Keresés

Részletes keresés

juditka21 Creative Commons License 2009.07.27 0 0 55918
Előzmény: juditka21 (55917)
juditka21 Creative Commons License 2009.07.27 0 0 55917
Na nagy nehezen kameráztam egy játékot. Még elég ritka esemény, Berry úgy viselkedik, mint valami öreg úr.
A farkincája is végig le van engedve (nem szokta).
Mivel az ágykeret rendelés alatt, szegény csak a kanapéra tud előle menekülni:)
http://www.youtube.com/watch?v=Ksm6vykudPo
Adrii94 Creative Commons License 2009.07.27 0 0 55916
Sziasztok!
Zsazska, köszi az infót!
Egyébként nekünk is meg volt (sajnos) az okunk a fürdetésre: a helyről, ahonnan elhoztuk ráragadt néhány bolha...:(
Elvittük állatorvoshoz a sok vakarózás miatt, ő adott Beninek a nyakába vmi krémet, amitől elpusztul a bolha, de sajnos a szőre tele volt bolha ürülékkel, ami meg csak fürdetéssel jön ki...:(
Ezért muszáj volt víz alá dugni:)

Amúgy Ljuti!
Amikor mi elmentünk Beniért, a nő azt mondta, teljesen jót kakil, és én láttam is a szobában a termését..
De amikor hazahoztuk, elkezdett lágyat kakilni, napokon át..
Először megijedtünk, hogy vmi betegség..
De amikor említettük az orvosnál, azt mondta, csak a a környezet változás miatt, és adott nekünk egy bél-flóra nyugtató hatású valamit.
Nem jut eszembe a neve, de egy nagy injekciós tű félével kell beadni a kutyus szájába, bele kell nyomni neki, ami egyébként biztos jó ízű, mert Beni imádta!
Fehér tubusos, tényleg nem jut eszembe a neve....
Meleg ajánlom mindenkinek, mert Benit 5-6 nap alatt teljesen rendbe tette!!!
Remélem, Nektek is használ majd!!!
Szép napot!
Ljuti Creative Commons License 2009.07.27 0 0 55915

Sziasztok,

 

Rég nem írtam, fenekestől felfordult sajnos az életünk. Hurkával, sajnos vissza költöztem Anyukámhoz 2 hete, és próbálok/unk új életet kezdeni. Hurka elég jól tűri a változást, már birtokba vette a nagy kertet, kergeti a macskákat és élvezi az életet. (remélem). A gond az, hogy péntek éjjel óta meglehetősen híg a széklete, magyarul fosik, mint a gép (bocsánat a kifejezésért). A szokásos kajáját kapta, + gyümölcsöt, répát, ettől eddig mindig normális volt a kaksi. Annyi volt, h péntek este volt egy nagy séta, patakban fürdés, ivás, stb.. lehet, hogy a patak vizétől van? Azért nem vittem eddig orvoshoz, mert nem tudom mi számít normálisnak és mitől kellene paráznom. Étvágya van, vizet iszik, és adtam neki főtt rizst + répát, hátha megfogja, de nem.. még ma reggel is folyékony volt.. ja és amúgy tökéletesen szobatiszta és péntek éjjel 2x is a szőnyegemre csinált... :( Mi tévő legyek?

Köszönöm előre is!

Üdv mindenkinek!

U.i.: nagyon jók a fotók, mindegyik disznóról, mindig örömmel nézem őket!

Maomopsz Creative Commons License 2009.07.27 0 0 55914

Ez egy nagyon jó kép! :D

Az amcsiknak sajna tényleg van már okuk fosni az ilyen látványtól.

De te azért szivesen ott lettél volna fogadjunk! :)

 

Előzmény: Tomahawk_ (55905)
Maomopsz Creative Commons License 2009.07.27 0 0 55913

Naaagyon cuki! :D

Maonak is van hasonló képe.

