Keresés

Részletes keresés

Arzénka Creative Commons License 2001.07.05 0 0 844
Kedves Csilla!

Kíváncsian várom, hogy felkerüljön az oldalra a rózsás kép. Remélem, hogy a többieknek is tetszeni fog és sokan kivarrják, mert nagyon szép.

Arzénka

Előzmény: Csilla (843)
Csilla Creative Commons License 2001.07.05 0 0 843
Már megint én szaporitom itt a szót. Most azon dolgozom hogy föl tegyem a frissitést az oldalra. Arzénka, össze hoztam az oldalt a rózsás képekkel az is fönt lesz ha minden igaz. Lesz 4 keresztszemes ábécé is, csak megsérült a lemez amin hoztam ma az otthol megszerkesztett anyagot igy pár dolog ma biztosan nem kerül fel (pár minta az ábécékhez).
Megérkezett a könyvem, de nagyon csalódott vagyok nagyon nem ezt vártam tőle, ha láttam volna mi van benne nem rendeltem volna meg. Sajnos ebben sincs szegély minta a tulipános teritőmhöz :-((.
Csilla Creative Commons License 2001.06.29 0 0 842
Megosztom veletek a jó hirt hogy a SKL weblap fölkerült a startlap és az index link tárába. Ez szuper, mert igy könnyen meglelik mások is. Sőt rajtunk kersztül fölkerült a céh honlapja is. Ja igen láttátok hogy föl került pár hasznos link az SKL linkajánlóba?
Csilla Creative Commons License 2001.06.28 0 0 841
Örülök hogy segithettem. Ezek szerint sikerül boldogulni a képekkel. Jó alkotást!!!
Én a napokban nem alkottam semmit, ugy ki ütött egy kiadós nátha :-(((. Na majd ha erőre kapok akkor le sem teszem a kézimunka eszközöket :-))
Előzmény: Honee (840)
Honee Creative Commons License 2001.06.27 0 0 840
Sziasztok Lányok!

Tudjátok, hogy a Csilla milyen segitőkész? Naaaaaaaaaaaaagyooooooooooooooooooooon!:)
Köszi Csilla!!!!

Honee

Arzénka Creative Commons License 2001.06.26 0 0 839
Sziasztok!

Most gobleinnel próbálkozom, de jó nagy fába vágtam a kicsi fejszémet. Vettem egy közepes méretű képet. Varrtam kb. 2 órát, de alig látszik valami, szóval nem valami szapora.

Egyébként a képen egy hajó van. Már alig várom, hogy vége legyen a vizsgaidőszaknak és igazán belevethessem magamat a varrásba.

Arzénka

Csilla Creative Commons License 2001.06.26 0 0 838
off
Lőrincz, replay-al megpróbáltam neked elküldeni az excite-os címedre a kért címet de vissza jött. Ha van más cím ahová küldhetem írd meg.
Bocsi többiek az off-ért.
Egyébként ki mit dolgozik mostanában, vagy ilyenkor nyáron nem kézimunkázik senki?
Tegnap én rém uncsi dolgot csináltam javitottam a régóta gyülekező szakadt ruhanemüket.
A napokban kell megérkezzen a megrendelt keresztszemes kézimunka könyvem, alig várm, kiváncsi vagyok milyen, mert katalógusból rendeltem.
Csilla Creative Commons License 2001.06.25 0 0 837
off, off, off
Ment nektek egy pár levél egy halom rajzzal (lehet hogy még nincs ott de uton van). Neked a yahoo-s címedre küldtem. Több adagban mentek el mindkét címre ugyanazok a rajzok. Ha valami nem stimmel, szívesen segitek csak szólj.
Előzmény: Honee (836)
Honee Creative Commons License 2001.06.25 0 0 836
Off-on:

Csilla! Az nagyon jó lenne, már alig várom, hogy elküldd, de légyszi az én cimem mellett a kedvesemére is, mert a cégnél nem mindig nyitja meg a fájlt a piszok szoftver: iviczl@freemail.hu Köszi!

