Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2010.04.27 0 0 652

Sosem tudni, kire milyen hatással vannak a halucinogének, tudatbefolyásoló dolgok.

Kísérletekkel bizonyították azt is, hogy az infrahanggal /megfelelő irányítással/ vastag betonfalat ombolni lehet.

 

Mellesleg régen történt, hogy a szomszéd /éjszakás voltam/ takarítás címén üvöltette a rádióját, meg dörömbölt, és erre fölébredtem.

Másnap megint ez ment. Ekkor a fal közelébe állítottam a böhöm két hangfalat, és megküldtem ABBA-zenével.

Akkor hagytam abba, amikor az ablaküveg vészesen hibogni kezdett, talán 10-ed másodpercekkel a szétrobbanás előtt!

 

Azóta sosem volt erre a szomszédra panasz.

Később tudtam meg: pár kép faláról, és jónehány könyv, csecsebecse lekéredzkedett könyvespolcáról nála.

:o)

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (650)
joy Creative Commons License 2010.04.27 0 0 651

Megszólítottál, én nem tettem.

Így számomra veled:

.

Előzmény: Norbi20Eger (649)
e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.04.26 0 0 650
Akkor tudod,hogy tényleg nem túl kellemes !

Van igazságod abban,hogy valószínű,hogy a földrengések előtti infrahanghullámok
lehetnek rám valamilyen hatással.Ugyanis a a zivatarokat is előre megérzem.

( szoktam is mondogatni: Jó szamár megérzi az esőt! :))))

Kicsit böngészve az infrahanghullámok címszónál,igen érdekes dolgokat találtam még:

Szerencsémre az alábbiaktól nem kell szenvednem: :)))

" Nagy valószínűséggel a szellemlátások és kísértethistóriák hátterében az ember számára hallhatatlan, alacsony frekvenciájú hangok állnak. Brit kutatók ugyanis kimutatták, hogy a szellemtörténetek helyszínei közül többnél is infrahangok mérhetők.

Az infrahangok megbabonázó hatása persze korántsem új felfedezés. A templomok orgonasípjai infrahangjaikkal már 2-300 évvel ezelőtt is képesek voltak megbabonázni az embereket."

Előzmény: joy (646)
Norbi20Eger Creative Commons License 2010.04.26 0 0 649
Mi volt a társadalmi hamisítvány?
A Te írásod?
Csak mert az utópiás írásra egy pszichológus mondta, hogy nagy igazságok vannak benne a mai világra nézve is. Nem mind, de vannak benne igazságok.
Vannak emberek akik annyira el vannak butítva, hogy a kész tényeket figyelembe véve sem fogják föl a valóságot.

Nekik küldöm a lényeget, ami a mai társadalomra is igaz.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Ut%C3%B3pia

Az utópiák társadalmát áthatja egyfajta tökéletesség-keresés.
A gyermekek nehéz helyzete: idő előtt elválasztják őket az anyáktól, megfosztva őket attól, hogy az egyéni bánásmód következményeképpen kialakuljon a személyiségük.
A fiatalok szolgálják az idősebbeket, és azt esznek, amit az idősebbek nyújtanak nekik. Az öregeknek, felügyelőknek az a feladatuk, hogy a fiatalokat rendszabályozzák; büntetés adható már a legkisebb engedékenységért. Kisebb bűnök esetén csak megfenyítés történik, de súlyosabb bűnök elkövetésekor a közerkölcs védelmében nyilvános büntetésekre van szükség.
Mindenben szigorú szabályok kötik a gyerekek fejlődését, életüknek szigorú törvényekkel körbebástyázott jellege van.
Legyen szó: étkezésről, öltözködésről, játszásról, munkáról.
A gyerekeket mondhatni idomítják arra, hogy engedelmes tagjaivá váljanak a társadalomnak. Kiskortól kezdve belenevelik az engedelmességet, a tiszteletet, a kötelességet, hogy majd felnőve a társadalom teljes értékű, boldog tagjává váljanak.
A gyerek a köztársaság tulajdona. Arra a szakmaválasztásra kötelezték őket, amelyre a társadalomnak szüksége volt. Már kisgyermekkortól kezdve munkára (kötelességeinek teljesítésére) nevelték őket (tétlenkedés, henyélés kizárva a mindennapjaikból, nehogy alkalmuk legyen az önálló gondolkodásra).
A felnőtteket sem kezelik másképpen: akik szabályt sértenek, szigorú büntetésekkel sújtják, nehogy elfelejtsék, hogy hol a helyük a társadalomban. S így nem jönnek rá, hogy ugyanolyan szolgai világban élnek, amelyből elvágyakoztak.


Rabszolgának érzem magam és mások is azok.
A főnökök is úgy bánnak az alkalmazottaikkal.
Várj mesélek.
Előző főnökön be volt rúgva, belökött a wc -be, aztán azt mondta takarodjak innen. Minden ok nélkül. Mondtam neki, hogy próbáljon velem ember módjára beszélni, ne úgy mint egy kutyával. Erre azt mondta menjek el.

