Keresés

Részletes keresés

multirobi Creative Commons License 2006.02.03 0 0 763
...persze a változáshoz idő és türelem kell.
multirobi Creative Commons License 2006.02.03 0 0 762

Azért van eredmény,én csak két hete használom és úgyérzem segít

Ha jól használod akkor nincs semmi baj,mióta használom megnőt az önbizalmam is.

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.02 0 0 761
Imával:))))


name78 Creative Commons License 2006.02.02 0 0 760
senkinek semmi eredmény???
name78 Creative Commons License 2006.01.29 0 0 759
S6zerintem ezt senki nem kérdezte. Mindneki tisztában van ezzel és az összes többi termékkel. Minek fizessek, ha ingyen is megoldom?
Előzmény: fer34 (758)
fer34 Creative Commons License 2006.01.29 0 0 758
Előzmény: name78 (757)
name78 Creative Commons License 2006.01.29 0 0 757

én csak a leírtakkal próbálkoztam, nem vettem síkosítón kívűl semmit.

programom: kb. 10 perc forró zuhany, ennek legalább fele csak hogy lógatom a víz alá és kicsit nyomkodom, mint a szivacsot. Utána csinálom a nyújtást, ami 5 irányban 5-5 perc + kicsi pihenők(soxor vér megy bele és azt megvárom míg kimegy, de közben TV vagy bármi amitől nem túl unalmas). Aztán jelq 20-25 percig, de ezalatt szoktam kicsit próbálgatni a pinch-et vagy valami olyasmit. Végül ismét jó melegvízzel megmosom, de itt már nem viszem túlzásba, kb. 2-3 perc. Nekem összesen a szünetekkel együtt kb. 80 perc. Tehát eleve 60 perc csak a tiszta meló.

Mindezt 5x egy héten. Eddig 3 hete, de egy éve próbáltam 4 hetet, de abbahagytam sokminden miatt.

Amúgy nekem tök bizonytalan az egész mérés, mert változóak az eredmények akár egymás után is. De az tuti, hogy picit nagyobb lett, bár nem látszik rajta szerintem. Másfél centi szerintem már biztosan látszana :)

nyujtozkodo Creative Commons License 2006.01.29 0 0 756

iaszon

Régen nem írtad h pumpáltál is. Ha nem vált be azért megírhatnád mik voltak a részletek. Mennyi naponta, hogyan, mennyi hónapig, mit éreztél. Sztem nem szedik ki ha nem irsz márkanevet de elmondod hogy nézett ki a szerkentyü. Negativ tapasztalat is tapasztalat :)

Előzmény: iaszon (712)
nyujtozkodo Creative Commons License 2006.01.29 0 0 755

Ez előtt más módszert nem próbáltál? Elolvastalak, nem láttam más próbálkozást.

Szal most jelqelsz? 3 hét alatt nem is rossz a félcenti +. Biztos h hónapok után meglesz a több cm. Leirhatnád, mi a pontos menetrended. Azt ugye nem illik kérdezni, mennyiről indulsz? :) 

Előzmény: name78 (754)
name78 Creative Commons License 2006.01.29 0 0 754
3 hete csinálom és asszem ma (kis jóindulattal) fél centivel mértem nagyobbat. :)
name78 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 753
én el se tudnám képzelni, hogy testápolóval csináljam. Nekem az valahogy nem elég síkos. Én normális síkosítót vettem sexboltban. Ez most épp aquaglide, vízalapú és itt van kéznél víz is, mert ez hamar szárad, de vízzel mindig lehet tuningolni.
kolakala Creative Commons License 2006.01.27 0 0 752
Lenne egy kérdésem:Jelq-hez ti milyen síkosítót ajánlotok?Nekem a sima testápoló nem nagyon jön be,mert vhogy lehűti a farkam és ugye így már nem megy annyira a dolog.Aki jelq-ezik,mindenki írjon légyszi.fontos.
Flex Lee Creative Commons License 2006.01.26 0 0 751

Szevasz

 

 

 ha beírod elé a szokásos 3 betűt és utána manhoodplus és kom a vége, akkor meg tudod nézni! Ez van a dobozára írva, amiben kaptam!

 

Előzmény: Hyp!!! (742)
iaszon Creative Commons License 2006.01.26 0 0 750
az 1 inchet el is hiszem, a 2t nem annyira. Talán akkor ha a csávónak eleve 20 van és arra gyúr. De egy 12-est nem hiszem h fel lehet javitani 5el.
Előzmény: name78 (743)
iaszon Creative Commons License 2006.01.26 0 0 749
Azért kell csontig mérni, mert ha csak a bőrhöz érinted a mérőt ami puha főleg ha alatt zsír van, soha nem lesz egyértelmű.
Kerületet könnyebb mérni mert a vastagság vonalzón átnézve szemre tévedést okozhat.
Előzmény: snowboy88 (747)
name78 Creative Commons License 2006.01.24 0 0 748
nálam így fél centi a különbség. Nemtom, hogy melyik a hivatalos, de végülis a növelésnél elég ha mindig egyformán mérem.
snowboy88 Creative Commons License 2006.01.23 0 0 747

SZiasztok!

