Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.29 0 0 2608
Azóta már vannak újabbak, szal 7494 és 95.
Előzmény: Törölt nick (2607)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.29 0 0 2607
Itten van egy topik, amibe ff alól nem lehet beírni. Eddig aszittem, csak én csesztem el esetleg vmit az egyébként is vacakoló gépen, de mint kiderült, másnak is produkálja a jelenséget. Lásd az utsó két hsz-t itt:
http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9017891&la=75646963
czzs Creative Commons License 2008.01.27 0 0 2606
Akkor szokott ilyet csinálni, amikor nem jól van beállítva a gép órája.
Előzmény: magánzó (2605)
magánzó Creative Commons License 2008.01.27 0 0 2605

Pár napig nem a szokásos IP alól próbáltm bejelentkezni a fórumba, de nem sikerült. A jelszómat - mint elfelejtettet - meg tudtam változtatni, de azzal sem tudtam belépni. Most, a szokásos IP-röl be tudtam és be kellett jelentkeznem.

Valami itt nem kerek, vagy én nem tudok valamit.

pimre Creative Commons License 2008.01.27 0 0 2604

Igen, néhány napja én is örömmel észleltem, hogy nem zaklat a Fórum belépéskor az Indapassos belépés lehetőségével. Bárki is tette, köszönet érte.

 

Ha már itt vagyok, egy másik kérés: Az indexes cikkek képösszeállításait néhány hónapja az 1024x768-as felbontásra optimalizálták. Ez azt jelenti, hogy az én konzervatív ragaszkodásommal a 800x600-hoz nem tudom megfelelően nézegetni a képeket, mert a jobboldalon megjelenő reklámtól nem látható, és nem érhető el a jobbra mutató nyíl a lapozáshoz.

Én megértem, hogy kell a bevétel, ezért szükség van erre a reklámlehetőségre is, de nem lehetne olyan megoldást keresni, hogy a kecske is jóllakjon, és a káposzta is megmaradjon?

Előzmény: exmv (2602)
Kilroy Creative Commons License 2008.01.27 0 0 2603

Meg az Indafos topikba is érdemes volt írni. Végülis ott tette az ígéretet is (és korábban is ott reagált a support).

Előzmény: exmv (2602)
exmv Creative Commons License 2008.01.27 0 0 2602
Úgy lászik, ide kellett írni :)
Megszűnt a válogatóképernyő... :-)))))
Előzmény: Kilroy (2591)
boldogság Creative Commons License 2008.01.26 0 0 2601

Köszönöm segítő válaszod

Előzmény: Snakeins (2600)
Snakeins Creative Commons License 2008.01.26 0 0 2600
Hát, itt várhatnád a választ a darabig, mert ez egy technikai problémák számára fenntartott topik, de még azokra sincs semmi reakció...

A te problémáiddal itt: Megkérdeztük az életmódmodit foglalkoznak.

A képed valószínűleg azért nem jelent meg a hsz-ban, mert a Tallózás -- Feltölt - - után megjelenik egy "beszúrás" feliratú link, amit nem aktiváltál. Arra kilkkelve kerül be a kép, de a hsz-ben akkor még csak az (image1) felirat látszik, a kép maga csak a topikban fog látszani, ha elküldted.
Előzmény: boldogság (2599)
boldogság Creative Commons License 2008.01.26 0 0 2599

Köszönöm az elözőre kapott választ

 

az is érdekelne, miért nem jelenik meg a kép a cikkben?, amikor  a véleményem szerint én mindent megfelelően csinálok.

Amikor megíromma cíkket és beteszm a képet, akkor a megnéz-re kilkkelve még látom, de amikor elmentem, akkor már nem jelenik meg, csak a cíkk.

Oka?

boldogság Creative Commons License 2008.01.26 0 0 2598

Boldogságot!

 

van egy fórumom: Vegetarizmus és lelkiség.