Másik helyen azért nem vettek föl mert túl lassan törölgettem.:D
Ja és nem jó csapba akartam elmosni a kanalat, a műanyag tálat pedig a vendég szeme láttára dobtam a kukába.:D



MI EZ HA NEM RABSZOLGA BÁNÁSMÓD ÉDES ÖCSÉM?
NYISSAM FÖL A SZEMED!
Amiért ilyen szemét módon bánt velem és rongyos összeggel kiszúrta a szemem meg lesz szívatva.
Megy majd neki a följelentés, mert nem jelentett be, ami
30 000 - 3 000 000 Ft-ig terjedhet.


A munkafelügyelőségnél mellesleg rengeteg ilyen esetről hallott az ottani ügyvezető.
Szóval ez rabszolga bánásmód. Leírom még mi: szemétség, kihasználás, zsugoriság, szőrszálhasogatás, szívtelenség, toleranciahiány és még sok egyéb pszichológiai betegség a főnökök részéről.





Hagy tegyem föl neked a költői kérdést.:)
Hogyan gondolkodik a világról egy általad normálisnak mondott ember?













Előzmény: joy (648)
joy Creative Commons License 2010.04.25 0 0 648

Bocsi, de társadalmi hamisítványokkal miért kellene itt foglalkozni?

Na, jó, társadalmi jelenség a jóslásokkal, próféciákkal hülyítés, de azért egy-egy részeg műalkotáshoz, ferde videoklipphez ennek a témának semmi köze.

 

Megismétlem, aki rabszolgának érzi, akarja érezni magát, az az ősemberek uraxolgák nélküli közösségében is rabszolga marad!

 

Azt elismerem, ha valaki csupán a pénzt, gazdagságot tekinti a szabadság zálogának, és ebben komoly hiányokkal küzködik, valóban rabszolgaként tekint a hipermarkecek kínálatára, gyűlöli a "merzsókat", a parányi családi házakat épp úgy, mint a panelprolik saját otthunát.

 

Persze sokan vannak zöldagyú spórafenomenisták, akik minden normálisan élő, gondolkodó embert leszólnak.

Lelkük rajta!

Kellemes nyomorbajos-epeköves életet nékik!

:o/

Tessék, lehet csemegézni, ha ismered a flamand közmondogatásokat!

/Képforrás: www/

Előzmény: Norbi20Eger (644)
joy Creative Commons License 2010.04.25 0 0 647
Hiteles forrás?
Előzmény: Törölt nick (642)
joy Creative Commons License 2010.04.25 0 0 646

Sz.r ügy, és nagyon valószínű, hogy igazat mondasz.

Ugyan is a földrengésekek megelőziheti egy infra-hanghullám terjedése, amelyre sok ember -és állat- érzékeny.

A 10 Hz alatti rezgéseket én is rosszul viselem. /Melóhelyi rezgés-mérések bizonyították./

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (641)
joy Creative Commons License 2010.04.25 0 0 645

"...A statisztikák azt mutatják, hogy a földrengések száma nem növekedett. Annak az érzésnek a kialakulásában, hogy több a földrengés, valószínűleg közrejátszik napjaink információs forradalma, azaz jóval több tudósítás jut el hozzánk távoli országok romboló rengéseiről, mint néhány évtizeddel ezelőtt..."

Forrás: http://library.thinkquest.org/03oct/00904/attek_figy.htm

 

És még egy tanulmány a rengés szaporodásról :o))):

http://mek.niif.hu/04800/04801/pdf/zsiros-5-gyak.pdf

 

Egy bónusz a rengésekről:

http://fir.seismology.hu/georisk/Recent/Gy_I_K.html

Előzmény: Törölt nick (640)
Norbi20Eger Creative Commons License 2010.04.24 0 0 644
Hess?:)
Csak pofára ne ess.

"Aki rabszolgaként éli meg, az gondolatai rabszolgája, aki szabadon gondolkodik, szabadon él."

Itt ha nem tűnt volna fel mindenki rabszolga és a rendszer csicskája.
Ez a videó majd ráébreszt.
http://www.youtube.com/watch?v=YLHpvjrFpe0

Egy utópiához hasonló kontrollált világban élünk.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Ut%C3%B3pia


Azt hiszem ennyi elég is. Aki ezt már kezdő lépésként felfogja, az legalább valamennyire tisztán lát. Amit az évezredek alatt a szorgos kezek sok- sok hazugság árán fölépítettek az nem a valóság. Talán lejött ez mára pár embernek.
Hogy is tudsz ebben a világban szabadon élni?
A pénzzel már alapból rabszolgasorban tartják az embert.
A pénzt meg kellő rabszolgamunkával tudod kiváltani.
Pénzért ismét értéktelen kacatokat veszel. A saját boldogtalanságunkért kéne talán dolgoznunk?:D
Ha a legtöbb embernek kihúznánk a pénzt a keze alól nem maradnának érzések.
Megtervezték az életünket.
Ez az a fene nagy szabadság?
Én kitörni akarok belőle.
Előzmény: joy (631)
e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.04.15 0 0 643
Azt a másik topicot ugyan nem olvastam,és nem is tudtam hogy már ilyen sokat fájt a fejem! :(

(még jó,hogy nem tart sokáig a fejfájás! :)))
Előzmény: Törölt nick (642)
e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.04.15 0 0 641
Szerintem tíznél sokkal több volt már.Ezt biztosan tudom,mert sajnos földrengések előtt megfájdul a fejem.(99,9% biztonsággal előre meg tudom mondani mikor lesz rengés,csak sokat nem érek vele,mert nem tudom,hogy hol következik be! :(

Így én nagyon szeretném,ha nem lennének nagy földrengések az idén!

