Keresés

Részletes keresés

TonyBrasco Creative Commons License 2018.12.05 0 1 16742

Nem tudod az rtlmoston visszanézni a kimaradt részeket?! ...ha csak így pár részt tudsz néha megnézni egy héten, folyamatosan ki fogsz esni a történetmenetből... 

Előzmény: Linczike (16741)
Linczike Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16741

Ezzel egyet értek! Az Evelin kimaradàsa èrthető...A Roland ott van, de mivel kimaradt megint pàr rèsz nem értem mi van a kezèvel! De hol van a munkakerülő Teo ès a Karola! Ha màr adott pènzt ebbe, akkor mièrt nem felügyeli! Ezelőtt egy férfiakat lealàzó nőt adott! Most meg egy nyuszi lett?

Előzmény: TonyBrasco (16739)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.12.05 0 1 16740

https://fehervarhangja.hu/wp-content/uploads/2017/10/kaifis_zoe.jpg

 

Nocsak.... Fehérvár hangja.. Kaifis Zoé. :)

TonyBrasco Creative Commons License 2018.12.05 0 1 16739

Evelinnek én is elnézem.. Ez egy elég szar helyzet, engem is megviselne szerintem. Vis Major. Meg eleve egy ilyen bár úgy is tudna jól menni, ha 4 tulajból csak 2 vagy 3 aktív az adott műszakban, de akár csak 1. Bármelyik lehetne épp beteg, szabadságon vagy egyéb elfoglaltság miatt távol, nem hiszem, hogy elengedhetetlen, hogy mind a 4 ott legyen mindig... a lényeg, hogy egymást megfelelően tudják váltani, összekoordinálni ezeket. Pár nap múlva Evelin magát összeszedve, biztosan tudna bent dolgozni, és akár Roland lehetne addig szabin otthon...

Előzmény: A másik határbíró (16736)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16738

Hát nem tudom, azért voltak ott jó páran, akik fogyasztottak és fogyasztottak volna továbbra is... Eleve azért is volt gondban Bence, mert túl sokan rendeltek tőle... Akkor is hülye megoldás az, hogy a még fogyasztani kívánókat elzavarja... Eleve ez további mínusz neki aznapra, ráadásul ilyen bunkó megnyilvánulás után lehet többet a büdös életben nem mennek oda, és másokat is lebeszélnek róla...

Másodsorban azért még jóval előtte bunkón beszélt Laurával meg Bagollyal is.. Az sem volt érthető miért fájt neki az, ha Laura képzetlenül de mégis besegít amiben tud... (ha már nincs más) Abból is csak értelmetlen presztízs vitát kreált. Nem véletlen rágtak be rá... A szitu nem volt olyan, hogy ne lehetett volna kezelni.. Teljesen más lett volna, ha egy stresszes hónap végén, a sokadik túlórázás és agyonhajszolás után valaki besokall, de ez még csak az első napjuk volt !!!!, ha első nap után bedobja ilyenek miatt a törcsit, akkor ő erre a szakmára alkalmatlan... 

Előzmény: GPS (16734)
Böszőke Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16737

Úgy látszik a szurikáták mellett a majmok is főszerepet kaptak a sorozatban :) Azok szexelnek bárhol,bárkivel,bármikor :)

 

 

Előzmény: A másik határbíró (16736)
A másik határbíró Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16736

Azért Karola, de főleg a kakadu elég súlyos. Élete álma volt egy bár és az első este meló helyett nekiáll a csaját kúrogatni a budiban, aki nem mellesleg a fő tulajdonosa az egész kócerájnak :).

Azt, hogy Evelin most leszarja a bárt, meg tudom érteni, ő most teljesen meg van borulva a felelősség súlya alatt.

Előzmény: GPS (16734)
A másik határbíró Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16735

Mert Roland profi, ő nem fog akadozóan üzemelő bárt üzemeltetni :)

Előzmény: TonyBrasco (16733)
GPS Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16734

 

Rolandnak nem ott és nem akkor szakadt el a cérna - csak felgyűlt neki.

 

Kezdve attól, hogy csak "félkezű óriás" lett, utána a bér-pultosok is lemondták a "fellépést - odáig, hogy még a saját társai is basztak rá az üzletre (Karoláék szó szerint is), a pultban ráadásul csak a bénázás ment, aztán a nyanyák is követelőztek... egyszer csak sok(k) lett.

 

Most (kivételesen) meg lehet érteni, hogy az idegei bedobták a törölközőt.

.

