Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 629
:-)))))))))))
[fidelio] pigor Creative Commons License 2006.10.01 0 0 628
Kitűnően sikerült a fórumtalálkozó, rendkívül színvonalas koncertekkel!

Köszönjük, kedves Mindegy (akinek egyáltalán nem volt mindegy, hogy a siker érdekében ennyi munkát fektessen a szervezésbe!)

Sajnálatos, hogy viszonylag kevesen tisztelték meg az eseményt jelenlétükkel, de akik ott voltak, azt hiszem, nem bánták meg!

A koncertről készített felvétel szerencsére nagyon jól sikerült, némi hangtechnikai utómunkálatok után átküldöm Fideliónak, aki majd szemezget belőle és fölrakja az általa kiválasztott produkciókat.
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.30 0 0 627
Gondoltam, hogy el fogok késni. Grrrrr.
Elnézést mindenkitől. Remélem, jól érzitek magatokat.

Üdv:  gengszter
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.30 0 0 626

Figyelem! Egy kis műsorváltozás történt. Sajnos csak most sikerült javítani.

BŐVEBB MŰSOR

[fidelio] parsifal hendrix Creative Commons License 2006.09.30 0 0 625
kedves mindegy!A Varázshegyig még nem jutottam el,most még csak a Varázsfuvolánál tartok.Annyit hallottam,hogy van benne Lukács is-ugyhogy ha lesz idö, sorra kerül.(de nagyon-nagyon "vastagnak "tünik a könyv!)A szerintem nagy lehetöségeket rejtö találkozóra pedig nem tudok elmenni,mert félóránként jelentkeznem kell a Kékestetön,hogy szem elött legyek!Hajrá Ennio és mindenki aki vállalni  meri magát!(hej de jó lenne,ha Villamos és Iván elöadnának egy duót!)
(Simon and Garfunkel:A kampánycsend hagjai....
No és persze Cage:NoXXXIX:zongoraszonáta lelakatolt zongárára,hazugsára és kupiban ottragadt zongoristára----az Uri közönség táncol)))
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2006.09.30 0 0 624

Előre megfontoltan megsértem most a kampánycsendet !

MINDENKI JÖJJÖN A FÓRUMTALÁLKOZÓRA !

/Ektelenul ez egy kampanycsend-sertes/
[fidelio] cisz-moll Creative Commons License 2006.09.30 0 0 623
Kedves Orgerlberger, igazán sajnálom, hogy nem tudsz jönni, de köszönöm, hoy szóltál!
Gondolom, sok dolgod van, hiszen látszik weblapod alapján is, hogy Te valóban szíveden viseled az egyházzene gondozását. További jó munkát és persze a hétvégére tekintettel jó pihenést is kívánok! :-)
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2006.09.29 0 0 622
     Még 24 óra, és készülődhetnek a fórumozók a
                       TALÁLKOZÓRA !

Akik próbálni akarnak, már 3-tól mehetnek, én is ott leszek addigra, de a "NÁDOR TEREM "fogadja őket elsősorban!

A szépnek ígérkező műsor 6-kor kezdődik, utána mindenki felveheti álorcáját, ha marad a közvetlen beszélgetésre, és  van kedve játszani.
Kitűzőt hozzatok - azt fogjuk betűzni!

Piknik lesz, ahogy gondoljátok!

A műsorra bárki jöhet, vendégek is!

Miként az okt. 1-jei Michael Haydn kamarakórus hgv.-e előtt,
a fórumtalálkozón is kedvezményesen lehet
a TOPOGRÁF Térképészeti Kft. térképeiből vásárolni!


/Az okt. 1-jei hgv. műsora a Fidelion olvasható!/
[fidelio] ennio Creative Commons License 2006.09.29 0 0 621
Műsorváltozás várható...de nem nálam...
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2006.09.28 0 0 620
Kedves parsifal hendrix!

Ugye ott leszel a találkozón! Irtam volna már be J. F. verset, de szerintem alig van, aki szeretné-értené, pedig ráhangolódva vannak nagyon jó versei. majd keresek. 500 m-re lakott tőlünk gyerekkoromban, ott figyeltem fel rá, majd nagy türelemmel olvastam, megértettem.
Szeretted a Varázshegyet?
ennionak drukkolhatsz: a találkozón nagy meglepetést fog okozni, klassz srác!
[fidelio] Orgelberger Creative Commons License 2006.09.28 0 0 619
Kedves Cisz-moll!
Sajnos, nem leszek ott a találkozón! 
[fidelio] parsifal hendrix Creative Commons License 2006.09.28 0 0 618
Kedves Mindegy!VAlahol azt irtam,hogy itt a Forumon Ennuionak drukkolok ---na és persze neked.De mi van pl.Juhász Fecóval?nincs ember akit megkérdezhetnék FECÓRÓL.Volt töle számtalan átfoghatatlan kötetem.Ö azért volt valaki!(ráadásul kutyája is volt,ami nálam döntö!!!!!!!!!!)
Amikor Nagy László meghalt,valahol Ujpalotán zötyögtem egy buszon...és a rádióban megszólalt egy szabolcsi  irodalmár,aki gyertyát gyujottt.....bocsi...a kutyíám széttépte a rácsokat  itt a küzdelem..éljetek bpldogen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2006.09.28 0 0 617
Most már jó a postafiók!
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2006.09.28 0 0 616
Ürítettem, változatlan a helyzet: gyere, amikor tudsz, piknik lesz és előtte ma szép műsor.

