Keresés

Részletes keresés

Eraaa Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73397

Sziasztok!

Végig izgultam Veled és Dongoval,  nagyon sajnálom:(((

 

A SOTE-n most fogok vérvételre menni, a tájékoztatóban az áll, hogy olyan ciklusban kell elvégezni a vizsgálatot, amikor az előző ciklusban sem kaptál hormonkészítményt.

Előzmény: dtamika (73393)
Dongo75 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73396

Dtamika, én ehhez nem értek, sajnos nem tudok segíteni. De én várnék még. Biztosan tud vki használható infót adni! Hogy vagy lelkileg?

Én is úgy tudom, hogy Tapolca eredményességi mutatói jók, vhol olvastam is itt a neten! De Győrről nem tudok semmit!

Előzmény: dtamika (73393)
bubuka2 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73395

AZért 1 jó volt, ( ha igaz lesz) ebben a tegnapi adásban.

Ha tényleg úgy lesz,ahogy mondta a riporter a végén, akkor a 2. gyereknél újból kezdődik a számlálás.

Nagyon remélem, hogy így lesz, ha már szigorítanak egy csomó mindent és én is úgy látom, hogy a "kiváltságosok" - jómóduak tudnak majd menni a 3.4.5. lombikra ,mert a többségnek nem lesz miből megfinanszírozni, a 25%-ban  támogatott gyógyszerárakról már nem is beszélve...

Angyalka75 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73394

Hát igazán nincs mit köszönni...tudod egy Angyalnak ez HIVATÁS :)

és nagyon remélem,hogy minden rendben lesz. Én meg pont úgy tudom,hogy Tapolca eredményesebb volt...vagy rosszul tudom ????

 

Előzmény: Dongo75 (73392)
dtamika Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73393

Lányok, ismét kérnék szépen információt és tanácsot, ha nem gond.:)

Az engem legjobban aggasztó problémám - a sok közül:) - az októberben hirtelen horror-magassá vált FSH-szintem. Azóta nem vizsgálták ezt. Szerintetek van értelme a ma megjött vérzésem 4. napján, hétfőn elmenni hormonszintet nézetni? Kiürültek már a stimus hormonok belőlem, vagy teljesen fals lesz az eredmény? Pont 2 hete volt az ET.

Magán-laborba mennék, tehát nem tudom ott orvossal megbeszélni ezt, a Kaális dokit nem zaklatnám a lombik-szünetben, a "saját" nőgyógyászom Angliában dolgozik épp és csak havi 2-szer rendel itthon. Kénytelen vagyok benneteket kérdezni folyton, bocs.:)

Dongo75 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73392
Hali! Igen, tetszett, nagyon segítőkész volt. Köszönöm szépen, hogy ajánlottad! :)Mondtam, hogy Tapocára járok, de úgy vettem észre, hogy nincs nagyon elájulva a helytől. Talán ebben az is benne van, hogy nem adják ki az eredményeinket (gondolom, ha kérjük azért megkapjuk), meg a doktorő győri, lehet ezért is szimpatizál az ottaniakkal, vagy csak szimplán jobb eredményeket hall onnan. Nem tudom. Én speciel meg vagyok elégedve az intézetemmel is és az orvosommal is, igaz még ennél is jobban bírnám a palit, ha 'csinálna már nekem gyereket'! :) Na ez azért kicsit a poén része volt! Az eredmény még odébb van, hisz márc elejére esik a vérvétel. De persze tudósítok majd!
Előzmény: Angyalka75 (73391)
Angyalka75 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73391

Szia Dongó !

 

Akkor tetszett a dokinő ?? Miért ajánlotta a győri kaálit ?? nem mondtad hogy Tapolcára jársz ?

ha lesz eredmény,majd jelezd !!!

