Keresés

Részletes keresés

cauliflower Creative Commons License 2007.01.28 0 0 73180

Andrea!

 

Ez nagyon jó hír! Gratulálok és gondtalan gömbölyödést kívánok!!!!

 

Előzmény: Andrea23 (73179)
Andrea23 Creative Commons License 2007.01.28 0 0 73179

Csajok!

SIKERÜLT!!! 12.napi vv.: 397 hcg

Eraaa Creative Commons License 2007.01.28 0 0 73178

De jó hallani, hogy van akinek sikerült, sok örömet a babákhoz!!!

Lehet közvetlenül a laborral telefonon beszélni vagy csak Katin keresztül? Nagyon úgy néz ki, hogy a 19. nap szombatra esik, ilyenkor a tájékoztató szerint hétfőn kell mennem, de az már 21. nap is egyben, megcsinálják rögtön a terheléses tesztet is? Szóval reggelizzek vagy ne?:)

Előzmény: kollina (73169)
kinga71 Creative Commons License 2007.01.28 0 0 73177

bubuka,

 

mondta a zuram, hogy kerestél, hívj ám nyugodtan ma este, fél kilenctől már simán tudunk beszélni:)

Előzmény: bubuka2 (73173)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.28 0 0 73176

szia, én emlékszem rád :-)

 

azt tudod, hogy a munkaügyi törvény már védi a lombikozó nőket? ugyanolyan védelem illeti meg őket, mint a várandósokat: el kell engedni őket vizsgálatokra, táppénzre, stb, és főleg nem rúghatják ki őket. úgyhogy döntsd el, hogy megmondod-e, de akárhogyan is döntesz, ha kekeckednek, nyugodtan mondd nekik, hogy ehhez jogod van.

Előzmény: bubuka2 (73166)
Dongo75 Creative Commons License 2007.01.28 0 0 73175

Jó reggelt!

Lányok, PreMens tablettát lehet egyszerre szedni az Elevittel? Tudom, hogy gyógynövényről és vitaminokról van szó, de azért biztos ami biztos.

Drukkok a tesztelésre váróknak! +++

gaspoltshofen Creative Commons License 2007.01.28 0 0 73174

Nem tudom hol laksz, így nehezebb segíteni, vidéken tuti, hogy minden megyei kórházban csinálják, hiszen semmi más nem kell hozzá, mint egy röntgen gép, meg kontraszt anyag, ja meg a doki. Szerintem Bp-en is hasonló a helyzet.

 

Ez tényleg egy egyszerű  vizsgálat, legalábbis orvosi szemmel nézve, nekünk már kevésbé egyszerű, mert azért jár némi fájdalommal, másrészt, ezt már valamennyi sikertelen próbálkozás megelőzte, ami nem túl jó érzés, és egy bizonytalan hosszúságú út elejét is jelzi.

 

Ha van még kérdésed, vagy elárulod, hogy vidék v. Bp-t többet fogunk tudni segíteni.

 

Gaspi

 

Előzmény: kiscsillag333 (73172)
bubuka2 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73173

Hát ott nem csinálnak ahová jársz lombikra?

Nekem a BMC-ben csinálták, a János Kórházban, de azt nem tudom, hogy ha máshonnan küldenek oda,akkor csinálják-e.

Egy telefont megér.

 

Előzmény: kiscsillag333 (73172)
kiscsillag333 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73172

 

sziasztok,

 

tudna valaki segíteni abban, hogy petevezeték átjárhatósági vizsgálatot hol tudnék csináltatni?

bubuka2 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73171

Fruzsi!

 

Ez a Béres Gravida mit tud? Mennyivel más, mint az Elevit?

Olvastam a lombikos web-oldalon, hogy a gyógyszerek árának támogatását is lecsökkentették 50-ről 25 % -ra.

 

Aki mostanság vett Puregon-t+ stb. -t leírná, hogy mi mennyibe kerül?

Ja, és mit tudtok, mikorra várható a fizetős "játék" a 3. lombiktól?:(((

Előzmény: fr.uzsi (73168)
bubuka2 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73170

Hali! :))

 

Most arra jutottam, hogy várok még a vizsgálatok lesznek ( rákszűrés, stb..) és utána mondom meg a főnöknek, ha a dokim a BMC-ben rábolint, hogy mehet a lombik.

 

Lányok! Azt tudjátok -e , hogy melyik med. központban végeznek PGD vizsgálatot  még a transzfer után , a beültetés előtt?Úgy olvastam, hogy a SOTE-n igen, de most a kontakt ismerősöm szabin van és így nem tudok utána járni.

 

 

 

 

 

Előzmény: fr.uzsi (73168)
kollina Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73169
Igen, sikerrel jártunk a normállal is meg a fagyasztottal is.