Off-off:

Kedves Többiek! Én is bocsi az offért, de ez most nagyon fontos dolog énnékem. Ha Ti is tudnátok segiteni hálás lennék!

Üdv:

Honee

Csilla Creative Commons License 2001.06.20 0 0 835
Szia!
Az a helyzet hogy a párom közben kölcsön adta azt a CD-t amin, de a napokban vissza hozzák és akkor küldök neked képeket.
Többiek bocs az off-ért.
Csináltam logót és bannert ha sikerül ma föl is teszem az oldalra. A linkek rovatot bővitettem egy kicsit, remélem az is fölkerül. NA és Arzénka a te munkád is, csak még dolgozni kell rajta egy kicsit.
Előzmény: Honee (834)
Honee Creative Commons License 2001.06.19 0 0 834
Szia Csilla!

Köszi a gratit meg a segítséget is.
Szeptember 1. a nagy nap, így ideje már hozzáfogni most a vizsgák után. Nagy segítség lenne, ha tudnál valami képet meg bordűr félét is...

Köszi:

Honee

Csilla Creative Commons License 2001.06.18 0 0 833
Szia!
Nekem van pár ilyen jellegű képem keretem majd össze szedem és átküldöm neked, még Corel formátumban vannak de átalakitom őget gif-é és átküldöm hátha hasznát veszed majd. Megpróbálom holnapra, remélem összejön. Mikor lesz? Ja és gratula a kedves arának :-)) Sok boldogságot igy előre is!!!
Előzmény: Honee (831)
Honee Creative Commons License 2001.06.18 0 0 832
Korrektúra:
- szövegszerkesztővel
- segítségeteket

Bocsi, siettem.:)

Honee

Honee Creative Commons License 2001.06.18 0 0 831
Sziasztok Lányok!

Mostanában kicsit lemaradtam, nincs sok időm, bocsi! Most teljesen más témába vágnék SOS.
Nagy dologban kérem a segítségeteket. Az esküvőmre szeretnék meghívót szerkeszteni, ehhez kellenének minták, képek, ötletek, amikből összehozhatnék egy csinos kis (olcsó:)) meghívót szövekszerkesztővel, powerpointtal.
Ha valamelyikőtök tud valamit szóljon. Előre is köszönöm a segítéseteket:

Honee

Csilla Creative Commons License 2001.05.31 0 0 830
Szia!
Megérkezett a leírás, remélem hamarosan fel fogom tudni tenni az oldalra.
Köszi.
Előzmény: Arzénka (829)
Arzénka Creative Commons License 2001.05.30 0 0 829
Szia Csilla!

Teljesen el vagyok keseredve:( Mindig visszajön a mail. Lehet, hogy azzal, hogy belepiszkáltam a file-ba, valami olyasmit csináltam, ami "elrontotta"?

Most átküldöm egy sima levélben a fordítást, csak a szavakat. Remélem, hogy ez már oda fog érni.

Szia:
A.

Arzénka Creative Commons License 2001.05.28 0 0 828
Szia Csilla!

Megint visszajött a levél:(, pedig a munkahelyire küldtem. Sebaj, megpróbálom megint. Nem adom fel. Pedig olyan szép az a kézimunka, igazán megérdemelné, hogy fent legyen az oldalon:)

Szia:

A.

