Keresés

Részletes keresés

Henna1 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73387

Szia Mullyka!

 

Milyen műtét lesz ez pontosan? Nem régóta olvasgatlak titeket ezért kicsit hiányosak az infóim. Egyébként köszönöm szépen mindenkinek a bíztatást! Most ez már biztos sikerülni fog!

 

Előzmény: mullyka (73385)
lucreziaborgia Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73386

Henna1, szorítok neked!!!!

Két szép embrió nagyon is elég lesz!!!!

A Házon kívülben HÁ szerintem is felháborító volt, még eddig nem láttam őt, mivel nemrég kezdtük a lombikot, de már megértem az összes kritikát amit kapott!

Előzmény: Henna1 (73380)
mullyka Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73385
Henna1!Mi 6 lombikon voltunk eddig.Ebböl 4 volt fagyi baba.De sajnos nem jött össze.Anyira ideges lettem ezen a nőn a házon kívülben,hogy még sirtam is.Sajnos egyenlőre nem indulunk,inkább megprobálom a műtétet,de nem tudom mit mond az orvos.Remélem menthető a bal oldalam mivel a jobb petevezetöm már nincs meg.Na jó nem nyavajgok tovább mert csak elrontom a többiek kedvét is.De még mindig zsongok rendesen!
Előzmény: Henna1 (73374)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73384
Mi volt az endokrinológusnál? Vagy ez nem az a péntek?
Előzmény: Dongo75 (73382)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73383

Úgy tűnik, valaki itt nagyon izgatott. :))) Jól van, csak így tovább, ilyen lelkesen! :)

 

Henna!

Tudod, nem keresünk jeleket, de bármi van, csak gyere, és mondd, és kérdezz! :)

Előzmény: detta28 (73381)
Dongo75 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73382
Hát akkor mostmár ténylegesen üdv itt közöttünk! Nagyon tetszik az utolsó mondatod, így legyen elsőre! :))
Előzmény: detta28 (73381)
detta28 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73381

Szia!

 

Most voltam a dokimnál,nem lesz 6-dik inszemem!!!!!!!!!

Úgy gondolja,hogy egy méhen kivűli terhesség elég ok(amiből kifolyólag a jobb oldali petevezetékem kicsit vékonyabb mint a bal),hogy következhessen a lombik!!!

Már be is jelenkeztem,és júliusra kaptam helyet,de előtte még van pár vizsgálat,gondolom ezt nem kell részleteznem:-)))És most "kicsit"(Vagy nagyon?)meg vagyok ijedve!!!!!Az igazat megvallva,félek a csalódástól!!!!De 100%-ig biztos vagyok benne,hogy igy sikerülni fog!!!!!

Előzmény: fr.uzsi (73355)
Henna1 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73380

Sziasztok!

 

Most jöttünk haza. 2 gyönyörű, egészséges, belevaló, életvidám babát kaptunk vissza.  Sajna fagyasztásra nem maradtak, de sebaj úgyse lesz rá szükség. :-)

Előzmény: manci28 (73375)
kinga71 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73379
Kezdjük ott, hogy a nyers felvételen tisztán és érthetően félreértelmezi a jelenleg hatályos szabályozást. Vagyis nem ismeri azt. Így finom módosítani, nem? Mellesleg a miniszter sem ismeri, ez kiderült a Mokkában bejátszott részletből. Csak tudnám, hogy mi a franccal töltik közpénzen az idejüket.
Előzmény: fr.uzsi (73378)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73378

Ha most félreteszem az érzelmemeimet, akkor két szóval tudom jellemezni HÁ illetve a minisztérium hozzáállását. Tájékozatlanság és arrogancia. És ha ez a kettő együtt van, akkor sok jóra nem lehet számítani. Tájékozatlanok, mert valójában senkivel, se a meddőségi centrumok vezetőivel, se a civilekkel nem egyeztetnek, nem egyeztettek, így nincs érdemi információjuk a témáról. Ennek egyenes következménye az arrogancia, csak azt látják és hallják, amit látni és hallani akarnak. És még meg is magyarázzák, hogy ők tudják jobban. Süketek és vakok, de legalábbis nagyon rövidlátók. Ha nagyon udvarias vagyok, akkor is csak azt tudom rájuk mondani, hogy hályogkovácsok. És én szégyellem magam miattuk.

 

HÁ azt hiszi magáról, hogy ő most nagyon magasan van. És talán tényleg magasan is van. Fura, hogy n+1 diplomával a zsebében azt az alapvető igazságot nem tudja, hogy magasról lehet qrva nagyot zuhanni. És tudjátok lányok, fog is. :)

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73377

Amúlt heti hvg utolsó oldalán készült egy riport HÁ-al miszerint 33 éves, eljegyezték már és fontos neki a család, de az eü miniszter meggyőzte milyen jó lesz neki most ez az állás.

