Keresés

Részletes keresés

BHW393 Creative Commons License 2005.01.10 0 0 52

FÁJT NAGYON,VÉRZETT NAGYON, ÉS LEHET,HOGY AZ ÉN HIBÁMBÓL, DE AZ EGYIK SZEMEM NEM LETT OLYAN SZÉP.

ITT TÖBBEN IS AZT IRTÁK, NEM FÁJHAT, ÉS HOGY FEKETÉVEL NEM LEHET TETOVÁLNI SEM.

NEM TUDOM MI IGAZ EBBŐL.

TE MIÉRT NEM AJÁNLOD? MI TÖRTÉNT?

 

Előzmény: ARic (51)
ARic Creative Commons License 2005.01.10 0 0 51
mesélj te, mi történt?!
Előzmény: BHW393 (50)
BHW393 Creative Commons License 2005.01.10 0 0 50

ÉRDEKELNE HOGY JÁRTÁL, ÉS MIT TUDSZ!

ÉN IS OTT JÁRTAM,ÉS HÁT....

DE MESÉLJ!

 

Előzmény: ARic (49)
ARic Creative Commons License 2004.10.13 0 0 49
Amúgy ha rákattintasz a nevére, láthatod, hogy Érden praktizál
Előzmény: T.Edi (47)
ARic Creative Commons License 2004.10.13 0 0 48
Én óva intenélek egy házhoz járó sminktetoválótól...
Előzmény: T.Edi (47)
T.Edi Creative Commons License 2004.10.12 0 0 47
Engem érdekelne az ajánlatod, de azért jó lenne tudni, hogy mégis hol van ez helyileg! KÖSZI
Előzmény: ritasol bt (45)
ARic Creative Commons License 2004.10.08 0 0 46
Hirdessél újságban, pénzért, ne itt. A fórumok nem ezért működnek!!! Pá!
Előzmény: ritasol bt (45)
ritasol bt Creative Commons License 2004.10.08 0 0 45
Hölgyek figyelem! Sminktetoválás a legkedvezőbb árakon ( 13.000.-ft )máshol elrontották ? Én kijavítom ! Házhoz is megyek ! Tel: 06-70-319-2262 Rita
s_vali Creative Commons License 2004.07.28 0 0 44

szia, kixxx

Én tudok egy nagyon jó kozmetikust, akinél a szememet meg a számat tetováltattam. Szemöldököt pont nem.

Nem emlékszem a pontos árakra, de úgy rémlik, hogy a száj volt 12e egy éve (azt minden esetre tudom, hogy nagyon korrekt árakon dolgozik, a szememet korábban másnál tetováltattam, és sokkal többe került, fájdalmasabb volt, és az eredmény is gyengébb minőségű. pedig egy jónevű szalon mesterkozmetikusánál voltam...)

Ha érdekel, szóljál, megírom az elérhetőségét.

 

Vali

Előzmény: kixxx (40)
jerkof Creative Commons License 2004.07.13 0 0 43
Sziasztok. Huszonéves srác vagyok, korábban rendszeresen szedtem a szemöldököm de egy jó ideje már nő vissza. Kérem, aki tud valamilyent javaslattal, tanáccsal szolgálni, hogy hogyan lehetne dús szemöldököm kérem írjon. Köszönöm.
Havrán Creative Commons License 2004.07.05 0 0 42

 

    Szia!

    Nekem is van tetoválva a szemöldököm,amit elég csufosan elszurtak. Találtam egy

    helyet ahol elkezdték rendbe hozni ök ezzel is foglalkoznak,Calendula Bartók Béla 

    út 92-94 tel:3651959.29000 forintért háromszor ütik át,szerintem jó és korrektek

    többet kiprobáltam már.Azoknak is tudom ajánlani akik szeretnének csináltatni,de

    nem tudják,hogy hol.Elrontott formákat és sötét szineket tudnak javitani

    világositani.Különben van oldaluk ahol részletesen leirnak mindent,keresd a

    tartós sminknél.Remélem tudtam segiteni.

Havrán Creative Commons License 2004.07.05 0 0 41
hhhhh
Előzmény: kixxx (40)
kixxx Creative Commons License 2004.06.14 0 0 40
Sziasztok!

Ma vagyok itt először és a segítségeteket szeretném kérni. Nekem is tetovált szemöldököm van, még hetedikes koromban kiszedtem, elrontottam, és nem nőtt vissza.. Ügyes vagyok, tudom. 5 éve betetováltattam, de akkor még szőke voltam. A hajam pár hónapja sötétbarna és a szemöldökömet most állandóan át kell húznom ceruzával.. Nem tudnátok ajánlani nekem pár kozmetikust (árakkal ha lehet)? Mert pár barátom is ajánlott, csak az ő szemöldökük nem egyforma, és nagyon természetellenes.. És mivel ez nem egy könnyen korrigálható dolog, szépet szeretnék. :) Előre is köszönöm! Várom a maileket! Köszi!!! :)