(Utálom,ha fáj a fejem!)
Előzmény: Törölt nick (640)
repcsepista Creative Commons License 2010.04.11 0 0 639

Szija bijja....jajajajajjjjj....jojósok, ki az aki nem akar jojózni...a magáéval?

 Ciggoruan csak két álláspont van, amit leufóztam, de az egyik nincs, vaggis, jime a két tábor, akik vagy ténleg fénnyel, a tieddel a fényigazat keresitek, mert látni ke, ahoz ki ke legalább merni nitni a szemét, de figyelj mert megdöglök röttön, a szemét, ami istenemre mondom, mikor megnyaltam Édeanya nyála, most örökké élvezek, de soha el nem élveheheheheheeeee...zetek?

 Abzolutty ultyimó jigaz, hjogy minden vagy SZERESD az istent, vagy FÉLJED -del, kezdődik, de mot kezdődik a most kezdődik a ... mert vagy... egy csoport társam, akik értik, magukat, mert addig mit akarhahahahahaaaaaa.... hatolsz hátolsz vagy huzhatod?

 Hogy ÉDESANYA, MEG ÉDESAPA, NINCS EGYMÁS NÉLKÜL, MINT FOGALOM SE, DE EZ VALÓBAN KETTEN 1 TESTLELKEK, AKIK CSAK SZEREETNI TUDNAK, MIG A MÁSIK ÁLLÁSPONT... LÁTOD, VAGY MEG VAGG ÜTTŐDVE?

 Na, minden az egyégvilágon, szeretet végtelen, vagy nincs? - de nem is keresed?

 Figyelem, az erősebb, megengedi a gyengébbeknek, hogy ők az erősebbek, de mi lesz, ha kitudódik, hogy mégcse? -mécses de fáklyajajajajajajjjjjj....

 Figyelem, mindenki megkapta a ZOOMBI adagját, s vannak akiket nem lehet tovább zommbizálni? - avagga, te félsz attól, hogy leatomoznak, vagy félsz attól, aki az apád, anyád, vagy igaz testvérkéd? - ja az elveri, ming a buzzogánát....

 Bizzva bizzál s hizzál... 

Előzmény: repcsepista (638)
repcsepista Creative Commons License 2010.04.10 0 0 638

Szija szija jojósok, 6Boci, boci boci tarkák....

 A Kulcs, ténleg izráel lenne, meg amibe az emberiséget belelovalták ták ták ták... jaj de tág... mikor vegyük a zsidókat, akik ugyanugy megszolanak, mint a nem zsidók?

 Figyelem, akik valóban nyélbe akarják ütni, a tota Globba Lizardizmust ami abszolit megvalósit sit sit... mi vérbe, szenvedés meg szinte minden ombrét, minden lény... na van ostobább mint akik vagy mindent lepusztitunk, s kezdjük elülről, mert... akikkel ezt, ezeket megtudták tenni... jittata megint a zsidókkal kezdem, s itt megint azok, akik még mindig ÁR MEG ADÓK az egekbe, hisz minden attomgomb meg gomba a kezükbe, igy arra gondolva, hogy te ki tudsz lógni, (nazza tablak) eleve ténleg... na, nem létezek, hogy nállunk, megint... itt a zsidók vagy nem zsidók, van sotább lény, s ki az aki nem kivánja... nana tata ta ta ta.... mi lesz, mrt atoms termő germó dögös - döglőgés, (cupán a rádióaktiv sugarak emelkedése)  de mondjuk, ha csak ugy, hogy a villant lekapcolta valaki, vagy fe...

 Mellesleg, csak IGAZ HANG MEG SZÓ seggit enne, de csak eszünk, s ki ad nektek enni... nekik, giggazog? -foga vaccog, ha mersz... mersz arra dondolni... hogy te is számitsz... sőt.... 

 Van még őrültebb elképzelés, hogy atomháboruk ... abba bele fog avatkozni az isten, meg menti a jókat, (giggazok)  itt megint, legalább annyi van izráel überállasok mellett, ( ha palesztinában vagy, akkor is palesztina, hogy izráelnak hivhatod hatod hatod ...hatódottan) mint mint ellene, mig mégis Pales Tina, Pales Tina, Ti?- nana nana nana... vajon, nem -e, csak palesztin, a játék: gigg az igazi fickó, Spirigon Záles, Cáres a moresz....

 Talán, valakik megmerik ütni azt a hangot... ami ami ami...jami, mindenkinek?

 Figyelitek, izráel, meg akik megettük, aboszilit tabuk, s ezek most hazavágják nemcsak usát, hanem gépzeljük el, ha nem lehet ezeket, ballncirózni, mert abszolit, ez csak a a a... na az világos értelem... hol vaggol...

 Megoldás?: mindenki cináljon rendet, a saját szemétdombján, kezdbe Palestina...csak önnálló nemzetek, ami izráel önnálló? -nemzet, vagy nemzetek de...

 Jigen, csak 1 egységes Palesztinia lehet, amit senki, a zsidók se a zsidóistenesek se tudnak (atomháboruk végtelenjei) megváltoztatni, mig zsidó mindig volt, (gazdag, mert szorgalmasak, meg valóban okosak, sőt ténleg átlagban a legokosabbak, hogy hogy... na itt nem a zsidók, sőt ki a hibás... s itt már áááááááááá....) lesz!!!