Előzmény: Csilla (825)
Fancsi Creative Commons License 2001.05.27 0 0 827
Szia Csilla,
hát igen, nekem mindig vannak jó kis kivitelezhetetlen ötleteim ám...
Tényleg felnézek az oldalra...
Jó munkát!
Éva
Előzmény: Csilla (826)
Csilla Creative Commons License 2001.05.25 0 0 826
Hát téli kalapok mintája alapján (van egy a honlapon is) meg egy barátnémnek van egy bolti azt akarom elkérni és annak alapján összehozni valamit, ez az elképzelés aztán meg kiderül. Fonalnak igértek valami pamut fonalat ami lapos, olyasmi mint a bársonyos zsenila csak nem bolyhos. Ha ezt nem tudják nekem beszerezni akkor valami horgoló cérnából ami olyan mint a volga fonal volt ha ismered. Szerintem téli vastag kalapot lehetne rongycsíkokból csinálni. Ha kell akkor kalap mintákat, leírást majd küldök, és kukkints fel az oldalra is a horgolós rovatba. Én egyébként nyári kalapot akarok csinálni, te meg télit ha jól értem.
Előzmény: Fancsi (824)
Csilla Creative Commons License 2001.05.25 0 0 825
Szia Arzénka!
Még mindig nem jött tőled semmi :-((. Türelmesen várakozok tovább, hátha összejön bár nem értem miért vacakol, de tegnap más is panaszkodott hogy a freemailes cimeről mindig vissza mennek a levelek. Ma nem volt vele gond. Várok, hátha egyszer csak megérkezik és akkor szólok hogy megérkezett.
Előzmény: Arzénka (822)
Fancsi Creative Commons License 2001.05.24 0 0 824
Csilla,
honnan veszed a kalap horgolásmintát, és milyen anyagból horgolod?
én már régen gondolkozom azon, hogy nem e lehetne :-)) felszabdalt rongycsíkokból jó kis kalapot horgolni, nagy hülyeség?
Én most varrok, teljes erőbedobással, főként nyári ruhákat...
Gondolkozok az oldalon.
éva
Előzmény: Csilla (821)
Arzénka Creative Commons License 2001.05.24 0 0 823
....mármint mostanra már elég jól belejöttem. Bocs, de dadognak az ujjaim.

A.

Előzmény: Arzénka (822)
Arzénka Creative Commons License 2001.05.24 0 0 822
Szia Csilla!
Köszi, hogy módosítottad a címemet. A múltkor is vagy csak harmadszorra ment át a mail, valamilyen rejtélyes oknál fogva. Úgyhogy mindenképpen jelezz vissza, hogy megkaptad-e, mert a múltkor is azt hittem, hogy megkaptad, csak nem válaszolsz, és közben csak harmadszorra ment át.

Hát tegnap sikerélmény és kudarc is ért. Megcsináltam egy A4-es méretű üvegfestéses mintának a kereteit. Kb. 1 óra alatt végeztem vele, elég sok apróság volt rajta (egy hattyús képről van szó), amikor raktam helyére a festékeket a pulóverem lelógó ujja belemaszatolt a minta sarkába. Majd ma kivágom a sérült részt, és pótolom újra. Egyébként mostanra már elég hamar belejöttem.

Arzénka

Előzmény: Csilla (821)
Csilla Creative Commons License 2001.05.24 0 0 821
Sziasztok!
Arzénka kedves meg módositottam a cimedet a weblapon. Sajna nem jött át semmi, egyáltalán nem kaptam tőled levelet. Hová küldted a freemail-es cimemre vagy a cégesre?
Honee, küldtem neked egy mailt, de itt is írtam hogy sajna nem tudom az üvegfestéses fileokat megnyitni, csupa hieroglifa jött csak, most küldtem is neked belőle mintát. Próbáld majd meg ujra légy szives. Köszi neked is meg Arzénkának is a fáradozást.
Üveg festő lányok ne feledjétek hogy jó ki letölthető minták vannak üvegfesétéshez és tanácsok is a kis közös honlapunkon. Apropó honlap, senkinek semmi épitő ötlete, beküldendő anyaga???
Ki mit alkot mostanában. Én ha igaz a héten befejezem a pulcsit és kalapot fogok horgolni.
Előzmény: Arzénka (816)
Klammeraffe Creative Commons License 2001.05.23 0 0 820
Szerintem ha van egy kis kézügyességed, nem érdemes tanfolyamra menni. A lányaim (12 és 14) minden előképzettség, és különösebb rajztehetség nélkül is fantasztikusan szépeket csinálnak, saját rajzok alapján is. A gyakorlat teszi a mestert :-), rá kell jönni, hogy milyen kéztartással lesz a legszebb a kontúr. A többi már szinte smafu. :-)) Sok sikert!
Előzmény: Arzénka (817)
Arzénka Creative Commons License 2001.05.23 0 0 819
Kedves Fancsi!

