Keresés

Részletes keresés

dtamika Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73462

Én is váltottam már egy levelet vele ma.:)

És én sem médiakarrierre vágyom, azért abból a korból már kinőttem. Meg egyébként sem... De szívesen elmondom, amit gondolok, annál is inkább, mert próbálom árnyaltan megítélni a rendelet módosítást, és magán, a módosítás tényén nem tudok egyértelműen felháborodni. A módon és a kommunikáción viszont nagyon...

Dongo.75 Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73461

Sziasztok!

Hát én már nem is értem, hogy itt kinek mi kínos...:))

Viszont Fruzsi, ha nem zaklatlak nagyon vele, tudsz akkor kineziológust? Tudod, lazítani...:) Köszi előre is!

Luci, gondolok Rád! +++

mullyka Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73460
fr.uzsi!Akkor bocsi én értetelek félre.Ez inkább most nekem kinos :-)
Előzmény: fr.uzsi (73459)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73459
bocs, de én ettől most nagyon kínosan érzem magam
Előzmény: mullyka (73457)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73458

mullyka!

Félreértettél! :) Engem már megkeresett és igent mondtam. Ez volt az az engem is, én is. :) De ha nem keresett volna, akkor sem lenne semmi. Én már túl vagyok egy "médiakarrieren". :)

Előzmény: mullyka (73456)
mullyka Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73457
Már szóltam is Zitának :-)
Előzmény: mullyka (73456)
mullyka Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73456

fr.uzsi és dtamika!Az újságíró hölgy folyamatosan olvassa a topikot :-) legalábbis ezt irta nekem.Tegyétek láthatóvá az emailotok.Tuti irni fog.De itt is üzenhetek neki.Tudjátok mit szólok neki hogy nektek is küldjön emailt.Mondom anyi hogy tegyétek láthatóvá.Sok vélemény kell a támogatás miatt.Itt meg vagyunk páran.Tartsunk össze ugy mint eddig :-)

fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73455

Afeneessenbelé! :((((

Nem tudok semmi okosat írni. Fohászkodom!

Előzmény: Lucilla (73452)
dtamika Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73454

Sajnálom...

És ugye, nem teszel magadnak szemrehányást semmiért?!?!

Előzmény: Lucilla (73452)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73453
Luci, nagyon sajnálom!
Előzmény: Lucilla (73452)
Lucilla Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73452
Köszönöm a drukkokat mindenkinek:)

Sajnos, semmi jóról nem tudok beszámolni, a görcsök maradtak, a vérzés erősödött, már nem rózsaszín, hanem piros, így nem nagyon áltathatom magamat azzal, hogy a felpuhult méhszájból jön... Beszéltem Kováts drnővel a kaáliban, a hangjából nem sok bizakodás csengett ki, nem is bíztatott semmivel, azt mondta, hogy jelenleg semmit nem tudunk tenni, csak várni, esetleg emeljem még tovább a magne b6-t (bár ehhez hozzáfűzte azonnal, hogy sokat nem jelent), és menjek be a hétvégén vérvételre.

Mindezzel együtt még megpróbálok reménykedni.
dtamika Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73451

Ha még beszéltek vele, mondjátok, hogy engem is nyugodtan megkereshet. Imádom mondani a véleményem.:) De tényleg...

fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73450
Engem is, én is. :)
Előzmény: mullyka (73449)
mullyka Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73449
Halihó.Lányok engem is megkeresett az újságíró csaj!a lombikról csinál ciket,hogy miért is fontos az 5 támogatás.Én igent mondtam neki :-) 
fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73448

Luci!

