Keresés

Részletes keresés

femonik Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74382
Bocs mindenkitől! Nem is olvastam el,hogy mik a játékszabályok,annyira megörültem,hogy ez a forum ilyen intenzív.
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74381

Csajok, ha nem gond az utolsó két hozzászólást beszéljük meg a koraterhes topikba, ha gondoljátok válaszolok ott nektek, de tartsuk tiszteletben a topik arany szabályt, hogy terhességről itt nem beszélünk, max. erőadó jelleggel, hogy sikerült, ki hány hetes.

 

Én most átmegyek és válaszolok ott nektek.

 

Gaspi

femonik Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74380

Szia Audrey 75!

Nekem is pont ilyen tüneteim voltak,mint irtam,én 6 hetes vagyok, és amikor visszamentünk UH-ra,azt mondták,minden a legnagyobb rendben van,olyan amilyennek lennie kell. Szerintem ez természetes. Legalább érzed a babád. Mert valószínű ott van,ahol szúrkál.

femonik Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74379
Sziasztok! Most átpártolok hozzátok ha nem gond. Szinte minden nap olvaslak benneteket. Látom nem csak én vagyok ilyen "lökött" szerencsére. Elnézést. Én is minden egyes jelet,jájást,szúrást figyeltem és elkezdtem kombinálni. Én most vagyok 6 hetes terhes,de egyfolytában aggodom. Szeretném kérdezni,hogy mitől hal el a terhesség akár a 8. héten is? A lombiknál nagyobb esély van rendellenességekre,mint egyébként. Bocs ha butaságokat kérdezek,de olyan bizonytalan vagyok. Mindenki ugy örül a családban, én meg rettegek,hogy jövő héten azt mondja a doki,hogy ennyi volt. Tünetek? Kell érezni valamit ha baj van?
audrey_75 Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74378

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék, akinek volt már hasonló, írja meg, legyen oly kedves!

A beültetés utáni 3. héten járok, és mint ahogy már megírtam, sikerült!

Viszont tegnap este óta szúr a jobb oldalam, ami néha átsugárzik a derekamba is.

Kicsit aggódom, hogy mitől lehet ez?

Válaszokat előre is köszönöm!

Szilla34 Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74377
Pláne :-))) Férjem is azt mondta, az ikrekre gyúrunk, úgy készüljek...én meg mondtam neki, hogy akkor viszont éjjel ő is felkel hozzájuk etetésre...na erre mindjárt visszakozott. (Bár mindegy lenne, 1 vagy 2, csak jöjjön már
Előzmény: gaspoltshofen (74376)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74376
Aranyos vagy, egyébként többes szám illeti őket:)
Előzmény: Szilla34 (74375)
Szilla34 Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74375
:-))) Dehogyisnem vagy jó példa! A hasonló esetekből lehet erőt meríteni, amikor az ember padlón van és fel akarja adni. A babához gratulálok nektek, sok boldogságot vele!
Előzmény: gaspoltshofen (74374)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74374

Szia,

 

nem vagyok én olyan nagy példa ám, vannak sajnos nálam többet "szenvedett" sorstársak is itt a fórumon, akik még mindig várnak a csodára. Talán ami erőt adhat a sorstársaknak, hogy hatodik (negyedik stimus) lombik sikerült, amiből most 14. hetes terhes vagyok. A második lombikom 8. héten elhalt terhességgel végződött. Az első 5-t egymás után, ahogy lehetet lenyomtuk röpke egy év alatt, aztán kihagytunk majdnem egy évet, és most sikerült (kopp-kopp). Véreztem az első 11 hétben hetente. Röviden talán ennyi, de ha gondolod vissza tudsz olvasni.

 

Gaspi

Előzmény: Szilla34 (74365)
Szilla34 Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74373
Szép napot mindenkinek! Szerintem nincs olyan orvos, vagy bármilyen más egyéb szolgáltató/bank...stb, akivel mindenki egyformán elégedett lenne. És az is hamis illúzió, ha csak a jót mondjuk.Nyilván a negatív véleményt óvatosan kell megfogalmazni, úgy, hogy az valakinek a jó hírét ne sértse, és mint ahogyan az itt is történt, annyi hangzott el, hogy x-ről hallottak már rosszat is, de persze jót is. Ezt bármelyik érintett dokiról el lehetne mondani szerintem. És talán a fórum célja az is, hogy egymás erősítése mellett a tapasztalatokat megosszuk egymással. Úgyhogy legyen szép, jókedvű napja mindenkinek :-)))))
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74372
Igazad van, tényleg nem tudom min mentetek keresztül. Én is lezártnak tekintem de én is fenntartom a véleményem, a negatív kritikákkal óvatosan jöjjön elő az ember.
Előzmény: N.M. (74371)
N.M. Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74371

Szia milna1

Legalább andrológus kérdésben egyetértünk. :-)

Saját véleményt írtam, nem észt osztottam ezt nyugodtan visszanézheted. Sajnálom, hogy egyetlen egy mondatos neg. vélemény miatt ítélsz meg. Igenis ki lehet mondani hideget-meleget, mert van sajnos ebből is, abból is.

