Keresés

Részletes keresés

manó-71 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 73128

Szia GCsilla!

Hasonló cipőben járunk, én konkrétan még nem tudom, csak sejtem, hogy POC-os vagyok. Policisztás a petefészkem és még egy két tünetett észrevettem magamon. A meddőségiben sem küldtek külön vizsgálatra ezügyben. Itt a fórumon ajánlották a lányok a POC-os oldalt, (belinkelni sajna nem tudom, béna vagyok hozzá) ott találtam néhány hasznos tipprt és, hogy hol foglalkoznak vele. Keresd fel a háziorvosodat és kérj beutalót egy endrokinológiára. Ez az ő szakterületük. Várólista ott is van, de nem vészes, én dec. közepe felé hívtam fel több rendelést is és jan. 29-re kaptam időpontott.

Itt ajánlják a premens tabletát, ami kizárólag gyógynövényből készül és patikába recept nélkül beszerezhető. Nekem eddig bevált, rendezte a rendezendőket és néhány tünetemet is megszüntette.

Sok sikert!

Előzmény: GCsilla (73127)
GCsilla Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73127
Sziasztok!!

Régebben rendszeres olvasó voltam az oldalon, de egy ideje nem foglalkoztam a témával.2 éve tudom, hogy PCOS vagyok. És zsákutcába jutottam. Most abban a helyzetben vagyok, hogy a mensim dec hónapban 15 napra, most meg januárban (ugyan időben jött) mindössze egy napig tartott!! Tudom hogy ennek a betegségnek vannak ilyen jellegű tünetei, de az a kérdésem, hogy ezzel a problémával szerintetek érdemes-e orvoshoz menni? Egy kicsit bele untam abba, hogy gyakorlatilag senki nem csinált még velem szinte (HSG-m volt csak) semmit, csak a pénzt kérik el a vizsgálatokért, beavatkozásokért. Gyógyszerekett eddig nem kaptam. És igazán nem tudom, hogy merre lenne érdemes elindulni, mert most jelenleg már orvosom sincsen.
Nem találtam hasonló hozzászólást a fórumban. Nem tudom, hogy vannak-e olyanok a csapatban akik tudnak nekem segíteni!

Előre is köszönöm, ha lenne valaki aki tanácsot tudna adni nekem.
További sok sikert Mindenkinek!!!
Sziasztok
Lillia Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73126
Köszi Fr.uzsi! Pont ilyen megnyugtatásra vágytam. :-)
Előzmény: fr.uzsi (73124)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73125

Én soha nem vártam meg, nem is erőltették, helyesebben egyszer, amikor elindult a terhesség, csak később volt a megtapadás, akkor második alkalommal megkellett várnom, de szinte fél óra volt a várakozás. Mindig délben szoktam telefonálni, előtte elmondta a doki, hogy mi a teendő, ha igen, és mi a teendő, ha nem, persze pont az ominózus alkalomkor volt az arany közép út is, amire senki nem készített fel:)

 

Fel a fejjel, és még semmi sincs veszve, tudod nem úgy menni, hogy b.... meg medve a pórszívódat:)

 

Gaspi

Előzmény: Dongo75 (73123)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73124

Nem tartom valószínűnek, hogy a stimulációnak ebben a szakaszában olyan mértékű hyperstimu alakulna ki, hogy kórházra lenne szükséged. Ez később szokott előfordulni. A tüneteit nem írom le, mert nem akarok tippeket adni, hogy aztán pszichés alapon produkáld őket mondjuk szombat este. ;) Szóval ettől a részétől ne tarts! Ha hétfőn esetleg magasabb lenne az elvárhatónál az ösztradiol szinted, akkor még mindig meg lehet előzni a klasszikus hyperstimu kialakulását azzal, hogy visszaveszik az FSH adagot, mint Andrea23-nál is törént pont a napokban. Szóval nyugi, lehet, hogy Neked ez az első lombikod, de a dokidnak már a sokadik, valószínű tudja mit csinál. :))

Előzmény: Lillia (73119)
Dongo75 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73123

Aranyos vagy, köszi. Ráadásul nekem már volt pozitív hcg-m egy rendes menstruáció után...Holnap elugrok vérvételre, de nem is várom meg az eredményt. Legfeljebb visszacsörgök, sok reményt már nem látok. Hát ez van, majd legközelebb! :)

Előzmény: gaspoltshofen (73122)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73122