Én 2001-ben kezdtem a vérvételt, akkor az utolsó után 4 héttel adtak időpontot, előbb nem. És ez nem a tömeg miatt volt, hanem megkérdezték, hogy mikor voltam az utolsó vérvételen és szépen kiszámolták a 4 hetet. Lehet, ebbe belekalkulálták az andrológiai lelet elkészültét is. De ha szerencsétek van az időpontokkal, akkor az andrológiai lelet bőven elkészülhet, mire Te az utolsó vérvételre mész. Nekem nem volt ott HSG-m, erről nem tudok semmit mondani. Az biztos, hogy akkor novemberben jártam vérvételre és januárban - valahogy a közepén - kezdtük az inszemet. Most 2006 novemberben voltam ott 3. és 21. napi vérvételen, ezeknek mindegyiknek 2 hét alatt lett meg az eredménye. Kérdeztem is, hogy mi történt, a vérvételes asszisztensnő mondta, hogy amióta én utoljára ott voltam, azóta sokat változott a helyzet. :)) Érdemes rákérdezni az időpontra. De ez a sima nőgyógyászomhoz ment, e miatt nem kellett időpontot kérnem az ARO-n.
Előzmény: Eraaa (73167)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73168

Nahát bubuka! :))))

Naná, hogy emlékszem Rád. :) Látod, én még mindig itt. :(

Persze, hogy kezdd el szedni a magzatvédőt. Elméletileg amúgy is a tervezett fogamzás előtt 3 hónappal ajánlák elkezdeni szedni. Mondjuk én az utóbbi időben, váltottam az Elevitről a Béres Gravidára, mert abban jód is van, és szép halvány rózsaszín. Ez utóbbi nálam nem elhanyagolható szempont. :)

Munkahely ügyben én megmondás párti szoktam lenni.

 

Luci!

Örülök, hogy jobban vagy, és ez továbbra is nagyon szép termés. :) Hajrá a blasztókért! :)

Előzmény: bubuka2 (73166)
Eraaa Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73167

Sikerrel járatok a Sotés IV--en?

Jól értem, hogy a hormonvizsgálatok eredménye a 4. vérvételtől számítva kb. 1 hónappal lesznek meg? Mert ha igen, akkor tényleg szép kilátásaink vannak a kezdésre...HSG is kell a lombikhoz, amire bemutalót csak a hormon +andrológia találkozón ad, HSG időpont  plusz egy hónap és akkor már áprilisnál tartunk:)

Előzmény: kollina (73039)
bubuka2 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73166

Sziasztok!

 

A "régi" indexesek még biztos ismernek. :)))

Mostanság kezdődik majd újból a lombikunk és újból csatlakoznék hozzátok.

 

A kérdésem az lenne, hogy már most szerintetek kezdhetem szedni az Elevit-et?

 

Ja és dilemma között vagyok, hogy eláruljam-e a a m.helyemen vagy nem , hogy mire készülünk? Ebben is a véleményeteket kérném.

 

Az előző lombiknál nem volt gond, ott  a m.helyemen tolerálták, és mindenről tudtak.

A mostani a kérdéses, bár hazudni nem szeretnék.

 

Köszi

 

kinga71 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73165
Luci :))
Előzmény: Lucilla (73162)
lucreziaborgia Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73164

fruzsi

kösz a tippet, már előre be is vettem tegnap egy felet, akkor nem izgulok, hogy megárthat.:)

 

luci

gratulálok!

nekem ennél kevesebből is kijött a blaszto, úgy tudom, hogy 5 felett kell lennie a megtermékenyítetteknek, nekem legalábbis ezt mondták, de lehet, hogy máshol más a politika.

most várom, hogy teljenek a napok. szurkolok neked is!

Előzmény: fr.uzsi (73159)
*LAra* Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73163
Azta Luci! Nem találok szavakat! Ebből bizti jut a frigóba is, szerintem egy külön hűtőt hoznak plusszba, csak Neked! :-)))))
Előzmény: Lucilla (73162)
Lucilla Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73162
Fruzsi, Lara,
köszönöm az érdeklődést, mára már sokkal jobban érzem magam, sőt:-) Most telefonáltam a biológusoknak: 15 megtermékenyült, 2 még kérdéses, hétfő reggel már meg tudják mondani, hogy mehet-e a blaszto.

dtamika,
nem bántottál meg, a pasimból is valami ilyesmi szaladt ki, amikor elmondtam neki, hogy mennyi lett:-)
Előzmény: fr.uzsi (73159)
*LAra* Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73161
tertelmél= termeltél :D (még jó, hogy átolvastam mielőtt elküldtem, mi lett volna, ha nem olvasom át)
*LAra* Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73160
Én ma este adom be a tüszőrepesztőt 11-kor, kíváncsi vagyok fog-e valamilyen tüneteket "produkálni". Eddig nem is hallottam, hogy van akinek ez megviseli a szervezetét! (lásd Luci) Lehet jobb lett volna nem éppen most megtudnom, de kell nekem olvasgatni ... :S
Luci Te aztán tertelmél tényleg! :-)) Gratulálok! Hogy érzed Magad?
fr.uzsi Creative Commons License 2007.01.27 0 0 73159

Dongó!

