Keresés

Részletes keresés

Nedvig Creative Commons License 2016.05.14 0 0 38689

Igen, ez így van.

Előzmény: Nitttta (38616)
Nedvig Creative Commons License 2016.05.14 0 0 38688

Nekem sem múlt el.

Előzmény: Nitttta (38653)
Python86 Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38687

És ha negatív a teszt, azzal már meg is van oldva a probléma? Ilyen balf... embert még nem hordott a hátán a világ! Elpatkolhatna már szívrohamban, vagy valaki fejbe lőhetné! 

Előzmény: boxerkutya (38672)
Nimrod anya Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38686

Természetesen, mindenki bizakodik, amíg élünk, különben nem lehet. Ha pedig a tendencia pozitív, és eddig is javult a dolog, akkor meg pláne :)

 Biztosan hulyeséget mondok, és majd jön valaki aki ért is hozzá, de nem lehet, hogy minél pozitívabb valakinek a lelete (minél több fehérjénél van +) annál jobban harcol az immunrendszere és ezáltal kevésbé súlyosabb tüneteket mutat mint pl akinél nagyon kevés a + a leleten, neadjisten negatív lelettel bír?...

bocsánat, ha hülyeségeket beszélek :(

 

 

Előzmény: Nitttta (38685)
Nitttta Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38685

Nekem is negatív a leletem, de nagyon beteg vagyok. Sokat javultam, az igaz, de vannak nálam sokkal jobb állapotban levők. Itt az is számít, honnan, milyen állapotból indult az ember. Lehet, hogy javulni is csak egy bizonyos mértékig lehet, és ennél többet már nem fogok tudni elérni. Ki tudja. Azért bizakodom.

Előzmény: Nimrod anya (38684)
Nimrod anya Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38684

Ezen én is gondolkodtam....Nem kétséges, hogy nekem is Lyme-om van (meg még valószínű, hogy számtalan társfertőzés) de mégsem voltak soha fájdalmaim, csak néha-néha apró tüneteim, amiknek nem is tudtam az okát, nem is tulajdonítottam nekik nagy jelentőséget. Viszont terhesség után leromlott a vérképem, és nem tudják az okát...én ezért kezeltetem magam Lyme-ra hátha ez lehet a háttérben?...Lehet, hogy esetleg az immunrendszerünk tarthatja őket jobban "karban" vagy esetleg nem nagyon hagyja nagyon betokozódni, az ízületekbe, netalán az agyba?? 

Előzmény: Pinklango (38683)
Pinklango Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38683

szia, nekem is teljesen negativ a leletem. most tartok a 2. kúra végén. a tünetek , amik nem voltak erőteljesek, teljesen elmúltak, kivéve a folt és a szem/arc bizsergés.

a férjemnek ízületi gyulladása van a bokájában már egy ideje, szétszórt, de ilyen mióta ismerem. pedig annak már 15 éve.

Az hogy lehet h alig van mindkettőnknél alig van immunválasz, és alig van tünet, más meg ilyen lelettel fájdalmakkal él vagy lebénul?

 

Előzmény: boxerkutya (38676)
klarix Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38682

Hát.. nem is az, hogy nem adnak kezelést - de halvány dunsztjuk sincs, h mit kellene tenni. Meg sem próbálják orvosolni a bajaid. Külömben is csak 1-1 tünetet akarnak látni és nem az embert (egészében) akarják kezelni - ez pedig nem vezet sohova, innen sok sok más betegég amivel INKÁBB azonosítják.

Előzmény: Nitttta (38681)
Nitttta Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38681

A lyme BNO kódjára ugyanúgy nem adnak kezelést. Legalábbis nekem nem adtak. Minden papíromon ez a BNO kód szerepel.