Előzmény: 6Boci (634)
6Boci Creative Commons License 2010.04.10 0 0 637
Dehogy veszem komolyan, a legtöbb az nem is jóslat hanem ilyen lehetséges esemény amilyet én is tudok mondani. Azért linkeltem, mert mondom év végén lehet rajta mulatni:).
Előzmény: joy (636)
joy Creative Commons License 2010.04.10 0 0 636

Rendben, akkor egyet olvastunk.

És te beveszed ezt a baromságot?

Minden tétele tökéletesen dodonai jóslat:

Vagy evidencia: vírusmutálódás, vagy értelmezhető bármiként: titokkiszivárogtatás, vagy ökörség: Armageddon, vagy tapasztalható divathullám: visszatérés korábbi generációk életstílusához...

Legdöbbenetesebb, hogy jóslat szövegében szerepel: "hat-het" ragozású kifejezés, sőt a komplett "lehetséges" szó!

 

Bammeg, és egy qrva nagy jós vagyok:

- Ha fogadsz, nyerhetsz a LOTTÓn!

- Ha szerencsés vagy akár 5 találatosod is lehet!

 

Veszteség a tied, ha nyersz felezünk!

 

Tényleg, hogyan tudsz komolyan venni ilyen 6ökörséget?

Előzmény: 6Boci (634)
6Boci Creative Commons License 2010.04.10 0 0 635

Továbbá:

2010/2011 szeptember 9. Bibliai prófécia szerint az Armageddon csatája várható

2010 szeptember 16. 6-6-6 fokos asztrológiai minta, lehet ez az Armageddon?

2010 november 4. A 3,5 éves csapások kora végetér, lehet ekkor az Armageddon (augusztus-november).

 

Ami érdekes az Edgar Cayce jóslata, amiből az első rész már megvalósult:

A csapások azután kezdődnek, hogy Izlandon kitör egy vulkán és Dél-Amerikában erős földrengések történnek.

Ezután egyre több és több földrengés és vulkánkitörés lesz, köztük Görögországban és Olaszországban is.

Előzmény: 6Boci (634)
6Boci Creative Commons License 2010.04.10 0 0 634

Na éppen van egy kis időm, szóval próféciák 2010re röviden:

1. A sertésinfulenza mutálódhat és ezáltal egy halálos vírus válhat belőle 2010ben.

2. Titkok szivárognak ki USA beli politikai köröktől.

3. Globális katonai feszültség 2010-2011ben. Baba Vanga 2010 novemberére jósolja a 3. világháború kitörését (ami 2014 októberében érhet véget)

4. Vége lesz a magas színvonalú és magas fogyasztású életstílusnak és önkéntelenül visszatérünk a korábbi generációk életstílusához.

5. Izrael megtámadja Iránt 2010ben ha az "erők" engedik. Ez lehet a 3. világháború indító eseménye és az Armageddon kezdete.

6. Világszerte megnő a munkanélküliség.

7. Lehetséges gazdaségi összeomlás az USÁban a fogyasztói társadalom szokásainak változása valamint a külföldi katonai események folyamán.

8. "Nagy Titkok" kiszivárogtatása fog megtörténni.

9. Vezetőket fognak meggyilkolni, Obama is egy lehetséges áldozat

10. A King James Biblia kód egy hatalmas 8as erősségű földrengést jósol a Szent András törésvonal mentén 2010ben vagy 2011ben.

11. Erős nemzetközi nyomás a dolláron.

12. Államcsődök

13. Krisztus visszatérését jósolja egy bolygóegyüttállás a Halakban.

14. Egy rövid stabil időszak után a piacok ismét esni fognak.

15. Globális feszültség a piacok esése, a kaja árak és éhinség miatt.

16. Part menti események/katasztrófák 2010-2011ben.

17. 2010 augusztus 6-án a bolygó együttállás azt jósolja, hogy a déli féltekérő érkezik egy nagy vezér, aki majd újráépíti a világot 2011-2014 között.

18. Egy lehetséges nagyszabású terroristatámadás több USA várost (NY, LA, Washington) is érinthet 2010-2011ben.

19. Világméretű, sosem látott áradások.

20. A kevés kaja miatt lázadások várhatók.

21. Jelentős vulkánkitörés várható 2010-2011ben.

22. Jelentős személyek fognak meghalni, több mint 2008-2009ben.

23. Benedek lesz az utolsó pápa és neki el kell majd menekülnie a Vatikánból (2010-2011)

 

 

Előzmény: joy (633)
joy Creative Commons License 2010.04.09 0 0 633
Lefordítanád?
Előzmény: 6Boci (630)
joy Creative Commons License 2010.04.09 0 0 632

HESS!

Ez nem a prolidili!

:o(

Előzmény: Norbi20Eger (628)
joy Creative Commons License 2010.04.09 0 0 631

Manapság csak nem 7 000 000 000 ember él e Földön.

 

Aki rabszolgaként éli meg, az gondolatai rabszolgája, aki szabadon gondolkodik, szabadon él.

Szeretet energiáját hasznisítani: Rabigába fogni?

Szerencsére lehetetlen, butaság, nem értek vele egyet!

A szeretetet élni kell, nem dolgoztatni!

