Keresés

Részletes keresés

ilja Creative Commons License 2007.04.30 0 0 70
Kedves Zentai István! Érdeklődve várom továbbra is a csatornázással kapcsolatos információit.
jbercike Creative Commons License 2007.04.29 0 0 69
Mondjátok már miről van itt titkos levélváltás?
Miért nem lehet itt a fórumon megbeszélni azt ami a faluban történik, vagy történni fog, esetleg szeretnénk ha történne?
Azt hiszem kezdem érteni a helyi közéletet!
Vannak akik a nyilvánosságtól félnek, pedig állandóan ott szerepelnek.
Vannak akiket ez a dolog egyáltalán nem érdekel.
Vannak akik élnek a lehetőséggel mert fontos nekik a falu.
Vannak akiket mások vezetnek és még nem jöttek rá, azt hiszik ők az irányitók.
Vannak akiknek segitség kell, hogy értékes véleményüket hangoztassák.
és vannak azok akik sunyik.


jbercike Creative Commons License 2007.04.28 0 0 68
Talán inkább úgy mint a viccben amikor rajtakapja a feleség a férjét és az bizonygatja, hogy rosszul látja higgyen inkább neki.
Hát akkor most is inkább higgyünk a szemünkneklakókert! lakópark?
Előzmény: zentai istván (56)
jbercike Creative Commons License 2007.04.28 0 0 67
Szerintem felesleges lenne ott parcellázni mikor még az általad megtekintett területen több telek üres és mint látható már kész házat is árulnak, amit Te meg is veszel.
Előzmény: pepefiu (65)
tenni01 Creative Commons License 2007.04.27 0 0 66
Köszönöm válaszod, aminek örültem, de a fórumon is megtehetted volna.
Előzmény: zentai istván (55)
pepefiu Creative Commons License 2007.04.26 0 0 65
Kedves István, Köszönöm válaszát, időközben már tájékozódtunk az ott lakóktól. Valóban mindenki azt mondta, hogy semmit nem érzékelni a szeméttelepből. Személyesen is bejártuk a környéket, a gerincen az erdőt, és őszintén szólva gyalog meg sem találtuk. A parcellázásokkal kapcsolatban csak annyi érdekelt volna, - mivel egy a legfelső utcában lévő házra alkudtunk meg - hogy a Hegyalja út feletti részt tervezik-e kiparcellázni a jövőben. Köszönöm válaszát. Üdvözlettel, Pepe
Előzmény: zentai istván (56)
ilja Creative Commons License 2007.04.26 0 0 64
Ez érdekesen hangzik. Miről is van szó?
Előzmény: jbercike (61)
ilja Creative Commons License 2007.04.26 0 0 63
Köszönöm, várom.
Ilyen titkos ez a projekt?
Előzmény: zentai istván (57)
Falusne Creative Commons License 2007.04.26 0 0 62
A Dunakeszi Vasutas sporttelepen
30-án este koncert:19 órától SCARABEUS!
20 órától B I K I N I

Május elsején majális:
10 óra 20-kor a majálist megnyitja :Kecskeméthy Géza polgármester
Ünnepi beszéd: Dr. Kapolyi László MSZDP elnöke
Sok gyermekprogram-kisvonat,kreatív játszóház-kisállat bemutató!
10 óra 45 kor 100 FOLK CELSIUS!
14 órakor ROY ÉS ÁDÁM !