Akinek poz. tapasztalata van, annak úgyis mindegy mit mondok, akinek meg negatív, annak is. De akinek még lehet választani, lehet hogy nem.

Sajnos nem tapasztalatlanságból beszélünk, fogalmad sincs min mentünk keresztül az utóbbi 3 évben, úgyhogy ezt meg Neked nem kellett volna leírnod!

Hozzám méltatlan dolognak tartom ezt a vitát ezért részemről lezártnak tekintem és a véleményemet továbbra is fenntartom!

Előzmény: Törölt nick (74369)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74370
A bp-i Kaáliban abszolút nem gond.
Előzmény: ancsa23 (74367)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.26 0 0 74369
Nekünk kitenyésztették máshol is. Sőt csináltak here UH-t, és kontrollt többször. Ezekkel a papírokkal mentünk a Kaáliba, mivel ott helyben nem volt andrológus. Most is csak keddenként van ilyen jellegű vizsgálat. Ettől függetlenül tényleg jobb velük megcsináltatni egy spermavizsgálatot időspórolás miatt meg amiatt hogy most nem tudom mi a helyzet a Szabolcs utcai klinikával, ahová sokan jártak andrológushoz TB-re, vagy elmenni andrológiai magánrendelésre ahol meg úgy is ugyanannyit kell fizetni.

Ne haragudj de Te kezdted dicshimnuszokkal amikor szentté avattad az orvosod. Ez még rendben is van de ne csak azokra gondolj akik még a kezelés előtt állnak hanem azokra is akik aktívan lombikoznak amikor negatívumot írsz be. Szerinted milyen dolog a stimu közepén azt olvasni h pl. a Te orvosod nem tökéletes, gondolhatnál azokra is akiket ezzel elbizonytalanítasz h esetleg jól választottak-e.

Ne értsd félre nem a doktornőt akarom védeni mert nincsrá szüksége hanem egyszerűen csak nem szimpatikus ez a mindenkit kioktató észosztás úgy hogy alig vannak konkrét tapasztalaitok.
Előzmény: N.M. (74366)
Damil Rigó Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74368
Régi bizony, most látom hogy először a férjem nick-je alatt írtam :-) Még mindig gyerkőc nélkül vagyunk, most bízom benne hogy beleférünk egy harmadikba és összejön. Dehát ezeket csak a jóisten tudja...milna te hol tartasz?
Előzmény: Törölt nick (74345)
ancsa23 Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74367

Sziasztok!

 

A dokiváltással vigyázni kell, mert legalábbis itt nálunk Szegeden úgy hallottam volt ilyen eset, amit az asszisztencia nem vett jó néven és kicsit kitoltak az illetővel, például sokkal tovább várakoztatták és nem viselkedtek valami kedvesen, ami ebben a kiszolgáltatott helyzetben elég rosszat tehet az ember lelkének!

 

Kedves ma.zsola: nagyon izgultam érted, úgy kell gondolkodni, hogy a következő biztos sikerülni fog!

N.M. Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74366

Szia milna1

A férfiaknál végeznek egy kitenyésztéses vizsgálatot is ami 24 órás megfigyeléssel jár, amit egy hagyományos andrológiai vizsgálatnál nem végeznek el és ennek a vizsgálatnak az eredménye is nagyon fontos - legalábbis a kezelőorvosunk ezt mondta.

Sz-t személyesen nem ismerem de sorstársaink elégedettek voltak Vele, rosszat senki nem mesélt Róla.

T.-vel kapcsolatban: Ha figyelmesen olvastad a véleményemet, én is azt mondtam, hogy nem akarom Őt bántani, mivel a Kaáli 30%-os eredményességében bizonyára Ő is nagyon nagy szerepet játszik és sok pár örökké hálás lesz Neki. Konkrét kritikát nem írtam, ha kíváncsi rá valaki, priviben rá fog kérdezni. :-) 

Nem gondoltam volna, hogy ezen az oldalon csak dícséreteket és egekig magasztaló sorokat lehet beírni. Lehet, hogy vannak emberek akiket érdekelhetnek őszinte vélemények is nemcsak dicshimnuszok. Sokat adott volna az ismerősünk egy hasonló véleményért annak idején.

Ismétlem nem akarom Őt bántani, de hálás vagyok a sorsnak, hogy annak idején mi is megfogadtunk egy tanácsot és mást választottunk!!! Ez csak a mi véleményünk.

Előzmény: Törölt nick (74359)
Szilla34 Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74365

Sziasztok! Hazaértem...

 

Alapállásom az, hogy minden doki jó az intézetben és mindenki arra törekszik, hogy babához segítse a hozzájuk fordulókat. Ha mégsem leszek megelégedve (hozzáteszem, rossz napja mindenkinek lehet), kérek másik dokit.

