Keresés

Részletes keresés

gvass1 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 8298

hi,

egen, kb. 850 Ft/loves. Elesben.

 

De mondjuk gyakorolni lehet mezei .68-as paintballal.

 

Nem hulyeseg, de kb. 100 eurot erne szamomra a tortenet, tobbet nem.

Előzmény: eyefull (8297)
eyefull Creative Commons License 2005.03.30 0 0 8297

Kösz a linket, de ez tényleg baromi drága-sz'tem még nyugati fizetésekhez is..Jól láttam 10 db golyó 36 Euro??!!Horror..

 

 

 

 

Előzmény: gvass1 (8295)
Martin Riggs Creative Commons License 2005.03.30 0 0 8296

Üdv mindenkinek!

 

Eladó Bruni M315-ös pityu. Szerintem jó kis zsebpisztoly, de mivel nem nekem kellet eredetileg, és nekem már van hasonló, ezért megvállnék tőle.

Ha valakit érdekel, még megvan szörny, és akár itt, akár a commander@freemail.hu címen elér. Budapest területén tudom átadni.

 

Képek: 8229-es felszólalásban.

 

Ár: 10 eFt.- (12 lövés lett leadva vele, és kb 11,5 hónap gari van még rá.)

 

 

gvass1 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 8295

hi,

nem ujdonsag, itt is volt szo rola.

Nemetorszagban is kaphato, ott is baromi draga.

 

A ket cucc tulkeppen tunningolt paintball marker. Nalunk 15 J-ig mehetne. Rendvedelmi vagy biztonsagi ceg szamara nem is rossz megoldas.

 

Otvozi a gumilovedekes meg a gazfegyver hatasat valamilyen mertekig. hatranya, hogy mivel suritett gazrol megy, igy hatasa esetlegesebb, folyamatosan gyengul egy ido utan.

 

Es sajnos civilnek hordhatatlan. Lakasvedelmre meg talan jo lenne, de arabol kijon 2 jo gazfegyver meg 1-2 gumilovedekes:-(((

 

Ha nagyon kell itt lehet megvenni: www.nonletal.de (csak a 7,5 J alatti pisztoly szabadon veheto)

Előzmény: eyefull (8294)
eyefull Creative Commons License 2005.03.30 0 0 8294

Peppergolyót lövő cuccosok..Lengyelországban kapható. A pisztoly 10 m-ig a puska 20 m-ig hatásos.Gondolom az időjárasra sem olyan érzékeny. Csak túl nagy..Meg nagyon drága..

Messer22 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 8293

Hi

 

Igaz nem életveszélyes,de azért szemre igen(szerencsére szemüveges vagyok,jól jön néha)

 

Kicsit off,de általánosságban igaz:hétfőn légpuska lövészet volt,a barátom is lődözött,az egyik ólom visszapattant 12m-ről és szép piros foltot hagyott a szeme alatt,2cm és nincs szeme,szal szemüveg kötelező minden fegyvernél!!

Ja gázosnál jártam így,lőporszemcsék arcba,de volt rajtam szemüveg.

Előzmény: gvass1 (8292)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 8292

"A gumis esetében meg életveszélyes mindenkire,mert jódarabíg még pattogott!"

 

Haat azert meg a direkt talalat sem eletveszelyes!

Pont azert talaltak ki, hogy ne legyen az.

Előzmény: Messer22 (8290)
Szega Creative Commons License 2005.03.30 0 0 8291
'A gumis esetében meg életveszélyes mindenkire,mert jódarabíg még pattogott!"

Háát, a gumigolyóbist nem is betonfalhoz tervezték... :-)
Előzmény: Messer22 (8290)
Messer22 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 8290

Hi!

 

Kicsit játszadoztam hétvégén a gázdefivel:helyszín:unokanővérem pincéje(maga a pincerész 6x2,5m-es),szóval a zárt helyen lévő gáztámadást szimuláltam(+gumi)

Tanulság:már 1 db 120mg-os patron elgázosította a helységet!(1 tár már kínzás)A gumis esetében meg életveszélyes mindenkire,mert jódarabíg még pattogott!

Szóval ha élesben kerül sor hasonló szitura:2 gyors lövés,szem,száj,orr becsuk és futás!!

(a bruni 315-el meg csak riogatóztam,eddíg nem volt akadály)

gvass1 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 8289

"Van valakinek egy felesleges öntöltő vasa papírhenezéknek ? Állapot, kor, űrméret nem számít, csak nehéz és olcsó legyen. Olasz is megteszi. Jáccani lesz. Köszi"

 

Ha loni nem akarsz vele van 5k-ert az aprilisi Kaliberben levo Umarex Brigadier. Torott szannal.