Amatőr csoportok bemutatói,főzőverseny.
Mindenkit szeretettel várnak a rendezők!
jbercike Creative Commons License 2007.04.25 0 0 61
Miután én nem tudhatom mi a válasz ezért megirom az én verziómat.
Jövőre lesz csatorna, ha a korábbi álláspontot fogadják el, jövőre végleg lemondhatunk róla ha az új álláspont győz. Utóbbira gondolva jó ha mindenki előkésziti a saját tisztitóművet gyökérzónás végtisztitással. Én mindeesetre már régen két alternativában gondolkodtam, csak még bizonytalan vagyok melyik verzió győz.
Sokat tévedtem?
Előzmény: ilja (48)
jbercike Creative Commons License 2007.04.24 0 0 60
Az hogy mi tesz jót a fórumnak inkább azok döntik el akik olvassák és rendszeresen irnak bele. Szives látom minden irásod ami előbbre viszi a fórumot és leginkább a falu életét. Ki az aki többet tud nálam? Talán itt az alkalom és irja meg! A kérdés amire válaszoltam tudtommal nem Neked szólt és remélem nem is Te irtad!!!
Előzmény: zentai istván (55)
jbercike Creative Commons License 2007.04.24 0 0 59
A felesleges fecsegés ellen legjobb a nyilt szó. jbercike tudja mi a lakópark igy biztos, hogy nincs ilyen Vácdukán. Nagy megtiszteltetés, ha felvilágositasz, de a kioktatást talán egy másik fórumon másoknak tartanám meg! Hogy mi van a faluban azt egyetlen ember tudja csak, aki viszont ezt nem kivánja megoszatni a jelenlévőkkel. Majd igyekszem jobban megismerni a helyi viszonyokat és pontosabb adatokat szolgáltatni az érdeklődőknek. A parcellázás különösen érdekelne, mert szeretnék én is olcsón venni és jó feltételekkel eladni.
Előzmény: zentai istván (56)
testona Creative Commons License 2007.04.24 0 0 58
Szia!Irtam neked a vaci oldalon, kerlek nezd meg!
Előzmény: tenni01 (54)
zentai istván Creative Commons License 2007.04.24 0 0 57
ILJÁNAK: Csatornázásról szívesen adok tájékoztatást, de semmiképpen nem itt a fórumon. Üdv ZI (képviselő)
Előzmény: ilja (48)
zentai istván Creative Commons License 2007.04.24 0 0 56
Üdv! A szeméttelepet 2008-ban bezárják és rekultiválják. Amúgy, SOHA nem fúj onnan a szél. Én pl itt lakom, légvonalban kb 500m-re a szemétteleptől. Ettől még ezek a telkek a legértékesebbek a környéken, 6MFt alatt nemigen fogsz hozzájutni a magasabb fekvésű részeken. Lent a faluban viszont 2-3MFt-ért is kaphatsz telket. Az Erdődomb egy Lakópark, ha JBercike nem is tud róla. A többi parcellázással (illetve tervekkel) kapcsolatban szívesen adok felvilágosítást, de nem itt, hanem személyesen, térkép előtt. Itt ugyanis már elég sok a felületes és megtévesztő fecsegés.
Előzmény: pepefiu (52)
zentai istván Creative Commons License 2007.04.24 0 0 55
Kedves JBercike! Kérlek, a kis községünk iránt érdeklődő honfitársaink előtt ne tüntesd fel magad olyan színben, mint aki sokkal többet tud a faluról náluk. Elhamarkodott megjegyzéseid, felületes és információhiányos válaszaid, minden kérdésre buzgó válaszolgatásod nem tesz jót se e fórumnak, se Vácdukának. Kérlek, vedd észre, hogy NEM MINDEN KÉRDÉS SZÓL HOZZÁD. Nem feltétlenül kell mindenbe belebeszélni, ha már ez egy FÓRUM.
tenni01 Creative Commons License 2007.04.22 0 0 54
Mi is kinéztük a falut, de ahogyan irod ezt akkor jobban körbe kell járni, mert lehet, hogy nem is olyan fényes csak fényezték?
Előzmény: pepefiu (52)
jbercike Creative Commons License 2007.04.22 0 0 53
Remélem tudós helybeliek tudnak majd válaszolni minden kérdésedre.

Én örülök, hogy fórumbeli szereplésed kicsiny falunkba költözési szándékod inditotta el.

A faluban tudtommal nincs lakópark.

Az a terület amiről irsz tényleg a legközelebb esik a csörögi szeméttelephez. Én nem ismerem annyira, hogy a szag és egyéb kellemetlenségekről tapasztalatot szerezhessek. Van itt a fórumon arról a környéken lakó is , aki pontos infót tud szolgáltatni.

A parcellázásra vonatkozóan remélem többet tudnak irni az itt lévő képviselők, vagy érintettek.




