Keresés

Részletes keresés

pozo54 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38720

Igen használom és szerintem jó, de mást is csinálok, így nem tudom pontosan mitől vagyok jobban, de jobban vagyok és remélem ez így folytatódik!Valaki kérdezte a mycoplasma frekvenciáit, nem tudom ki volt, de éppen ma találtam meg, ha még érdekli beírom!Neked használ, ha jól emlékszem neked is Urbán-féle géped van?

Előzmény: boxerkutya (38718)
tőzike1 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38719

Sziasztok!  Ma kértem volna időpontot E.drnőhöz, de már nem kaptam egyáltalán, mert erre az évre nincs. Esetleg, ha valaki visszamondaná az időpontját, szívesen átvenném.  Nagyon fájnak az ízületeim, és nem is egy. 

 

boxerkutya Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38718

 Ez Lakos asszisztense volt, a tudatlanságot pedig főnökétől tanulta. Zappert vagy rife-ot használsz-e jelenleg és használt -e már valamit ?

Előzmény: pozo54 (38715)
happysmile Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38717

Szia!
Igen, nekem volt már ilyen. Szerintem ez is lyme tünet.

Előzmény: mgpolo (38716)
mgpolo Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38716

Sziasztok,

 

egy olyan kérdésem lenne, hogy valakinél a Lyme kapcsán előfordult olyan, hogy bordái, hónalja, válla vagy a felkarja fájt volna(nem tipikus Lyme tünet gondolom)

 

Köszönöm a válaszokat:)

pozo54 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38715

Kedves "kovácspé"!

Nem tudom, hogy ki vagy, téged meggyógyított Lakos dr?!Mert erről nem írtál semmit!Pedig ez lenne a lényeg!!!

Biztos vagyok benne, hogy többet tud mint mi, de hogy nem hajlandó gyógyítani azt a hozzászólásokból észrevehetted!!Sokat olvastam Lakos dr-tól /legutóbb az Akadémiai doktori értekezését!A kullancsokhoz nagyon ért, de Lyme-kór alatt kizárólag a borelliozist érti a tárfertőzésekről nem nagyon ír!!

Elismeri, hogy teszt többet árt mint használ, olyan megbízhatatlan, de mégis a leltet akarja gyógyítani nem a beteget!!Hát az ilyen ember ne nevezze magát orvosnak.Persze a pénzt azért elfogadja akkor is ha nem gyógyított meg senkit.

Te pedig legközelebb akkor írj, ha a kórtörténetedet leírod és azt is hogyan gyógyított meg Lakos dr, addig egy szót se szólj!!

Előzmény: Törölt nick (38701)
Nitttta Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38714

Február óta szedem már, a szünet talán egy hét volt, aztán újrakezdtem

Előzmény: boxerkutya (38713)
boxerkutya Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38713

Az mit jelent ? Hány hétig szedted, mennyi volt a szünet és most hol tartasz ?

Előzmény: Nitttta (38712)
Nitttta Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38712

Igen, még mindig. És jó. Meglepően sok a herx, pulzálás után indítottam újra.

Előzmény: boxerkutya (38711)
boxerkutya Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38711

Szia ! Azitromicint szeded még ?

Előzmény: Nitttta (38710)
Nitttta Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38710

Én most úgy voltam (miután a diólevél is jött), hogy esténként alig tudtam elaludni, vakaróztam, rohangáltak a bőröm alatt, s izomrángások. Tegnap hajat festettem, na ez megint betett, egész napos hidegrázás, lyme tünetek felerősödése (ennek ilyenkor mi lehet az oka?). Reggel meg arra ébredtem, hogy megint egész jól vagyok, eszerint lecsengett a herx a hétvégén.

Előzmény: Nedvig (38700)
ghepard Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38709

Az a legfontosabb, hogy meglegyen az embernek az az érzése, hogy valami bevált. Az mindig jólesik.....

Előzmény: Mumino (38706)
Nedvig Creative Commons License 2016.05.16 0 0 38708

Az Egészségügyi minisztérium illetékesei is meghívottak? Ha nem, akkor ajánlanám őket is meghívni.

Előzmény: LBMECSA (38533)
Nedvig Creative Commons License 2016.05.16 0 1 38707

Lakos diagnózisa: "akut lyme kizárt" ...ma félrokkant vagyok, azóta beigazódott a borrelia pozitivitás . Ugye nem kell önnek magyarázkodnom? Milyen indokkal véd olyan ember, aki többek egészségét veszélyeztette, veszélyezteti?

Előzmény: Törölt nick (38701)
Mumino Creative Commons License 2016.05.16 0 0 38706

Hajolgattam én sokat (jóga)  de ez nekem jobban bevált most. Plusz nagyon jól el is lazít. Jó technika, csak ennyit akartam írni, hátha másnak is segít.