Előzmény: klarix (38680)
klarix Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38680

Na, gyerekek, tudok egy jobb módszert a lyme kór eltüntetésére (férre ne értsétek, nem a meggyógyítására!!! :))) - átteszik egyik kódról aegy másik kódra (ami már nem lyme kór) és ezzel passz. Ha eddig mondjuk a K60-as volt - akkor lesz K49 ( ami ismeretlen fertőzés) ezzel viszont már nem adnak kezelést (ami a lányeg - de eltünt a fránya lyme kór is!!! Na ezt ma tapasztaltam a saját bőrömön. Mondtam is, hogy ennél egyszerűbb nincs is - tekintve, hogy ilyen alapon bármilyen betegség eltüntethető - az államilag finanszírozott alapból. Persze nagy szemeket meresztett a dokinő és haragudott, h nem vagyok megelégedve a tudásával. Hiszem a legjobb tudása szerint dolgozott, már amenyire ez munkának nevezhető. Röhejes - de tény, most már nem kell járnom a járványkoházba sem.

Mumino Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38679

Igen, a fordított pozíciók is nagyon jók erre, én is szoktam csinálni, de ez kicsit célzottam és ha valahol blokk van, azt is fel tudja oldani, célzottan kimozgatja.

Előzmény: ghepard (38669)
Pinklango Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38678

koszonom.

 

Előzmény: boxerkutya (38677)
boxerkutya Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38677

A betegség súlyossága sokszor fordított arányban áll pozitivitás erősségével.

Előzmény: boxerkutya (38676)
boxerkutya Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38676

Enyhe az ellenanyagválasz ez akár súlyos fertőzésre is utalhat , 2 borrelia ellen termelődött fehérje jelen van. Ha van tünet feltétlenül kezelni kell ,ha nincs, akkor szükségtelen!

Előzmény: Pinklango (38675)
Pinklango Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38675

lemaradt a lényeg:

megérkezett a férjem lyme lelete.

a p41 sorban van + IGG es IGM sorban is.

ez mit jelent?

nagyom köszönöm ha válaszoltok!

Előzmény: Pinklango (38674)
Pinklango Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38674

sziasztok,

ez mit jelent?

 

Nitttta Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38673

Arcátlanság. Mi az, hogy nálunk negatív lesz? Mi sem bizonyítja jobban, hogy kóklerség az egész, mint az, hogy előre lehet tudni az eredményt!

Előzmény: boxerkutya (38672)
boxerkutya Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38672

Tisztelt doktor úr! 2015 augusztusában egy túrázás után találtam a bal oldalamon (mell magasságban) egy kullancsot. Akkor csipesszel sikeresen kiszedtük és 2-3 napig nézegettem a helyét, de semmilyen piros folt/pont/csík nem jött elő. Továbbá később sem tapasztaltamegyéb elváltozásokat. Viszont egyéb egsészégügyi gondok miatt (gerinprobléma, tinnitus) nemrégiben egy átfogó vizsgálat sorozat következett, aminek a keretén belül Lyme tesztet is csináltattam. Áprilisban történt a labor, aminek az eredménye ma érkezett meg: - Borrelia IgM: 20,10 (a tartomány szerint 18Au/ml alatt negatív, 18-22 Au/ml között kétes, és 22Au/ml felett pozitív) - Borrelia IgG: 6.6 negatív (szérum 15 Au/ml pozitív. Punktátum 5 Au/ml pozitív. Igykeszem nem laikus szemmel mindent belelátni, ezért azt szeretném kérdezni, hogy a doktor úr szerint ezek az értékek fertőzöttséget jelentenek? Illetve, hogy a doktor úr mit gondol, mi a teendő, hogy a kétes értéktartományból a negatívba menjenek le az értékeim? (Gondolok itt egyből a gyógyszereskezelésre?) Válaszát előre is köszönöm! Tisztelettel: Anna2016.
05.
11.Lakos válasza:
Az IgM tesztek nagyon gyakran adnak téves pozitív eredményt. Szinte biztos, hogy nincs teendő. Persze, szívesen elvégezzük mi is a vizsgálatot, nálunk negatív lesz.

Nitttta Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38671

Az igazság így vagy úgy győzni fog. Szerintem már vannak erre lépések folyamatban.

