Keresés

Részletes keresés

nikica85 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 65
Sziasztok
Én Ukrajnában élek.Oriflame igazgató vagyok.Két éve dolgozom itt és csak jó tapasztalataim vannak.A Tiszabecsi határtól 5 km-re lakom.Folyamatosan figyelem a ti katalógusotokat és a rendszert ahogyan működik.Csak érdekességből írom le nálunk jóval olcsóbb minden a parfümök és a drágább dolgok között 2000ft különbség is van.A szinteket is könnyebb teljesíteni pl. a 21% átszámolva 800 ezer ft csoportforgalomnál van meg úgy tudom nálatok jóval több ennél.Azért valószínű,hogy ez a mi pénz helyzetünkkel van összefüggésbe.(mármint a nehéz anyagi viszonyok)Vannak olyan munkatársaim akik ott dolgoznak vagy áttelepültek és nagyon sok rendelést gyűjtenek.Erre nem lehet mondani,hogy rossz minőségű ukrán termék mivel Ukrajnában nincs gyártó cég csak egy hatalmas raktár a fővárosban.Itt elég sok probléma van az áru hiánnyal nálatok mi a helyzet?Ha bármi kérdésetek van szívesen válaszolok.itt az email címem:kapanikoletta@gmail.com
sznoemi Creative Commons License 2010.02.03 0 0 64
Isten hozott az Oriflame világában!
Nem látogatjuk túl sokan ezt a topicot, de azért itt vagyunk és ha bármi kérdésed lenne, akkor segítünk neked!
Na jó, én sem csatlakoztam túl régen és úgy beszélek, mint az "öregek" :-D
timcso19 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 63
Sziasztok!
Nemrég csatlakoztam. Örülök , hogy találtam egy olyan részt ahol ezzel foglalkoznak.
Borostyán01 Creative Commons License 2010.01.31 0 0 62
Néha hajlamos vagyok csak nézni és nem látni:) De ez legyen a legnagyobb problémám.
Most jól berendelek Balance kencékből meg tusikból ;)
Előzmény: sznoemi (61)
sznoemi Creative Commons License 2010.01.29 0 0 61
Gratula! :-DDD
Örülök, hogy tudtam segíteni.
Azért nem értettem én sem, hogy miért nem látod, mert tényleg elég nagy ikon, meg betűk. :-D
De most már helyen vagyunk :-D
Borostyán01 Creative Commons License 2010.01.29 0 0 60
Nah, csatlakoztam is. 5 napon belül elküldik a körzetemben lévő tanácsadónő elérhetőségét:)
Köszi még egyszer:)
Előzmény: sznoemi (58)
Borostyán01 Creative Commons License 2010.01.29 0 0 59
Szia!

Köszönöm!
Olyan vaksi vagyok! Én fenn a menüsorban kerestem állandóan, pedig majd kiszúrta a szemem! Ahh... Kicsit bezavart, mert régebbenn Avon-oztam, akkor a fenti menüsorban találtam meg és szerintem azért kerestem az Oriflame-nél is ott (irul-pirul jel:)).
Előzmény: sznoemi (58)
sznoemi Creative Commons License 2010.01.28 0 0 58
Már megkopott az angol tudásom, de bal oldalt a linknél ez áll: get in touch with a consultant near you, ami tulajdonképpen azt jelenti amit én mondok, mégpedig, hogy keresnek egy hozzád közel tartózkodó tanácsadónőt.

Na, jól ömlesztve beírtam a válaszokat, de biztos mind a ketten ki tudjátok bogarászni. :-D
sznoemi Creative Commons License 2010.01.28 0 0 57
Szerintem ez ugyanúgy működik, mint itthon, hogy megadod az elérhetőségedet és felkeres egy hozzád közeli tanácsadónő, de nem azért hogy csatlakozz. Szerintem...
Próbáld meg, írd be az adataidat és fel fognak keresni és nem hiszem, hogy csatlakoznod kellene, elmondod, hogy vásárolni szeretnél.

Központilag megszervezett címgyűjtés? Kimaradtam valamiből? :-D

Egyébként az előbbi kérdésedre válaszolva, pár hónappal ezelőtt kezdtem, de elszánt vagyok és megyek előre. :-D
Már 2 emberrel tárgyalok a belépésről.
Amúgy csak 1 baj van az Oriflammel, mégpedig, hogy bele lehet szeretni és én is nagyon rövid idő alatt így jártam. Szeretem! :-DDD
Borostyán01 Creative Commons License 2010.01.28 0 0 56
Szia!