meg szeretném kérdezni hogy a méretet hogy kell pontosan mérni?
Hosssz---teljesen a csontig nyomom a vonalzot vagy csak börig? mert kb 1cm a különbség...nem az akérdés hogy mikor nagyonn hanem mikor helyes a megállapitás.
A másik hogy a vastagságnál is ugyanez? kerületet mérünk vagy csak sima vastagságot?
És szeretném megkérdezni hogy esetleg vki tud e vmi oyan modszert ami a vastagságot növeli a jelq-en és a pinch-en kivül?:)
elöre is köszi

Hyp!!! Creative Commons License 2006.01.23 0 0 746
Ezt a new membert nem is találom,de lényegtelen,mert angolul egy szót nem értek!!
name78 Creative Commons License 2006.01.23 0 0 745
pedig már írták. thundersplace.org, az egész forumokra épül. Neked a new member instructions-t kell nézned s onnan mindent meg lehet találni. A statisztikákat, a technikák pontos leírását, de akár a forumokban is nézelődhetsz.
Hyp!!! Creative Commons License 2006.01.23 0 0 744
Name!Írd már le légyszi a rendes nevét az oldalnak,mert nem tudojm mit írjak be!
name78 Creative Commons License 2006.01.23 0 0 743
Átolvastam mindent ami érdekelt a Thunder's oldalon. Elég szép eredményeket értek el többen is. Volt egész extrém 2 inch-es növekedés is ami nekem már centiben is túl jól hangzik. De ahogy elnéztem a legtöbben átlagosan 1 inch-et pakoltak rá, ami 2 és fél centi, és ezt nem is olyan hosszú idő alatt (3-6 hónap). Ami tetszett, hogy ott kerületet mérnek. Sokkal jobban nyomonkövethető, mint a miliméteres növekedések széltében.
Hyp!!! Creative Commons License 2006.01.23 0 0 742

Flex lee!

Mit vettél??

Flex Lee Creative Commons License 2006.01.23 0 0 741

Szevasz!

 

 

Ez nem a 60-70 ezer forintos cucc. Ebben nem hogy a szorítógyűrű nem szilikon, de szivacs csőről meg nem is olvastam még csak a leírásban sem! A fokozatosságról meg annyit, hogy én napi 2 órával kezdtem és volt hogy 4-et is kibírtam egyszerre! Aztán már úgy fájt a dákóm, hogy másnap örültem az 1 óráknak! A letelt óra után fél óra szünet és újabb 1 óra!De hogy nem egy örömteli hobbi az egyszer tuti!Majd ha már használom egy kis ideje, akkor beszámolok, de most ki kellett hagynom egy hetet, mert nem voltam itthon!Majd jelentkezem!

Előzmény: nyujtozkodo (707)
name78 Creative Commons License 2006.01.22 0 0 740

Szerintem aki végigolvasta a témát, az tudhatta, hogy te nem foglalkoztál gyakorlatban ezzel. Mindenesetre, nem gondoltam, hogy te is és iaszon is még visszanéz ide és hozzászoltok.

Nem is értem hogy nem lehet előbb ezeket az ingyenes technikákat kipróbálni, mielőtt ekkora összeget kifizet bárki is?! Ilyenekből élnek. Hányezerszázalékos haszon van ezeken a kütyükön??? (Még talán le se adózzák)

kolakala Creative Commons License 2006.01.21 0 0 738
kiran,te öreg motoros vagy a szakmában.neked mekkoráról mekkorára nőtt?a mai napig csinálod a gyakorlatokat?
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 736
Nem hülyeség. Iratkozz fel néhány spam-re. Utána tele lesz a postaládád szerszámnagyobbító küldeményekkel. Mással is persze, de az csak a mellékhatás.
Előzmény: pingvin92 (735)
pingvin92 Creative Commons License 2006.01.21 0 0 735
Légyszi valaki írja már meg hogy hogy lehet jelq-ni!? De ne irjatok hülyeséget
kolakala Creative Commons License 2006.01.21 0 0 734
ma volt időm jobban megnézni a thundersplace.org-ot és a manuális gyakorlatokról itt találtam a legjobb leírást.Ha regisztráltok,akkor a videókat is meg lehet nézni a különböző tréningekről.ajánlom mindenkinek.
name78 Creative Commons License 2006.01.20 0 0 733

jaja. Szerintem, ha már több embernek sikerült, akkor mindenkinek sikerülhet, csak meg kell találni a megfelelő technikát. Talán mindenki kicsit másképp csinálja eleve, mint amik le vannak írva. Esetleg akinek 2 hónap után semmi eredmény, változtathatna a technikán kicsit, hátha az hozza meg az eredményt. Az meg, hogy reklám vagy sem, engem tökre nem érdekel. A reklámokat ígyis-úgyis megkapom a neten sajnos. Szerintem eleve a nethez tartozik.

Niino Creative Commons License 2006.01.19 0 0 732
Tesztelő szerintem sem kéne elmenned, az az igazság hogy ez a növesztés nagyon egyénfüggő...vagyis inkább a farokfüggő, valakinek ez használ valakinek az ! nem lehet egyértelműen megállapítani kinek mi jó ezért kell kipróbálni minél több fajta dolgot, már akit igazából érdekel a téma ! Én elég rég kezdtem és mondhatom hogy a jelq használt nekem ahogy iaszonnak is, de lehet hogy ha pumpával kezdjük az is használt volna. Nem lehet tudni.

én nem hiszem hogy Tesztelő reklámozna de ha még úgy is lenne mindenkinek a saját egyéni döntése felelőssége ha megveszi vagy nem........

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!