Keresés

Részletes keresés

gvass1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8144

"múltkor 5 sör után sétálgattam haza vele), jó tudni, hogy elvileg tilos. (szvsz pont ekkor lenne, értelme, hogy ha belekötnek az emberbe késő este, tudjon védkezni.)"

 

Pont akkor lenne ertelme, hogy 5 sor (meg nemi unikum, mi?) utan itelokepesseged toredekenek a birtokaban ne tudjal esetleg rossz dontest hozni az eszkoz bevetesevel kapcsolatban.

 

Vagy csak jatekbol ne felejtsed benne a csobe a toltenyt - lasd Z. Jimmy tancdalenekes esete.

Előzmény: I.Blasius (8140)
Cifu Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8143
Nehéz megértenem, hogy merülhet fel csak kérdésként is bármely értelmes emberben, hogy összeférhet-e a fegyver és az alkohol (vagy drog), még akkor is, ha a fegyver adott esetben gázpisztoly....
Előzmény: I.Blasius (8140)
polman Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8142
Voltam a GunBox-ban.( A franc gondolta hogy ilyen kicsike. Na mindegy.)
A lényeg hogy megvettem a W. P22-est. Este lehet durrogni egy kicsit. :)))
A boltban volt egy szakállas fiatalember, nagyon kedves, segítőkész és udvarias volt.
Amugy csak kapkodtam a fejemet a sok különféle gáz pityu láttán. Rengeteg boltban voltam de ekkora választékot még nem láttam sehol sem.
Minden elismerésem.
gvass1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8141

Ehem, mit szoltok ehhez az onvedlemi jellegu falikephez?

 

http://i.guns.ru/forums/icons/forum_pictures/000071/thm/71151.jpg

 

:-)))

I.Blasius Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8140

Tényleg nem lehet gyalogosan egy-két sör után gázpisztolyt viselni?

 

Pedig én szinte mindíg viszem magammal, ha inni megyünk a haverokkal (múltkor 5 sör után sétálgattam haza vele), jó tudni, hogy elvileg tilos. (szvsz pont ekkor lenne, értelme, hogy ha belekötnek az emberbe késő este, tudjon védkezni.)

Előzmény: gvass1 (8137)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8139
"

6 meterrol total szelcsendben nyugodtan eleallok barmely gazdurrantonak.

 

Hehehe, szavadon foghatlak?"

 

Persze.

A szelcsend miatt zart ter kene, amit gyorsan el lehet hagyni. Egyebkent semmi akadalya, garantaltan nem megy el 6 meterre egyikbol sem az anyag.

 

(6 m -> fejemtol a csotorkolatig, kereskedelmeben kaphato gaz-riaszto fegyver es tolteny eseteben).

Előzmény: Hpasp (8138)
Hpasp Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8138

6 meterrol total szelcsendben nyugodtan eleallok barmely gazdurrantonak.

 

Hehehe, szavadon foghatlak?

Lehetne belőle egy jó képes beszámoló a kaliberben.

:D

Előzmény: gvass1 (8114)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8137

"gvass,mi törtenik ,ha rendori ellenorzesbe kerulok 1-2pia utan engedelyes gazfegyveremmel?elveszik,feljelentenek?kosszi!!"

 

Szabsertes, es ugrik a viselesi par evre.

 

Es szerintem nagyon is jogosan. Ha fegyver van nalad, ne pialjal. Pont.

Előzmény: pete36 (8135)
pete36 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8136
persze csak motozas utan kerul elo(rejtve viselem es nem hasznalom)tudja valaki a jogszabalyt,alkoholosan nincs onvedekezni,most ,hogyis van ez??(Gvass)
pete36 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8135
gvass,mi törtenik ,ha rendori ellenorzesbe kerulok 1-2pia utan engedelyes gazfegyveremmel?elveszik,feljelentenek?kosszi!!
lurker1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8134
"Vészjelzés... :)))" Arra tökéletesen alkalmatlanok. A 990Ft-ért kapható változat (legalábbis amit én vettem) DIREKT nem egyszínű, hanem Zöld-Fehér, Piros-Fehér SŐT ZÖLD-PIROS flare-ekből van összerakva. Nagyon rövid ideig égnek (kb. 3-5 másodperc) ami tűzijátéknál ideális, mert nem ér le a földre, és nem gyújt fel semmit, de vészjelzésnél hiányosság. Játszani persze remek (én is rettentően élveztem), csak a tűvédelmi szabályokra érdemes odafigyelni. Hamarosan életbe lép az erdőkben a tűzgyújtási tilalom, és az a tűzijátékra is vonatkozik.
Előzmény: P9R (8128)
P9R Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8133

Oké, thanks.