Angyalka

Előzmény: Dongo75 (73390)
Dongo75 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73390

Köszi kérésed Fruzsi. Egy szimpi, fiatal győri doktornő volt. Kikérdezett alaposan, és megállapodtunk, hogy 3 napi vérvétel lesz és mindent (pazsmirigy, mellékvese is) újra megnézünk. Azt is elmondta, hogy  nagyon ne reménykedjek, mert nagyon kicsi a valószínűsége, hogy bármit is találunk, de sose lehet tudni, csináljuk meg. És ezenkívül nagyon javasolta a győri Kaálit. (mintha vmi Dr. Bagit ??? is emlegetett volna.) Hát ennyi, ha ez megvan asszem ideje lesz leállnom és kikapcsolnom az agyam. Lehet, hogy jobb lenne ha 'tök hülye' lennék a témában.

Gynevac: alább írtam a tapasztalataimat, szerintem lombik előtt érdemes,én közben semmi pluszt nem adatnék magamnak!

bubuka2 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73389

Sziasztok Lányok!

 

Ez a Gynevac kúra engem is érdekelne.Ahogy olvastam a körzeti orvossal is fel lehet íratni, de most nem lehet kapni.

Mondjátok el a tapasztalataitokat l.szíves, hogy segített-e v.mit.

Nme tudom, hogy lombik előtt/ alatt mennyire engedi a lombikos orvos a használatát. Pl. a BMC-ben.

 

mullyka Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73388
Méhen kívüli terhesség miatt ki kellet venni a jobb petevezetöm.A bal még meg van de vannak összenövéseim és el is van zárodva.Megkérdezem nem-e lehet plasztikázni.a lombik miatt eddig nem foglalkoztam vele,de mivel nem jött össze igy talán nagyobb esélyem lenne spontán teherbe esni.Aztán ha nem, újra lombik.
Előzmény: Henna1 (73387)
Henna1 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73387

Szia Mullyka!

 

Milyen műtét lesz ez pontosan? Nem régóta olvasgatlak titeket ezért kicsit hiányosak az infóim. Egyébként köszönöm szépen mindenkinek a bíztatást! Most ez már biztos sikerülni fog!

 

Előzmény: mullyka (73385)
lucreziaborgia Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73386

Henna1, szorítok neked!!!!

Két szép embrió nagyon is elég lesz!!!!

A Házon kívülben HÁ szerintem is felháborító volt, még eddig nem láttam őt, mivel nemrég kezdtük a lombikot, de már megértem az összes kritikát amit kapott!

Előzmény: Henna1 (73380)
mullyka Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73385
Henna1!Mi 6 lombikon voltunk eddig.Ebböl 4 volt fagyi baba.De sajnos nem jött össze.Anyira ideges lettem ezen a nőn a házon kívülben,hogy még sirtam is.Sajnos egyenlőre nem indulunk,inkább megprobálom a műtétet,de nem tudom mit mond az orvos.Remélem menthető a bal oldalam mivel a jobb petevezetöm már nincs meg.Na jó nem nyavajgok tovább mert csak elrontom a többiek kedvét is.De még mindig zsongok rendesen!
Előzmény: Henna1 (73374)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73384
Mi volt az endokrinológusnál? Vagy ez nem az a péntek?
Előzmény: Dongo75 (73382)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73383

Úgy tűnik, valaki itt nagyon izgatott. :))) Jól van, csak így tovább, ilyen lelkesen! :)

 

Henna!

Tudod, nem keresünk jeleket, de bármi van, csak gyere, és mondd, és kérdezz! :)

Előzmény: detta28 (73381)
Dongo75 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73382
Hát akkor mostmár ténylegesen üdv itt közöttünk! Nagyon tetszik az utolsó mondatod, így legyen elsőre! :))
Előzmény: detta28 (73381)
detta28 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73381

Szia!

 

Most voltam a dokimnál,nem lesz 6-dik inszemem!!!!!!!!!

Úgy gondolja,hogy egy méhen kivűli terhesség elég ok(amiből kifolyólag a jobb oldali petevezetékem kicsit vékonyabb mint a bal),hogy következhessen a lombik!!!