Előzmény: happysmile (38667)
Nitttta Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38670

Ha engem kérdezel, lehet lyme kórod a tünetek alapján (ha esetleg ez érdekel). Vagy akár más fertőzés, de ezek a fájdalmak, amik neked vannak, infekciók közül a leginkább a lyme-ra hajaznak. Csak ezt azért nem írtam, mert te kategorikusan kijelentetted, hogy szerinted lyme kórod biztos nincs. Nos én csak azt tudom kívánni, hogy tényleg ne ez legyen, de azért figyeld magadat, ha nem múlik el, akkor pedig utána kell járnod (szerológiák stb..)

Előzmény: Balazs2000 (38665)
ghepard Creative Commons License 2016.05.13 0 0 38669

Gondolom attól, hogy bizgeti az agyamat, fokozza ott a keringést, kicsit odapörkölt a dögöknek, muszáj mozdulniuk. Agyhártyafittness :).

 

Erre én a kézenállást is használom. De van még sokkal jobb is - a lehajlás. Az ember lehajol, a feje már majd a földön, lábak nyújtva, a fej a térdek alatt, a tüdő kb 60-70% tele levegővel - nem lélegzünk. Hátulról kezdjük nyomni a kéz ujjaival a sarkainkat. Egyre erősebben - néhány mp után olyan hatalmas nyomás generálódik, hogy meg is duplázódhat a vérerek felülete - ami sokkal nagyobb vérellátást, és anyagcserét biztosít minden sejtnek.  A fejben is így hatalmasan feljavul a keringés. Elég néhány mp, de többször naponta - így egyre jobb lesz és egyre nagyobb nyomást tudunk leviselni, mert kitisztulnak az erek és rugalmasak lesznek. Például 2009-ben, mikor a szemeimet kívántam feljavítani - ezt rengeteget csináltam. Sokszor kézreálltam, hidakról lógtam lefelé lábokon megakasztva, meg rengeteget voltam percekig lehajolva - ez segített a legtöbbet a szemeknek, na meg a pislogás nagy edzése is.

 

De ezeket a dolgokat is csak óvatosan, fokozatosan - nagyon hatásosak és teljesen ingyenesek. De vigyázni, figyelni kell.

 

Csak nemrég jöttek rá, hogy a légcserében nem két molekula vesz részt (oxigén és a széndioxid), hanem egy harmadik is (nitrogénoxid). S ez hogy kulcsfontosságú a cserében - a ami a legfontosabb - a test tudja termelni. Az immunrendszer antitestjei is likvidálni tudják a piciket és ez a nitrogénoxid is öli őket - tehát eggyel több ok, hogy érdemes foglalkozni a légzéssel. Tehát én valahogy jól tudom termelni a nitrogénoxidot is. A mozgás ebben segít, de csak egy bizonyos szintig- bizonyos terhelés felett drasztikusan csökken - ezt meg lehet érezni, ha van tapasztalat. 

Előzmény: Mumino (38666)
Python86 Creative Commons License 2016.05.13 0 2 38668

Meg valószínűleg ezért találnak az elhalálozott SM betegek agyában élő spirochétákat. Én találtam egy oldalt, ahol világosan leírták, hogy autoimmun betegséggel nem lehet keresztreakciós egy lyme teszt. Mi köze az IGm-nek vagy akár az IGg-nek az autoimmunitáshoz? Aki ennek az ellenkezőjét állítja, az hazudik. Másfelől ki hiszi azt el, hogy 100 éve létező "autoimmun" betegségek közül EGYIKNEK SEM tudják az okát?? Megmondom mi az igazság. Csak próbálják elhallgatni az okot. De csak addig, amíg tudják. Az emberek már sokkal többet tudnak ezekről (részben az internetnek is köszönhetően), mint 20-30 éve. Egyszer úgyis kitört a botrány. De az világméretű lesz..