Üdv.
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.28 0 0 615

Kedves Mindegy !

Az üzenetet olvastam.De azért jó volna, ha felhínál egy egyeztetés ügyében.
Elérhető vagyok a 0620.245-2886 számon.
Előző levelemre visszajelzés érkezett, hogy telítettség miatt nem tudsz levelet fogadni. Üríteni kellene a tárhelyet

Endre

[fidelio] mindegy Creative Commons License 2006.09.28 0 0 614

Olvassátok a 612 alatti programot, "BŐVEBBEN" is!


  és gyertek SZEPT.30-án /szombaton/ este 6-ra a

         FÓRUMTALÁLKOZÓRA ! ! !


/Egyéb a 611 alatt, előadóknak próba: akár 4 órától/
[fidelio] cisz-moll Creative Commons License 2006.09.27 0 0 613
Kedves Mindegy, természetesen kisütök valamit, ahogy ígértem :-) Ha meg mégse találnám a receptemet, amit a múltkori mézesbe belesütöttem, akkor is veszek/viszek valamit :-)
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2006.09.27 0 0 612
Kedves V39ENDRE!

Várunk, de a 611. bejegyzés szerint a  "váratlan" jelentkezésekkel se lesz gond.
Ahogy és amikor...
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.27 0 0 611

Kedves Mindegy !

Mivel jdőközben megoldódott a "h-moll-mise"-problémám, én is tudok jönni a találkozóra, lehet, hogy kissé késve. Egyébként a mail-szerver azt jelzi, hogy túltelített, nem tud levelet fogadni.   

Endre

[fidelio] Estrella Creative Commons License 2006.09.27 0 0 610

MŰSOR




  1. girolamo orgonál

  2. Boross-tyán /Boross Csilla, szoprán/ énekel

  3. Kristófi László fuvolázik

  4. Boross-tyán énekel

  5. ennio /Magala Ronnie/ - saját műveit játssza

  6. Latinovits Zoltán szavalata lemezről

  7. Zenei rejtvény: CD-nyereménnyel



- Szünet -


  8. guirlandes orgonál

  9. Szivkova Mariann /szoprán/ énekel

10. Benkő András - kobzos énekmondó

11. Szivkova Mariann énekel

12. BK, Baráti Kristóf hegedül

- o -

BŐVEBBEN

A programot szervezte: mindegy
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2006.09.25 0 0 609
Kedves Fórumtalálkozósok!

Jelzem újból: az alábbi műsorra mindenkit, akár vendéget is szeretettel várunk, hiszen a díszes meghívót "BŐ WEB BEN" megismerve kitűnő előadókra és remek darabokra számíthattok.

A műsor utáni kötetlen fórumozásra végülis nem szervezünk vendéglátást, hanem piknik lesz, így bárki maradhat: én pl. 3 és fél liter kiváló somlai borral várom a társakat, de lehet, hogy "kisütök" még valamit.
cisz-moll is ígért , hiszen neki is van sütnivalója: ajánlom a pálpuisztaival töltött tortát, pörkölt szitakötőpotrohhal megszórva - új recept!

Viszek 6 borospoharat is.

Akinek van vállalása, az jelezze, nehogy 12 kg birskörtés pite legyen csak a választék!

A szereplő vendégek persze ne süssenek semmit, BK pl. csak azt süsse ki, mit fog a műsor végén ráadni!

:-)

A találkozóról bővebben az 580. bejegyzéstől olvashattok: célszerűen visszafelé haladva, hiszen a műsor később pontosodott.
[fidelio] parsifal hendrix Creative Commons License 2006.09.23 0 0 608
Vigyázzatok,mert Juhászék figyelik a Fideliot is.Aki nem jelentkezik be 15 percenként rendszeresen az listára kerül!Jaj a listákra kerülteknek!(Persze én is gyanus vagyok,mert csak egy váltás fehérnemüért jöttem haza.utána vissza!Hogy hová?A nem-meghirdetett Fidesz gyülésre?De milyen státusban?Szónokként?Tapsolóként?Esetleg provokátorként?Majd megtudjátok!
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2006.09.21 0 0 607
A műsor utáni "programozás" természetesen  kötetlen beszélgetést, szabadon művelhető orgonálást, zongorázást, lemezhallgatást, DVD-zést jelent a megbeszélt vendéglátással
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2006.09.21 0 0 606

                    KEDVES FÓRUMTÁRSAK !

A tervezett találkozó pontosított programját "BŐVEBBEN" is megismerhetitek az előbbi meghívóból!

Néhány kiegészítés:
Ha a kicsit rend-etlenkedő közállapot nem kerül addig kivűl a rend-en,  lát- ványos műsorban és kellemes fórumozásban lehet részünk.

