Keresés

Részletes keresés

fotóraverő Creative Commons License 2017.07.08 0 0 15927

Nálatok így volt, nálunk néhányan nem szerették volna, ha felvétel készül róluk. Nem ismertük egymást, gondolom az egészséges bizalmatlanság dolgozott bennük.

Előzmény: alezredes 1 (15926)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.07.08 0 0 15926

 illetve nem minden "harmadik" fogadná el).

 

Egyik barátunk sem problémázott ezen. Lehet azért, mert megbíztak bennem, hogy nem kerül fel sehova az arcos felvétel.

Hogy is kerülhetne, hisz akkor a párom arca is látható lrtt volna, az meg kizásrt.

Előzmény: fotóraverő (15925)
fotóraverő Creative Commons License 2017.07.08 0 2 15925

Régebben, -igaz más fórumon- megosztottuk élményeinket, de a néhány negatív kritika és alpári hozzászólás miatt leszoktunk erről. A kamerázás valahogy kimaradt, (a párom nem tudna teljesen kikapcsolni, és szerintem egy kicsit színészkedne is, illetve nem minden "harmadik" fogadná el). A feleségem egyedűl soha nem menne el egy idegen kettes együttlétre, az élményeket velem szereti átélni. Én rákérdeztem, de mereven elzárkózik előle, igaz így nekem is jobb. Lényeges, hogy "idegen" férfi jelenlétében,csak velem érzi magát biztonságban, számára szexpartner kell, nem szerető. Szerinte a kettes együttlét során sokan "elmérik a farkukat" és azt hiszik mindent lehet, tesznek a szabályokra és bepróbálkoznak. Nálunk ilyenformán működik a hármas már évek óta, és nem is igazán szeretnénk változtatni a már megszokot rituálékon.

Előzmény: alezredes 1 (15924)


alezredes 1 Creative Commons License 2017.07.08 0 0 15924

Mesélsz bővebben ?

Nálunk, nekem a kamerázás a kezdetektől fogva alap.

Előzmény: fotóraverő (15922)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2017.07.08 0 1 15923

Ez a hajó már elment, a mama nagyon nyeregben érzi magát, nem hiszem, hogy a keménykedés segíteni fog. Mivel kapott impulzust bőven a közelmúltban, szerintem nagyjából kizárt, hogy szexuálisan újra rámozduljon szegény férjére. Ha igazán szeretné, nem engedné meg magának azokat a megalázó dolgokat, amiket most megtesz. 

Előzmény: fotóraverő (15920)
fotóraverő Creative Commons License 2017.07.08 0 0 15922

Mi is hasonló módon "műveljük" a hármast mint ti, habár én aktívabban részt veszek az együttlétekben, illetve nem fílmezünk.

Előzmény: alezredes 1 (15919)
fotóraverő Creative Commons License 2017.07.08 -1 0 15921

Bocsáss meg, nem neked, hanem Blueskyattack-nak azántam a hozzászólást!! Ne haragudj!

Előzmény: fotóraverő (15920)
fotóraverő Creative Commons License 2017.07.08 -1 0 15920

Hát igen! Szerencsétlen vagy, családi állapotod meg keserves. De tudsz változtatni rajta, vedd kézbe a dolgokat, vedd át az irányítást. Próbálj meg férfi lenni, nem nyavalyogni. Így csak teljesen megalázod magad, és végleg lenyomnak. A hátd mögött kinevetnek és gúnyosan beszélnek rólad. Rajtad áll, hogy meddig tűröd ezt. Ki tudsz-e ebből a szerepből lépni, drasztikusan változtatni, ha kell kenyértörésre vinni a dolgot? Ha nem előbb-utóbb beledöglesz és egy lelki roncs leszel. Ha nem tanácsot!, hanem véleményeket vársz, másik topicban kellene leírnod siralmas helyzetedet, és elgondolkodni a válaszokon.

Előzmény: alezredes 1 (15919)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.07.08 0 0 15919

Mindig a túljátszott filmek jutnak eszembe,vajon én is felöltözve ledermedten néző,kétségbeesett,sírás határán levő szerencsétlen lennék?!

 

Hát, a mi filmjeink, mármint amit én csináltam a páromról, és az épp aktuális barátunkról, azok nem túljátszottak, az biztos.

Sírás, sosem sírtam, hiszen közösen döntöttük el, de 51 % ban inkább én.

Előzmény: Törölt nick (15918)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.08 0 1 15918

Egyértelműen igen.Mert nálunk az a helyzet,ez egy folyamat volt hogy eleinte alig várta hogy hazajöjjön,már a villamoson felhívott,vagy az autóból ha kocsival ment.Később szóvá tette hogy miért siettetem.Majd volt hogy csak reggel jött.

A lényeg hogy ha ott is lennék,lehet utána nem akarna tőlem semmit.Mint írtam volt hogy nem volt nedves.Megkapra amit akart.Én egyre inkább kimaradtam ebből,nemhogy bennelennék.

Eleinte összekötött ez a dolog minket,most alighanem elválunk.