Előzmény: hajnicaaa (38649)
happysmile Creative Commons License 2016.05.12 0 0 38667

Köszi a beszámolót.
Már tegnap láttam amit írtál, de úgy felbosszantott, hogy írni sem volt kedvem rá.
Elképesztő, hogy meddig elér Lakosék keze. Kezdek aggódni, hogy mi lesz velünk. Oltári nagy baromságokat hordott össze neked, pozitív lelettel elküldeni valakit már alapból felháborító.
Na de ilyet mondani, "Megjegyezte, hogy ha januárban kezdődtek a tüneteim, vagyis tél közepén, esélytelen, hogy kullancsal találkoztam volna..és ugye a vérvizsgálat friss fertőzést mutat."
Ez nem friss fertőzésre utal, de mindegy is, totál nem ismeri el a krónikus lyme létezését, az már biztos. az autoimmun dologra meg no komment, valóban oda jut az ember erre a sorsra, ha évekig nincs tünet, és nincs kezelve a dolog, és hirtelen éri valami stressz vagy műtét, és máris aktiválódik a dög, és jönnek az autoimmun betegségek és finomabbnál finomabb diagnózisok. Hát sajnálom, ez a rendelés sok pénzt nem ért szerintem.
Fene egye meg ezt a világot, na nem bosszankodom!
Minden jót neked, és köszi a beszámolót! :)

Előzmény: Wing85 (38645)
Mumino Creative Commons License 2016.05.12 0 0 38666

Szóval, egy elég jó dologról akartam beszámolni nektek. Tudom, tisztában vagyok vele, hogy mindenki ezer millió utat próbál és végtelen pénzeket lehet költeni erre a betegségre, amit írok, az csak egy tipp.

Tél végén az egyik vezető tünetem az agyi köd volt. Volt olyan, hogy csak ültem az erkélyen és csorgott a nyálam. Egyszer lázas voltam utána még sokkal rosszabb volt, tele voltam toxinokkal. Dolgozni is alig bírtam.

 

Akkor ajánlotta egy ismerősöm a cranioszakrális terápiát. A neve csak ilyen, semmi ezotéria nincs benne, tulajdonképpen az agyhártyát stimulálja, meg az egész rendszert és azt a folyadékot, ami az agyból indul és megy végig a gerinc mellet és nagyon nagyban segíti az agyi méregtelenítést. És persze az egész jót tesz az immunrendszernek etc.

 

Bejelentkeztem és akkor olvastam csak utána és láttam, hogy Klinghardt is nagyon ajánlja.

Nekem ez nagyon bevált, nagyon sokat segített. Nem az első kezelés után, olyan 3-4 kell, hogy lehessen érezni a hatást, de sztem működik. A nőnek nem mondtam részleteket, de nekem pl. a bal oldalon volt a csípés és az első kezelés után mondta, hogy a bal oldalamon sokkal lassabb ennek a folyadéknak az áramlása.

De most tegnap már azt mondta, egész jól felzárkózott :).

 

Agyi ködre és egyéb idegrendszeri tünetekre nagyon jó é s közben szépen hozza fel a testet is. Elképesztően finom módszer, szinte nem érzel semmit, csak azt, hogy jó és utána is jó :).

Gondolom attól, hogy bizgeti az agyamat, fokozza ott a keringést, kicsit odapörkölt a dögöknek, muszáj mozdulniuk. Agyhártyafittness :).

Találhattok a neten drágábbakat is, én hozzá járok, imádom az egészet, de az még kevés lenne, nekem segített is. 

Most kéthetente megyek.

(Hogy mennyit, azt most babonából egyszerűen nem merem leírni, még várnék kicsit, de ha így marad, megírom.)
http://www.craniotherapy.hu/

 

 

Balazs2000 Creative Commons License 2016.05.12 0 0 38665

Igen, szimplán véleményt kértem, hogy akik itt vannak aktív fórumozók, azoknak mi a véleménye az én esetemről. Vagy ők tapasztaltak e hasonló tünetket, ha igen mennyire volt "súlyos".