 

En is dekoracionak/papirnehezeknek hasznalom:-))

Előzmény: offtrack (8285)
__Sparrow Creative Commons License 2005.03.30 0 0 8288
Ez nekem is eszembe jutott, de én is így sejtettem, hogy a 6mm kevés 4 rakétához (néha egyhez sem volt elegendő, volt hogy csak kidobta a csőből, nem gyújtotta be). Új riogatót nem akarok, nemrég vettem durrogtatni egy öntöltőt, csak ezt a kölniköpködőt is gondoltam befogom, hogy a barátnőm is tudjon rakétázni. Amúgy nekem 2000-et még megérne, ha valaki esztergál(tat)na nekem egyet.
Előzmény: gvass1 (8283)
Martin Riggs Creative Commons License 2005.03.30 0 0 8287

Üdv!

 

Van egy kicsim,, a méretéhez képes relatív nehéz, olcsó, és szinte új, (1 hónapos ssincs) Képek a 8229-es felszólalásban vannak.

Neve: Bruni M315. Szerintem ideális játékszer, és még a levelet sem fújja ki alóla a sszél. Ár: 10 000Ft.- Pesti vagyok, itt tudom odaadni személyesen.

 

 

Előzmény: offtrack (8285)
.Mike. Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8286
Gvass, egyenlőre még csak elmélkedek, de ha meglesz, ígérem hogy lemérem ok?
Előzmény: gvass1 (8275)
offtrack Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8285
Van valakinek egy felesleges öntöltő vasa papírhenezéknek ? Állapot, kor, űrméret nem számít, csak nehéz és olcsó legyen. Olasz is megteszi. Jáccani lesz. Köszi
Szega Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8284
"Hat, azon keresztul a 6 mm-es startpatron hotziher, hogy nem fogja begyujtani a rokettakat."

Az biza lehet! Hacsak nem tömöcköl be a 4 likból hármat! :-)) De akkor meg minek az egész?... :-) Na meg többe kerül a leves, mint a hús...
Előzmény: gvass1 (8283)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8283

" nagyon ragaszkodik a stukkerhez, megoldás lehet még a MultiShooter raketta toldat - talán a Gunboxban is van még.
"

 

Hat, azon keresztul a 6 mm-es startpatron hotziher, hogy nem fogja begyujtani a rokettakat.

Előzmény: Szega (8282)
Szega Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8282
Ha nagyon ragaszkodik a stukkerhez, megoldás lehet még a MultiShooter raketta toldat - talán a Gunboxban is van még.
Ehhez van mindenféle menetes adapter. Igaz, kissé nagyobb darab, és az ára is 5000 körül van...
Előzmény: gvass1 (8280)
condriXM Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8281
Koszi, azt megtalaltam en is, nincs ezeknek honlapjuk? (lassan kesz lesz a leiras rola, kepek mar vannak)
Előzmény: gvass1 (8276)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8280

"Nem tud valaki Umarex 343 (6mm) riogató revolverhez rakétakilövő toldatot?"

 

A raketalovo toldatocskak ara vhol 10-20 euro kozt van.

A nevezett eszkoz meg er kb. 1500 ft-ot. (nekem nem:-))

IMHO nem eri meg venni hozza toldatot. Esztergaltatni lehet, de az sem lesz sokkal olcsobb.

 

Erdemesebb venni egy masik stukit raketazni, lasd itt pl. a topiktars altal ajanlott hasznalt Bruni Mini315 10k-ert..

Előzmény: __Sparrow (8279)
__Sparrow Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8279

Üdv!

Nem tud valaki Umarex 343 (6mm) riogató revolverhez rakétakilövő toldatot? Elhagytam a sajátom, és sajnos valami agyatlan menete van, nem ismerek olyat, aki tudna készíteni nekem. Bármilyen megoldás érdekel. Gvass, foglalkoztok ilyennel?

 

nemtokregelni Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8278

OFF

 

ASP a Combatban (1089 Budapest, Batsányi u. 1.)

 

ON

Előzmény: Törölt nick (8266)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8277

"A hazai repülőgépbalesetek elég szépen dokumentáltak, van belőlük legalább 2-3 évente. "Gázpisztoly vs éles" egyetlen esetről lehetett hallani az elmúlt 20-30 évben (pedig volt gázpinyó az országban bőven), és ott sem a rosszarcú tartotta a kezében az éleset..."

 

Es tegyuk ehhez az alapigazsaghoz hozza, hogy: nyugodtan lehet a tolunk nyugatabbra levo orszagok (vagy akar a tobbi friss EU-tag, lasd .sk, .cz) peldajat nezni, ahol nem nehany tizezer, hanem nehany 10 millio darab gaz-riogato van kint a lakossagnal.

 

Megis nyugodtan felturhatod a netet, nem igazan fogsz talalni valoban megtortent esetet, amikor jogos vedelmi helyzetben az onvedekezot a tamado hirtelen elorantott eles fegyverrel meszarolta le.

 

Kulonosen nem fogsz ilyeneket tomegesen talalni, amire az itt parazok kollegak szamitananak.

 

(Meg kulonben is: nagyon hulye tamadonak kell ahhoz lenni, hogy ne az elessel nyisson, ha mar az is van nala.)