Amennyiben a nő nem ilyen beállítottságú,csak simán nagy faszt akar,ez a vége.?Jobb lett volna ha csak simán megcsal de ő dominálni is akart velem szemben.Ez a fájdalom okozásáról is szól.Ami neki nagyobb élvezet mint a szex velem.

Mindig a túljátszott filmek jutnak eszembe,vajon én is felöltözve ledermedten néző,kétségbeesett,sírás határán levő szerencsétlen lennék?!

Eddig hülyeségnek tartottam ezeket a filmeket.

 

Előzmény: alezredes 1 (15917)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.07.08 0 0 15917

Akkor Neked marad a tudat, az nem sok.

Kb tudod, mikor dugják a feleséged, de ebből még nézőként is kimaradsz.

Aztán, esetleg lesz egy szopás, mintegy kárpótlásként ?

Ez nem túl bíztató.

Akkor hozzád képest én tulajdonképpen jól járok ez ügyben  ????

Előzmény: Törölt nick (15916)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.08 0 1 15916

20,vagy az felett.Attól extázisba esik.Remegnek a lábai.Velem sosem.Sorozatban élvez.Alig tud magáról.Plusz lelikleg is kötődik,ami veszélyesebb.Alázatoskodik nekik.Hajt rájuk.Udvarol.Velem persze lekezelő és arrogáns.Amennyiben ezt megjegyzem.Szóval hallgatok.

Haragszom rá,mert átvert.Ő mindig is tudta,hogy tövig eltűnik benne a húsz-huszonegynéhány cm.Nem fáj neki,csak élvezi.

Én ezt évekkel később,a lányunk születése után tudtam meg.

És akkor már az építkezés is ment.

Lényeg hogy eltelt pár év mire elkezdtük ezt,vagyis ő elkezdte.Mert ez csak annyiból az én bulim,hogy várhatok rá,és utána velem is van,de volt olyan hogy velem már száraz volt.Kúrtak egy egész este.Kiélvezte magát,azt mondta.Kárpótlásul leszopott,csak hogy valami happy is legyen.

Tulajdonképpen azért jó ez a fórum,mert rájöhettem,ez nem az én bulim.Most hogy látom:mások milyen boldogok..Én meg depressziós lettem.

 

 

Előzmény: KPeti23 (15914)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.08 0 0 15915

Lehet nálad ìgy van,volt :-D

De èn bìzom a páromban ès ő is bennem ;-)

Meg kell találni a meg felelő párt az embernek egy èletre ,ahol a bizalom oda vissza működik :-)

Előzmény: jwkllr (15909)
KPeti23 Creative Commons License 2017.07.08 0 0 15914

Mit nevezel te átlag feletti faroknak és mekkora a tied, hogy ennyire nem elég a feleségednek?

Előzmény: Törölt nick (15906)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.08 0 0 15913

Igen,ez eléggé jól hangzik.Köszönöm!

Előzmény: alezredes 1 (15910)
Hagló Creative Commons License 2017.07.07 0 1 15911

Csak ámulok és bámulok azokon,akik tényleg ott mernek lenni az aktusnál.... Ez nem verseny ha neked nem megy akkor nem megy.

Mostanában én sem vagyok jelen . Engem a tudat izgat de nagyon,hogy most kefélik a drágámat.

 

Előzmény: Törölt nick (15901)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.07.07 -1 4 15910

Csak ámulok és bámulok azokon,akik tényleg ott mernek lenni az aktusnál.Hogyan rendezitek ezt le magatokban?

 

Ott vagyok, mikor a barátunk érkezik.

Végignézem, ahogy puszi puszi üdvözlik egymást.

Látom a srácon, hogy rögtön dugná a párom.

Hármasban iszogatunk, nézem, ahogy a barátunk simizi, tapizza a párom.

Végignézem, ahogy vetkőzteti a srác a csajomat, hacsak nem egy szál bugyiban volt, mikor jött, erre is volt példa.

Aztán a szokásos akció, szopi, nyali, dugás, végignézem, videózom is !

Van mikor adok tippeket, egy két pózhoz, a képek kedvéért.

 

Magamban hogy rendezem le ? Volt egy jó estéje mindenkinek.

 

Ez hogy hangzik ?

Előzmény: Törölt nick (15901)
jwkllr Creative Commons License 2017.07.07 0 0 15909

Mert már túl van rajta? Amit az ember nem tud az nem fáj...

Előzmény: Törölt nick (15908)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.07 0 0 15908

Egyszerüen :-)

Ez izgat pl engem is,sőt az a lènyege èn úgy gondolom,hogy mind a három ember èlvezze ezt a helyzetet.

Ha nem ìgy van az gáz szerintem.

Ennyi erővel nem is szeret annyira ha másal ,szexel"de nèlküled.

Valahol benne van a dologban,hogy az engedèlyeddel de veled együtt èlni meg ez a fontos .

Azvèn felesègem pl nem is menne el egyedűl egy fèrfivel csak úgy az már milyen.?