Előzmény: ghepard (38693)
Nedvig Creative Commons License 2016.05.16 0 0 38705

Győzködje önmagát, de ne engem. Köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (38701)
Nedvig Creative Commons License 2016.05.16 0 0 38704

Zavaros az írása, kérem pontosítsa.

Előzmény: Törölt nick (38701)
Nedvig Creative Commons License 2016.05.16 0 0 38703

Kedves Kovácsné...nem gondolom, hogy jó úton járunk. Ha már ebben félreért, akkor mit gondol..a továbbiakban miről győzzem meg?

Előzmény: Törölt nick (38701)
Nedvig Creative Commons License 2016.05.16 0 0 38702

Ezekről a széles nyilvánosság előtt kellene írni, beszélni. Sokan vagyunk ugyan abban a cipőben. Néhányan vannak, akik ezrek sorsáról döntenek. Nincs ez jól...megismertem a minisztérium hozzáállását. Vigyázzatok! Veszélyben vagyunk...párhuzamba lehet állítani az oktatási rendszerrel...amit ott művelnek az nem normális! Biztosan értitek mire célzok... -3 gyerekkel érintett vagyok. 

Előzmény: zemplenipartizan (38691)
Nedvig Creative Commons License 2016.05.16 0 0 38700

Nekem a karomon vannak izomrángások. 

Előzmény: Nitttta (38690)
Nedvig Creative Commons License 2016.05.16 0 0 38699

Mit képzel ez a Lakos. Kicsoda ő? Fél holtan voltam nála és csak mosolygott, tudjátok hova küldött....a 22 eze Ft-ot pedig volt pofája elkérni. El kellene tiltani a hivatásától...lesz itt még ne mulass.

Előzmény: Nitttta (38692)
Nedvig Creative Commons License 2016.05.16 0 0 38698

Igen, izomláz-szerű fájdalmak, amik nem múlnak, állandóak. Szerintem jobb lenne, ha összefognánk. Én is megjártam Lakost. Most a minisztérium csúszott ki a kezeim közül mint a szappan. Feltettem nekik két kérdést és a 31. napon egészen mást válaszoltak, kiollóztak valami a Lakos oldalról, majt a válaszadással egy napon letiltottak a levelező listáról. Ne hagyjuk, hogy hülyének nézzenek minket! Én továbbra is próbálkozom, most más úton, de nam fogok hallgatni. Ők elvileg értünk lennének, de elmondhatom, hogy saját érdekeikj miatt összezérnak...maffia.

Előzmény: zemplenipartizan (38691)
Nedvig Creative Commons License 2016.05.16 0 0 38697

Egyszerűen nem értem, hogy hogyan lehetséges, hogy Lakos még mindig rendel, hogyhogy nemtiltották el a hivatásától? Elég sokan vagyunk ahhoz, hogy bizonyítsuk, hogy tévedett, sőt kárt okozott nekünk.

Előzmény: zemplenipartizan (38694)
zemplenipartizan Creative Commons License 2016.05.16 -1 0 38696

Jóóóó Oks, akkor lekos, de kis "l" -el és sz -el kell ejteni a végén. :-) Nekem is tetszik így. :-)... Vagy lehet inkább magosról kellene ejteni, nem is "sz" -el :-)

Nitttta Creative Commons License 2016.05.16 0 0 38695

Nekem ez pedig tökre tetszett, hogy lekos :D láttam már rá mindenféle verziót amúgy

Előzmény: zemplenipartizan (38694)
zemplenipartizan Creative Commons License 2016.05.16 -1 0 38694

Jajjj elírtam: nem Lekos, hanem Lakos...remélem egyszer meglakol :-) Ez az elírósdi biztosan a bacikáim miatt lehet.

 

 Érdekes utód...had szenvedjen...vagy hátha felébred az immun rendszer? Vagy ez a kiadott parancs az orvosovics orvosoknak? Had hulljanak c. Szerintem van ilyen, csak nem merik beismerni, nem mondják...persze tisztelet a kivételnek. De akkor miért vonogatják a TB -t? Persze tudom, ez csak egy adó nemmé silányított költségvetést toldozó -foltozó bevétel. De hova tűnik el?

 Igaz a nyugdíj kasszából is átcsoportosítottak pár száz milliárdot a költségvetés foltozására...pedig a magánnyugdíjat is már ellopták.

 (Magán TB jó lenne. Mindenki magának, az állami meg ilyen alap szolgáltatásra menne és csak egy minimális összeget vonnának...na persze élmodozok, meg bosszankodok. Lehet, legjobb lenne papíron nem is léteznit...ilyen maffia módszereket bevezetni...Hihi, ez nem is rossz! Visszanyalna nekik a fagyi Hoppá! Elteszem a nagyit, mint a befőtt! Ez már ilyen partizános gerilla akció :-)) Egyébként a boreliától az ember agya pihentebbé is válik?

