Keresés

Részletes keresés

Fancsi Creative Commons License 2001.02.27 0 0 724
Sziasztok,

Csilla, részvétem. :(

Varrógép ügyben: ajánlani tudom a Singert, nekem az van és elégedett vagyok vele. A boltjuknak van saját hitel akciója is. Ami sokat segít a varrásban, az a szabadkar, a hátrafele varrás és az egyszerű kezelés. Sajnos az ötszáz féle öltéstípust nem tudom kihasználni.
Sok sikert hozzá...

Hol találhatok az SKL oldalon kívül is tájékoztatót a neten a pécsi programokról?
Szép napot: Éva

OFF:csak azért vagyok szétszórt, mert új munkahelyre költözöm, de nemsoká visszazökkenek:-)

Törölt nick Creative Commons License 2001.02.27 0 0 723
Hol találtál a neten varrógépeket?
Előzmény: Csucsuka (721)
Csilla Creative Commons License 2001.02.27 0 0 722
Szia!
Köszönöm szépen a kedves szavakat.
Remélem hamarosan én is varrógép nézelődésre kell adjam a fejem. Megigérte a párom hogy ha össze jön valami magán üzlete akor vesz nekem egy gépet, most szurkolok hogy sikerüljön nyélbe ütni a boltot :-).
Előzmény: Csucsuka (721)
Csucsuka Creative Commons License 2001.02.26 0 0 721
Halihó Mindenkinek!

Csilla kedves, nagyon sajnálom:((((...

Más.
Megyek holnap varrógép-mustrára, majd beszámolok róla, lehet, hogy tanácsot is fogok kérni, bár most igen határozott elképzelésem van a nekem megfelelő szerkentyűről, de sajna rá kellett jönnöm, hogy a magyar boltok nagyrészt nem azt a választékot kínálják, amit az ember lánya a neten láthat....

Pusszantás!

Csilla Creative Commons License 2001.02.26 0 0 720
Köszi szépen Neked is, kedves vagy.
Előzmény: Honee (719)
Honee Creative Commons License 2001.02.26 0 0 719
Csilla!

Fögadd őszinte részvétemet, sokat gondolok Rád!

Honee

Csilla Creative Commons License 2001.02.26 0 0 718
Persze :-))
Előzmény: Elveszett zsebkendő (717)
Elveszett zsebkendő Creative Commons License 2001.02.26 0 0 717
Egy kicsit elszakadtam.
Megvarrnátok?
Csilla Creative Commons License 2001.02.26 0 0 716
Köszönöm szépen, kedves vagy.
Előzmény: Törölt nick (715)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.26 0 0 715
Fogadd őszinte részvétem...:-(((
Előzmény: Csilla (714)
Csilla Creative Commons License 2001.02.26 0 0 714
Sziasztok!
Nagyon eltüntem én is, de ssajnos nagyon szomorú okom volt rá, multhéten kedden este 7 meghalt az apukám(57 éves lettvolna pont egy hónap mulva):-(((.
Az oldalt sem fogom most tul sürlyen frissiteni, mert kötögetnem kell pár fekete cuccot, de persze hireket fel teszek ha vannak, csak mintákra nem sok időm lesz.
Nekem is kész lett a pulcsim háta és a fél eleje, de ma másba kell bele kezdenem, mert az egyetlen fekete pulcsim az este a felére össze ment, és ma neki látok másat kötni.
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.26 0 0 713
Már nagyon ideje lesz visszatérni közénk!! :-))
Előzmény: Fancsi (712)
Fancsi Creative Commons License 2001.02.25 0 0 712
Sziasztok, mindenkinek nagyon jó kézimunkázást és egyebeket kívánok.
Most szembesültem vele, hogy a pécsi találkozó a jövő héten lesz és engem érdekel is.
Ha sikerül megszerveznem magamnak, feltétlenül lemegyek. Megy valaki Pestről?
Ígérem holnap elolvasom a topic-hátralékomat és visszavetem magam a kézimunkás kerékvágásba....
Éva
aquila Creative Commons License 2001.02.24 0 0 711
Cyd: Szia! Semmi akadálya a dolognak. Az összes mozgatható prosit magamévá teszem:DDDD
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.21 0 0 710
Igaz ugyan, hogy semmi köze a foltvarráshoz, meg a rendezvényekhez, csak egoista módon szeretnék beszámolni arról, hogy a kötésben lévő pulcsimnak már kész a háta, meg az elejének is negyede - úgy döntöttem, hogy simakötés az eleje is, egy középen futó hármasfonattal. Ha már "mellesleg" ilyen idomokkal áldott meg a fentebbvaló, akkor hangsúlyozzuk is! :-))

Cic

Cyd Creative Commons License 2001.02.20 0 0 709
Szia aquila !

Ha tényleg elmész megnézni a kézművesek munkáit, kérlek próbálj meg hozni valami prospektus félét, hogy mi is tudjuk miről is szólt a rendezvény.
Hátha van valami színes oldal újabb ötletekkel.

