Keresés

Részletes keresés

gvass1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8114

"lövettem magamra kb 6 méterről úgy, hogy a kezemet a fejem elé tettem, és becsuktam a szememet.

A hatás döbbenetes volt"

 

hmm,

azert ott erosen arra fele kellett, hogy fujon a szel.

 

6 meterrol total szelcsendben nyugodtan eleallok barmely gazdurrantonak.

Előzmény: telefongyula (8113)
telefongyula Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8113

mg. Jóvanna. :-))

 

Viszont most találtam az alábbi beírást a HWSW gázfegyver-fórumában:

 

---------------------------------------------------

"Én egy 20mg-os Pepper tölténnyel (ez a leggyengébb, nekem a pisztolyomba 120mg-os van betárazva)
lövettem magamra kb 6 méterről úgy, hogy a kezemet a fejem elé tettem, és becsuktam a szememet.

A hatás döbbenetes volt. A lövés után 1-2 másodperccel elkezdett égni a fejem, a tüdőm, a légutam.
Az érzés ahhoz hasonló, mint amikor az ember erős paprikával dörgöli a fejét megszorozva 100-al.
Összegubózva eldőltem a földön és hörögtem. kb 10 percig megmozdulni nem tudtam, folyt a taknyom, a nyálam, de megtörölni nem tudtam, egyszerűen nem volt rá erőm. Nagyon nehezen lélegeztem, biztos voltam benne, hogy meg fogok halni... Aztán nagynehezen összeszedtem magam és bebotorkáltam a fürdőszobába. Bedugtam a fejemet a csap alá, és ott töltöttem vagy fél órát. Mindez délelőtt történt. Este úgy feküdtem le, hogy még mindíg nagyon szarul voltam. Másnapra minden elmúlt.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire brutális lesz. És ez csak 20mg volt és egy töltény. Mit művelhet 7x120 mg hatóanyag...

(G-e-r-i)"

Előzmény: bauci (8112)
bauci Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8112

"20g Nonivamidot"

 

tök jó! Ilyet akarok én is!

Előzmény: telefongyula (8109)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8111

"Na ezekről tucc valamit mondani ennél bővebben? :) Vagy hol tudok utánaolvasni? SZÉPEK?? :D:D:"

 

Szepek biza:-))

 

Asszem meg senki vevo nem mondta a 15 mm-es cumokra, hogy "fuj de csunya":-))

 

De a latvany az oylasmi, ami nehezen irhato le, ki kell probalni.

Előzmény: Varshi (8101)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8110

"Csá mindenkinek! Tudna valaki mondani valami konkrétat mondani a jelzőrakétákkal kapcsolatban? Pl.:mikor lehet használni.."

 

Mivel minden kereskedelmi forgalomba kerulo, gaz-riazstohoz valo  15 mm-es jelzo/tuzijatekraketa a hatalyos jogszabalyok szerint az I-es kategoriaba tartozik, igy barki, aki 14 eves elmult, egesz evben szabadon veheti, tarthatja, hasznalhatja (a biztonsagi szabalyok betartasaval).

Előzmény: cindercone (8103)
telefongyula Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8109

Csatlakozom :-)

A hordástól is koszolódik a kicsike, időnként ki kell szedni a szán alól azt a fránya port, szöszt, miegyebet, ami oda kerül. Még növelné a kopást :-))

Ja, azt se venném a lelkemre, hogy a csőben maradt porszem kilőve károsodást okozzon valakinek ;-)

 

Valaki írta a szempiszkálást pucolás közben: ebbe én is belefutottam egyszer, azóta tisztelem a 20g Nonivamidot is :-)

 

tgy

Előzmény: condriXM (8108)
condriXM Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8108
En is igy vagyok vele: akkor is pucovalom ha nem hasznaltam :)))
Előzmény: Tomo24 (8107)
Tomo24 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8107

Hali :)

 

Nem kötekedés  , de én szeretem tisztán tudni a dolgaimat . Tudod : igényesség :)

Aki szereti a stukiját gyakran pucolásza akár lett használva akár nem :))

 

Tomo

 

Előzmény: condriXM (8105)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8106

"hi,

erdekesseg: egy kollegam ma kapta meg a gaz-viselesijet.

(2,5 het alatt:-)), BRFK)"

 

Hi!