 

Nem mindenkinél segít a fájdalom, szenvedés megismerése, sokaknál épp ellenkező hatást vált ki, nem jóvá, megértővé, ellenkezőleg, gonosszá, bosszúállóvá lesz tőle!

Ne feledd, 7 MD ember, mind különböző személyiség! Diktatúrák megkísérlik egyformára szabni milliónyi kín-szenvedés-halál árán, de soha sem sikerülhet. Bizonyítja az emberi civilizáció történelme.

Előzmény: Norbi20Eger (626)
6Boci Creative Commons License 2010.04.09 0 0 630

Egy kis jóslatok összefoglaló:

http://www.alamongordo.com/prophecies_for_2010.html

 

Év végén meg tudjuk nézni, mi teljesült be belőle:).

repcsepista Creative Commons License 2010.04.08 0 0 629

Szija bihahahahahahaaaaaaaaa....jojósok josok?

 Zimpli Zitti-t, ismeritek? Abszolit mindenet a dökerárra ke vicca ciccáznak, naaaaa.... ahaaaaaaa.... jime zumm: ha nem a mienk, akko nem min = 1 kupac, aggor is ha 7billió kukac, czagg 1 kuka, Kupecér lehet?

 Santa Istvánék... migor mondja  a megermoger -rege - bege, hogy Kawkáziból, azért Csatapulállnak a mogerek, mert nem akarják ják ják ...fevenni, azaz nem akarunk ma ceh, mindenáron férhez menni?

 Olvassá átok el a biblia jutolós oldalait, mikor a zsidók nem zsidók, ami jérdekesebb mindennél, hisz ők trudtak meg trudnak mindenginél jobban teccelegni, vagg gigg a kiválasztottak kiválaszt totái?

 Na most hove tegyek meg tegyünk, mert ha van mogermagod, bijja czagg az vagyon, azaz van hacca?

 Tröhát, a zsidók, akik áttértek arra a teccelgésa állásra, lehetsegges, hogy ők között is vannak még magosak, mint midnen állományba, meg caramba, meg mindenütt, ahol csak cimpla, lelkes állatok vagyunk, de lehetnünk... ollanok, mint a magyarok Istene, aki átmen vala a falon, meg itt van...

 Ha nem e -wilágból való vagyok, hogy lehet ezt, másképpen érteni, meg hogy lehet, hogy most te meg én, pozzeszólhatnánk, bijja ez az én Nukim, mikor, ha ténleg 1 Ombre kezébe minden gomb, lehet annyi gomba, mint a nyü, de gomba a gomba, csek ne legyünk goromba... dormogni se lehet?

 Itt ahoz, hogy nekünk is lehess hess hess... na előbb ugy, mint  a zsidók, meg mindenki, akik okosabak is, meg tokossabbak rögtön, legalább öcce röffenek, a saláta érdekükbe, mikor van ollan, hogy ez egy meger -moger... figyeld, ha áldoznod, ke, ne áldozd fel magad, mert ha magyar gyerek, de ha zsidónak, azaz Santa Pitta felvette a zsidó vallást, amit a zsidók... kezdeményeztek, hisz olvass átok a bibliába, mgor ha sz isten nem beszél hoccánk tröbbet, mi választunk magunknak 1 istent, lőn az első, 1 Órihás, azaz SAH ölő, (sah -has) a neve, mire Daidu, a pöcember? -(700 feleség, 300 ágyas, kiválasztotta) avagga kisdurunki vagg nagy, mig ha vannak gigállasztottak, akik álta a kigáll...(kik választ tantak, eununuccuknak)

 Nos, mindenki aki áldoz az isten énnek, az énekek éneke?

 Isten országa bennünk, azt el tudjákjákják... venni, mig a luk tátoghahahahaha...

 Csak szóba, meg papiron, pap irta, minden a miénk? - mi papa, mi papánk?-popa...

 Magyar pópa a magyar tóba... meg 9 gizs gólyha...nesze nektek apátsággok...

Előzmény: Norbi20Eger (628)
Norbi20Eger Creative Commons License 2010.04.08 0 0 628
"Vegyük az arabokat, meg zsidókat meg az összes isteneseket, akik eggüttesen, a magyarIsten ellenseggei lettek, mig nem tőtünk tiszta vizet a pohárba, de mi az hogy tiszta, kóserá será..."

Ez igaz. Most meg kiárusítják az országot a zsidóknak. De miért meglepő ez?
Végül is az Mszp -ben is biztosan vannak zsidók.
Tán Gyurcsány nem az?
Előzmény: repcsepista (625)
Norbi20Eger Creative Commons License 2010.04.07 0 0 627
Elírtam.
Miért nem vetjük tűzre az összes pénzünket?
Talán akkor nem maradna semmi?
Szerintem egyeseknek biztosan nem.

Erről nagyon jó véleménye van Ákosnak is.
Kovács Ákos véleménye a liberalizmusról, pénzről, szólásszabadságról...


"Az állatkertek nagyon sok esetben utolsó menedékei a kipusztuló félben levő vadaknak!"

