Keresés

Részletes keresés

Cristine! Creative Commons License 2017.01.14 -3 1 7982

:)))) Nem mi nem fogunk talakozni. Csak rosszul esset amikorr írtál hogy rasszista vok. Nem vok az. Én ojan precízen fogadóm a vendégeim meg egy haj szál ha nincs rendben akorr nem érzem tökéletes.  Sóval Mr goldestein látni nem akarlak de remélem azért em szívünk többet egmas. Tudom a kendra az isten. Legyen is az neked. Nekem vannak az én vendégeim és kész.  Puszi nyuszi

Előzmény: Marcus Goldstein (7981)
Marcus Goldstein Creative Commons License 2017.01.14 0 1 7981

Igen ennyit írtam rólad 1 éve kb miután kamu profillal hirdetted magadat ahelyett hogy a gyönyörű "pöcködről"(még soha nem láttam ilyen szépet) tettél volna fel képet, pár órája még ajánlkoztál nekem most meg lehordasz ahelyett hogy a segged nyalatnád velem te kis vad párduc?!

 

"Ő lesz az :D pár hónapja napiszaron hasonló tört magyarral osztotta a népet miután kikerült :D elképesztő. Bolondabb mint lolly." 

 

Azért mert kiteszem a valóságot ha valaki kérdez valakiről még nem kell szidni, ez a fórum lényege tudod... Annak meg végképp utána nézek az ismert sztorik után hogy kik hirdetnek,majdnem egyidősek vagyunk és nem túrós jól van?! Egyre jobban tetszel nekem, lehet még eljön az ideje mikor együtt indulunk kincsvadászatra az elveszett igazgyöngy után.

Előzmény: Cristine! (7979)
Cristine! Creative Commons License 2017.01.13 -5 1 7980

Es nem kell reklámozni magam it! Az egyk legjobb hirdető az oldalon vok. Sok vissza térő vendégek van nekem. Nem hordok én senkit . Az csak te. Nem vitatkozom veled .ár mert it virtuálisan mindenki nagy sztár romboló és vandamme. Elobben kell beszélni nem it te kurva 

Cristine! Creative Commons License 2017.01.13 -5 1 7979

Figyelj már ! Te már írtad rólam vélemény it. Dehat ha szopni akarsz szopjal máshova és nem engem baszogas.  Nem találkoztunk remélem soshe fogunk. Aztert aktív a vendeg könyvet hogy mindenki aki volt már velem tud írni bármit is rólam.  Sóval ha nagyon szépen me kérlek titeket nem egy öreg faszopo mint goldestein hallgassátok aki nem volt nálam

 És te goldestein ha megnezem jobban az előzményeket csak te vagy az a nyomi aki írt és nézi az hirdetők facebok oldalon és felkészült videó és ír rosszat.  Inkább mosd le a túró faszod a sok fasz véres.  Nyomi

Előzmény: Marcus Goldstein (7978)
Marcus Goldstein Creative Commons License 2017.01.13 -1 1 7978

Hogy ne lenne igaz itt büdös magyaroztál, az alpáriságoddal van baj nem azzal hogy magyarul tanulsz, én mást nem mondtam rád azon kívül hogy szépnek tűnsz.  2x mondtam el a véleményemet olyanról aki nem is hirdet és nincs szüksége reklámra, nem hiszem hogy egyedül lennék a véleményemmel még ha finnyás is vagyok.

 

Ha reklámozni szeretnéd magadat inkább tölts fel szexi képeket ide magadról minden nap szó nélkül kamu profilok meg duma helyett, a testemet meg felejtsd el!

Előzmény: Cristine! (7971)
Cristine! Creative Commons License 2017.01.13 -2 0 7976

timifiu Creative Commons License 2017.01.13 -1 0 7974

Zalaban partit szervez vallaki

Cristine! Creative Commons License 2017.01.12 -1 0 7973

Kiverted *

Cristine! Creative Commons License 2017.01.12 -2 0 7972

Persze te öt láttad engem anno amikorr a napi szár kerültem.  Mert te meg ez is olvasod mindenap szerintem. Hidd el nem vok én rasszista csak te tartasz engem.  Nem jártam egész Európában de az Európa és America már járt nálam. ;).  1000% biztosan vok hogy már kevertem a kis pocsod a kepeim re.  

Előzmény: Cristine! (7971)
Cristine! Creative Commons License 2017.01.12 -2 1 7971

Sziasztok! Mr goldestein. Nem írok tökéletesen persze 3 éve lakom it Magyarországon.  Aki nem tudja meg román vok . Maid ha telik meg pár éve akorr hátha az írásomár is tökéletes lesz. Elobben accentusan  beszélek.  De még senki nem panaszkodott.  Sőt még sexi   . Nos Mr goldestein ha nem ismersz az ember nem tudom mi a faszért írsz rólam ojan dolgok ami nem igaz! Először lehet látni a maga fajta hogy maga igazán egy buzi.  Csak a buzik és az öreg aszonyok pletykalnak. Már egy ideje figyelek ez az index fórum és maga mindenki hordja. Menj és szopj a kendra farka hagyd engem ébékén.  3 éve alatt szerintem eléggé jól beszélek magyarul ez nem tielent hogy analfabéta vok. Amikorr teis beszélsz román,angol és spanyolul ahogy én beszélek . 17 értékelésem van ami mind 5 Csilagos.  A többi emberek nem értem miért nem olvasá el őt az adatlapom amit írnak rólam.  Miert it kell hallgatni a buzinak a pletyka. Ojan hányingerem van a rosz buzik   . Goldestein ha nem vagy buzi akorr semejesen tudunk találkozni nem kérek pénz érte.  

