Keresés

Részletes keresés

Vukika75 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 38753

Sziasztok!

Már régóta olvasgatom írásaitokat, pár kérdésem lenne. Sm irányában vizsgáltak, mivel a tünetek nagyon arra utaltak. A vizsgálatok negatívak, liqvor, vep stb....mr-en néhány kis góc, ami smre nem utal. Úgy látom érdemes lenne a Westen-blot tesztet elvégeztetni, nézegettem az istenhegyi klinikán lévő vizsgálatokat, viszont nem igazán tudom eldönteni, hogy melyiket lenne érdemes elvégeztetni. Kullancscsípésem volt, de nem lett piros, tudom többeknél nem szokott, viszont rengeteg bögölycsípésem volt. Ezek viszont nagyon bedagadtak, pirosak voltak hetekig. Van olyan köztetek akinek bögölytől lett fertőzése? Segítségeteket köszönöm!

klarix Creative Commons License 2016.05.19 0 0 38752

Visszatérő tüneteid alapján nagyon úgy tűnik, h erős herx-ben van részed. http://www.taplaloka.hu/, olvasd el ezt a cikket, lehet kevésbbé lesz utánna ijeysztő a visszatérő tünet-lista.Lellemetlen tud lenni, mert termésuetesen már arra számítottál, h mindezektől megszabadultál (lehetőleg 1 életre!!) :). Hát ezzel még várnod kell kcsit - sajnos, nem egyszerű, sem várni, sem gyógyúltnak lenni ebből a betegégből. Türemet és főleg kitartást -  kívánunk Neked.

Előzmény: cherryblossom08 (38748)
Mumino Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38751

Nekem is volt ilyenem, nálam kiderült, hogy komoly méregtelenítési problémám van. Esetleg olvasd el ezt, érdemes egy KPU tesztet is csináltatni, nem olyan drága:

http://www.klinghardtacademy.com/images/stories/powerpoints/hpu%202009.pdf

B vitamin és cink segít nekem azóta is, de én ezt a komplexet szedem most már jó ideje:

http://www.biopure.eu/nahrungsergaenzungen/antioxidantien-mineralien-vitamine/171/core-240-kps.

Ha nem szedem, visszaesek.

 

Ha elkezded, lassan építsd fel,mert ettől is rosszul lehet lenni rendesen.

Ezt sajnos itthon senki nem veszi komolyan, pedig az egyik alap sztem lyme-ban, Klinghardt rögtön a kezelés elején javasolja nézetni a  KPU szintet és ha nem oké, a lyme  előtt kell kezelni. Nem biztos, hogy ez a bajod, ez csak egy tipp, nálam ez volt.

Előzmény: cherryblossom08 (38748)
zemplenipartizan Creative Commons License 2016.05.18 -1 0 38750

Pedig most akartam megkérni megint, ha tényleg tud valami okosságot, ossza meg velünk, nyitottak vagyunk mindenre, mert szeretnénk meggyógyulni, vagy legalább tünet mentesek lenni, hisz megjárjuk a poklot. Persze ezt már kérdeztem, kértem...aztán meg mellé beszélt. És ráadásul nem kerülne 10000 -be se... Egyszer talán már olvastam ilyet egy korábbi hozzászólásban csak más néven...(vagy rosszul emlékszem) lehet tényleg pékovácsizénéhogyishíjákcsakna más neveken is előferdült és nyomkodta a - gombot is bőszen...na mindegy.

 

 (Egyébként beleolvastam ebbe a várószobásba, amit írt, ott is a nagytudású lekos -t "méltatták" és írták, van aki komolyabb lépéseket is készül tenni, vagy már tett is.)

 

 Na ennyi elég is, nem kell vele többet foglalkozni úgy tűnik, több betvet nem koptatok reá.

 

 A csalánon elgondolkoztam én is...lehet az is jó? Fűben fában orvosság van azt mondják.

 

 Lehet, az alvás központot (ez nálam aktuális) és a hő háztartásért felelős területet is babrálják a bacikáink...

 Érdekes lények. Tiszteletre, figyelemre méltóak. Nem semmi teremtmények, mindig megcsodálom őket...persze már jó lenne megszabadulni a kompániától...