Köszönöm válaszod. Néztem már a honlapjukat, de úgy tudok regisztrálni, mint tanácsadónő (amit én találtam) és én csak, mint vásárló szeretnék lenni.
Előzmény: sznoemi (54)
szani68 Creative Commons License 2010.01.28 0 0 55
Persze, nem kevés a 2 fő, de ezt nagyban segíti a központilag megszervezett címgyűjtési lehetőség.
Aki akar ott megkeres és tudod tájékoztatni a lehetőségekről.
Mindenesetre a számok önmagukért beszélnek. Magyarországon most kb. 28.000 aktív Oriflame-es van. Ez nagyon kevés.
Előzmény: sznoemi (51)
sznoemi Creative Commons License 2010.01.28 0 0 54
Szia Borostyán01!

Belinkelem neked az angliai honlapot:
http://www.oriflame.co.uk/index.jhtml
Van egy menüpont, ahol megadod az adataidat, akkor keresnek egy hozzád közel található szépségtanácsadót, akitől tudsz vásárolni.
Próbáld meg!

hali
Előzmény: Borostyán01 (53)
Borostyán01 Creative Commons License 2010.01.28 0 0 53
Sziasztok!

Lehet, hogy rossz helyre írok, akkor előre is bocsánat.
Én próbáltam az Avont és az Oriflame-t is. Nekem az utóbbi sokkal jobban bevált (nem azok az erős illatok, és nem irritál). Egy gondom van. Kijöttem Angliába, ahol Avonos tanácsadót találtam (ami nem nagyon érdekel), viszont Oriflame-set nem. Én nem szeretnék tanácsadó lenni, csak szimpla vásárló. Nincs valaki a topikolók között, aki esetleg Londonban forgalmazó?
szani68 Creative Commons License 2010.01.27 0 0 52
Igen, ő is rajta van. Ha jól tudom, csak direktorok küldhetnek meghívót a rendszerbe.
Tehát ha a direktorodhoz fordulsz, bizonyára meghív.
Mióta vagy szépségtanácsadó? Hány százalékos vagy?

Előzmény: sznoemi (51)
sznoemi Creative Commons License 2010.01.27 0 0 51
Próbálkozunk az Arany Maratonnal, de egy kicsit soknak találom a beléptetendők számát. Persze nem lehetetlen, csak nekem sok. De én is rajta vagyok az ügyön.
Edina nem válaszol :-(
Pedig tök akarok menni én is oda, de addig járok a nyakára, amíg nem kapok meghívót :-DDD
Vagy lehet, hogy írok Lillának. Ő rajta van? (Zagyva Lilla).
_Nyx_ Creative Commons License 2010.01.26 0 0 50
XI. kerületben működő szépségtanácsadó vagyok.
Rendelés és csatlakozás a honlapomon keresztül lehetséges:
my.oriflame.hu/nyx
szani68 Creative Commons License 2010.01.25 0 0 49
Indultok az Arany Maratonban?
szani68 Creative Commons License 2010.01.25 0 0 48
Külön nem találod, csak ha meghívót kapsz rá. Szólj Edinának, bizonyára tud intézkedni, hisz ő is rajta van.
Előzmény: sznoemi (47)
sznoemi Creative Commons License 2010.01.24 0 0 47
Ja, na, majd írok Lillának, hogy szeretnék én is abba a fórumba beregisztrálni, de hol találom a fórumot?
sznoemi Creative Commons License 2010.01.24 0 0 46
Én is, én is, én is....

Mit kell tennem és hogy? Mármint, ha szeretnék én is a fórumba bemenni. Hová menjek, melyik oldalra?
Igen, én is oda tartozom, közben rájöttem, hogy Lilla pedig a Gabi lánya.