:((((((

 

Luci!

Az egyik szemem sír, a másik nevet. Nagyon sajnálom a hiperstimut, meg a rosszullétet :(, de örülök a szép termésnek, így azért komoly esélye van a blasztós transzfernek. :)

 

lucrezia!

Algo nyugodtan mehet, inkább az mint a migrén. :)

lucreziaborgia Creative Commons License 2007.01.26 0 0 73158

köszönöm:)

az a helyzet hogy egész nap gondoltam egy fél algopirinre vagy quarelinre, merthogy ezek hasonlóak, de a férjem azt mondta, hogy amikor megmondta, hogy lombikosnak kell, a gyógyszertárban azt mondták neki, hogy semmit -még aspirint se - nem adnak ki, mert ilyenkor állítólag -szerintük - semmilyen gyszt nem szabad szedni. remélem ez a fél nem árt meg nagyon?... hát, legyen meg isten akarata, mindenesetre most azért lecsúsztattam.

banános vagy más sütinek már nem állok neki, de holnapra jó ötlet:)))

 

Előzmény: dtamika (73157)
dtamika Creative Commons License 2007.01.26 0 0 73157
Aspirint biztosan lehet - nekem amúgy is szednem kell, tehát nem árthat, paracetamolt (Rubophen, Panadol, Coldrex) biztosan NEM, a többit nem tudom. Illetve, most jut eszembe az Algopyrint szokták még ajánlani különféle topikokban. Egyébként ma nekem is fájt a fejem eléggé, de az Aspirin - és egy kis banános süti sütés :) - segített.
Előzmény: lucreziaborgia (73156)
lucreziaborgia Creative Commons License 2007.01.26 0 0 73156
sziasztok, valaki meg tudná mondani hogy et után néhány nappal lehet-e bevenni valamit fejfájásra?  nagyon fáj ugyanis... viszont nem akarom ezzel elrontani a dolgot... akkor inkább fájjon...
dtamika Creative Commons License 2007.01.26 0 0 73155

23 petesejt, uramatyám!:) Hát ez fantasztikus! Mint egy tenyésznyúl - ha nem bántlak ezzel meg.:)))) Ugye, nem?:)

Irigyellek a mennyiségért és nagyon nem irigyellek a mai napért... Ha nem szereted a tehéntúrót, vagy nem csúszik, próbáld meg az ún. cottage cheese-t, ez egy szemcsésebb, levesesebb sós túrókészítmény, én ilyet eszem, naponta kettőt. Nagyobb boltokban kapható, 15 dkg-s tégelyben. Meg jó még az összes kemény sajt is, csak hát, azokban jóval több a zsír a fehérje mellett... És igyál!!! Rengeteget, minimum 3, de inkább 4 litert, még ha rossz is folyton felkászálódni pisilni.

 

Aludd ki magad ma éjjel, holnapra biztos jobban leszel.

Előzmény: Lucilla (73153)
Lucilla Creative Commons License 2007.01.26 0 0 73154
Dongo,
nagyon sajnálom:(
Előzmény: Dongo75 (73142)
Lucilla Creative Commons License 2007.01.26 0 0 73153
Sziasztok,
kicsit eltartott, mire összeszedtem magam, megviselt ez a mai nap. Krizsa szerint én vagyok a nap hőse, 23 petesejtet szívtak le:). Mivel ez erősen túlstimu gyanús, gyorsan kaptam fehérje és keményítő infúziót. A legrosszabb az, hogy iszonyú hányingerem lett a délelőtti éhezéstől, ettől meg nem tudtam enni, ami miatt még rosszabb lett, de most már kezdek túl lenni rajta. Elég nehéz így inni meg fehérjét enni...Most küzdök a negyed kiló túróval Kinga javaslatára:)
Holnap kell telefonálni, hogy hányan termékenyültek meg, a doki elég bizakodó a blasztó vonatkozásában.
liv81 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 73152
Szia Lillia!

Még nem találkoztam az orvosunkkal, de Dr. Vereczkey Attila lesz. Még csak az első konzult. volt, meg egy vérvétel. Neked ki? Ti hol tartotok?
Előzmény: Lillia (73150)
Angyalka75 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 73151

Sziaaaaaaaaaaaa!

mmmmmmmmmmmmm

annyira sajnálom....egész nap sokat gondoltam rád,és mihelyst hazaértem már ültem a gép elé,hogy mi van. Pedig nagyon szorítottam....

Sajnálom ! De a terv jó. És ne keseregj,biztos sikerülni fog .Én is Áprilisban megyek :)

Azt még megkérdezhetem hányadik volt neked ez ?

Sok erőt és kitartást Neked !

Angyalka..

sajna most nem jött be a boszorkányság..:(

Előzmény: Dongo75 (73142)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!