 

Most egy ország gyűlöli...

 

Előzmény: manci28 (73375)
Henna1 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73376
Most nézem ezt az üzeneted ez nagyon durva!
Előzmény: manci28 (73375)
manci28 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73375

Még decemberben mondta a dokim teljesen kivetkőzve magából, hogy  a Szeibert Anikó A Támogatést születendő gyermekeinkért civ. szerv. egyik alapítója bent volt a Horváth Ágnesnél és idézem a dokit:" Ez a fapina azt mondta, hogy ő már 36 éves, nincs férje, és ő gyereket sem akar, és azt sem érti, hogy a nők miért akarnak annyira gyereket. Anikó szóhoz sem jutott, felált és kijött. Mondván ezzel a nővel még  vitázni is lehetetlen, mert úgysem éri meg a dolgokat.  Csak azt nem értem, hogy miért nem húzott be neki egy nagyot."

Lányok ettől a nőtöl várunk mi segítséget?

Előzmény: kinga71 (73371)
Henna1 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73374

Sziasztok!

 

Nagyon "ordenálé" volt a nő a Házon kívülben! Annyire felháborító. hogy olyan emberek fognak dönteni akik nem voltak ilyen helyzetben, otthon van 2 gyermekük akik véletlenül "becsúsztak"és nem tudja milyen évek óta próbálkozni és milyen amikor  1 lehetőséged van és azt is el akarják venni, de nem idegesítem magam! Ti egyébként hol tartotok ha nem túl indiszkrét a kérdés? Drukkoljatok nagyon, ma "hozzuk" haza a gyerekeket!

Előzmény: mullyka (73370)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73373

Helyes, ne is idegesítsd magad ezen!! A dokim szerint az utro után 7 napon belül illik megjönnie, de ha mégsem, akkor meg azon is lehet segíteni. A 7 napan meg még benne vagy. Most tényleg fontosabb a relax!

 

Hát igen, sajnos ez most nekem sem jött össze, de ez benne van a játékban mindig. Csak túl kell élni. Drukkolok neked!!

Előzmény: dtamika (73350)
kinga71 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73372
Henna, az embriófagyasztás egy bevett dolog. Nekem is fagyasztott embriós beültetés után született meg a kisfiam:)
Előzmény: Henna1 (73367)
kinga71 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73371

mullyka, nyugi. Nem, fogalma sincs, hogy min megyünk keresztül, orvosi végzettsége ellenére olyan tájékozatlan, hogy az szégyen. A vitakultúrája borzalmasan alulfejlett, ráadásul ez a mosolyogva bólogatva szánakozik, ezt inkább nem is minősítem. Az, hogy képes belekeverni a daganatos betegeket, az pedig hányingert-keltő. Minden mellett az a legkétségbeejtőbb, hogy valószínűleg az egészségügyet érintő többi változáshoz is valószínűleg ugyanennyi köze, azokról ugyanennyi, értsétek, a sajtósok által odarakott fél oldal, tudása lehet. És ez a nő, mint állami tisztségviselő bizony a mi pénzünkből kapja a fizetését, az autóját, a telefonját, vásárolja az ízléstelen kosztümjeit. Harminc-x éves, gondolom ő is akar majd gyereket, majd akkor kíváncsi leszek rá.

 

Az pedig, hogy képesek azt mondani, hogy a gyógyszerköltségek támogatásához lehet méltányossági alapon segélyt kérni a tb-től meg a helyi önkormányzattól, az meg egyenesen vérlázító. Egy kistelepülés évi szoc. kerete annyi, mint egy pár egyszeri gyógyszerköltsége. És aki nem beszél róla, ilyen vagy olyan okokból, az nyilván majd most elmegy "kunyerálni". Gondolom ő ebben szocializálódott, hogy " a segély az jár", máskülönben fogalmam sincs, hogy ekkora tapintatlan, gusztustalan, őt és a főnökét minősítő baromságot hogy mondhatott. 

Előzmény: mullyka (73370)
mullyka Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73370
Sziasztok!Láta valaki a házonkivűlt?Fel vagyok háborodva.Egyszerűen nem találok szavakat.Hú most drasztikus leszek,de ez a büdös k.......a tudja egyáltalán hogy némelyikünk min megy keresztül?Nem csak lelkileg de fizikailag is?Komolyan mondom megáll az eszem.Ráadásul elkezd hablatyolni a daganatos betegekről.Mi közünk nekünk ehez??????Független a 2 egymástol.Most kiakadtam bocsi.Fr.uzsi mondj valamit mert kész vagyok!!!
Henna1 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73369

Szia!