Ja, utólag én is minden katalógushoz kaptam kicsi katalógust is és remélem, hogy megtartják eme jó szokásukat.
szani68 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 45
Én általában 20 db katalógust rendelek. Most legutóbb ugyanennyi kis katalógust is kaptam mellé.
Előzmény: sznoemi (41)
szani68 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 44
Ez a problémám, hogy átvisz a honlapra és boldog-boldogtalan regisztrál. Így nagyon sok passzív tagod lesz, aki csak úgy belép. Előre nem visznek ezek az emberek.
Én előregisztrációt kérek, azután tájékoztatom a belépni vágyókat korrekten, majd ha ezután is regisztrálni kíván, magam beregisztrálom.
Előzmény: sznoemi (42)
szani68 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 43
Mi családilag a papayást használjuk (7028).
A Péróné Gabit ismerem. Akkor a Bodzsárné Katihoz tartozol Te is. Én is.Ez jó.
Van egy fórum, csak ennek a csapatnak. A Bodzsárné Kati csinálja. Csak a meghívottak regisztrálhatnak. Kérdezz rá a direktorodtól, hogy szeretnél Te is részt venni itt.
A samponokra visszatérve nekem szinte mindegyik bejön.
6-8 félét használunk a családban felváltva.
Előzmény: sznoemi (41)
sznoemi Creative Commons License 2010.01.23 0 0 42
Visszaolvasva rájöttem, hogy a katalógussal kapcsolatban nem is erről kellett volna beszélnem. hehe...
De be lehet szúrni linkként, kattint egyet és ugyanúgy meg tudja nézni. Tehát végülis be tudod rakni a saját weboldaladra, csak az Oriflame honlapján keresztül lesz látható.
Ez még talán nem akkora katasztrófa. :-D
sznoemi Creative Commons License 2010.01.23 0 0 41
Köszönöm!
Nem kifejezetten az Oriflameről szól, de eléggé központi helyen szerepel.

A direktoromat nem ismerem (Zagyva Lilla), a szponzorral és a területi vezetővel vagyok kapcsolatban. A szponzoromat Kojnoff Edinának hívják és a "főnököt" pedig Péróné Gabinak.

A katalógusnál én a kicsivel vagyok bajban, ugyanis csak 1et kapok és ezt szeretik a legjobban a vevők. Sok és olcsó termék, amik Oriflamesek, de elérhető árúak. Mire mindenhol körbejár, sok minden kifogy és van, hogy már nem is lehet kapni később sem. :-(

A honlap egyre jobban tetszik, főleg, hogy már szinte mindent megtaláltam. :-D

Na, de most a véleményedet kérném!
Szerinted melyik a legjobb korpásodás elleni sampon?
Van egy ismerősöm, aki szeretne ilyet (mert a head & shoulders nem vált be és most általam ismerkedik az Oriflammel).

A samponok világában még nem nagyon vagyok elmerülve és hátha te jobban ismered ezeket a termékeket.
Köszi!




http://szekeresnoemi.5mp.eu
szani68 Creative Commons License 2010.01.22 0 0 40
Tetszik a honlapod, Noémi.
Ki a direktorod?
szani68 Creative Commons License 2010.01.22 0 0 39
Szerintem minden szépségtanácsadó ezt az oldalt használja, hisz minden fontos információ rajta van.
Tetszik az új oldal, de a szigorításokkal nem értek egyet. PL. nem lehet letölteni a katalógust a saját weboldalra, így egy tucat leendő ügyfelet veszíthetnek a szépségtanácsadók, mivel mindenki először a termékekre kíváncsi.
Előzmény: sznoemi (38)
sznoemi Creative Commons License 2010.01.21 0 0 38
Na, ez egy új információ, én még nem hallottam. Ez jó! Bár mondjuk valahol olvastam, hogy adakoznak, de konkrétan nem tudtam, hogy ezt is felajánlják.

Igen, ez a sok reklám tényleg zavaró :-D

Örülök, hogy végre nem csak én látogatom ezt a fórumot! Szuper!

De ha már itt vagy, akkor kérdem, hogy szoktad-e használni az oriflame.hu-t?
A véleményedre lennék kíváncsi az oldallal kapcsolatban.
Nekem tetszik az új design. Az meg még jobban, hogy végre normális méretű termékképeket lehet letölteni.


http://szekeresnoemi.5mp.eu
szani68 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 37
Nem tudom, mi ez a sok reklám a beírt szövegemben, de nagyon zavaró!
szani68 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 36
Nem tudom, hallottátok-e, hogy az 50%-os belépési díj teljes összegét egy magyarországi karitatív szervezetnek ajánlja fel az Oriflame. Ezt el lehet mondani az érdeklődőknek. Ha belép, akkor a belépési díjjal adakozik is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!