Samponnal ritkán mossuk őket. De sima vizzel lezuhanyozhatod akár naponta is ilyenkor nyáron ha melege van.

Előzmény: Adrii94 (55907)
Maomopsz Creative Commons License 2009.07.27 0 0 55912

:DDD Hát hiába... zajlik az élet!

Sok boldogságot kivánunk Nektek!

 

Az volt a baj talán hogy nem tájékoztatták megfelelően budapest lakosságát a temetéssel kapcsolatban. Sok feljelentést tettek az áthúzás miatt egyébként.

A Kecskemétiek hál' istennek edzettebbek már. Itt a tanya felett is van forgalom, engem nem zavart soha. A szomszéd tanyás mesélte hogy az oroszok idejében volt brutális a helyzet. Azok aztán nem voltak tekintettel senkire.

:DD Nem ide tartozik csak eszembe jutott..

Mesélték hogyan trágyáztak anno, leboritották a potkocsinyi trágyát.

Jött a tüzszerész!!! gyorstalpalót végzett elvtárs. Robbanószert dogdosott a trágyakupacba!! És DURRR.... Kész a terület trágyázása, nem tököltek. :DDDD

Ez komoly! Tényleg igy volt. 

Előzmény: Tomahawk_ (55904)
zsazska Creative Commons License 2009.07.26 0 0 55911
Szia Viki!
Édesek a fürdős képek:-)
Kiskutyát csak akkor kell fürdetni, ha valamivel összemocskolta magát, és a fürdés elkerülhetetlen. Minden más esetben bőven elég, ha egy nedves törölközővel áttörlöd kefélés után. Ezzel meg is tisztul. A samponok nem tesznek jót a kölykök bőrének. Persze van, mikor nincs más megoldás, de ha nem muszáj, ne fürdesd!
Előzmény: Adrii94 (55907)
zsazska Creative Commons License 2009.07.26 0 0 55910
Szia Juditka!
Szerintem elég lesz az a 10 deka is:!
Az ilyen közös játékokat pedig illő volna méltóképpen megörökíteni, és a fórumtársakkal megosztani! -)))
Előzmény: juditka21 (55906)
zsazska Creative Commons License 2009.07.26 0 0 55909
Nagyon komoly! Én biztos nem álldogálnék ott ilyen nyugalommal, hacsak nem gyökerezne földbe a lábam:-)
Előzmény: Tomahawk_ (55905)
vviikkii Creative Commons License 2009.07.26 0 0 55908
Köszi a választ :)!

A love storyt én nagy nehezen összeraktam, de azt hittem titok :D... A fórumon meg lehet találni a szerelmet? Többször jövök :D.
Előzmény: Tomahawk_ (55903)
Adrii94 Creative Commons License 2009.07.25 0 0 55907
Sziasztok!
Mint ígértem, hoztam Beni első fürdetéséről képeket!
Egyébként Ti milyen idős korban fürdettétek meg a mopikat??





juditka21 Creative Commons License 2009.07.25 0 0 55906
Igazából az elejétől kezdve akarok mellé, csak megírni nem akartam amíg nincs itthon:))
Ugyanazoktól a szülőktől szerettem volna, mert a Berry szerintem nagyon jó természetű (az egy dolog, hogy nem neveltük következetesen), de szegény Igor a szivárványhídnál játszadozik:(
Ma már kezdett megtörni a jég és volt egy közös játék, futkározás. Azóta alszanak:)
Kiméregettem a 15 dekát és négyszer adok neki, de szerintem az fizikai képtelenség. Nem eszik tíznél többet ő sem egy nap. Tegnap az ölemben volt, miközben ebédeltünk és mászott volna a tányérba, szerintem vele sem lesz probléma kajaügyileg.
Ja, ismét köszönjük
Előzmény: Tomahawk_ (55903)
Tomahawk_ Creative Commons License 2009.07.25 0 0 55905
Képpel illusztrálnám a dolgot..kiálltam hátratett kézzel a balkonra, elszívni egy szál cigit és tessék ez fogadott!!!:-)Ja, hogy nem cigizem, nem is én vagyok és ez egy F-18-as?:-)

