Igen, ebben van igazság. A bibi csak az, hogy egyes állatokat mi emberek juttattunk a kipusztulás szélére. Nem hinném, hogy egy kipusztuló fajnak egy bezárt ketrec jelenthetné az igazi megmenekülést és a teljes szabadságot.
Az ilyen vadászokra kellene vadászni, hogy ne tudjanak kipusztulni ezek az ártatlan, senkinek nem ártó fajok.
Szerintem nem hibás a véleményem. Mit szólnál hozzá ha jövő héttől téged mutogatnának egy állatkertben, csak mert kihaló faj vagy, vagy éppen azért, hogy beteljen az állatkert, vagy mert éppen máshol nem láthatnak téged?
Hogy esne, ha emberek százait, ezreit kellene elviselned nap mint nap. A hangos zsivajukat, a röhögcsélésüket. Én nem bírnám ki. Ez a legmegalázóbb egy állat számára. Elég ha átérzem a helyzetét és a helyébe képzelem magam. Akkor rögtök rájövök a megoldásra, mégsem tudok ellene tenni sokat, mert vezetőink ilyen pszichológiai betegek. Szinte minden emberre igaz az, hogy nem tudja figyelembe venni mások igazi érzéseit, közönyös, rideg, elutasító, hazug, depressziós. Vezetőink a legbetegebb emberek. Ezekhez a hazugságokhoz próbáljuk magunkat hozzá igazítani.
Elfogadjuk azt a hamis logikát, hogy jó egy állatnak egy állatkertben. Ezzel a hamis logikával fegyverezzük le magunkat és egymást. Bár ez könnyebb, mint gondolkodni és kiállni az igazságért.


Nem értek ezzel egyet, hogy semmiféle pusztítás nem vezethet jóra.
Ha a saját bilincseidet pusztítod el magad körül az nagyon bátor és bölcs cselekedet.
Utána pedig nagyon okosan elkezdhetsz csinálni valami igazán szépet és igazán szépen. A bilincsbe szinte minden beletartozik, ami a mostani világot illeti. Így hát ez a fajta pusztítás igazából egy kiút lenne.

"Csak a testi-lelki építkezés, tanulás vezethet el egy jobb, igazabb, becsületesebb civilizációhoz, amely nem eltörli, megsemmisíti a múlt emlékeit, hanem azokra építve bővíti-fejleszti önnön tudását, kulturáját."

"a múlt emlékeit"
A múlt emlékei lennének a televíziók, tévészékházak, iskolák, multi cégek?
Jelenleg nem fejlődés, hanem butulás folyik. Ezért kéne elpusztítani az, ami elpusztít minket. Vagy egyszerűen hagyni őket elpusztulni maguktól és kivonulni ebből a világból oda, ahová a gerinctelen civilizáció még nem tette be a lábát. Itt építeni? Mit? Miből?:(









Előzmény: joy (624)
Norbi20Eger Creative Commons License 2010.04.07 0 0 626
Köszönöm, bár ez Buddha érdeme.
Csak sajnos azzal, hogy belecsöppentünk a 21. századba már egy aktívan működő világban vagyunk, ahol mindent készen kapunk. Épp ez a baj.
A világot pedig olyanok irányítják, akik nem lehetnek éppen jó emberek.
Ez most teljesen bizonytalan és elég hozzá nem értő forrásból származik, de mondanak olyat is, hogy a világ főbb történéseit pár ember irányítja és ők valószínűleg zsidók. Bár ez mondom csak hasra ütés.

"7 MD ember önnön világának összegzése, tükröződése."
Ezt, hogy érted? A 7 MD ember alatt kiket értesz?

"Amit ma mi láthatunk belőle, nem azonos a való világgal, a média, és a vallás rendkívül mértékben tozítja -a prolitika minden irányú rombolásáról ne is beszéljünk itt! Minden korban jelentős volt az eltérítés, a fölmutatás az épp aktuális hatalom kénye-kedve szerint, ezt manapság a média görbetükre még jobban módosítja."

Imádom az ilyen gondolatokat.:)
A vallás is csak egy áltatás szerintem. Nem mond konkrét véleményt a világról és arról, hogy mennyire rossz, mennyire beteg és szabályozott minden.
Konkrétan rabszolgák vagyunk és ipari fogyasztók.



Fúú most van még pár jó bölcsesség.:)
“Egy napon miután uralmunk alá hajtottuk a szelet, a hullámokat, az árapályt, és a gravitációt, talán hasznosíthatnánk a szeretet energiáit is. Akkor a világtörténelem során másodszor, az ember újra felfedezi majd a tüzet.”
(Pierre Teilhard De Chardin)


“Ha segíteni már nincs mód a bajon,
Adj túl minden keserves sóhajon.
Ki azon jajgat, ami megesett,
A régi bajhoz újat keresett.”

(William Shakespeare)


"Az úgynevezett vallások jó része kimondatlanul ugyan, de ellenségesen viszonyult magához az élethez. Az igazi vallásnak azt kell tanítania, hogy az élet tele van Isten szemében kedves gyönyörökkel, hogy a cselekvés nélküli tudás tartalmatlan. Minden embernek meg kell értenie, hogy a szabályokat magoltató vallási tanítások jó része áltatás. A helyes tanítást könnyen föl lehet ismerni. Tévedhetetlenül meg lehet ismerni arról, hogy hallatán az ember úgy érzi, olyasvalami ez, amit voltaképpen mindig is tudott."