 

 

 

pozo54 Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38749

Kovácspé-t letiltották??

cherryblossom08 Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38748

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni! Másfél  hete lett körülbelül vége a 2. Ab kúrámnak, de olyan visszaeseést érzek hogy atyaúristeeeen! Nagyon rossz. Olyan tüneteim is visszajöttem mint amik az első kúra első két hetében volt meg és előtte. Ez normális? Olyan mintha nem is történt volna semmi, kicsit aggaszt a helyzet :( kétségbe estem és kicsit félek is. Ez a kúra nem volt egyszerű. Van valami tanácsotok mivel lehet magamon segíteni még? Szaunázni elkezdtem 2 hete. Van egy pici konditerem és van infra szauna, megpróbálok hetente lemenni 1szer. De vitamin és ezek terén tanácstalan vagyok. Milyen kiegészítőket szedjek? Teákat is iszom. Most vettem lapachót, azt hiszem Nitta ajánlotta még valahol. Meg zöld teát és csalán teát iszom. Valami tipp!ötlet!tanács? nagyon köszönöm Nektek! További szép Napot!

Nitttta Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38746

Ez jó szöveg volt, gratula :)

Előzmény: klarix (38745)
klarix Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38745

Úgy gondolod jópofa vagy: Nem tévedtel el egy kicsit? Nem más lapon akartál élcelődni és abszolút véletlenül vagy itt? Szerintem jó volna más után nézned, mert nem hinném, hogy valaki is örvend a hozzászólásaidnak". Gondolj bele - eltévedt lélek vagy?

Előzmény: Törölt nick (38744)
Nimrod anya Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38742

Van aki próbálta már a Buchner protokollt babésiára? (Sida acuta, cryptolepsis cseppek?)...

klarix Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38741

Mivel kezeltétek a bordaközi fájdalmat? Nagyon elővett, nem merek szuszogni sem. 

Nitttta Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38740

Az előző munkahelyemről amint sikerült elvadászni, lett légkondi (és még zárat is cseréltek :D azt mondták, az előző elromlott)

 

Itt nyáron sem szükséges légkondi, éppen jó a hőmérséklet,ennyi előnye azért van

Előzmény: ghepard (38739)
ghepard Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38739

A körben fák az jó mindenképpen, de főleg nyáron - télen vagy hidegben meg jobb volna legalább a második emelet, vagy magasabb. Ott már jóval melegebb van, még akkor is, ha nem fűtnek, pláne, ha még a falak hőszigetelve vannak, de legalább a kintiek.

 

Nálunk sincs  a melóban klíma és nyáron felmegy egy kicsit 34 fok fölé is, de nem érte még el sose a 35 fokot bent - gondolom a szigetelés, meg a fák miatt, de sokat csinál az is, hogy csak kb 9 óráig süt be a Nap azon a felén, ahol én vagyok. A másik felén sokkal rosszabb (ott kb fél 10-től már süt be naplementéig majdnem), ott bizony megvan néha az, amit Te is említesz, 38-40 fok is. De ha leszigetelnék az ablakot valamivel (kívül belül redőny, plusz még valami sötét dolog) és mikor már kezd sütni be a Nap, akkor mindent lehúzni és ablakot csukni és a folyosóra nyíló ajtót kinyitni. De többnyire nem ezt teszik.  

 

Hát igen, ha lehül a tested folyamatosan, az nem tesz jót lyme szemszögből se......

Előzmény: Nitttta (38738)
Nitttta Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38738

Én is tudok erről a munkavédelmi előírásról. Az előző irodámban meg nyaranta 38-40 fokot mutatott a hőmérő, ott meg légkondi nem volt. Itt pedig körben fák, huzatos az épület, egy pincéhez tudnám hasonlítani ebből a szempontból. Bosszús vagyok, mert tudom, hogy a lyme-hoz meleg kellene inkább, nem pedig ez a zimankó..

Előzmény: ghepard (38736)
ghepard Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38737

Én ezt kb így magyarázom magamnak. Legyengültél a hidegtől, mert lehűlt a tested is, támadható voltál így. Éjjel három pulcsiban azért felmeledegtél, a test jobban kezdte termelni az ellenanyagait és próbál megvédeni, ezért emelgeti a hőmérsékletedet is amennyire tudja. De ha továbbra is ilyen hidegben leszel és nem tudsz felmelegedni a tested üzemi hőfokára, akkor előbb utóbb leszednek a lábadról  a picik....