Előzmény: Törölt nick (15901)
Wicked44 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 15907

Szerintem is túl gondolod! Valószínűleg azért vagytok együtt mert szeret és jó a házasságotok. Ha így teljes a sexuális életetek akkor éljétek meg így. Ha gondolod levélben is -beszélgethetünk erről. wicked11 @freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.07 0 0 15906

A puding próbája.

Látni,hallani azt,amit már tudok.Hogy akármilyen bensőséges a kapcsolatunk,gyerekek,ház,együtt töltött évek...velem soha nem élvezte úgy a szexet,mint bármelyik randipartnerével.

Valahogy át kell állni gondolkodásban,mert eleinte azt hittem,jó vagyok.Hogy a többiek -bocsánat a kifejezésért- kellékek.

Majd rájöttem hogy én vagyok a kellék.Pont mint egy cuckold filmben.Idővel ezért egyre gyatrább teljesítményt nyújtottam,mert arra gondoltam szex közben,erőlködhetek én,ha jön egy jómérettel megáldott partner,hozzá képest én  hol vagyok?Néha lekókadtam egyre sűrűbben,és gyorsabban élveztem el,akaratlanul.

És még rosszabb lettem,ezzel létjogosultságot adva az újabb kalandoknak.

Közben felköltöztünk pestre,ettől minden megváltozott,nem kellett figyelni hogy ki figyel.Persze izgat a dolog,de fáj is.Másként:fáj és mégis izgat.

Szóval ha ott lennék én is,az azért lenne,mert ez lenne az utolsó reményem az átfordulásra,hogy jobban izgasson a dolog,minthogy fájjon,és leépítsen.

Ugyanúgy hatalmasat élvez,ha ott vagyok,ha nem,egy átlag feletti faroktól,többször,egymásutánban,sőt ez már múlt idő,történt már ilyen.Szóval ezzel bíztatom magam.

Azt gondolom,hogy ha nekem is nagy farkam lenne,most nem írnék ide,teljesen átlagos életet élnénk.

És azt is,hogy akkor nem lennék együtt a feleségemmel,mert ő nem a gyengeségeim ELLENÉRE tart ki mellettem,hanem mert mellettem dominálhat.Talán túl sokat gondolkodtam ezen...

 

 

 

Előzmény: olegnagy (15903)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.07 0 0 15905

Talán a leskelődés lenne a legjobb.

Előzmény: Wicked11 (15902)
Ban55 Creative Commons License 2017.07.06 0 11 15904

Irigykedve olvasom a hozzászolásaitokat,át élt élménnyeiteket!Nincs egy olyan topik hogy:Izgat- NA ha szeretkeznének a feleségemmel?

olegnagy Creative Commons License 2017.07.06 0 0 15903

Mi az, aminek a lerendezése gondot okoz neked?

Előzmény: Törölt nick (15901)
Wicked11 Creative Commons License 2017.07.06 0 0 15902

Én a feleség kényeztető szerepét játszom, és kíváncsi lennék a te nejedre. Amúgy ha csak leskelődnél az se izgatna?

Előzmény: Törölt nick (15901)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.06 0 0 15901

De igen,csak  nem tudtam még rászánni magam.Egy alkalommal kerestünk direkt ilyen férfit,az összes többit ő válogatta,és ezek a pasik azt hitték,hogy ez csak egy sima szex.Az ő szempontjaik alapján az is volt.Ők azt hiszik,hogy épp egy megcsalás részesei,bár volt olyan aki azt se tudta hogy a világon vagyok.

Szóval ez azért nagy előrelépés lenne,és én tényleg szégyelleném magam más férfi előtt.

Másrészt tudom mit hagyok ki.

Ambivalens dolgok ezek.Közben is azok lennének.

Csak ámulok és bámulok azokon,akik tényleg ott mernek lenni az aktusnál.Hogyan rendezitek ezt le magatokban?

Előzmény: Wicked11 (15896)
Dorkanéni Creative Commons License 2017.07.06 0 0 15900

Neked is csak azt tudom írni, amit nagykovi70-nek, (15877) hozzászólásomban. Téma részemről lezárva.

Előzmény: Sonka. (15898)
Sonka. Creative Commons License 2017.07.06 -1 0 15898

25 évesen heti 8 szex volt az alap. Mivel akkoriban még mind a ketten a szülőknél éltünk, ez a szám gyakorlatilag  péntek este, szombat este és vasárnap estére értetődő. 
Amikor nem voltak otthon, a rekordom egy nap az 6 élvezés volt.

És nem tekintem magamat tenyészbikának. Szóval biztos lehetsz benne, hogy van aki többször is el tud menni és van akinek már a 6 is csodaszámba megy.

Előzmény: Dorkanéni (15897)
Dorkanéni Creative Commons License 2017.07.06 0 0 15897

Ezt csak te tudhatod, hogy mi és hogyan történt. Tudom, nem fontos, de számomra hihetetlennek tünik. De ha téged ez megnyugtat, elhiszem, hogy a történet így maradt meg benned.

Előzmény: nagykovi70 (15895)
Wicked11 Creative Commons License 2017.07.06 0 0 15896

Egyszer nem akarod végig nézni?

Előzmény: Törölt nick (15894)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!