Megfogadom a tanácsot, és inkább gyakorolok magam. Pl. tegnap már elég jól ment, ki kell tapasztalni itt is a technikát és bele fogok jönni. Egyébként nagyon teccik.

A.

Előzmény: Fancsi (818)
Fancsi Creative Commons License 2001.05.22 0 0 818
Kedves Arzénka!
Szerintem a tanfolyam árán vegyél sok-sok festéket meg kelléket, de én még soha sem voltam ilyenen, nem tudom.

Sziasztok Lányok,
olyan jó néha beleolvasni a topicba, sajnos én mostanában nem tudom a kretivitásomat csillogtatni, mert nyakig ülök a vizsgákban...
De persze ilyenkor varrok a legtöbbet :-)

A Textilandiában gyönyörű muszlin anyagok vannak, és nem is olyan drágák. És ha ráértek elmenni oda: a Pannónia utcában van egy bolt, három bejárata is van, a körúttól a legtávolabb esőben nagyon szép anyagok vannak. Nem mondom, hogy olcsók...Nekem a sok szép mintás pamut tetszik a legjobban.

Már van itthon Internetem és remélem a jövő hónapban lesz egy scannerem és időm is. Pályázok még egy digitális fényképezőgépre, és ha ez összejön remélem építő munkát végezhetek az SKL oldalon. De inkább nem kiabálnám el.

Nagyon jó alkotást mindenkinek!
Éva

Előzmény: Arzénka (817)
Arzénka Creative Commons License 2001.05.22 0 0 817
A hétvégén kipróbáltam az üvegfestést. A Kreatív Hobby boltban vettem lehúzható festéket, meg egy minta füzetet, és abból próbálkoztam. Szerintetek érdemes elmenni egy tanfolyamra, vagy kellő gyakorlás után belejön az ember lánya, és a tanfolyam csak felesleges pénzkidobás?
Arzénka Creative Commons License 2001.05.22 0 0 816
Csilla!

Átküldtem a fordítást, remélem, hogy meg tudod majd nyitni, ha nem, akkor küldöm újra.

Arzénka

Csilla Creative Commons License 2001.05.18 0 0 815
Nagyon örülök hogy segithettem, nagyon szívesen tettem, hisz Te is sokat segitettél már nekem. Most kaptam egy olasz kézimunka könyvet ott vannak virágokkal díszitett betűk is, meg egyszerű száröltéssel varrt virágok szallag hímzéssel készitett virágokkal díszitve, nagyon szépek majd ha lesz időm föl teszem az oldalra, de ha érdekel bescanelem és hamarosan átküldöm Neked.
Én még mindig kötök de hamarosan nyári dolgokat fogok horgolni. Apropó nincs valakinek egy jó kalap mintája, amit könnyű elkésziteni? Nagyon örülnék neki...
Ha jól tudom akkor a jövőhétvégén már lesz a nagy nap (remélem jól emlékszem), hát nem irigyellek a nagy diliház miatt amivel egy esküvő jár. Sok boldogságot az ifju párnak igy virtuálisan is !!!
Tegnap adtam oda egy barátnőmnek a foltos leckéket tartalmazó Praktikákat, nagyon bele zugott a technikába. Majd ha neki már megy megtanit engem is mag tanulunk együt, remélem hamarosan én is csinálom majd.
Többiek, mi van veletek, mindenki letette a kézimunkát most hogy jó idő van???
Előzmény: Lőrincz (814)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!