Én majdnem minden bölcsességnél úgy érzem, hogy olyat olvasok, amit voltaképpen legbelül, mélyen mindig is tudtam, viszont ha elolvasok egy iskolai tananyagot, vagy egy mocskos szennylapot nem érzem magam sem jobb, sem okosabb embernek. Azért olvasunk botrányokat, hogy tökéletesebbnek érezzük magunkat. Az ostobaság magas ágya ez a makulátlanság. A makulátlanság az érzéketlen gépeket tükrözi, mintsem a hibázó, szeretni tudó, érző lelkű embert.


Amúgy mindenkinek mást mondanak az idézetek.
A Shakespeare idézet nekem arról szól, hogy ha már nem tudsz ezen a világon, vagy az embereken segíteni, akkor ne foglalkozz továbbra a hibáikkal és, hogy mennyire rossz a világ, mert hiába mondod meg az embereknek, hogy Ti mennyire hülyék vagytok attól még nem változik semmi és nem fognak észbe kapni. Ez csak egy újabb bajt hozhat.


A Pierre Teilhard De Chardin idézet pedig nekem arról szól, hogy az ember uralma alá hajtotta a természet erőit, szépségeit. Nem tisztelte őket és befogta. Rabszolgaként bánt a természettel s ezzel együtt önmagával is mostohán bánt, hiszen:
“Az élet játéka, a bumerángok játéka. A gondolataink, tetteink és szavaink visszatérnek hozzánk előbb vagy utóbb, megdöbbentő pontossággal.”
(Florence Shinn)

Hasznosíthatnánk a szeretet energiáit is.
Ha ez megtörténik majd, akkor az ember újra fölfedezi a tüzet.



Az a baj, hogy ameddig az ember nem szenved, addig hajtja az, hogy minél előbbre és többre törjön és ebben semmilyen gátlástalanság nem fogja megállítani, úgy ahogy senkit sem.
Kellenek azok a lelki megrázkódtatások és pofonok mindenkinek, hogy észbe kapjanak. Tényleg csak sok- sok szenvedéssel érhető el a normális gondolkodás egyeseknél.


Fúú ez a Gandhi idézet pedig óriási.:)

“A hatalom birtokának az a hatása, hogy az emberek süketekké és vakokká válnak. Nem látják többé azt, ami az orruk előtt van, és nem hallják, ami a fülükbe harsog.” (Mahatma Gandhi)






Előzmény: joy (623)
repcsepista Creative Commons License 2010.04.07 0 0 625

Szija, szijjasztok jojósok...

 A hiba, nem a készülékében van, mert itt mindent rontás, meg bontás... aztán feltámpászkodási nap, óh ne gyüjj elő, vagy tanyult a nyuszi, valamity...

 A magyarokat a magyarok Istene, ami EGY SZEMÉLY - PÁR, tehát IstenanyaAtya s ha fia, csak lélekpárok, mint van a fiuknak - lánya, ami egyes vonal, tehát a nő egyenesbe egy velük, mig a filukák, előbb egg gicsit lükék, s vagy meggyün az eszük, vagy megeszi a penészet, bu s bánat a fene ...(vadság) üket?

 Vegyük az arabokat, meg zsidókat meg az összes isteneseket, akik eggüttesen, a magyarIsten ellenseggei lettek, mig nem tőtünk tiszta vizet a pohárba, de mi az hogy tiszta, kóserá será...

 Tota abszolit megvakitottak benneteket, főleg a letünt 70 évben, mikor a magyart ténleg a magyarokIstene, ami abszolit ultimó, minden INDIVIDUALLIZMÓ azaz nem elég kattyogni, hanem hanem ténleg jérted vagy jérce...

 Talán... tán tán tán... azzal hogy magyarszabad akarok lenni, nos az összes jelzők, meg most eggütesen amit e -wilágnak hivnak, bijja számunkra nem léteznek, de nekünk nem árthatnak, mig ha ténleg... akarunk magyarszabadok lenni, a magyarIstenre eskü eskü eskü.... ez itt az 1Frnt a krumpljis lángos....krsd?

 Mégis, na istenemre, mert én rögtön... szólj egy sót, trudom ki vagy, mert nekem is van hátsóm....s ez vicc, mert mit lehet pinálni mást...orrunk fokhagymás?

Előzmény: Norbi20Eger (622)
joy Creative Commons License 2010.04.07 0 0 624

"Miért nem vetjük a pénzre az összes pénzünket? "

Pontosan ezt tesszük a pénzügyi befektetésekben.

:o)

 

Az állatkertek nagyon sok esetben utolsó menedékei a kipusztuló félben levő vadaknak!

Róluk nagyon hobás véleményed! Sok, milliónyi gyerek máshol sosem láthatna vadállatot, sőt még háziállatot sem, hisz a marhával csak mekiben -danóne! pohárban, csirkével kentakiban, disznóval rántottszeletként találkozik! Jó, ha ezeket disney-rajzfilmként láthatja a mangák közepette!

 

Az idealizált, topikus világ megvalósításávak már nagyon sokan kísérleteztek gondolatmabn, és a szomorú valóságban is. A legrettentőbb földi poklokat valósították meg a pusztító diktatúrák regnálásuk során!

Sohe semmiféle rombolás, pusztítás nem vezetett, nem vezethet eredményre lényegéből adódóan:

Csak a testi-lelki építkezés, tanulás vezethet el egy jobb, igazabb, becsületesebb civilizációhoz, amely nem eltörli, megsemmisíti a múlt emlékeit, hanem azokra építve bővíti-fejleszti önnön tudását, kulturáját.