Előzmény: Nitttta (38735)
ghepard Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38736

Hát akkor hogy a frácba lehet ott 12 fok? Hűtik a helyiségeket? Huzat van állandóan? Nálunk azt hiszem valahogy úgy szól a rendelet, hogy 17 fok alatt nem lehet az irodában, akkor mehetsz haza és és megkapod a béred. Volt már itt ilyen, hogy télen 2-3 napig nem lehetett fűteni valami baleset miatt és otthon maradhattunk, de én akkor is bejártam a melóba, nem volt olyan vészes (de azért kellemes se volt), de azért sokkal többet mozogtam, mint amúgy. De akkor se volt kevesebb a dolgozószobámban 14.5 foknál..

Előzmény: Nitttta (38734)
Nitttta Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38735

Meglett a délelőtt eredménye. Estére 3 pulcsiban vacogtam a takaró alatt, nem segített semmi, az otthoni fűtés sem. Nem tudom, hogy herx volt-e, de ma meg kiver a víz és még izzadok is, ugyanannyi a hőmérséklet pedig.

Ezt már egyszerűen nem értem.

Előzmény: ghepard (38732)
Nitttta Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38734

Irodavezető vagyok, nem raktárban vagyok :)

Előzmény: ghepard (38732)
ghepard Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38733

Mondjuk én pont ezt nem csinálom és nem is csinálnám - mert ez is csak rontja a test alkalmazkodó képességét. Ha jók az ereid és jól lélegzel, akkor a test meg tudja oldani, hogy melegen tartson. Nekem tetszik a májusi időjárás, vannak egy kis kilengések hideg meleg frontok stb - de most a legszebb a természet. Eddig az idén a kullancsokat is kivédtem, észrevettem és lepöcköltem magamról. Az utóbbi 3 hétben 7-8 darab mászott fel a lábaimon, otthon is aztán rendesebben átnéztem magam - de nem találtam magamban egyet se. Le kell kopognom, hogy ez így maradjon. De eddig minden évben 2-3 túl járt az eszemen és nem vettem észre - s belém tudtak furódni. De ha idén is sikerül egy kettőnek, remélem most se lesz majd semmi gáz abból. 

 

Az időjárást nem tudod megváltoztatni, azt kell elfogadni amilyen és alkalmazkodni.

Előzmény: happysmile (38730)
ghepard Creative Commons License 2016.05.18 0 0 38732

Hát 12 dokban lenni folyamatosan nem egyszerű az biztos. Mit csinálsz pontosan, ha nem titok? Mondjuk raktárban lehet ilyen hideg, mostanában kint sincs ennyire hideg. Mert például, ha ülsz ilyen hidegben, akkor a nagykabát se segít - mert hideg levegőt szívsz be állandóan. Például, ha lehetőséged lenne meleg levegőt szívni, akkor sokkal jobb lenne, de gondolom az nem kivitelezhető. Nálunk már 2-3 hete nem fűtenek a melóban se és otthon se. A melóban még az ablak is nyitva van egész nap és csak olyan nyitott belépő van a lábaimon. Igaz, még így is meg van a dolgozószobában az a 18-19 fok. 

Előzmény: Nitttta (38723)
zemplenipartizan Creative Commons License 2016.05.18 -1 0 38731

Hm...éééérdekes...nem láttunk egyetlen egy alternatívát sem...eddig. Vagy ez a pékovácsizénéhogyishíjákcsakna ua. aki a - gombot nyomogatta egy időben és egyéb más neveken is iro -gat -get, rombol -gat -get?

 

 Ha van valami épkézláb alternatíva, nosza rajta, mindenki várja már izgatottan, itt a lehetőség. Ha nincs, akkor meg el lehet HÚÚÚÚZNI!!! Miért is? Mert mindenki eldöntheti, melyik dokit választi. Pont.