Előzmény: Marcus Goldstein (7969)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.12 0 0 7970
Marcus Goldstein Creative Commons License 2017.01.12 0 0 7969

Jól néz ki az biztos(élőben is a visszhang alapján), de sajnos 1. magyargyűlölő 2. másokat szid 3. nem tud rendesen magyarul, ebből gondolom kiderül hogy most épp milyen álnéven írogat ide.

Előzmény: John_Dilinger (7951)
Marcus Goldstein Creative Commons License 2017.01.12 0 0 7968
Előzmény: Törölt nick (7963)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.12 -1 0 7967

Szia!

Én nagyon szeretek beöltözni nőnek, imádom magamon a bugyit, harisnyanadrágot, magassarkú cipőt, csi ni felsőt, szoknyát vagy egyberuhát és azt is ha szépen ki vagyok sminkelve + paróka is van rajtam. Számomra az a legcsodálatosabb, ha azt érzem, hogy bejövök a külsőm alapján a férfiaknak és imádok kéjelegni. Az eropolis.hu oldalon gyakran meg szoktam magam mutatni, a közösben és privát chatban is és eddig még úgy érzem, tetszettem a pasiknak, ami kurva jó érzés számomra.

Ha először te nem akarod magad megmutatni - az eropolison kép nélkül is lehet regisztrálni - semmi baj, de legalább írd meg, hány éves vagy és hogy nézel ki.

 

Én 36 éves vagyok, 175 cm magas, alapból normál pasi, de ha beöltözöm, elképesztő, mennyire vágyom rá, hogy NŐ legyek.

Crossdressnek tartom magam.

Előreláthatólag a jövő héten tudok legközelebb camozni, kéjelegni.

Előzmény: shemfanhun (7966)
shemfanhun Creative Commons License 2017.01.12 0 0 7966

Sziasztok!

 

Imádom a shemale lányokat, de a crossdreserekkel sincs semmi bajom. Van itt esetleg olyan bármelyik "kategóriából", aki szívesen mutogatná magát skype-on, de nem várja el, hogy én is bekapcsoljam a kamerát? Szívesen beszélgetnék, néznélek ahogy kényezteted magad. Idővel talán én is benne lennék, hogy megmutatom magam, de egyelőre olyanokat keresek, akik nem várják ezt el. Tudom önző dolog, de hidd el cserébe nagyon kedves vagyok.

 

Várom a jelentkezőket, írj itt, ha mehet, aztán egyeztetünk az elérhetőségekről...

naturka88 Creative Commons License 2017.01.12 0 0 7964

Igaz, igaz Bailey Jayaz nekem is az egyik kedvencem! Szép is formás is nagyon ott van mindenhol!

Előzmény: shemfanhun (7959)
timifiu Creative Commons License 2017.01.12 -2 4 7962

Keszthely nagy fku ffiak vagytok

ménke Creative Commons License 2017.01.11 0 0 7961

Csini

Előzmény: Go Daddy (7960)
Go Daddy Creative Commons License 2017.01.11 0 7 7960

shemfanhun Creative Commons License 2017.01.11 0 0 7959

Nekem Bailey Jay a kedvencem. Szerintem ő a legszebb shemale, nagyon szép mellei vannak, szép popója és a farka is rendben van. Csak sajnos nem igazán van full hd-s videója, illetve általában csak a farkát veri és szopcsizik. Nincs ezzel baj, csak jó lenne olyan videó is, mikor jól megdugják, vagy, ha masztizik, akkor néha a popójával is játszhatna.

 

Másik kedvenc Shiri Trap, de neki meg nagyon kevés a videója és a farka sem nagyon ágaskodik... Pedig arca és testre nagyon adja nekem. Persze vannak még nagyon jók, de azt vettem észre, hogy amelyik istenigazából vadító azoknak eléggé softos videói vannak... :S

John_Dilinger Creative Commons License 2017.01.11 0 0 7958

És mennyi nála egy óra, tudom felhívhatnám és megkérdezhetném de még nem állok erre készen még csak kacérkodás szintjén állok.

Előzmény: Gonosz elemer (7955)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.11 0 0 7956

gyöngyösön van ilyen csaj??

Gonosz elemer Creative Commons License 2017.01.11 0 0 7955

Nagyon szep lany, kicsit nagyobb mint kepeken . Farka kokemeny , segg megjobb. Jovele beszelgetni nem nezi idot, jol csokol. 10/9.8

Laci 121 Creative Commons License 2017.01.10 0 2 7954

Laci 121 Creative Commons License 2017.01.10 -2 2 7953

Nem sok transzik vannak aki lehet vélemény írni! Épp olvastam enis jó csajsi tűnik!  Viberen változtam 1-2 szót 

Előzmény: John_Dilinger (7951)
Laci 121 Creative Commons License 2017.01.10 0 0 7952

John_Dilinger Creative Commons License 2017.01.10 0 0 7951

http://rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&member=Cristina+36305143045&id=26946#

 

Sziasztok!

 

Vele van valakinek valamilyen tapasztalata, nagyon jól néz ki és nagyon jók a visszaigazolások is. Kíváncsi vagyok van itt olyan aki volt már vele esetleg.

becseske Creative Commons License 2017.01.10 0 0 7950

Ez...photoshop? Vagy tényleg shemale? Gyönyörű mindenesetre!

Előzmény: Go Daddy (7949)
Go Daddy Creative Commons License 2017.01.10 -1 13 7949

sunyamester Creative Commons License 2017.01.10 -1 5 7948

 

További csodás transz csajok képeit itt találjátok meg:  https://www.szexkepek.net/transzik-mix_Gzdz.html

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!