 

 Most diólevél + citromfű és Stervia + fodormenta koktélt iszok reggel és este. Gyógynövényes teával kapcsolatban van valakinek nagyobb tapasztalata mit és hogy? Nekem így ízlik a dolog...A combom lábfejem már az első koktél után elkezdett jobban fájni...tegnap reggel elég jól fájtam, meg most is. Ez a teától lenne? Remélem azért van, mert hat és valamennyi bacika elhalálozik.

 

 A stevia jó lehet, kérdeztem Esztó doktornénit is. A Dél -amerikai indiánok lehet, tudnak valamit. Olvastam egy tanulmányt róla, Sapi Éva írta (Esztó doktornéni szerint jó írásai vannak), még el kéne olvasnom rendesen, de a mikroszkópos képek alapján jó lehet. Szóval Stevia. Vettem néhány növénykét is, tutujgatom őket, meg teának való levelet is, amíg megnőnek a növénykéim. Amúgy édesítésre használják. Nekem tetszik a dolog.

 

 Eddig csak ránéztem, nem olvastam még el...olyan vagyok mint egy naaaagy gyerek...megnézi a képeket a könyvben...színesek és szép, majd később a többi :-) No csak vicceltem...eddig még nem volt időm rá, de meg fog történni.

 

http://www.akademiai.com/doi/pdf/10.1556/1886.2015.00031

 

Remélem jó a link, jó szórakozást, nézelődést, a mikroszkópos képek szépek :-)

ghepard Creative Commons License 2016.05.16 0 1 38693

Hát az is feloldja a blokkot, amit a lehajlásról írtam - mégpedig legyen az bárhol, nemcsak az agyban. Az agyban egyébként nehéz az izommozgás, hiszen ott nincs is izom azt hiszem. De azzal az említett  lehajlásfélével irányítani is lehet a nyomást és - attól függ hogyan tartja az ember a féjét. A fogakra,  orrba, fülekre - s még arra is lehet irányítani, hogy jobb legyen a haj vérellátása. Ez megállíthatja még a kopaszodást is (nőket nem annyira sújtja ez egy hormon miatt, no meg általában jobban törődnek a hajukkal, fésülik stb). És ebben a túlnyomásban még lehet mozgó hullámokat is generálni a rekeszizommal, ami számottevően feljavitja a keringést.....

Előzmény: Mumino (38679)
Nitttta Creative Commons License 2016.05.15 0 0 38692

Van egy utódja, de ritka lehet az az eset, amikor gyógyszert ír. Ahhoz nagyon szarul kell kinézni. Akinek csak belül vannak pokoli fájdalmai, de ránézésre jó passzban van, az nem biztos, hogy kap, már hallottam róla. Hanem várja meg, míg elmúlik, nem súlyos.

Előzmény: zemplenipartizan (38691)
zemplenipartizan Creative Commons License 2016.05.15 -1 0 38691

Sziasztok!

 

 Nekem is olyan izomláz -szerű a fájdalmaim az izmokban, vagyis ahhoz hasonló. Van egy konstans fájdalom és jönnek még hozzá a bónuszok. Most ilyen alvászavaros dolgok is vannak. A reggelek meg nehezek...mintha álomkóros lennék. Pedig azelőtt nagyon jól aludtam, most meg nem bírok végigaludni egy éjszakát. Arra ébredek, lezsibbad a karom, vagy lever a víz...pedig nincs meleg a szobámban. Szeretem a hűvöset alapból. Olyan 18 fok körül...télen meg kevesebb is és az úgy nekem jó. Most meg...

 Voltam Esztó doktornéninél is...decemberre adtak új időpontot... Nem lesz tanítványa, utódja? Jajj nekünk...Lekos és a többi lekosos meg úgy hülye ahogy van. A Háziorvosom is egyből vele állt elő. Na én nem mondtam rá semmit. Ráhagytam.

 A bélgyulladásom okát sem volt képes felismerni, pedig rávezettem, adtam sok támpontot neki...nem akartam direktbe mondani, mit írjon fel... Na mindegy. Az oep es finanszírozás: Hm ... az eredmény már meg van, aminek örülnek is az elvtársak: "kevesebb a támogatandó ember, mert kevesebben is vannak"  Hulljon a férgese c.

 De ha meg lenne gyógyítva XY lehet még termelni tudna a nemzetgazdaságnak... Itt egy feudális társadalom kiépítés is zajlik... Na persze ez nem ide tartozik, bocsi, nem akarok politizálni.

 

 

 

Nitttta Creative Commons License 2016.05.14 0 0 38690

Nekem most a rángás erősödött fel, elalváskor pedig ugrált a szám. De én most nem szedek sok gyógyszert, csak az azi van. Ennyitől is herxelnék? Fene tudja.

Előzmény: Nedvig (38689)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!