Előzmény: Norbi20Eger (620)
joy Creative Commons License 2010.04.07 0 0 623

Jó a Buddha idézet.

 

Szeretem Buddha /elérhető/ írásait.

Megdöbbent, amikor oly sokan idézik anélkül, hogy megértenék azok jelentését. A megértéshez mély ön- ember ismertet, türelem és nyugodt meditáció kell.

 

Bár ezt épp nem ismertem, de elgondolkodtató.

 

Azért az utolsó mondat csöppnyit még továbbgondolásra sarkall, és kérdésedre magyarázatot is ad:

"...Gondolatainkból építjük fel a világunkat."

Azaz saját világunkat, és nem másokét.

Az egyes emberek világa tudásának-hitének-vallásának, azaz gondolatainak összessége. Ezért különbözik annyira egymástól -és gyakran a valóságtól.

 

A jelenlegi emberi civilizáció, "ez a világ": 7 MD ember önnön világának összegzése, tükröződése.

Amit ma mi láthatunk belőle, nem azonos a való világgal, a média, és a vallás rendkívül mértékben tozítja -a prolitika minden irányú rombolásáról ne is beszéljünk itt!

Minden korban jelentős volt az eltérítés, a fölmutatás az épp aktuális hatalom kénye-kedve szerint, ezt manapság a média görbetükre még jobban módosítja.

 

Sokkal közelebbi képet kap az, aki előítéletek, hittorzítások nélkül képes más emberek világának részbeni megismerésére, abból alkot összképet embertársairól, környezetéről.

Ez sajnos nem tanulható könyvekből, sem iskolákban, templomokban, gyülekezetekben. Csak önismeret, empátia, és sokkévtizedes tapasztalat segít közelebb hozzá.

Előzmény: Norbi20Eger (618)
Norbi20Eger Creative Commons License 2010.04.06 0 0 622
Esküszöm a jó szándék vezérel, de nem bírom értelmezni, amit írsz.:(
Hibás a billentyűzeted?:(
Előzmény: repcsepista (621)
repcsepista Creative Commons License 2010.04.06 0 0 621

   Szijja bijja... Norbi20Eger... s akik nem soroljátokmagatokat a jojósokhoz, de én nem bejojóztam, hanem istnbjja... ide, ebbe a a a... na ha azt mondom Mata Horrylk akko ez sose vót, me less...

 Ime a hellzet, aki nem Mata Harrika sára, az totta egedül vaggunk, ebbe a homokviharba, ami a végsó ár meg adókba torkollik, mikor meghivlak bennetek, akik csak Emma mama csilkói vaggtok, azért irom csilkó, mert a mi AnyánkAtyánk 1 csilkaja vagyunk, de nem kajáltak meg bennünket, mint Mata Horryka csill csillivel kaja? (értem itt hogy pep, azaz tota egyedül kell lennünk, amit főleg a magyar csilkó érez, miután felvettük az uj ég, meg isten -kaja, kövessetek, de mellik lenne jobb, ugganés elérkezett a kecske - birka a caramba, oda, hogy kövek, talán jobb lenne, essetek már ránk... ami lehet Mata Horruka sara, vagy inkább kő, mig sár)

 Amit fekete anyagnak meg lyuknak hivhatunk tudomákosan, az a nyilt matarializmus, amit megfigyelhet mindenki, aki ki meri nyitni a szemét, ha van neki, hogy 1 matarialistát, aminek két változata lehet, csak, vagy isten, aki 1 seggnek atad az egész gollóbist, de az ürrel, vagy abszilit, az a matarisalizmus, aminek a cucca, a szemünk előtt, eltünt, s maga a kapitallista tallijánok, bizon...náluk órihásabb... hisz ténleg, 1 személy tuljadona többet minden, de a tudatunk is?

 Mindenkinek ( először olyan hogy szabad gondolat áramlás meg szóllása... ha gondolata se lehet, hogy lehetne szólni, ami nagyon jó, mert vagy 1 törvény, ami bennünk, vagy lehet .... menni, jah, hova) jól figyeld meg a matarialistát, mikor wallásküepnyben is az, ha egy tucat csak, valaki tulajdona minden, s azok mindenet elveszik, a tudatuhnkat is, s ugganannakkor, a dögletes, hogy senki kielégiteni őket nem tudta eddig, s a krds, mindenkinek, hogy ki tudjuk-e, végül is elégeteneti, a materistáinkat, ha nem akkor eleve, e wilág - kezdete előtt, Cristhus vaggol? -mert én nem hus vaggok, ill. egyem meg a husotokat?

 Fidelem, itt arra, hogy ellen őrség... senkise tudja, mit pinál, nem én mondom, de olan rafina a kigya, hogy mindent visszássára fordit vala, ezt orditsd vissza, tehát ollan, hogy szabad.... ne ölj, s ne baraázda... aztán gi meritek nyitni a ....

 gratula, mert abszolit zzzzzzz....zutty, ollan hogy szabad szóllás, ha vak vezeti a világtalanokat, na na na....mégeggzer gratula, de nem tréfa, mert nem értelek, ami röhellllllllllllllll....vaggis, mogerül, zente mada madár, hol voggol... az éjba?

 sjna, nem tudok javitni....

Előzmény: Norbi20Eger (620)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!