 

 Viszont ha nem képes valaki felmutatni eredményeket és férre kezel Embereket nagy "E"- vel felmerül a kérdés,  'Há' nem is olyan nagy lumen a csávó. Főőőleg, ha ilyet nyilatkozik, idézem: "De...a lyme -al lehet viccelni"

 

Ezt nem hittem el. Többször is meghallgattam, ilyet egy orvos mondhat???? Hm...van diplomája???? Vagy az egyetem mellé járt???? Melyik egyetemre is???? Vagy kinézett a zecserire? Diploma = okiratnak... Láttunk már ilyen érdekes doktorkákat székből és sanyipalotából kiborulni... is.) Tehát ilyen és hasonló kérdések merültek fel bennem ominózus koszorús lekos nyilatkozata után. Ja! A Duna tv lymeos műsorában nem kívánt nyilatkozni....miért is? Ha olyan naaaaaagy észkombájn hi-hi New Holland, Claas, John Deer ez mind együtt+ a légkondi benne, akkor miért nem fejtette ki véleményét, vagy miért nem ült le a riporternek???

 Már azon gondolkoztam a 7 végén, a kullancsokat a kertben nem nyomkodom el, hanem összegyüjtöm őket és beteszem lekos ágyába. Szerintem ez lenne a tényleg naggggyon nagyon vicces. 

 

 Hála az Istennek, nem volt szerencsém lekoshoz. "Csak" az általa terjesztett hüjeségekhez (direkt a pontos J Ha -ha -ha)

 

Ilyen ál teszt eredmény, meg ál +/- izé aztán a bőrorvos a saját ellentmondásaiba keveredett és persze önálló gondolkodásra nem volt képes. Az egyetemen nem erre tanítják az orvosovics orvosokat? Önállóan döntést hozni képtelenek?...Ja akkor ott lenne a felelősség mint ???? -dő jel. Ezért a szar protokolok mögé bújnak és nem a beteget, csak a legszarabb szerológiai teszteredményt kezelgetik, vagyis még azt se.A tüneteket nem veszik figyelembe

 

 Nekem azt mondta a bőrgyógyász: Ez olyan mint a himlő, ha meghal, akkor is ki tudják majd mutatni, ami rendben is lenne, helytálló megállapítás, Ok. De aztán jött a többi marhaság: Az az IGm egy régi fertőzésre utal az IGg meg olyan kicsi, azzal nem kell foglalkozni. Csináljunk egy vérképet, lehet köszvénye van...

 

 (Ja...meg tollas a hátam, gondoltam, már megnézem a végét, mit fog ez itt össze szerencsétlenkedni...) Meg egy Elisa -t is csináljunk megint. A szar Elisa pozitív lett megint persze, de ide tette, oda tette, mit is mondjak c. aztán "megérkezett az eredmény" oszt aszongya a kis felcseeer: maga egészséges, menjen haza és megveregette a vállamat...

 Letettem elé egy papírt ilyen címekkel: www.lymebeteg.hu meg ilads.org. Ránézett, összehajtotta és visszaadta. "Az interneten van sok hülyeség", mellé egy gúnyos vigyor. Ekkor már régen meg volt az időpontom Esztó doktornőhöz, szerintem ez a szerencsém, mint sokan másoknak is akik már tünetmentesek lettek.

 

 A gondolkozásra való képesség hiányzik...minden ember más, mindenkinek más az immunrendszere, mindenre másképpen reagál. Ezért kéne az Embert nézni és + partnerként kezelni, úgy mint Esztó doktornő.

 

Nittttta: Szerintem , ha vannak többen is, akik a lekos ellen "bizonyítékkal, bizonyítékokkal" is szolgálnak, és megjárták vele nagyon, miért is ne...egy perközösség oszt kész oszt jonapot. De ne feledd, csak a hideg agy győzhet és az ellenséget ismerni kell nagyon jól, mielőtt... A politikai hátszelekkel meg nem lehet mit kezdeni, ha van olyan...azt majd az idő... Tehát meggondolandó. Meg a magyar bíróság nem az amerikai, ott volt valami hasonló dolog, ha jól emlékszem... Nálunk a bevont szakértők is lehetnek részrehajlóak sat.