Nem tudom mi az oka, de nem tudok beleírni, ill beírni tudok, de utána nem jelenik meg amikor elmentem.

köszönöm a segítséget!

Snakeins Creative Commons License 2008.01.26 0 0 2597
Nemnem - volt egy fél nap, amikor mindenkinek összekeveredtek, és nem lehetett időrendben visszaállítani.

Egyébként van olyan illetékes, aki figyelemmel kíséri ezt a topikot, és jegyzik valahol a hibalistát??
(Nem a moderátorokhoz intéztem kizárólag a kérdést, mert tudom, hogy nekik sincs beleszólásuk a szoft működésébe, de talán olvassa ezt a helyet olyan is, akinek van rálátása a dolgokra)
Előzmény: békésen szántogató traktor (2596)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2008.01.25 0 0 2596
Mert össze-vissza nyomkodtál. A fórumok topiklistájában ilyenenek vannak a fejlécben:
Cím Nyitó Utolsó le db. Az Utolsó mögött van egy le és egy fel nyíl. A le nyílra bökve időrendbe rendezni, a címre bökve ABC-be, stb.
Előzmény: Törölt nick (2595)
indigo girl Creative Commons License 2008.01.24 0 0 2593
Sziasztok, írtam már a jelszóváltoztatósba is, de nem tudom pontosan, melyik topic vagy moderátor szakterülete a következő probléma, de nézzétek meg, kérlek, a nikkemhez csatolt ímélcímemet, mert belépni csak a régivel enged, a nickemhez csatolni is csak a régit kínálja fel, azt viszont nem tudom már elérni, nem is akarom itt használni, az adatlapomban pedig már a helyeset, az újat tünteti fel. Cseréljétek ki, legyetek szívesek az újra, hogy azzal léphessek be, mert így nagyon gázos a használat! Köszi!
pimre Creative Commons License 2008.01.21 0 0 2592

Az elmúlt időszakban (kb. 1-2 hete) rendszeresen kapom a következő hibaüzenetet az index főoldalán:

"A Script in this movie is causing Adobe Flash Player 9 to run slowly. If it continues to run, your computer may become unresponsive. Do you want to abort this script?"

 

Általában igennel válaszolok, és időlegesen meg is oldja ez a problémát, de aztán ismét jelentkezik. Naponta többször. És ma például le is állt az IE ablakom (talán épp emmiatt). Rákerestem, egy szakértő szerint ez azt jelenti, hogy végtelen ciklusba került egy script.

 

"There's nothing wrong with your computer. You get this message when a Flash script enters an infinite loop. The Flash player intercepts this and gives you the warning you see. If you created the Flash element in question then look for a problem in the script where a loop might go on forever. If you didn't make the file then there's nothing you can do and there's nothing you're doing wrong."

 

Ha nem én tettem fel, nem az én hibám, nem tudok mit tenni, mondja. De megkérdezem, az index nem tud tenni ellene valamit? Kérem, továbbítsátok az illetékeseknek! Lehet, hogy valamelyik reklám hülyéskedik.

Kilroy Creative Commons License 2008.01.20 0 0 2591

Az Indafos topikban a supportos azt írta, hogy ez a dolog rendezve lesz. Reméljük.

 

A nagy hozzászólásszámú nickek hozzászólásainak listázásánál jelentkező hibát már én is tapasztaltam, elég fura. Tényleg jó lenne javítani, mert azt hiszem, ez azért tényleg gyakran használt dolog a fórumon. Vagy az lenne, csak hát... :-|

Előzmény: exmv (2584)
Barátocska :) Creative Commons License 2008.01.20 0 0 2590
Igen, körülbelül ez a bajom nekem is.