Előzmény: TonyBrasco (16733)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16733

Én azon röhögtem, azért mert két nyanya paláverezett, meg Teoék Karolával a budin egymásnak esnek még nem indok arra, hogy mindenkit Rolika hazazavarjon... Milyen vendéglátós már az ilyen, hogy nekiáll hisztis, sértődött gyerekként ordítani, hogy na most elég, bezárt a hely, mindenki húzzon a picsába... Azokkal is összeveszik akik még ott vannak és segítenének... Az ilyen tényleg ne üzemeltessen italkimérést, bárt, nem neki való... 

Előzmény: GPS (16732)
GPS Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16732

 

Azért komoly koncepció alapján indította el a bárt a "zseniális négyes".

 

Az albérletből összeverbuvált haverekkel a bárpultban, telefonon megrendelt pultosokkal - akik szintén telefonon mondják le - hát nagyon profira sikeredett a nyitás, mit ne mondjak?

 

(még szép volt tőlük, hogy egyáltalán betelefonáltak a bér-pultosok - mert megtehették volna, hogy csak simán nem jelennek meg a melóra. Mit tehetett volna Roland-mester akkor, azon kívűl, hogy semmit?)

.

A másik határbíró Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16731

Amit Barbival meg az anyjával leművelt, aztán meg a malommal, az már jelezte, hogy nem ma ment el az esze :).

Előzmény: TonyBrasco (16730)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16730

Sehogy, Joe-nak reszeltek, ha csak nem jelentkezik a gyilkos önként vagy nem nyomja fel valami haverja v. bűntársa....  Aminek ugye a való életben nem sok esélye lenne, de az biztos, nem is az első években.... de hát mint tudjuk, az ÉNB univerzumban bármi nem reális is realitást nyerhet.

Én mindig együtt éreztem Joe-val, meg sajnáltam, de olyan egy hülye, ostoba, lúzer lett, hogy már egyáltalán nem tudom sajnálni. 

Előzmény: A másik határbíró (16729)
A másik határbíró Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16729

Ja, szép társaság, Lalival, Gabival, meg Orsival az élen. Azt a csajt tényleg azért hozták vissza, hogy csak bőgjön meg utálkozzon?...

Evelin összeroppant a nyomástól, de legalább nem akar hazudozni és vannak teljesen jogos kételyei. Még Niki az, aki normálisan áll az egészhez.

 

Ebből mondjuk nem tudom, hogy fogják "kiírni" Joet: van indíték, egy majdnem szemtanú (az azonosításról még nem hallottunk, csak vki látott vkit a gyerekkel), a gyilkos eszközön az ujjlenyomat. És most még Evelin tanúvallomása is erősíti az indítékot, plusz minősíti az esetet előre megfontolt szándékra. Ennél sokkal közvetettebb bizonyítékokkal is csuktak már le embert.

Előzmény: TonyBrasco (16727)
GPS Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16728

 

Egyáltalán milyen jogi-jelentősége van annak, amikor valaki hót idegesen mond valamit, olyat, amit a leg-hétköznapibb esetekben is mondanak ?

A zsaruk pont úgy csináltak, mint ha ők pontosan tudták volna, hogy mit mondott távozásakor Joe - csak szükségük volt egy megerősítő tanúvallomásra, mint perdöntő bizonyítékra. 

 

Hányszor mondja az ember, hogy kinyír valakit, pl. egy irodában: "Kinyírom ezt a csajt, ha még egyszer elhasználja az összes papírt a nyomtatóból és nem tesz bele másikat".

 

Egy ilyen mondattól is boldogok lennének a zsaruk, ha valaki tanúsítaná nekik, hogy ez elhangzott?

Ezt hívják "gyilkossági nyomozásnak? Hogy ki mit mondott mérgében - ez nekik már eredmény?

 

Hejj, nem túl zsaru-barát ez a sorozat - remélem a való-életben azért nem ekkora taplók.

.

Előzmény: TonyBrasco (16727)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.12.05 0 0 16727

Evikébe jól beleálltak a többiek, pedig hazudni nem hazudott... Azt mondjuk én sem értem, miért nem hivatkozott arra, hogy "nem emlékszik"....ha a hamis tanúzás retorziója miatt félt, ezzel könnyen kivághatta volna magát, sőt a továbbikban nem is vették volna figyelembe nagyon a vallomását... mert nem emlékszik arra az időszakra.

TonyBrasco Creative Commons License 2018.12.04 0 1 16726

Igen, bár gondolom te is tudod, ha az ember beleszerelmesedik valakibe, akkor könnyen elveszti a józan eszét... Attól független lehetett volna annyi élettapasztalata, hogy első gyanús jelekre visszavonulót fúj, de legalábbis kicsit távolabbról szemléli az eseményeket... Eleve gyömbérkét a többszőri hisztije után nem kellett volna még visszafogadni... de semmiféleképpen sem ennyire aktívan beleavatkozni a volt férje és az ő közötti kapcsolatába... 