 

 Csak reménykedni tudok, minél tovább legyen nekünk Esztó doktornéni, szerintem ez az ami a legfontosabb.

 A kis izénéhogyishíják "barátunkkal" meg nem kell foglalkozni, le kell...

 

 Ja! Jut eszembe! Valaki Plaquenil miatt aggódott. Valami amerikai honlapon találtam dózis kiszámolósdit.

 

http://www.drugs.com/plaquenil.html

 

http://www.eyedock.com/plaquenil-calcs

 

 No mindenkinek jobbulást, gyógyulgatást, mély oxigénnel teli levegődzéseket, sok izzasztós szaunázást, jó teázásokat!

 A magam részéről: Egyenesen, tovább a Lenini úton, lekoshoz meg majd akko megyek, ha az Osztjapenkó lépést vált! :-)

 Mindenkivel legyen a Jó Isten és a Párt.

 Most már vége az esti mesének is, megy a maci is aludni... Gyeeerekek álmodjatok ti is szééépeket!

 

happysmile Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38730

Átérzem a helyzetedet, napok óta megvagyok fagyva teljesen, még akkor is vacogok ha az ágyban pulcsiban betakarózom nyakig. Már befűtöttünk, máshogy nem lehetett bírni.
Öltözz jó melegen a munkahelyeden, és ha hazaértél vegyél egy jó forró fürdőt, az átmelenget és még a bacik is pusztulnak tőle. Tök kellemes ez a májusi időjárás most.. ajánlom a napnak és a jó időnek, hogy közelítsen most már, mert irgum-burgum lesz. ;)

Előzmény: Nitttta (38723)
pozo54 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38729

Meg kell kérdeznem mi a frászt akarsz te itt?!Igenis voltak akik meggyógyultak az AB terápiától pont azért nincsenek már itt.Megmondtam, hogy akkor írj, ha saját gyógyulásodat leírod ez a rosszindulatú okoskodás meg magyarázkodás nem vezet sehova, úgy hogy jobb lenne, ha nem ide írogatnál!!

Előzmény: Törölt nick (38728)
tőzike1 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38725

Ha ez igaz, akkor szerintem felajánlották volna, hogy van egy másik drnő.  Én bízom benne, hogy nem megy még el. A másik drnőnek a leírások alapján nem olyan a gondolkodási módja, mint E.drnőnek.

Előzmény: hajnicaaa (38724)
hajnicaaa Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38724

Hát remélem, hogy azért nem. Sajnos hallottam már olyat, hogy Esztó doktornő csak idén lesz...

 

Előzmény: tőzike1 (38722)
Nitttta Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38723

Nagyon-nagyon vacogok az irodában. A hőmérő 12 fokot (és 52 fahrenheitet) mutat. Egy-egy ilyen nap után nagyon meg is fájdulnak az izületeim, úgy érzem, ez még külön rosszat tesz a lyme-nak. Mit tegyek? Jelenleg nagykabátban dolgozom.

tőzike1 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38722

Nem, mert gondolom az már annyira távol van!

 

Előzmény: hajnicaaa (38721)
hajnicaaa Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38721

Januárra nem adtak?

Előzmény: tőzike1 (38719)
pozo54 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38720

Igen használom és szerintem jó, de mást is csinálok, így nem tudom pontosan mitől vagyok jobban, de jobban vagyok és remélem ez így folytatódik!Valaki kérdezte a mycoplasma frekvenciáit, nem tudom ki volt, de éppen ma találtam meg, ha még érdekli beírom!Neked használ, ha jól emlékszem neked is Urbán-féle géped van?

Előzmény: boxerkutya (38718)
tőzike1 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38719

Sziasztok!  Ma kértem volna időpontot E.drnőhöz, de már nem kaptam egyáltalán, mert erre az évre nincs. Esetleg, ha valaki visszamondaná az időpontját, szívesen átvenném.  Nagyon fájnak az ízületeim, és nem is egy. 

 

boxerkutya Creative Commons License 2016.05.17 0 0 38718

 Ez Lakos asszisztense volt, a tudatlanságot pedig főnökétől tanulta. Zappert vagy rife-ot használsz-e jelenleg és használt -e már valamit ?

Előzmény: pozo54 (38715)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!