 

Igen arra gondoltam. Elvileg 8 petét szívtak le és ebből 8 termékenyült meg. Sajna 2 nap múlva egy baba nem osztódott tovább, szerdára 7 maradt. Holnap megyek transferre. A doki azt mondta általában 40% marad meg. Elvileg 2-t szeretnék visszakapni, de  persze ez függ attól is mennyien maradnak. Most már nagyon izgulok, pedig eddig olyan jól viseltem. Láttad a Házon kívült?

Előzmény: lucreziaborgia (73368)
lucreziaborgia Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73368

Szia,

 

Ha blasztocisztára gondolsz, akkor lehet. Nekem is ezt csinálták. Bár, ilyenkor nem olyan sok marad meg általában.

Előzmény: Henna1 (73367)
Henna1 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73367

Sziasztok!

 

Tudja valaki, hogy továbbtenyésztett babákat lehet fagyasztani, ha esetleg sokan maradnának meg?

 

Köszi:

 

Henna

szrjudit Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73366

Jaj, dehogy aggódom, csak fogalmam se volt, jelenthet e ez valami rosszat :-)))

A PCOS-hoz képest most minden tök rendben a hormonjaimmal, úgy látszik, a gyógyszer és egy terhesség+miss. ab. "rendbe tett" kicsit. Ez az utolsó tiszta hónap a 2. lombik előtt, amikor nincs se stimu, se gyógyszer, se semmi, és jó tudni, hogy azért működöm:-) Méghozzá elég jól:-) Már ez is valami. És lesz még egy UH a 14. napon, és ha lesz domináns tüszőm, ami már évek óta csak stimulálva van, akkor én már elégedett vagyok, lombik ide vagy oda.

Aztán majd jön a baba is, ha akar a márciusi lombiknál:-).  Akkor meg úgyis stimulálnak, és nem számít, hogy működtem előtte spontán(vagy legalábbis nem nagyon).

Előzmény: fr.uzsi (73363)
Dongo75 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73365
Igen, persze, köszi a segítséget. :) Ismerem a szurit, nyáron már adattam be egy adaggal, annak ellenére, hogy az én dokim majdnem kiröhögött vele, de azért felírta. Tudom, hogy nem csodaszer, de nekem ez után lett végre negatív egy eredményem, ami egészen addig folyamatosan pozitív volt  a gyógyszerek ellenére is. Mivel félévente ajánlott megismételni a kúrát, a tavaszi lombik előtt szeretném megkapni. Én már mindenben bízom! :) Köszi még egyszer!
Előzmény: detta28 (73360)
detta28 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73364

Itt is van kórház,de inkább ne beszéljünk róla,csak rossz tapasztalatom van!!!Nincs is meddőségi kezelés!!!Kaposváron nem tudom,hogy csinálnak-e ilyen kezeléseket,gyerekkorom óta Pécsre járok orvoshoz,mindenféle bajommal!!!

Nem értem miért csodálkozol annyira,ez van legközelebb hozzánk!!!:-)))))

Előzmény: barna27 (73362)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73363
Én ezen annyira nem aggódnék, mert akiknek alacsony az E2 szintjük, azok általában jól reagálnak a stimura. Nekem spec, halál alacsony szokott lenni az LH-m, ehhez képest nincs gond a peteéréssel és az ovulációval sem. Lehetnek ilyen egyéni eltérések.
Előzmény: szrjudit (73358)
barna27 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73362
inszemre pécsre jársz hogy hogy?
Előzmény: detta28 (73360)
barna27 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73361
én utána érdeklődtem és most nincs forgalomba most február elejére igérték !én is már alig várom!
Előzmény: Dongo75 (73359)
detta28 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73360

Szia!

Nagyatádon az Aranyszarvas patikában lehet beszerezni,amikor én vettem 5000 ft volt 5 ampulla,amit kéthetente kellett beadatni!!Egy nap múlva nagyon fájt a helye,szinte olyan érzés volt mintha oldalba rúgtak volna,ez eltart pár napig!!!:-)))))

Az én dokim azt mondta nem csodaszer,de szerintem nem tudsz itt olyan leányzót mutatni,aki ennek ellenére nem adatja be!!!Még azt is mondta,hogy a mai orvostudomány csak a bizonyitott orvoslásban hisz,nincs bizonyitva,hogy valaki a Gynevac után esett teherbe!!!!Erről nekem más a véleményem,még a tv-ben is volt ezzel kapcsolatban valami,bár a nevét nem mondták ki!!!!Remélem tudtam segiteni????

Előzmény: Dongo75 (73359)
Dongo75 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73359
Szia Detta! Nem Te írtad, hogy Gynevac ügyben tudsz infót? Ha igen, megosztanád velem? Köszi!
Előzmény: detta28 (73357)
szrjudit Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73358

Megnéztem, minden értékem jó, csak egyedül az ösztradiolom alacsony. Ez mit jelent szerintetek a 3. napon?

Nekem 86  pmol/l                      a referenciatartomány 128-1567 pmol/l  

Előzmény: szrjudit (73356)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!