cicamoto Creative Commons License 2004.04.01 0 0 39
Sziasztok! Szertném kitetováltatni a szemöldökem, mert sajna kihullott, köszönhetően egy párkapcsolatomnak. De mintegy. Szóval szeretném a segítségeteket kérni, hogy küldjetek nekem pesten található szalonok címeit, + árral együtt. Mert himi-humira nem merek elmenni, ajánljatok kozmetikusokat. Köszike
brgmnc Creative Commons License 2004.03.04 0 0 38
Csak gratulálni tudok az ilyen arcékesítéshez. Ha egy nőnek nincs túl apagyilkos arca, elég kell legyen egy mosoly is, akár a strandon, akár reggelente. Akinek veszélyes kifejezés ül az arcán alapállásban, az tehet is róla. Különösen ha az a korosztály, aki sminktetkóban gondolkodik... Tudom, hogy túláltalánosítottam, de nem érünk rá körülírni, hogy persze, a fiatalabbak közt is akad díszpéldány, vagy hogy van akinek tényleg rossz arca van csecsemőkora óta...
Részemről egy bőven csúnya nő bozonzos, összenőtt szemöldöke sosem veszi fel a versenyt az arcra festett arc rémségével. Vegyük észre, hogy a gondolat is dermesztőbb, mint bármilyen természetes csúnyaság látványa. Az a mese pedig elég felejthető, hogy nem látszik a rajzolt szemöldök. Ha rajtam a szemüveg, kiszúrom. Aki nem csípi, kiszúrja. Sokan nem kedvelik a csinált fejű nőket, sokan csak a kosztümös hölgyön látnak szívesen egyszerű (láthatatlan) sminket. Máshol a make-up nem szívesen látott vendég a férfiak legtöbbje szemében.
Tekintve, hogy a smink elfogadottan a protokoll kelléke, nem mutat jól az uszodában, és a reggeli büdösszájú, gyűrött fejű, kócos, rekedt banya sem túl élethű tökéletes sminkkel, pedig ezek a dolgok fontosak. Ha a párom "érzi a reggelt", akkor csak ne nézzen ki jól. Nem kell mindig jól kinézni. Ha szünet nélkül tökéletes a smink, észre sem veszik. Bezzeg a "szürke egér" ha leveszi vastag emüveget, felpakol egy diszkrétebb halványat.. Azt mindenki észreveszi, tehát jobb erre építeni.

Még egy utolsó példa: Ugye szép a hosszú haj? Szereti a férfinép, mert tudja, mennyi gond van vele, mennyi odafigyelés kell, hogy a hosszú haj szép is maradjon, még amikor nagyon-nagyon hosszú is. Azt sugallja, hogy a nő aki viseli, képes igen odaadó gondoskodásra, türelmes, ügyel a külsejére, ápolt, tehát nőies, valószínűleg jó anya lesz, stb stb.
Jól mutatnának a maximálisan élethű parókák azokon a nőkön, akik nem képesek harminc centisre vadult hajzuhatagot türelmesen ápolni?

Peti

Előzmény: Zsófnya78 (37)
Zsófnya78 Creative Commons License 2004.02.28 0 0 37
Hi!
Én kozmetikus vagyok. Nagyon sok tévhit kering ebben a témában. Egy kozmetikus csak olyan formáju és szinü szemöldököt tetovál, amilyet a vendég kér, kivéve a fekete, mert az elkékül a börön. Olyat tilos! 20 féle barna szin közül lehet választani, kinek melyik áll jól. A szemöldök szört nem kell teljesen leszedni, csak amennyi kilóg a formábol. Először kirajzolják a formát, ha tetszik, az lesz betetoválva azzal a szinnel, amit választott. Kb. másfél óra alatt kész. Nem fáj jobban, mint egy szemöldök szedés, de hál'istennek már nagyon jó börön át felszivódó érzéstelenitök vannak, amivel folyamatosan lehet érzésteleniteni. Az utókezelés: vazelin alapu körömvirág kenöccsel. Addig, amig nem esik le a pörk. Tilos 2 hétig: szolizni, napozni, úszni! 28 nap múlva lehet korrekciózni, ha szükséges. Mindenkinek bátran ajánlom, nem fogjátok megbánni! Egy szépen kidolgozott szemöldök az arcod éke reggel, este, strandolás közben!
szalka Creative Commons License 2003.02.24 0 0 36
Beraknal egy kepet a szemoldokodrol. Nagyon kivancsi vagyok hogy nez az ki eloben.
Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.24 0 0 35
Hali. Na az enyém tetoválva van. Nem flancból, hanem ha hiszitek, ha nem életem egy stresszes időszakában kihullott(!!!) a szemöldököm. Az milyen? Amúgy a tetoválás ma már nem arról szól, hogy mész és kapsz egy fekete feltűnő vonalat a homlokodra. Az enyém megegyezik a hajam színével és mivel már nő felette a szőr, aki nem tudja, észre sem veszi, hogy nem "eredeti". Amúgy nem fájt. Aludtam közben. A szemhéj annál inkább. Én, aki képtelen vagyok elviselni a sminket, praktikusabbnak láttam, ha egyszer és mindenkorra levan a gond. Sikerült, esztétikus, nem feltünő.
kicsiCsillag Creative Commons License 2003.01.17 0 0 34
Sziasztok!
Nekem egesz sotet a hajam, a szemoldokom viszont szokesbarna es nagyon ritkas. Termeszetellenesen nez ki, szoval nekem a festesre/tetovalasra epp hogy a termeszetesseg miatt lenne szuksegem (furan hangzik, de igy van). Befestetni nem akarom, mert felek, hogy az a keves is kihullna (mivel 1-2 hetente ujra kene festetni), sminkelni meg nem szeretek, akkor egesz nap arra kell figyelni, hogy ne kenodjon el.
Regota fontolgatom a sminktetovalast, de olyanra szeretnem, hogy termeszetesnek hasson. (A sajat szemoldokomet is meg akarom tartani, csak koze, ahol ritka, szeretnek vekony vonalakat.) Szerintetek meg lehet ugy csinalni? Attol is nagyon felek, hogy kihullna tole a szemoldokom, meg attol is, hogy elrontjak, aztan maszkalhatok ugy evekig. Van valakinek ilyen iranyu tapasztalata? Esetleg tudtok ajanlani Pesten egy megbizhato, nem tul draga koznmetikust?
SheDevil Creative Commons License 2003.01.16 0 0 33
Csak nök lehetnek ilyen hülyék. Aki a szemöldökét kitépkedi aztán tetováltatja, az nagyobb aljasságokra is képes. >:-)
Schnitt Creative Commons License 2003.01.15 0 0 32
Szemhéjtetoválás? brrrrrrrrrrr!!!!
És mi van, ha valakinek vékonyabb a szemhéja, és beleér a tű a szaruhártyába?
Lehet gyűjteni fehér botra, meg kutyára?
nyulur Creative Commons License 2002.10.29 0 0 31
Sziasztok :)