 

Értettem.

Télleg nem vagyok már fitt... az hogy itt hülyeségeket kérdezek az egy dolog, de közben dolgozom is. Eddig 48h talpon.. má le kéne fexeni, de ha időben el bírok indulni, akkor elmegyek még a gun felé anyagbeszerezni.

Hülyeség rulez.

Előzmény: gvass1 (8131)
Varshi Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8132

> nekem csak az orrom szurta a szag, nem volt elviselhetetlen. Neki ki kellett menni az erkelyre levegozni

> Ezért is örültem, amikor megtaláltam a "pofánlövettem magam" tesztet, mert már rengetegszer volt szó arról, hogy a Nonivamid

> nem gázosodik úgy, mint a CS, ezért a lövés után megszagolva közel sem fejti ki ugyanazt a hatást.

 

Én "terepen" szélcsendben 1 perc után szaglásztam körbe (elfelejtettem korábban, pedig direkt akartam kóstolni is belőle :-/), és a 4 db 20mg-osból semmit nem éreztem már, és csak 5 perccel később lettem figyelmes egy mélyről jövő, kaparó érzésre (az a fajta nehezen leírható érzés, hogy ezt nem tudom elmúlasztani, megvakarni, bevizezni, mert olyan mélyen van), amit a meg nem mosott kezem tetézett csak valamelyest, míg vízhez nem jutottam.

 

Szóval elgázosításra nem alkalmas.

Előzmény: telefongyula (8118)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8131
"

3. van-e?"

 

Asszem erthetoen valaszoltam, de akkor mas sem fitt mar agyilag ilyenkor.

Van.

 

"4. mennyi van egy dobozban/csomagban? :)"

 

A 10 db/990 Ft megjelolesbol megfejtheto, nem?

Előzmény: Varshi (8130)
Varshi Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8130

Fordítok:

 

1. lényegtelen ;)

2. mellékes .o)

3. van-e?

4. mennyi van egy dobozban/csomagban? :)

Előzmény: gvass1 (8129)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8129
lehet, hogy pentek delutan mar kisse keso van az agyamnak, de ebbol a hozzaszoalsbol egy szot nem ertek...
Előzmény: P9R (8128)
P9R Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8128

Vészjelzés... :)))

Má megint valami dzsungelharcot terveznek a szakemberek, aztán fel akarják magukat szerelni minden marhasággal.

Csak azt nem tom miből fogják kilőni, merthogy szerintem a paintball marker alkalmatlan rá... De nekem mind1.

 

Van belőle a vitrinben?

A 990Ft-os csomagban "sok" van?

 

Előzmény: gvass1 (8127)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8127

hi,

sima fenyjelzos (piros-zold) 10 db 990-.

 

Jol johet az veszjelzesre, mert azert a mobiltelcsi sem ad 100% lefedettseget.

Előzmény: P9R (8125)
condriXM Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8126

(házi)nyúlra gázpisztollyal nem lövünk! :-)

 

Csak ha támad:)))

 

Érdekesek ezek a hatások... Régebben haverom felé visszalegyezett valamit a szél a 9mm forgo pepperéből, egész nap, sőt még másnap is csipte a szeme környékét. 

Aztán egyszer bedurrantottam párat egy nyaralóba, hogy siettessem a bent lévő társaságot kifelé. Jöttek is, volt aki az ablakon át a szúnyoghálót kiszakitva... 

Pár hete estefelé egy Land Roverben ültek öten, amikor is a plafon felé eldurantott egyik nagyész egy 9mm PAK peppert, aztán hogy ha már igy van, utána küldött egy CS-t is: ijedtségen kivül nem sokmindent érzett a többi négy utas meg sofőr... szóval érdekes...

 

Előzmény: telefongyula (8120)
P9R Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8125

gvass uram!