De ami nekem még nagyon hiányzik ebben a funkcióban, az az, hogy a saját háeszeimet megnézve egybôl látható, hogy melyik topicon szóltak hozzá ahhoz a témához, amiben én is benne vagyok, én erre szoktam használni. :( Körülbelül 16 e hozzászólásig m?ködik a hagyományos módon, utána csak FASIRT módszerével, de ebben meg nincs lehetôség az idôrendi sorrendbe állításra :(
Előzmény: Snakeins (2589)
Snakeins Creative Commons License 2008.01.20 0 0 2589
Köszi! :)

Ha valaki felkelti a figyelmemet egy érdekes hsz-al, én nagyon szeretek utánaolvasgatni - gondolom, sokan vannak így, és nem véletlenül találták ki ezt a funkciót.

Előzmény: Barátocska :) (2588)
Barátocska :) Creative Commons License 2008.01.20 0 0 2588
Csatlakozom a kérdéshez.
Előzmény: Snakeins (2587)
Snakeins Creative Commons License 2008.01.20 0 0 2587
Még mindig nem lehet rákereseni bizonyos hsz. szám feletti nickek bejegyzéseire.

A Fasírt által belinkelt módszerrel is csak úgy 25e környékéig lehet rákeresni valakire, de hát az csak szükségmegoldás, amelyet nagyon kevesen ismerhetnek.

Így éppen a Fórum egyik lefrappánsabb, leghasznosabb funkciója veszett el.

Várható, hogy kijavítják a közeljövőben?
07napi Creative Commons License 2008.01.20 0 0 2586

Csupán csak a probléma okát fírtatom, de nincs rá válasz,ott ahol illene reagálni.

Előzmény: Lektor (2581)
pimre Creative Commons License 2008.01.20 0 0 2585
Teljesen egyetértek. Engem is borzasztóan irritál. Abbahagyhatnák már.
Előzmény: exmv (2584)
exmv Creative Commons License 2008.01.20 0 0 2584
Van egy problémám:
Akárhányszor bejelentkezem a Fórumba, mindig megkérdezi, akarok-e Indaizét.
Már egy csomószor megmondtam, hogy NEM, mégis, továbbra is kérdezi...
Kanis Creative Commons License 2008.01.19 0 0 2583

Az új fórum bejelentkező lappal gond van. A kódolása UTF, de a menürész (a bal oldali, "Kedvencek... stb") kódolása Windows. Ha az egyiket átállítom, a másikat nem tudom olvasni (mármint az ékezeteket). Javítsátok!

Előzmény: TTAMAS (2578)
Híd Creative Commons License 2008.01.19 0 0 2582
Nekem is ilyen ocsmányul néz ki.
Előzmény: TTAMAS (2578)
Lektor Creative Commons License 2008.01.19 0 0 2581
"Ebben a topikban jelezheti a felhasználó, ha valami konkrét, a fórumszoft működésével kapcsolatos hibát érez." A moderáció nem a fórumszoftver része. Próbálkozhatsz a megfelelő moderációs topikban ("HUSZ - kérések, kérdések, problémák"), de tanult kollégám már választ adott a kérdésedre, és a törölt hozzászólásaid alapján a helyedben nem erőlködnék tovább.
Előzmény: 07napi (2576)
mamicska Creative Commons License 2008.01.19 0 0 2580
szintén:(
Előzmény: csg67 (2579)
csg67 Creative Commons License 2008.01.19 0 0 2579
Nekem is így néz ki Mozillával és Explorerrel is!
Előzmény: TTAMAS (2578)
TTAMAS Creative Commons License 2008.01.19 0 0 2578
czzs Creative Commons License 2008.01.16 0 0 2577
Szabadjon halkan megjegyeznem, hogy ez a topic a "konkrét, a fórumszoft működésével kapcsolatos hibák" jelzésére szolgál (l. a cím alatt). Már kiderült, hogy jelen esetben nem a szoftver, hanem bizonyos hozzászólásaidban volt hiba. Valószínűleg egy moderációs topicban jobban célba érne a kérdésed.
Előzmény: 07napi (2576)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!