Már be is jelenkeztem,és júliusra kaptam helyet,de előtte még van pár vizsgálat,gondolom ezt nem kell részleteznem:-)))És most "kicsit"(Vagy nagyon?)meg vagyok ijedve!!!!!Az igazat megvallva,félek a csalódástól!!!!De 100%-ig biztos vagyok benne,hogy igy sikerülni fog!!!!!

Előzmény: fr.uzsi (73355)
Henna1 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73380

Sziasztok!

 

Most jöttünk haza. 2 gyönyörű, egészséges, belevaló, életvidám babát kaptunk vissza.  Sajna fagyasztásra nem maradtak, de sebaj úgyse lesz rá szükség. :-)

Előzmény: manci28 (73375)
kinga71 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73379
Kezdjük ott, hogy a nyers felvételen tisztán és érthetően félreértelmezi a jelenleg hatályos szabályozást. Vagyis nem ismeri azt. Így finom módosítani, nem? Mellesleg a miniszter sem ismeri, ez kiderült a Mokkában bejátszott részletből. Csak tudnám, hogy mi a franccal töltik közpénzen az idejüket.
Előzmény: fr.uzsi (73378)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73378

Ha most félreteszem az érzelmemeimet, akkor két szóval tudom jellemezni HÁ illetve a minisztérium hozzáállását. Tájékozatlanság és arrogancia. És ha ez a kettő együtt van, akkor sok jóra nem lehet számítani. Tájékozatlanok, mert valójában senkivel, se a meddőségi centrumok vezetőivel, se a civilekkel nem egyeztetnek, nem egyeztettek, így nincs érdemi információjuk a témáról. Ennek egyenes következménye az arrogancia, csak azt látják és hallják, amit látni és hallani akarnak. És még meg is magyarázzák, hogy ők tudják jobban. Süketek és vakok, de legalábbis nagyon rövidlátók. Ha nagyon udvarias vagyok, akkor is csak azt tudom rájuk mondani, hogy hályogkovácsok. És én szégyellem magam miattuk.

 

HÁ azt hiszi magáról, hogy ő most nagyon magasan van. És talán tényleg magasan is van. Fura, hogy n+1 diplomával a zsebében azt az alapvető igazságot nem tudja, hogy magasról lehet qrva nagyot zuhanni. És tudjátok lányok, fog is. :)

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73377

Amúlt heti hvg utolsó oldalán készült egy riport HÁ-al miszerint 33 éves, eljegyezték már és fontos neki a család, de az eü miniszter meggyőzte milyen jó lesz neki most ez az állás.

 

Most egy ország gyűlöli...

 

Előzmény: manci28 (73375)
Henna1 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73376
Most nézem ezt az üzeneted ez nagyon durva!
Előzmény: manci28 (73375)
manci28 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73375

Még decemberben mondta a dokim teljesen kivetkőzve magából, hogy  a Szeibert Anikó A Támogatést születendő gyermekeinkért civ. szerv. egyik alapítója bent volt a Horváth Ágnesnél és idézem a dokit:" Ez a fapina azt mondta, hogy ő már 36 éves, nincs férje, és ő gyereket sem akar, és azt sem érti, hogy a nők miért akarnak annyira gyereket. Anikó szóhoz sem jutott, felált és kijött. Mondván ezzel a nővel még  vitázni is lehetetlen, mert úgysem éri meg a dolgokat.  Csak azt nem értem, hogy miért nem húzott be neki egy nagyot."

Lányok ettől a nőtöl várunk mi segítséget?

Előzmény: kinga71 (73371)
Henna1 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73374

Sziasztok!

 

Nagyon "ordenálé" volt a nő a Házon kívülben! Annyire felháborító. hogy olyan emberek fognak dönteni akik nem voltak ilyen helyzetben, otthon van 2 gyermekük akik véletlenül "becsúsztak"és nem tudja milyen évek óta próbálkozni és milyen amikor  1 lehetőséged van és azt is el akarják venni, de nem idegesítem magam! Ti egyébként hol tartotok ha nem túl indiszkrét a kérdés? Drukkoljatok nagyon, ma "hozzuk" haza a gyerekeket!