Tökéletesen megértem a lelkiállapotodat. Ráadásul én úgy gondolom, hogy elsősorban nem azon múlik a siker, hogy mennyire hiszel benne. Szóval legalább ezen ne agyalj! A legtöbb, amit ilyenkor az ember tehet a saját jól felfogott érdekében, hogy próbálja legalább egyfajta jó értelemben vett rezignáltsággal kivárni a teszt/vérvétel napját. És tudod, eddig szerintem nagyon jól csinálod! Büszke vagyok Rád! :))

Előzmény: Lucilla (73444)
mullyka Creative Commons License 2007.02.07 0 0 73447
Dongó.75!Bocsi hogy beleszolok,de teljesen igazat adok Fruzsinak.Ha állandóan agyalsz be fogsz kattani.Mikor aktivan nyomtam a lombikot fél év után már nem is tudtam másról beszélni,nem is érdekelt más.Folyamat csak bögtem és magam hibáztattam.Köszönhetem a barátnömnek,páromnak és a családomnak,hogy tuléltem épp észel azt az időszakot.Most készitem a következő procedurára magam.Friss erővel igyekszem újra nekivágni.Te is gyüjts erőt/ezt kívánom/és ne agyalj!
Előzmény: Dongo.75 (73438)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73446
Előzmény: Törölt nick (73445)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73445
Szia!

<a href="http://abbcenter.com/index.php?t=meddoseg&m=ON-LINE%20SEG%CDTS%C9G&al=KINEZIOL%D3GUSUNK" target="_blank">Én hozzá jártam... nekem segített! (Sharon ajánlotta anno)</a>
Előzmény: dydoo (73443)
Lucilla Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73444
Köszönöm a drukkokat, azt hiszem, most eléggé szükségem van rájuk. Aspirint nem szedek, nem is szedtem. Lehet, hogy rutascorbint viszont kéne...
Este eléggé görcsölt a hasam (a fekvés és a bor ellenére), mostanra már jobb, de elég nehéz így tartani magamban a reményt:( Igyekszem minél többet pihenni és nem agyalni.
dydoo Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73443

Kedves Lányok!

 

Új vagyok a fórumozás terén, sajnos a lombik témában már nem annyira... két sikertelen lombikon (plusz egy fagyibabás beültetésen) vagyunk túl, eddig sajnos sikertelenül.

 

Szeretnék kérni Tőletek egy kis segítséget: Szeretném lelkileg teljesen rendbeszedni magam, mielőtt a következő lombikot elkezdjük, úgy gondoltam, menni fog egyedül is, de be kellett látnom, hogy igenis szükségem van "külső" segítségre, hogy teljesen talpra álljak. Tudnátok nekem kineziológus elérhetőséget megadni (privátban)? Nézegettem neten, találtam is jó pár lehetőséget, de inkább szeretnék olyanhoz fordulni, akiről már hallottam is jókat.

 

Nagyon köszönöm előre is! És nagyon drukkolok mindenkinek, hogy mielőbb megvalósuljon az álma!

 

 

Hmmmmm Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73442
Sziasztok! Elnezest kérek elore is mert off a tema, de:

kktt, kispepe: latom mindketten jartok erre es nem publikus az emailetek ezert proballak itt elerni....szoval a regi Medlomb /altalunk keszitett/ oldalarol hozzam jutott el egy ujsagiro holgy, aki velemenyekre lenne kivancsi es tobbek kozott a ti nicketeket emlitette. Ha tovabbiak is erdekelnek, kerem dobjatok meg egy maillel es tovabbitom a holgy levelet.
koszonom

On
fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73441
Igen, igen! Ezt el is felejtettem. Aszpirint azonnal abbahagyni! Luci! És plíz jelentkezz, mert lerágom a körmöm miattad. 
Előzmény: Törölt nick (73437)
Angiszeged Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73440
Luci, remélem hiszel a csajoknak és nem adod még fel, annyira drukkolunk, rendbe kell lennie! De azért nem szép tőlük, hogy ijetszgetnek:)!
Előzmény: Lucilla (73431)
liv81 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73439
Szia Lillia!