 

Most nem csak tapizás - de jelentkezett egy kis igény gázisztolyos jelzőraketta dologra. (Nem a tüzijátékszerű bizbasz kellene, hanem a csak jelzésre szolgáló piros-zold mittomémilyen bigyula. Ha egyáltalán van ilyen... pláne "raktáron".)

 

Thx!

Előzmény: gvass1 (8122)
lviz Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8124
:DDDDD
Előzmény: gvass1 (8122)
overhang Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8123

Igaz. Nem is akarom megmagyarazni csak meg annyi hozzatartozik hogy a pisztoly az eloterben volt betarazva, csoretolve bebiztositva, hogy keznel legyen ha egy hivatlan latogatot kell elhessenteni. Amig elmentem sargat dobni ez a fasz kivette a tarat kibiztositotta es elsutotte. Aztan meg o volt felhaborodva hogyhogy elsult.Azt hiszem most tanult valami ujat :)

Zambo Jimmy lett az uj neve...

Előzmény: bauci (8119)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8122

"boldogságos húsvétot mindenkinek"

 

Ahogy mondani szoktak:

Vegyel meg egy soretes puskat, es FOGD RA A NYUSZIRA!

:-)))

Előzmény: telefongyula (8120)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8121

"Tegnap este a fasz haverom elsutott nalam egy pepperpatront veletlen (be volt nyomva elotte egy uveg sort locsolt ki a padloszonyegre). "

 

Hmm,

mondtak mar, hogy toltott fegyver+alkohol+hozza nem erto illetektelen kombinaciobol nem sok jo johet ki?

Előzmény: overhang (8117)
telefongyula Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8120

Na, boldogságos húsvétot mindenkinek, és ne feledjétek:

(házi)nyúlra gázpisztollyal nem lövünk! :-)

 

tgy

bauci Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8119
Nem akarok beleszólni senkinek a magánéletébe és bulijába, de az az alap, ha iszik valaki nincs fegyver. Gr. sem. Nem magyarázom meg, hogy miért. Vagy tudja valaki, vagy nem való neki az eszköz.
Előzmény: overhang (8117)
telefongyula Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8118

nekem csak az orrom szurta a szag, nem volt elviselhetetlen. Neki ki kellett menni az erkelyre levegozni

 

Ezért is örültem, amikor megtaláltam a "pofánlövettem magam" tesztet, mert már rengetegszer volt szó arról, hogy a Nonivamid nem gázosodik úgy, mint a CS, ezért a lövés után megszagolva közel sem fejti ki ugyanazt a hatást.

 

tgy

Előzmény: overhang (8117)
overhang Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8117
Tegnap este a fasz haverom elsutott nalam egy pepperpatront veletlen (be volt nyomva elotte egy uveg sort locsolt ki a padloszonyegre). Egy Wadie fele 8mm-est.  Eloszor nem is ertettem mi van, mert en epp a wc-ben voltam es csak a pukkanast hallottam. Kifele jovet ereztem hogy valami furcsa szag van, de a  hatas nem volt annyira durva. kb 10 masodperccel a loves utan setaltam at a szoban de nekem csak az orrom szurta a szag, nem volt elviselhetetlen. Neki ki kellett menni az erkelyre levegozni. A keze kicsit megporkolodott. Azt hittem nem tudok majd ott aludni, de mire hazaertem hajnalban nagyjabbol kiszellozott. :)
Nudlee Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8116

Úgy 10 éve nekem is volt szerencsém beszagolni CS-be. Egyik ismerősöm hozott  be gr-t  töltényekkel (persze sumákba). Az egyik lövésnél ott álltam mellette...eldurrantotta...aztán gyorsan elhúzta a csíkot...énmeg csak álltam...hogy uuu mekkorát szólt...a gáz meg visszaszállt felém.

No comment...10percig volt a fejem a csap alatt.

 

 

telefongyula Creative Commons License 2005.03.25 0 0 8115

Én is sokallom, gondolom nem 6m volt, vagy tényleg arra fújt a szél, de inkább a tényleges hatás szemléltetése végett másoltam be, mert eddig csak "lőttem-beleléptem-megszagoltam" jellegű önteszteket olvashattunk.

 

tgy

Előzmény: gvass1 (8114)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!