Előzmény: mullyka (73370)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73373

Helyes, ne is idegesítsd magad ezen!! A dokim szerint az utro után 7 napon belül illik megjönnie, de ha mégsem, akkor meg azon is lehet segíteni. A 7 napan meg még benne vagy. Most tényleg fontosabb a relax!

 

Hát igen, sajnos ez most nekem sem jött össze, de ez benne van a játékban mindig. Csak túl kell élni. Drukkolok neked!!

Előzmény: dtamika (73350)
kinga71 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73372
Henna, az embriófagyasztás egy bevett dolog. Nekem is fagyasztott embriós beültetés után született meg a kisfiam:)
Előzmény: Henna1 (73367)
kinga71 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73371

mullyka, nyugi. Nem, fogalma sincs, hogy min megyünk keresztül, orvosi végzettsége ellenére olyan tájékozatlan, hogy az szégyen. A vitakultúrája borzalmasan alulfejlett, ráadásul ez a mosolyogva bólogatva szánakozik, ezt inkább nem is minősítem. Az, hogy képes belekeverni a daganatos betegeket, az pedig hányingert-keltő. Minden mellett az a legkétségbeejtőbb, hogy valószínűleg az egészségügyet érintő többi változáshoz is valószínűleg ugyanennyi köze, azokról ugyanennyi, értsétek, a sajtósok által odarakott fél oldal, tudása lehet. És ez a nő, mint állami tisztségviselő bizony a mi pénzünkből kapja a fizetését, az autóját, a telefonját, vásárolja az ízléstelen kosztümjeit. Harminc-x éves, gondolom ő is akar majd gyereket, majd akkor kíváncsi leszek rá.

 

Az pedig, hogy képesek azt mondani, hogy a gyógyszerköltségek támogatásához lehet méltányossági alapon segélyt kérni a tb-től meg a helyi önkormányzattól, az meg egyenesen vérlázító. Egy kistelepülés évi szoc. kerete annyi, mint egy pár egyszeri gyógyszerköltsége. És aki nem beszél róla, ilyen vagy olyan okokból, az nyilván majd most elmegy "kunyerálni". Gondolom ő ebben szocializálódott, hogy " a segély az jár", máskülönben fogalmam sincs, hogy ekkora tapintatlan, gusztustalan, őt és a főnökét minősítő baromságot hogy mondhatott. 

Előzmény: mullyka (73370)
mullyka Creative Commons License 2007.02.02 0 0 73370
Sziasztok!Láta valaki a házonkivűlt?Fel vagyok háborodva.Egyszerűen nem találok szavakat.Hú most drasztikus leszek,de ez a büdös k.......a tudja egyáltalán hogy némelyikünk min megy keresztül?Nem csak lelkileg de fizikailag is?Komolyan mondom megáll az eszem.Ráadásul elkezd hablatyolni a daganatos betegekről.Mi közünk nekünk ehez??????Független a 2 egymástol.Most kiakadtam bocsi.Fr.uzsi mondj valamit mert kész vagyok!!!
Henna1 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73369

Szia!

 

Igen arra gondoltam. Elvileg 8 petét szívtak le és ebből 8 termékenyült meg. Sajna 2 nap múlva egy baba nem osztódott tovább, szerdára 7 maradt. Holnap megyek transferre. A doki azt mondta általában 40% marad meg. Elvileg 2-t szeretnék visszakapni, de  persze ez függ attól is mennyien maradnak. Most már nagyon izgulok, pedig eddig olyan jól viseltem. Láttad a Házon kívült?

Előzmény: lucreziaborgia (73368)
lucreziaborgia Creative Commons License 2007.02.01 0 0 73368

Szia,

 

Ha blasztocisztára gondolsz, akkor lehet. Nekem is ezt csinálták. Bár, ilyenkor nem olyan sok marad meg általában.

Előzmény: Henna1 (73367)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!