Nah komolyra fordítva, a Jóisten Nyugosztalja az Alezredes Urat!
Előzmény: Maomopsz (55900)
Tomahawk_ Creative Commons License 2009.07.25 0 0 55904
Hijába, van aki egy babaszületéses hírrel lepi meg a fórumozó kartársakat, van aki pedig valami ilyesmivel!:-)Nem volt titok, de nem is fórum téma, ezért nem írtunk erről itt Zsófival.Aki közelebbről ismer és érdekli a dolog annak röviden megírtuk,(persze csak, ha rákérdezett:-D) aki kevésbé ismer, azt pedig úgyis hidegen hagyja a dolog.Nos ezért lehetett, hogy lemaradtál eme fontos eseményről!!:-)Nénémasszony, meg mondja meg azurának, hogy ne repkedjen itt felettünk még tiszteletadásbúl se a nagy butapesten, mert be találunk tojni tüle!:-)
Előzmény: Maomopsz (55899)
Tomahawk_ Creative Commons License 2009.07.25 0 0 55903
Próbálta meglepetésnek tálalni szegény, csak én véletlenül lelőttem majdnem a poént!:-)Nem szándékosan, ezt majd egyszer élőben elmagyarázom miért történhetett meg!:-)
Előzmény: vviikkii (55901)
zsazska Creative Commons License 2009.07.25 0 0 55902

Szia Juditka!

 

Nagyon jó, hogy Berry ilyen jól viseli a kicsi közelségét!:-))) édesek így egymás mellett szunyókálva!

 

150 g szerintem is sok. Én tuti, hogy csak százat adtam anno, mikor még kicsik voltak, és 5 étkezésre osztottam kezdetben. De ahogy hallom, ez a csöppség nem is olyan pindurka, így lehet, hogy nála még ez is reális!

vviikkii Creative Commons License 2009.07.25 0 0 55901
Juditka!

Rég óta tervezed, hogy lesz még egy mopi, vagy hirtelen ötlet volt? Mintha nem is írtál volna róla, vagy csak nem figyeltem eléggé?? :) Gyönyörű szép és olyan tökéletesen áramvonalasan gömbölyű! :D
Maomopsz Creative Commons License 2009.07.25 0 0 55900

Jaj, azok a régi szép idők! :D

Nálunk is ilyen volt a Mao kicsi korában. A férjem alig tudott reggelente felöltözni mert a Mao a nadrágja szárán lógott. :D

Rongy papucsot kellett vennünk költségkimélő megoldásként mert szétrágta módszeresen az összeset.

Játszott kifulladásig aztán egyszer csak kidőlt és aludt. :DDD

 

Előzmény: Adrii94 (55879)
Maomopsz Creative Commons License 2009.07.25 0 0 55899

Én nagyon lemaradtam valahol a gyerekszülés miatt...

Nem értettem miért van együtt az Ozzy, és a Pedró.

Most már kedt világosság gyulni kis fejemben. :DDDD

Előzmény: FoxxyC (55895)
Maomopsz Creative Commons License 2009.07.25 0 0 55898

Gratulálok!!!! :)
Nagyon aranyosak együtt!

Gyönyörü szép a pici!