Ha átjárhatók a petevezetők, ha nem, akkor is a lombikot javasolják, vagy ez mitől függ? A fogamzásgátlót miért kell szedni? Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de még elég laikus vagyok...
Előzmény: Lillia (73422)
Dongo.75 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73438
Hát igen, sok igazság van abban amit írsz. Én inkább úgy fogalmazom meg, hogy baromi önző dolog ennyire vágyni vkire. Nem csak rólam van szó, neki is akarnia kell engem, minket. De azt biztosan tudom, hogy jó anya leszek, mégha kicsit parázós is! :) Viszont a legnehezebb az, hogy teljes életet éljünk nélküle. Úgy érzem erre most képtelen vagyok. Ezért szeretném kihasználni ezt a három hónapot és megpróbálni lazítani a görcsösségen, kikapcsolódni. Már gondoltam rá, hogy megkérdezlek kineziológus ügyben. Tudsz ajánlani vkit? Utazni is hajlandó vagyok, ha tényleg jó és segít. Ja, egyáltalán nem bántó és kioktató amiket írsz! Nagy szükségem van a nálam sokkal szakértőbbek tanácsára, a helyrerakásra, nemcsak a lélekápolásra! Úgyhogy köszönöm! :))
Előzmény: fr.uzsi (73436)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73437

Luci!

 

Aszpirint nem szeded már, ugye?

Mivel meglehetősen laikusnak tekintem magam a témában, csak annyit írok, h nagyon drukkolok Neked!!!

 

Ana

Előzmény: Lucilla (73431)
fr.uzsi Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73436

A Gynevacot ne bánd, semmit nem nyersz, ha beadatod. Ezt most komolyan mondom. Időről időre felbukkan ez a téma itt a topikon, és az általános tapasztalat az, hogy örüljünk, hogy legalább nem ártott.

Úgy segítenék, hogy egy kicsit le tudj lazulni a babakérdésben, mert érezhetően teljesen rá vagy kattanva a témára. Nem kezdek el papolni, hogy ez miért nem jó. Nem akarnál kineziológushoz menni? Hogy egy kicsit oldja benned a görcsöket? Mert én attól félek - és ne haragudj, ha bántónak vagy kioktatónak tűnik, mert tényleg nem annak szánom -, hogyha megszületik a gyerek, utána sem fogsz tudni lelazulni. Mert amikor az ember ennyit küzd valamiért, akkor az egy idő után túlságosan is felértékelődik, de amikor ott van, és kiderül, hogy azért az nem mindig olyan rózsaszínű, mint ahogy az most innen látszik, akkor meg iszonyatos csalódás lesz belőle. És akkor majd jön a lelkiismeretfurdalás, hogy nem vagyok elég jó anya, stb, stb... Addig is tudnunk kell teljes életet élni, amíg nincs gyerek. Ha érted, hogy mire gondolok. Borzasztó rossz érzés a hiánya, de nem lehet egy kiszolgáltatott kis lénytől várni, hogy ő legyen boldogságunk kizárólagos forrása. Ez túl nagy teher.

Előzmény: Dongo.75 (73435)
Dongo.75 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73435

Sziasztok!

Hát Gynevac-ot égen-földön nem lehet találni! Pedig még Nagyatádon is próbáltam!   :(

Egyébként hiába próbálok mással foglalkozni, mindig a  fejemben van ez a baba dolog. Pedig tudom, hogy ki kellene kapcsolni! De még álmomban is babára vágyom, őrület! És persze mindenki kérdezget, hogy mikor jön már.... Az agyamra megy!

Luci, neked drukkolok ezerrel, bár tudom, hogy most nehéz ez az időszak!

muzsa Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73434

Elnézést, nem akarok nagyon egy spontán terhességgel példálózni, mert nem idevaló, de talán mégis, ebben az esetben...

Luci, én a 8. héetet töltöttem be épp pár napja. A menstruációm előtti héttől kezdve folyamatosan görcsölt a hasam, és azóta se hagyta abba. Nem görcsölgetett, hanem mint az állat, úgy görcsölt. (Most már talán kicsit jobb...) 3x2 Utrogestant szedek és emellé 3x2 Magne B6-ot. Csak azt akarom mondani, hogy a görcsök jelenthetnek persze rosszat, de jót is, vagy legalábbis nem azt, hogy nem vagy terhes...

Előzmény: Lucilla (73431)
ecsv Creative Commons License 2007.02.06 0 0 73433
Vagy kettő :)
Luci, nagy drukk, sokat gondolok Rád!!!
Előzmény: fr.uzsi (73432)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!