Köszi: Zsuzsi

Előzmény: aquila (708)
aquila Creative Commons License 2001.02.20 0 0 708
Csak azért nem tudtam róla, mert nagyon régen jártam errefelé. Nagyon flusztrált, hogy olvastam, mi minden szépet csináltok, én meg nem érek rá. De az éves kiállítást ki nem hagynám. Ráadásul Pécset imádom, úgyhogy megyek, megnézem.
Csilla Creative Commons License 2001.02.20 0 0 707
Örülök hogy segithettem. Ha van kedved te is beszálhatsz az oldal szerkesztésébe. Ha jól sejtem eddig nem hallottál róla, peddig már november óta létezik. Remélem hamarosan ujra frissitem majd, addig is jó böngészést. Sajna a találkozón nem elszek ott. Tudod én Erdélyben élek igy messze is van meg költséges is. Nagyon irigylem azokat akik ott lehetnek.
Előzmény: aquila (706)
aquila Creative Commons License 2001.02.20 0 0 706
Már meg is néztem... nagyon klassz, majd elmazsolázgatok rajta. Te ott leszel?
aquila Creative Commons License 2001.02.20 0 0 705
Köszönöm, Csilla! Már mióta szenvedek, hogy találjak a neten valamit erről...... Hála és köszönet még egyszer:-)
Csilla Creative Commons License 2001.02.20 0 0 704
Szia! Némi infót lelsz a közös oldalunkon is (http://www.geocities.com/sklwebpage) a rendezvények rovatban, ott vannak adatok arról is hogy kit kell keresni ha infó kell.
Előzmény: aquila (703)
aquila Creative Commons License 2001.02.20 0 0 703
Sziasztok! Nagyon rég jártam erre... Nem tudjátok, pontosan hol lesz a pécsi országos patchwork találkozó? Lemennék, de szeretném tudni a pontos helyet, időt, programot. Segítsetek, ha tudtok! Köszönöm!:-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.19 0 0 702
Drágáim!

Készen van a csíkos sál, cca. 2,5 méter hosszú lett és nekem baromira tetszik, jó puha és meleg (mohair-fonalből készült a lelkem!); most már csak épp az a baj, hogy hideg a fasorban sincs...:-(

Cic

Lőrincz Creative Commons License 2001.02.19 0 0 701
Sziasztok!
Úgy gondoltam, hétvégén megcsinálom a praktikás listát, de aztán rájöttem, ha már csinálok valamit, az legyen majdnem tökéletes! (tökéletest csak a nagyon okosak tudnak!!!!) és ehhez több idő kell. Egy kicsit várnotok kell, sajnos be is vagyok fogva munkailag, de az alapanyag megvan, csak témák szerint kell csoportositani. Később ehhez csak hozzá kell irni amit látsz valahol, és nem felejted el hol is láttad. Igy viszont végig kell mindent nézni, és annyira elmerülsz benne, hogy elfelejted mit is kerestél! Szóval engem a sál témája nagyon megfogott, és találtam két régi Tündér Ujjak-at (1932-ből!) ahol igen érdekes sálak vannak. Kedves Csilla, ha a F.U. leirását nem a legjobbnak találod, akkor ezt kellene elolvasnod. Szóval ezeket a modelleket csak úgy lehet megmenteni, hogy meg kell csinálni! Ezzel kinlódtam, többszöri fejtéssel az egyik sállal. Igérem, hogy elöször a praktikás (nem csak praktikás, de más ujság hivatkozások is) lista, majd a sál lista. Sajnos vizualitásotokat nem tudom kielégiteni, mivel ezek a képek rendkivül rossz minőségűek. Helyette olasz ujság stilusban magyarosan. Azaz leirás szövegben, kép nélkül (ez benne a magyaros!) Na elnézést hogy hosszú voltam! Jó munkát és jó hetet mindenkinek
Lőrincz
Honee Creative Commons License 2001.02.16 0 0 700
Szia Lőrincz!

Én is a vizuális tipusú egyedek népes csapatát gyarapítom. Kérlek, hogy a praktikást nekem is!

Köszi!

Csilla Creative Commons License 2001.02.16 0 0 699
Szia!
Még is milyen jellegű kézimunkára gondolsz? A hétvégén szétnézek a lapokban hátha találok valami jót.
Előzmény: Lőrincz (697)
Csilla Creative Commons License 2001.02.16 0 0 698
Szia! Biztosan volna rá érdeklődő, kérlek írj róla részleteket.
Előzmény: pireisz (696)
Lőrincz Creative Commons License 2001.02.16 0 0 697
Sziasztok!
Elnézést, ha nem voltam elég világos a horgolt sállal, igérem a hétvégén megpróbálom lehorgolni és a gyakorlatot átadva könnyebben leirom! Sajnos én vizuális tipús vagyok, gondolom sokan mások is, de hát ez a lista még nem videós! Ami a listáról való leiratkozást illet kedves Csilla, az a baj, hogy a postaládámba jutok be nehezen. A praktikás listát küldöm, de most sok minden mást is kell csinálnom (jelentést) és utána kicsit könnyebben veszek levegőt. Apropó ki tud valami könnyű jó kézimunkát kislányoknak húsvétra? Karácsonyra csináltunk koszorút, most valami mást kellene. Egyelőre a márc.15-i kokárda lesz műsoron, de gondolni kell a húsvétra is!
Üdv mindenkinek, jó hétvégét és jó öltögetést!
Lőrincz
pireisz Creative Commons License 2001.02.15 0 0 696
Helló Csilla! Sajnos változatlanul azt írja ki a gép, hogy hibás az oldal, ezért nem tudtam írni a kézimunkásba. Olvastam a Budapesti Újságba, hogy Mezőkövesden kézimunkapályázatot hirdettek. Nem tudom érdekelhet-e ez valakit.
Honee Creative Commons License 2001.02.15 0 0 695
Szijasztok Lányok!

Egyetértek a Csillával a Praktika és a sál tekintetében egyaránt. Kedves Lőrincz, kérlek, nekem is küldd el a Praktikás listádat, és a sálat az én kedvemért is magyarázd el világosabban. Köszönöm szépen!

Honee

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!