Sok öröm forrása egy mopsz, de kettő az duplán!! :D

 

 

Előzmény: juditka21 (55897)
juditka21 Creative Commons License 2009.07.25 0 0 55897

Már a Berry menekül a kicsi elől, ágyra ugrik fel, oda nem tud utána menni. Nem nagyon nyitott még felé, inkább távolról szemléli. Mi tettük mellé, de a kicsi tette a fejét a lábára:)

juditka21 Creative Commons License 2009.07.24 0 0 55896
:))) Tegnap még nagyon féltettük a kicsit, a Berry durvábban játszott volna vele (a mama kinti kutyájához van szokva), ezért még maradt maminál. De otthon láttuk, hogy nem egy elveszett gyerek a törpe, ma már bátrabbak voltunk és bizony odacsípked a Berrynek, ilyenkor ő meg nagyon meglepődik. Ma már együtt lesznek éjszaka, majd beszámolok.
Képet nem igazán sikerül csinálnom, a legtöbb elmosódik:( és a legjobb pillanatokban úgysincs nálam se a fényképező, se telefon...
A XIII. kerben mi is elég szűkösen leszünk.
Amúgy majdnem két hónapos és majdnem két kiló, tényleg nem egy mini, biztos tőlem örökölte:))
Most acanára kezdem ráállítani, a leírás 150g-ot ír egy napra, Zsazska nem sok ez egy kicsit? Kinézetre eléggé az. Úgy látszik sokat felejtettem három év alatt.
FoxxyC Creative Commons License 2009.07.24 0 0 55895
Jaajj, de irigyellek!!:) Gratulálok, nagyon szép a kis Elvis! Berrynek hogy tetszik? Fú, milyen jó lesz most nektek!:) Szerintem aki csak teheti, vegyen a mopsza mellé mégegyet! Olyan jó a fiúkat is nézni, ahogy játszanak, meg az sem utolsó szempont, hogy így sosincsenek egyedül. Néha elragadtatjuk magunkat Tomával, és vennénk egy harmadikat, de az már őrültség lenne..:))
Előzmény: juditka21 (55890)
Bszandra Creative Commons License 2009.07.24 0 0 55894

Ez nem ér...!

Énisakarokmégegymopszot!!!

(Meg egy nagyobb lakást, mert a mostaniban csak egy kutyát lehet tartani... :()

Előzmény: juditka21 (55884)
rudmi Creative Commons License 2009.07.24 0 0 55893

Sziasztok!

 

Régen jártam már erre, de most pótoltam a lemaradást. :-)

Tündéri képeket tettetek fel a blökikről.

Rudinak is 2 napja nagyon csipás volt a szeme és alig bírta az egyiket kinyitni. Már rutinos voltam. Kutya nélkül mentem a dokihoz, kértem Ciloxant és már gyönyörűen javul.

 

Rudi is elég nehezen viseli a kánikulát:

zsazska Creative Commons License 2009.07.24 0 0 55892

Sziasztok!:-)

 

Öröm volt bekukkantani ennyi apróság láttán:-))) Gratulálok a kis Elvishez! Gyönyörű szép!

 

Látom, ilyenkor mindenkit elfog a nosztalgia, és sorra kerülnek elő az ifjúkori képek! :-)) Nagyon édesek mind!

Előzmény: juditka21 (55884)
juditka21 Creative Commons License 2009.07.24 0 0 55891
Hazafelé a kocsiban pont ilyen pózban szunyált:))
Előzmény: Henry mackó (55886)
juditka21 Creative Commons License 2009.07.24 0 0 55890

Elvis (azóta sem találtunk ki mást)

Majd a Berryvel közös képeken fog látszani, hogy mekkora:) amúgy szerintem a Berry a legnagyobb az ottani kutyák közül, élőben kisebbek azok is. Nehéz fényképezni, higany. Kicsit olyan, mintha a Berrys képeket tenném fel újra... Főleg, hogy a csepeli háttér van rajtuk (Berry is itt volt baba)

Na megyünk mamához szoktatni:))

Előzmény: juditka21 (55889)
juditka21 Creative Commons License 2009.07.24 0 0 55889
Köszi mindnki:) Csalóka ám a kép, majd csinálok még. Én el is felejtettem már, hogy a Berry ilyen pici is volt.
Előzmény: Tomahawk_ (55885)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!