 

ma 102 nap, szentesi igrend. Ma hívtam őket, amikor hallották a nevemet, nem voltak túl barátságosak. Holnap bemegyek még további engedélyekért kérelmet leadni, nemtom mi lesz a reakció. 30 km bringázás után nem biztos, hogy agresszív kedvemben leszek, de azért készültem 1-2 papírossal. :)) Meg mán rákérdezek az előzőekre is.

 

Ma kipróbáltam a gázt gumival. (gázdefi) Brutális a hangnövekedés. A másodikat már fülvédővel kellett. kb 3 méter, DVD tok, gond nélkül átsuttyan a 8.2 mm gumigolóbis.

Előzmény: gvass1 (8080)
condriXM Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8105
Csovet pucolni revolveren? Eltomodik a huzagolas? Loni kell vele 2-3 naponta oszt annyi: az kitakaritja :)))
Előzmény: Tomo24 (8097)
condriXM Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8104

Amikor sullyed a hajo es mar hallod a helikoptert?....

Kulonben meg rad van bizva :))) csak ovasd el mi van a dobozon :)))

Előzmény: cindercone (8103)
cindercone Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8103
Csá mindenkinek! Tudna valaki mondani valami konkrétat mondani a jelzőrakétákkal kapcsolatban? Pl.:mikor lehet használni..
lviz Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8102

" És akkor észrevettem az asztalomon a Pipakészletemet :) "

 

Na még egy felfegyverkezett pipás? :)

Én is használom, először a durvább szárral tisztítom, majd pedig a fehér színű finomabbal. Abszolute királyul lehet vele dolgozni.

 

Üdv!

lviz

 

Előzmény: Tomo24 (8097)
Varshi Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8101
Na ezekről tucc valamit mondani ennél bővebben? :) Vagy hol tudok utánaolvasni? SZÉPEK?? :D:D:D
Előzmény: gvass1 (8098)
unisol7 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8100
Már elnézést! Nem akarok kötöszködni, de : "kinek a kezeben van jobb helyen a fegyver, annak aki agresszivan _ir_, vagy aki par leirt mondattol egybol verig sertodik, es lelkileg osszeomlik?" Attól, ha valaki szemtől szemben agyonaláz, még nem fogom elgázosítani. Aki viszont egyből anyáz/"agresszívan ír", hát nem biztos, hogy ő jobban bánik vele. Egyébként az ön által aláhúzott rész előtt írtam pont, hogy kár, hogy arra nem lehet viselési engedélyt szerezni! De úgy látom, ez nem számít. Na, tényleg hagyjuk a fenébe!
gvass1 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8099

hi,
a GunBoxba (www.gunbox.axelero.net) gyott az aprilis (84.) Kaliberbol.
Szokasos sonderangebot kereteben 440-

 

Gazfegyver temakorben erdekes lehet: eles P22 tesztje, benne tobb kep, hogy miert ne forduljon meg senki buksijaban a konverzionak meg gondolata sem

 

Aztan van benne a Bruni M1894 alsokaros gaz-vincseszter.

 

Meg elrettento peldanak egy Umarex Brigadier.

gvass1 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8098

"rakétákról tudnál valami összefoglalót adni? A középső ártartomány érdekelne a honlapos listában"

 

Kozepso arkategoria:

1. 22-darabos (Granada) szett, 4-fele effekt: 2000-

2. 30-darabos (Miami) szett, 14-fele effekt: 3000-

Előzmény: Varshi (8096)
Tomo24 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8097

Sziasztok !

 

Most végeztem a revkom kipucolásában és közben rájöttem dolgokra :

 

- Soha ne piszkáld a szemed pucolás közben (nem túl kellemes érzés :(((( )

 

 - Pucolás közben azon agyaltam hogy és mivel lehetne kipucolni a csövet (nem is olyan könyü feladat mert benne az akasztó és a pucoló amit adtak a stukihuz nem megy bele a csőbe ) . És akkor észrevettem az asztalomon a Pipakészletemet :) , kiborítottam az asztalra és benne a megoldás :) neve: pipatisztító (egy drótszál megsodorva , a sodratban valami puha cérnaszerű a drótra merőlegesen mint valami szőr áll kifelé ) olyan mint a fegyverpucoló csak véknyabb és puhább . Pucolás után eldobandó ! 100-as kiszerelésben kapható minden értelmes dohányboltban Kb 150-200 Ft.