 

De ezt leírtam az előző hozzászólásomban is. :) 

 

 

Előzmény: Nitttta (38664)
Nitttta Creative Commons License 2016.05.12 0 1 38664

Szerintem legtöbbünk nevében mondhatom, hogy folyamatos fájdalmakkal élünk. Hát persze hogy volt ilyen, meg mindenféle más is. Sőt teljesen fájdalommentes napunk nincsen.

 

De nem tudok mit mondani a panaszaidra, mert te mondtad, hogy nem szeretnél itt lenni a továbbiakban sem. Akkor nyilván a tanács, vélemény sem jön jól, mert te már eldöntötted, hogy ez neked biztosan nem lyme kór. Ez meg itt a lyme fórum.

Előzmény: Balazs2000 (38663)
Balazs2000 Creative Commons License 2016.05.12 0 0 38663

Sziasztok! 

 

Tanácstalan vagyok, így hozzátok fordulok!

 

Ezen a fórumon nem nagyon voltam/vagyok aktív (nem is szeretnék ezek után sem).

 

Szóval a mondandóm a következő:

 

Még párhónapja írtam ide, hogy heretáji problémáim vannak ami hál Isten mostanra már teljesen elmúlt 100%-ig. 

5 hónapon keresztül szenvedtem miatta,sok antibiotikumot szedtem. 3-4 félét. 

Most, hogy elmúlt a problémám lett helyette más... Ugráló izom test szerte úgy érzem sokszor, mintha a combomat belülről valami nyomná. Fájó ujjak (középső ujj,mutató ujj), nem vészesen fáj. Tudok ugyanúgy erősen fogni stb. Tehát van bennem erő. 

Két érdekes dolog: 

Páran mondták, hogy ezek attól is lehetnek, hogy nincs bennem elég magnézium,kalcium (kivonta a sok antibiotikum), és ugye 5 hónapon keresztül az a stresszes állapot,idegsskedés nap mint nap.

A másik: 

Itthon is szoktak mostanság ízületi gondokra panaszkodni. Tény, hogy ezer oka lehet ezeknek. Időjárás változás ésatöbbi.

 

Több mint 5 hónap telt el és csak akkor jöttek elő ezek a panaszok amikor már a vége felét tapostam. Vélemény? Volt valakinek ilyen? Ha igen mennyire súlyosan? Olvasgatom azért a fórumot sűrűn és láttam, hogy valaki írta hogy volt neki ujj fájdalma de annyira intenzíven,hogy már a poharat nem bírta megfogni. Fogíny vérzést is írta valaki (nekem ez nincs) állkapöcs fájdalmam sincs,kettős látás sem. Tehát ami konkrétan a Lyme-kórra utalna tünetek, nincsenek. 

 

Köszi a válaszaitokat! Szép napot. 

 

milla10 Creative Commons License 2016.05.12 0 0 38662

fasza...

Előzmény: Wing85 (38645)
Mumino Creative Commons License 2016.05.12 0 0 38661

No igen, de mit izzad ki a szervezetem? Mit pucol? Valami mérget, nem?

Én most a láz után tinilányokat szégyenítek meg.

Ha lesz egy kis időm viszont, írok nektek egy szuper kezelésről, ami nekem most elég sokat segített.

Előzmény: boxerkutya (38650)
boxerkutya Creative Commons License 2016.05.12 0 1 38660

Most jól ,de csak azért, mert akkor helyén volt az eszem. Szerencsém volt,hogy megtaláltam Esztó doktornőt, gyorsan cselekedtem,és nem hallgattam az ideggyógyászokra. Lehet,hogy már rég tünetmentes lennék ,ha nem szedik ki az IGG-t. Ezt nem kellet volna hagynom ,hibáztam(akkor még fogalmam sem volt ezekről) ,de akkor viszont nem tudtam volna meg azt, amit most már tudok.

Előzmény: hajnicaaa (38659)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!