Igen, abba ne hagyd, míg a doki nem mondja. Menses mellett is lehet valaki terhes, ilyenkor megszokták emelni az Utrot, utolsó lombikomnál én is véreztem, már rég kibőgtem magamat mire a doki elé kerültem, aztán az Uh után mondta, hogy a nyálkahártyám szép, még minden lehet, úgy hogy ha jó a HCG, akkor emeljem fel 3 * 3-ra, persze sajnos nem kellett, de ez azt jelenti, hogy ő tapasztalt szakember menses mellett sem zárja ki a lehetőséget. Ha nem lenne értelme, akkor közölnék, hogy ha megjön hagyja abba, aztán három hónap múlva jöjjön vissza, ha akarja folytatni. Tény, hogy nem jó jel, de nincs kizárva semmi.

Gondolok rád holnap.

 

Gaspi

Előzmény: Dongo75 (73121)
Dongo75 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73121
Lányok, ha már vérzek van értelme beszedni még az utrót? Még nem teljes erőbedobással, de azért már alakul rendesen. Tegnap óta szájon át használom, de nem sok értelmét látom...
Dongo75 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73120
Ja, most néztem, megkaptam, nagyon köszönöm! Valószínű lesz még kérdésem....:)
Előzmény: Kittos (73108)
Lillia Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73119

Jó ezt olvasni, tényleg megnyugtatjátok az embert, köszi!

Lenne még egy kínom, megosztom veletek, hátha azt is eloszlatjátok: az FSH-t hétfőn kezdtem el kapni (Puregon, 200), és csak jövő hétfőn lesz az első vérvétel és UH. Nincs az későn? Parázok azon is, hogy közben kialakul a hiperstimu, én meg hétvégén nem tudok hova fordulni. Bocs a hülye kérdésekért, de elsőlombikos vagyok és extra-parás :-)  

Előzmény: fr.uzsi (73117)
Dongo75 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73118
Publikus vagyok! Vagy beírjam ide?
Előzmény: Kittos (73108)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73117
Igen, a Propofol az tényleg nagyon jó cucc, mert hamar kiürül, és nem kábán ébred az ember. Persze amilyen a formám, én pont erre lettem időközben allergiás, úgyhogy marad a jó öreg barbiturát, de elaludni azzal is jó, csak kicsit lassabban tisztul ki utána a fejem, de én még azt is szeretem. :) Mondom, már narkomán vagyok. :)
Előzmény: kinga71 (73113)
Lucilla Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73116
Akkor éjszaka bulizok, aztán kialszom magam a műtőasztalon;-)
Előzmény: kinga71 (73113)
Lillia Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73115

Köszi Kinga,

most tényleg megnyugodtam. :-)

Előzmény: kinga71 (73114)
kinga71 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73114
Ezt Lilliának szántam :)
Előzmény: kinga71 (73113)
kinga71 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73113
Luci, az altatás a legjobb része:))) Szimpla kisnarkózis, vénás cuccal, viszonylag hamar fogsz kelni. Én mindig állati kipihentnek éreztem magam utána.:)
Előzmény: Lillia (73110)
Lillia Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73112
Ok, igyekszem. :-) Igazából attól ijedtem be, hogy azt hittem, csak valami maszkot tesznek az arcom elé, és annyi, erre kaptam egy kérdőívet _intravénás_ altatáshoz.
Előzmény: Lucilla (73111)
Lucilla Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73111
Igen, Krizsa doki is említette, hogy ez bejön a csajoknak:)

Lillia,
nem igazán altatás ez, inkább csak egy kis bódítás, nincs szükség igazi mély, lélegeztetős altatásra. Úgyhogy emiatt ne aggódj.
Előzmény: fr.uzsi (73109)
Lillia Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73110
Fr.uzsi, az altatásról írnál pár szót? Én attól parázok a legjobban... Köszi.
Előzmény: fr.uzsi (73109)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73109

Luci! :)

A holnap az qrva jó lesz! :)))) Ezt hidd el nekem! Én az egész lombikban a punkciót, egész pontosan az altatást szeretem a legjobban. De mondjuk én már lassan narkománnak mondhatom magam. :))

Előzmény: Lucilla (73106)
Kittos Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73108

Szia!

Mi a pontos e-mail címed?