 

U.I.:Nem csak revkokhoz hanem öntöltőhöz is használható :)

 

Remélem hasznotokra válik eme kis írásom .

Varshi Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8096

Volt még éppen, kösz. :)

 

A honlapon lévő rakétákról tudnál valami összefoglalót adni? A középső ártartomány érdekelne a honlapos listában. Esetleg valami link?

Előzmény: gvass1 (8013)
hunserv Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8095
Logika?? ezert engem Gvass mar leoltott parszor, hogy aztat ilyenkor el kell felejteni!
Előzmény: P9R (8094)
P9R Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8094

NamegintmérsékeltenOFF leszek.

 

Szerintem én nem vagyok teljesen hülye.

A kormányrendelet még csak-csak emészthető.

 

De hogy egy törvényt ilyen öszeb<@ädfv szétkú>@ definiciókkal, szerkezetben, gyk. tartalom nélkül hogy a tetvadék életbe lehet megalkotni és elfogadni?

 

Hetente legalább 1x nekiülök és elhatározom, hogy most megértem, logikát keresek, vagy valami.... lópax ... lóóópax

 

ON

Előzmény: gvass1 (8092)
hunserv Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8093

OFF --- na itt a gixer, egyik paragrafus ezt mondja, a masik meg azt... hulyebuzik...

EWP-s passzusban TUZFEGYVERT emlegetnek, itten meg minden egyebet felhoznak, akkor hogy is van ez, keremszepen??? (tudom, azokat a vizfejueket kellene kerdeznem... ha itt ily modon vegeznem a munkam mar reg kirugtak volna)

Előzmény: gvass1 (8092)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8092

OFF

"

3. § (1) Hatósági engedély (a továbbiakban: engedély) szükséges:

...

az "A", "B", "C" vagy "D" kategóriába tartozó tűzfegyver, a lőfegyverdarab, az e törvény alapján lőfegyvernek minősülő légfegyver, a lőszer és a hangtompító megszerzéséhez, tartásához, az ország területére történő behozatalához, az ország területéről történő kiviteléhez, az ország területén történő átszállításhoz; "

 

ON

Előzmény: hunserv (8089)
G-e-r-g-o-k-e Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8091
Üdv lányok-fiúk!

Lenne egy eladó P22-m. 2 hónapos, kb 10 lövéssel. Teljesen karcmentes, újszerű állapotban. Minden gyári tartozékával
+dobos övtok
+egy tárnyi umarex 120mg pepper

20e forintért vihető

érdeklődni mailben
geri@coder.hu
hunserv Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8090
Elolvastam, de nem emlekszem "kivetel" re :)
Előzmény: gvass1 (8088)
hunserv Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8089

Bocs, hogy kicsit OFF, de itt jott szoba... irtad, hogy TUZFEGYVERNEK az EU mas orszagaba torteno szallitasakor EU fegyver (utlevel) engedely kell...

 

Akkor mikent allunk a 40 J-os legpukkhoz???? az nem tuzfegyver, tehat ha belgiumbol haza tamad kedvem vinni, akkor nem szolhatnak erte....

Előzmény: gvass1 (8079)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8088

"Az eloltoltos is tuzfegyver, nem?"

 

Most merges leszek:-))

Az eloltoltos az nem tuzfegyver, hanem KIVETEL. ("mellbe lottem egy kivetellel":-)) Muhahaha)

 

Tessenek mar legyszi-legyszi elolvasni azt a franya joxabalyt...

Előzmény: hunserv (8087)
hunserv Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8087
Az eloltoltos is tuzfegyver, nem? aztan megsem lofegyver... vagy forditva? Mindenesetre nem eng. koteles!
Előzmény: gvass1 (8082)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8086

hi,

egen, maga a definicorendszer tulbonyolitott es atgondolatlan.

De pont ezert celszeru 1-2x atolvasni a torvenyt es a kormrendeletet. Kulonosen, ha alapfogalmakrol van szo.

 

Elegge szaraz olvasmany:-(((

Előzmény: termin8 (8085)
termin8 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 8085
Nem csak a tűzfegyver lőfegyver, hanem 7,5+ J légfegyver is. Azért van a sokféle fogalom rá
Előzmény: kivi000 (8084)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!