Előzmény: GPS (16722)
Ások-apa Creative Commons License 2018.12.04 0 1 16725

Most nézem csak, Tamara és Béczy, "nászutas lakosztály"?!

Méééé?! Beájultam rajtuk! :D

Bomc Creative Commons License 2018.12.04 0 2 16724

Kocsog Gábor, nem kellett volna elb..ni a 100 milliót 

picimadárka Creative Commons License 2018.12.04 0 1 16723

Most olvastam az ÉNB "előzetes" műsorában, hogy Joe, még egy darabig "előzetesben" marad. :D

(Ja, és az "előzetes" megbeszélés alapján, a szabadságát tölti! :D)

GPS Creative Commons License 2018.12.04 -1 2 16722

 

A Joe giga-lúzersége már ott kezdődött, amikor ebbe a Gyömbérke-féle moslékos-dézsába belekeveredett.

.

Előzmény: TonyBrasco (16721)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.12.04 -2 0 16721

Az a baj, ha a kést valóban megtalálták és tényleg rajta van az ujjlenyomata, akkor sok esélye már nem lesz... Ennek az ügynek rá nézve reszeltek.

Persze simán lehet olyan scenario, hogy korábban megfogta a kést, de nem ő ölt, vagy csak fenyegetésből kapta fel, majd letette, más meg azzal ölte meg a kis gyökeret, de ilyen szituban a rendőrségnek egyenértékű lesz azzal, mintha ő ölte volna meg.. Mivel semmi más nincs, felvétel, tanu, stb, nem is tudnak más ténybeli dologra hivatkozni. Bármi is történt, Joe olyan ostobán és gigalúzerként viselkedett, (hogy eleve egyedül, tanuk nélkül ment oda, ha nem ő ölt, akkor is a késhez hozzányúlt, stb...) ami miatt annyira nem is tudom sajnálni... 

Előzmény: GPS (16720)
GPS Creative Commons License 2018.12.04 0 2 16720

 

Arra meg esélye sincs, hogy mondjuk a valós gyilkos, ha nem ő volt, jelentkezzen, hogy hahó, én voltam...

 

Áhh, nem ilyen fekete a helyzet. Mert előfordulhat, hogy 8-10 év múlva, egy másik bűncselekmény kapcsán majd véletlenül  kiderül, hogy ki volt a valódi gyilkos.

 

Ja, hogy közben Joe-papa is leül pár évet az el-nem-követett gyilkosságért? - hát kérem ez benne van, ugyanis valamilyen gyilkost fel kell mutatni (és ilyenkor szinte mellékes, hogy valóban ő volt-e, vagy sem).

 

Ha csak Kaiser Edére gondolunk, akire csak azért varrták rá ártatlanul (!) a móri-balhét, mert "ez volt a társadalmi igény".

 

Ha egy dolog van, amiért én is halálbüntetés-ellenes vagyok, akkor hát ez az. Mert már Kaiser is rég lógott volna (ártatlanul) - ha nem törlik el.

.

Előzmény: TonyBrasco (16719)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.12.04 0 0 16719

Persze, csak a fellelhető bizonyítékok alapján simán elítélhetik, ha ő volt, ha nem... Arra meg esélye sincs, hogy mondjuk a valós gyilkos, ha nem ő volt, jelentkezzen, hogy hahó, én voltam... 

Előzmény: Mlle. Grenelle (16718)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.12.04 0 0 16718

Lehet, hogy szabadságon van, és az okos írók nem tudtak más megoldást kitalálni az "eltüntetésére"...

Előzmény: TonyBrasco (16716)
A másik határbíró Creative Commons License 2018.12.04 0 0 16717

Ki fog jönni.

Hány olyan eset volt már, amikor pl. Lalit minden magyarázat nélkül hetekig jegelték.

Előzmény: TonyBrasco (16716)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.12.04 0 0 16716

Az nem lehet, hogy Joe-t szép lassan így sunyin írják ki a sorozatból?! ...nagyon hirtelen tűnt el, és nagyon úgy néz ki remény sincs, hogy kijöjjön onnan... 

TonyBrasco Creative Commons License 2018.12.04 0 1 16715

Csütörtöki meg a pénteki részek..

Előzmény: Linczike (16713)
Linczike Creative Commons License 2018.12.03 -2 0 16714

Ez a Barbi utànzat mit nyomul most a Bècivel? Olyan buta, mint az volt!

Linczike Creative Commons License 2018.12.03 -2 0 16713

Ezt az egèszet nem èrtem, amit ìrtàl! Ez mikor, melyik rèszben volt? Èn a vendèglàtásban dolgozom ès sokszor este! Nèha megtudom nézni kora dèlutàn, de ez kimaradt...

Előzmény: TonyBrasco (16702)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!