtam, van honlapja is

www.free.x3.hu/napfiai/keret.html

Ők kilovagolnak a falu környéki mezőre és erdőbe is.
Holnap képviselőtestületi ülés lesz, valaki majd egyszer ide is felteszi a napirendre kerülő témákat és akkor tájékozódhatsz Te is milyen a falu mi foglalkoztatja a testületet. Valaki már tudja olvasni a falu új honlapját nekem még nem sikerült, talán a Linux miatt.

A közeljövőben bál lesz tudtommal jótékonysági.

Jótékonykodjunk addig is az adónk 1 %-val, a falu gyermekeiért létrehozott alapitványnak való megjelöléssel. Tudja valaki az adószámát????

Előzmény: tenni01 (33)
jbercike Creative Commons License 2007.04.10 0 0 34
remélem sikerült szétnézned mert nagyon jó idő volt. Nagyon sokan kirándultak a faluebeliek és idegenek is.
Nem tudom milyen volt a faluban a locsolkodás erre felénk a szomszédok átmentek egymás feleségét lányát megöntözni, amiből arra gondolok a faluban szokás a locsolkodás, de lehet, hogy a jottmenteknél volt divat.
Előzmény: tenni01 (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!