En kb 4 evvel ezelott tetovaltattam meg a szemoldokomet es a szemhejamra egy icipici csikot. Az utobbi szepen latszik, viszont a szemoldokomnel levo tetovalas kezd szepen lassan felszivodni. Nekem ugy csinaltak meg, hogy egy szal szort sem teptek ki, kiveve ami lelogott a vonalrol. Ez egy "tomor" vonal volt, nem "csikozott", de nem vette eszre senki sem. :) Nem feketevel csinaltak, hanem barnaval. A szemoldok jobban fajt, mint a szemhej. Foleg, hogy tusszogtem kozben es konnyezett a szemem, allitolag ott (a szemoldoknel) futnak ezek az idegek. De az egesz nem votl veszes, komolyan mondom. :) Egy dologra kellett odafigyelni, hogy tetovalas utan koromvirag kenoccsel legyen bekenve mindig a felulet, mert igy nem hullik ki a szemoldok szore. Nem tudom, ez mennyire volt hulyeseg, mindesetre en kenegettem, kb 3-4 nap alatt leestek a po:rkok es csodaszep lett. Gondolkozom rajta erost, hogy megcsinaltatom ujra.
Minden jot Nektek es szep szemoldokeket.
Nyul :)

dounatnik Creative Commons License 2002.10.10 0 0 30
sziasztok
en az egesz szamat tetovaltattam .ugy szerettem volna,hogy a szajkontur erosebb legyen.sajna az nem igazan latszik,ezert egy kicsit ra kell konturoznom.de igy nagyon szepen nez ki.egy kicsit dragabb volt,mint magyarorszagon,de azt hiszem nem bantam meg.
RedSnake Creative Commons License 2002.09.20 0 0 29
Rubenske,
dobnál nekem is egy címet, árral együtt?
Köszi
RS
Előzmény: Törölt nick (25)
hajnici Creative Commons License 2002.09.17 0 0 28
Hi!

Milyen árak vannak?
Nekem a 13000. Mondtak csak a felső szemhélyra az korrekt?
Üdv

Előzmény: csibenyul (20)
csibenyul Creative Commons License 2002.07.04 0 0 27
....Ja még egy lehet, hogy tök hülye kérdés:
Utána hány napig/hétig nem lehet strandolni stb. a szemhéj tetkó miatt, nehogy kiázzon a festék...?
csibenyul Creative Commons License 2002.07.02 0 0 26
Megkaptam..... köszi!
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.02 0 0 25
Mélben név telefonszám érkezett. Sok sikert és bátorság.
Előzmény: csibenyul (24)
csibenyul Creative Commons License 2002.07.02 0 0 24
S hol érdemes csinálni?
Mert hát lehet látni különféle reklámokat, de a franc tudja...
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.02 0 0 23
Nem hámlik nagyon picit hegesedik de ez nem is látszik. Kicsit féltem én is ,de olyan szinten szorosan lefogják a szemedet, megfeszítve a bőrt, hogy ki sem tudod nyitni a szemed még ha akarod akkor sem. Ne félj megéri !
Előzmény: csibenyul (22)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!