Akik jelentkeztek nálam a műsor utáni programozásra, közvetlenül meg fogják tudni az esetleges költségeket; jelentkezni persze még lehet.

Viszont, akik csak a műsorra jönnének, akár hozzátartozóikkal, szintén jelezzék, vagy a megadott címemen, vagy csak egy rövid beírással a topikba. Felfedni tehát nem kell magukat!

Utóbbinak  csak az a célja, hogy lássuk a hallgatók számát.


Mindenkit várunk !

 
[fidelio] Estrella Creative Commons License 2006.09.21 0 0 605




Fidelio - FÓRUMTALÁLKOZÓ



Időpont: 2006.szept. 30. /szombat/ 18 óra
Helyszín: 1146 Bp., Ajtósi Dürer sor 39. - NÁDOR terem
/Hungária krt. sarok/






MŰSOR




  1. girolamo orgonál

  2. Boross-tyán /Boross Csilla, szoprán/ énekel

  3. Kristófi László fuvolázik

  4. Boross-tyán énekel

  5. ennio /Magala Ronnie/ - saját műveit játssza

  6. Latinovits Zoltán szavalata lemezről

  7. Zenei rejtvény: CD-nyereménnyel


- Szünet -


  8. guirlandes orgonál

  9. Szivkova Mariann /szoprán/ énekel

10. Benkő András - kobzos énekmondó

11. Szivkova Mariann énekel

12. BK, Baráti Kristóf hegedül

- o -

BŐVEBBEN

A programot szervezte: mindegy
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.20 0 0 604
A bővebb program valamelyest képlékeny, ezért érdemes folyamatosan figyelemmel kísérni!
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.20 0 0 603

Fidelio - FÓRUMTALÁLKOZÓ



Időpont: 2006.szept. 30. /szombat/ 18 óra
Helyszín: 1146 Bp., Ajtósi Dürer sor 39. - NÁDOR terem
/Hungária krt. sarok/






MŰSOR




  1. girolamo orgonál

  2. Boross-tyán /Boross Csilla, szoprán/ énekel

  3. Kristófi László fuvolázik

  4. Boross-tyán énekel

  5. ennio /Magala Ronnie/ - saját műveit játssza

  6. Latinovits Zoltán szavalata lemezről

  7. Zenei rejtvény: CD-nyereménnyel


- Szünet -


  8. guirlandes orgonál

  9. Szivkova Mariann /szoprán/ énekel

10. Benkő András - kobzos énekmondó

11. Szivkova Mariann énekel

12. BK, Baráti Kristóf hegedül

- o -

BŐVEBBEN

A programot szervezte: mindegy

Törölt nick Creative Commons License 2006.09.20 0 0 602

mindegy
[580] 2006.09.17. 22:12


KEDVES FÓRUMOZÓK !


A meghirdetett találkozó részletes programja elkészült, így a szervezési célok alábbi megismétlése után közzé is tesszük.

- Zenés találkozót szeretnénk tartani, ha már a zene /és a Fidelio/ tartja össze a társaságot, a találkozó révén talán még jobban!


- A találkozó egy nyilvános műsorral kezdődik, amelyre a fórumozókon kívül jöhetnek a szorosan hozzájuk kötődők is / tanár, kisérő, családtag stb./.
A műsort a társaság tagjai adják, köszönet érte előre is.

- Aki anonimitását meg akarja tartani, tegye, de akár álarcban is jöhet, és ha meggondolja, felfedheti magát, majd a kötött program utáni szabad fórumozáson is szeretettel várjuk!
Akik még jelentkeznek a kötetlen fórumozásra, ahol további élő vagy gépi zenélés is lehetséges, a catering megrendeléséig /szept. 27-ig, szerdáig/ tegyék, és a korábban jelentkezettekkel együtt a helyszínen fizethetik ki a költséget /hidegtál, saláta, szendvics, pogácsa, szervírozás/.
Az italt-süteményt magunk kell vigyük. Kávé- és italautomata van.
Az összeg normális lesz.

Ha később jelentkezik valaki, és már nem tudjuk a rendelést módosítani, jöhet, legfeljebb kevesebbet eszünk fejenként, és kevesebb lesz a fajlagos költség is. Ha ott gondolja meg valaki magát és marad, hasonló a helyzet.
Az előadók a vendégeink.

A teremben 132 ülés van!

/Vidékiek elhelyezése megbeszélés kérdése./

Jelentkezés: tokmindegy@index.hu


/Köszönet a Fidelionak is, hogy technikailag lehetővé tette a nem szokványos meghívó elkészítését, és külön köszönet gengszter-nek, aki élni tudott ezzel!/.

JÓ SZÓRAKOZÁST!

Törölt nick Creative Commons License 2006.09.20 0 0 601
Akkor frissítsünk. A programba további részletek kerültek.
[fidelio] cisz-moll Creative Commons License 2006.09.20 0 0 600

Hja, bizony, bizony, mindenkinek megvan a maga keresztje, csak győzze cipelni!!!! :-) Nekem mindjárt 4 is jutott! Lehet, hogy mohó voltam? :-(
A mostani találkozón viszont szívesen átadok belőlük egyet-kettőt!!! :-DD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!