Ilyen virágok virágoznak a falu másik felén
Előzmény: pepefiu (52)
pepefiu Creative Commons License 2007.04.21 0 0 52
Sziasztok, Erősen gondolkodunk, hogy Vácdukára költözünk Budapestről. Az Erdődomb lakóparkot szemeltük ki. Azonban most tudtuk meg, hogy Csörög milyen közel fekszik. A szeméttelep nem okoz itt gondot? Nem lehet érezni semmilyen hatását? (bűz, talajszennyezés, stb) Illetve tudtok-e valamit arról, hogy az úttól kifele a domb teteje felé eső részen terveznek-e parcellázást. Nagyon szimpatikus kis falu Vácduka, de ugye az ember sokmindent csak miután odaköltözik akkor tud meg. Olvastam, hogy ajánljátok. Reméljük tényleg jó kis hely :-) Előre is köszönöm ha válaszoltok. üdv, Pepe
jbercike Creative Commons License 2007.04.21 0 0 51
Még nincs de most hallottam, hogy jövőre meg akarják oldani végérvényesen a csatornázást. Csak még szerintem azt nem tudják, hogy hogyan (technikailag) meg miből (pénzügyileg) ja és ki fizessen!
Tényleg viszonylag sok az eladó ingatlan ami nem baj, bár már elég magas a vételár ami az ázsió jele is lehetne. Közel van Vác, jó a közlekedés, Pest sem elérhetetlen távolságban van.
A legutóbbi hirek szerint ujabb telkesitést terveznek, ezzel csökken majd a telekár.
Előzmény: tenni01 (50)
tenni01 Creative Commons License 2007.04.20 0 0 50
Miért csatorna nincs? Mégis olyan sok telek eladó?
Előzmény: ilja (48)
ilja Creative Commons License 2007.04.19 0 0 49
tuja=tudja

De gondolom úgyis tujátok. :-)
Előzmény: ilja (48)
ilja Creative Commons License 2007.04.19 0 0 48
Nem tuja valaki véletlenül, lesz-e csatornázás végre a faluban?
jbercike Creative Commons License 2007.04.19 0 0 47
Remélem többen olvassák majd itt is és adják adójuk 1%-t a helyi alapitványnak.
Most jött a hir, hogy bál lesz az asszonyoknak!!!!
Öröm, hogy előtte a nyugdijasok szinielődását tartanak.
Lesz kispályás foci, tudja valaki hány fős csapatokkal?
Előzmény: tortei (46)
tortei Creative Commons License 2007.04.18 0 0 46

Tisztelt fórumozók!

Véletlenül rátévedtem erre az oldalra. Érdeklődéssel olvastam. Törtei Sándor vagyok, a vácdukai Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda jelenlegi vezetője. Azért szántam rá magam az írásra, mert tudok segíteni.

 

 A Gyeremekeinért Közalapítvány adószáma18683679-1-13

 

A vácdukai óvodába és iskolába járó gyerekek nevében kösszönetet mondunk mindazoknak akik az adójuk1 %-át felajálják az alapítványunknak.

jbercike Creative Commons License 2007.04.18 0 0 45
Az jó lesz, remélem mások is szívesen adnák oda adójuk 1 %-t.
Más. Megjelentek a "téritők" (vagy mégsem azok) az új épitési részen.
Előzmény: Bednarik_Robert (44)
Bednarik_Robert Creative Commons License 2007.04.17 0 0 44
mindenképpen szólni fogok, hogy adják meg az alapítványok adószámait és felrakom az oldalra mindet!
Előzmény: tenni01 (43)
tenni01 Creative Commons License 2007.04.17 0 0 43
Megnéztem a falu lapját jól néz ki csak kicsit lassú.
Az alapitványra én is tennék adómból.
Előzmény: jbercike (42)
jbercike Creative Commons License 2007.04.16 0 0 42
Jó lesz majd azért ha mégis sikerülne.
Remélhetően a lap karbantartása is megoldódik és rendszeres lesz a frissitése.
Most javasolnám, hogy az alapitvány adószáma minél előbb kerüljön fel és itt is jó lenne megjelentetni, hogy a bevallás idejében tudják a potenciális felajánlók az 1%-ot ide irányitani
Előzmény: Bednarik_Robert (41)
Bednarik_Robert Creative Commons License 2007.04.15 0 0 41
Hát nem tudom...az már nagyon sok plusz munka lenne és nagyon sok munkám még nincs befejezve, szóval ha lesz is az később.
Előzmény: jbercike (40)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!