Előzmény: Dongo75 (73107)
Dongo75 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73107
Nem szeretnélek leterhelni, de engem is érdekel az örökbefogadás, ha van időd nekem is küldenél emailt? Nagyon köszi!
Előzmény: Kittos (73104)
Lucilla Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73106
Na, én meg tegnap éjjel beadtam magamnak a tüszőrepit (bakker, ez biza fájt!), azóta hormonálisan terhes vagyok (elkapott a kísértés, hogy megnézzek egy pozitív tesztet:-)), reggelre már itt is volt a hányinger, jól bepánikoltam, hogy hiperstimu, de aztán eszembe jutott, hogy nekem kevés hcg is elég, hogy rókakoma rendszeres vendég legyen nálunk, a hasam meg nem nőtt, nem fáj (na jó, a tolongás érzem odabenn:-)), szóval valószínűleg a hcg okozza a koraterhes fílinget. Egyre izgatottabb vagyok a holnap miatt. Nem tudom mi lesz velem, még éhgyomorra végigülök egy frankó értekezletet néhány faszival, remélem, nem fogok kidőlni két mondat között;-)
Lucilla Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73105
Gratulálok mind a két gyerkőchöz:) (Az örökbefogadásról, ha nem nagy kérés, írhatnál nekem e-mailben, nagyon érdekelnének a részletek.)
Előzmény: Kittos (73104)
Kittos Creative Commons License 2007.01.25 0 0 73104
Köszönöm szépen! Nektek pedig sok sikert és nyugodt kitartást kívánok! Amikor már feladod és azt gondolod, hogy tuti nem sikerül talán akkor fog! De az is lehet, hogy amikor nagyon akarod igenis SIKERÜLNI fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MINDENKINEK! Mi nekünk az örökbefogadás is az életünk eddigi legcsodálatosabb eseménye volt és nem cserélném el a mostani terhességre sem! Ezt tényleg így gondolom!!!!!!!!!!!! Mindenkinek ajánlom!
Előzmény: Dongo75 (73103)
Dongo75 Creative Commons License 2007.01.24 0 0 73103

 Kittos! Így ismeretlenül el szeretném mondani, hogy csodálatosnak tartom a történetedet és gratulálok hozzá! Vigyázzatok magatokra!

Dongo

Előzmény: Kittos (73100)
dtamika Creative Commons License 2007.01.24 0 0 73102

Értem!!!!:)

És talán sikerül valamelyest betartanom... 

Előzmény: fr.uzsi (73099)
Dongo75 Creative Commons License 2007.01.24 0 0 73101

Köszönöm a szép idézetet, annyira megtetszett, hogy felteszem iwiw-re. Nem baj?

És ígérem igyekezni fogok!

Dtamika! Bárcsak nekem szűnne meg minden tünetem!!! Nyugi!!!

Előzmény: Angyalka75 (73084)
Kittos Creative Commons License 2007.01.24 0 0 73100

Sziasztok!

Köszi az érdeklődést, ha nem is írok, de mindent nap többször is olvaslak benneteket! Köszönöm jól vagyunk, 1 pocilakóm van, akit múlt hét csütörtökön láttunk is és nagyon aranyos. Már a szíve is dobogott, de az örömben volt ijedelem is mivel ahogy haza értünk egy kicsit elkezdtem barnázni, így szigorú fekvés volt pár napig. Most meg igen erős hányingerem van egész nap, sőt éjszaka is. Na szóval jól vagyunk a kisfiam pedig 1000-rel pörög, így a fekvés most már mellőzve van, de azért vigyázok magunkra. Most pénteken megint megyek dokihoz és már előre várom a babucinkkal való találkozást! Nektek pedig nyugalmat és jó babásodást kívánok! Amúgy nekünk is ugye az 5. lombik sikerült most, a kisfiunkat pedig örökbefogadtunk, de imádjuk most volt 16. hónapos. Az első 4 lombiknál mindenre figyeltem, most meg Karácsony volt meg rohanás, mindenem fájt, azt hittem, hogy leszakad a hasam és mindjárt megjön, és lássatok csodát most sikerült. Remélem, hogy továbbra is így marad! Sok puszi és drukk nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: manci28 (73098)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.01.24 0 0 73099

A legeslegeslegfontosabb lombikos alapszabály, amit most légy szíves írj fel több cetlire, és ragaszd fel mindenhová a lakásban, és írd fel a tenyeredbe is, hogy

Nem keresünk tüneteket!

Mert ha keresel, találsz is, és ha találsz, akkor az a baj, ha meg mégsem találnál, akkor az a baj.

 

Előzmény: dtamika (73092)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!