 

Előzmény: _Szlejer_ (8226)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8276

"Meg tudja nekem valaki talalni az olasz Valtro honlapjat? Vettem egy Cougar utanzatot (Valtro mod 8000 F. S.), de csak a Valtro USA jon be a keresobe. Hol a rakban vannak????"

 

Nemet importoret tudom:

www.simbatec.de

Előzmény: condriXM (8250)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8275

"Érdekelne valakit esetleg egy HW37 forgó nikkelezett aludobbal új állapotban?"

 

Hi,

ha van egy merleg a kozeledben, akkor kivancsi lennek:

- mennyi a tomege a HW37 (spiatertok) + HW88 aluDOB konfiguracionak

- ugyanez a letrehozott HW88 NO Airweight (aceldobos, alutokos) eseteben???

 

 

Előzmény: .Mike. (8253)
Nudlee Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8274
Na, kértem viselésit. (Szeged)

A legtöbb idő a csekkbefizetéssel ment el, igaz mire visszaértem volt két ficak előttem vadászpuskával…őket végig kellett várnom.

A gr. papírjait nem kérték el, csak megskubizták.

Az ügyintéző normális, segítőkész volt,

az engedélyért személyesen kell mennem 3-4 hét múlva.

gvass1 Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8273

hi,

szep kis termes gyott ossze par nap alatt.

Majd reszletesen reflekatlok a dolgokra.

 

Eloljaroban:

- Dos48 ur (ne sertodejl meg) jogertelmezesei (tarolas, viseles, szallitas temakorben) garantaltan rosszak.

 

- Szega ur ugy tunik vette a faradtsagot es elolvasta a joxabalyokat, mert az ovei jok.

 

Es ne keverjuk mar ide a kozbizt. kul. vesz. eszkozoket, mert akkor a KRESZT is idevehetnenk, az sem szol a gazriasztokrol:-))

Martin Riggs Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8272

Üdv mindenkinek!

 

Eladó Bruni M315! (képek a 8228-as)

 

Vadonás új, összesen 12db riasztó töltényt lőtt el, azt elakadásmentesen. (MFS tölténnyel akadálymentesen működött!!!) 

kb 11 hónap gari van még rá.

 

Nem műszaki, vagy esztétikai okokból, vállnék meg tőle, hanem azért, mert aki kapta volna, nem volt teljesen alkalmas a fegyvertartásra. (Több baja lett volna vele, mint haszna.)

 

Ár: 10 000 Ft.-

 

Csere is érdekelne, Bruni Gap-ra (természetesen erre a típusra fizetnék a csere melett. A ráfizetés összege megeggyezés kérdése.)

kivi000 Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8271
Tehát pl. táskában töltve is vihetem engedély nélkül?? Az igazoltató rendőr szerint is? ;)
Előzmény: Szega (8269)
Szega Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8270
"A közbiztonságra különösen veszélyes eszközökről szóló rendelet alapján annak ítéltem a gáz- és riasztófegyvert is."

"Ok, de ebben a rendeletben (közb.-ra kül. veszélyes eszközök) ez nincs önállóan definiálva, csak a fegyverekről és lőszerekről szólóban."

Na látod, már csak ezért sem vonatkozik rá a közdisznósági korm.r. előírása! Ráadásul úgy emléxem (most hirtelen nem tudom megnézni), hogy a közdisznósági korm.r. rögtön úgy kezdődik (talán 1.§), hogy: "...Tilos az e rendelet mellékletében felsorolt, a közbiztonságra különösen veszélyes eszközt közterületen, nyilvános helyen... stb."
Tehát a rendelet bármely előírása, csak az abban (akár mellékletében) leírt, definiált, felsorolt dolgokra, eszközökre, esetekre stb. vonatkozik! Semmi másra NEM! Mivel a gáz-r. fegyver nincs a felsorolásban, és ráadásul szabályozásáról más jogszabály intézkedik, egyértelmű, hogy az itt leírtak NEM VONATKOZNAK a gáz-r. fegyverekre!
Előzmény: -=egik=- (8255)
Szega Creative Commons License 2005.03.29 0 0 8269
"De ha a te jogértelmezésed szerint nem kell töltetlenül szállítani, sőt nincs megkötve a szállítás, akkor mi a különbség a szállítás és viselés között? Mert én pl a kabátom alat szállítom locked and cocked..."

Nna, úgy látom te sem olvastad el a joxabályt!

253/2004. (VIII.31.) korm.r. 1.§ (1) bek. 5. pont:
"fegyverviselés: fegyver természetes személy testén, illetve a testén lévő ruházatán, rejtett, vagy nyílt módon történő elhelyezése."

Asszem ez egyértelmű! Ha a kabátod alatt helyezed el, akár töltve, akár töltetlenül, az VISELÉS! Feltéve, ha a kabát (ruházat) rajtad (a testeden) van és nem pl. egy kis kocsin húzod magad után... :-)
Előzmény: Hk USP Standard (8248)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!