 

Én pasi doktort kértem, mert a női orvosokkal nincsenek jó tapasztalataim...de ennyi volt az oka a választásnak.

 

És mi Gaspi történte? Lehet tudni?

Törölt nick Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74364
Van egy ilyen topik: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9097018 Ők talán többet tudnak erről mint én.
Előzmény: NyDia (74363)
NyDia Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74363
Sziasztok!
Én egy 21 éves fiatal lány vagyok.A problémám,hogy sajnos nem lehet kisbabám,mert 2000-ben kivették mind a két petefészkemet.Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok,hogy esetleg nem-e tudnátok ajánlani nekem egy olyan Kórházat,amelyikben tudnának rajtam segíteni.Nagyon sokat jelentene a számomra.Segítségeteket előre is köszönöm.
Enikőaliz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74362
Nem tudtam telefonálni mert du. jött meg holnap telefonálok köszi
Előzmény: gaspoltshofen (74357)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74361

Szia ma.zsola !

 

Ez a beszéd ! Persze hogy összekaparod magad !! Naná !! És tényleg ha más nem is Gaspi története adjon erőt,és még sokan másokké,akinek az 5.sikerült !!

Ha kell mi mindig erőt adunk itt Neked !! kérni sem kell...

és pihenj a következőig sokat,kapcsolj ki meg minden amit szeretnél.

Én már kicsit jobban vagyok,remélem holnapra mégjobban leszek,és beköltözhetnek a picikék :) bár a hasam nem nagyon akar lemenni :(((

Előzmény: ma.zsola (74347)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74360
Irtam.
Előzmény: gaspoltshofen (74358)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74359

Milyen plusz vizsgálatot csinálnak a férfiaknál a Kaáliban??

 

Honnan tudod hogy Sz. is tutira jó ha nem ismered?

 

T keresztnevű hölgy dokinak is sok pár köszönheti a babáját. Nagyfokú tapintatlanság itt ilyeneket leirni honnan tudod hány embernek ő kezelőorvosa?

Ha konkrét negativ kritikát akarsz közölni azt tedd meg priviben.

 

Előzmény: N.M. (74356)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74358

Milna,

 

a gaspoltshofen@index.hu-n elérsz, de azért szólhatnál itt, ha írsz, mert nem gyakran nézek be. (nem bírok még megvállni a ezektől az oldalaktól, talán elnézitek, de talán én is tudok tanácsot adni, anno nekem is olyan jó volt kezdőként). Majd onnét megírom az itthoni mail címem, amit viszont rendszeresen használok, ill. van Skype és minden egyéb, attól függ, hogy mit szeretnél.

 

Gaspi

Előzmény: Törölt nick (74352)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74357

Enikőaliz,

 

nekem az első kettő short protokoll volt, a második kettő long (meg két fagyi). Olyan nincs, hogy valaki nem kap mást a Gonal mellé, mert a másik gyógyszer azt akadályozza meg, hogy nehogy idő előtt eldurranjanak a tüszők. Longnál ez a Deca előző ciklus második felétől, a shortnál Cetrotide, de azt csak a saját ciklusban kell adni, és nem a stimu elejétől.  A Gonált ugye tudod, hogy egy tűvel egyszerre be tudsz adni két adagot (max háromra elég az oldóanyag), így kevesbb lesz a szuri.

 

Enikő, ha ma megjött miért nem telefonáltál ma, ált. második-harmadik napon kell ilyenkor menni, vagy menj el holnap úgy, hogy miután kikérted a papírt először az asszisztensekhez mész, és jelzed, hogy long protokollod van, tegnap megjött, és jöttél, akkor adnak papírt a vérvételre, és minden rendben lesz holnap, vagy rosszabbik esetben holnap szóljál telefonon, hogy pénteken mész. De ne húzd tovább, itt már a hétfő késő lenne!!!

 

Tehát én is ilyen gyógyszereket kaptam, és én is 33 vagyok, és bízzál a dokikban, de tartsd be az utasításukat.

 

Gaspi

 

Előzmény: Enikőaliz (74354)
N.M. Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74356

Szia Szilla34!

Mindent el fognak mondani, rengeteg vizsgálatra el fognak küldeni Téged meg az "Papát" is (Neki is érdemes itt megcsináltatni a vizsgálatot mert igaz, hogy térítésköteles, több plusz vizsgálatot csinálnak ami fontos Nekik). Szmatonát nem ismerem, de tutira Ő is nagyon jó. Amit hallottam - és ezt minden rosszindulat nélkül mondom - (mivel biztos nagyon sok pár köszönheti a babáját Neki is), hogy ha egy mód van rá ne a T. keresztnevű hölgy dokit válaszd mert róla már hallottam negatív kritikát is közeli ismerősünktől aki elsőkézi tapasztalatát osztotta meg velünk. Tényleg nam akarok rosszindulatú lenni, de ha lehet választani, miért ne tennéd meg.

Szorítok Nektek. Majd írj, hogy mi volt és milyen az első benyomásotok.

Előzmény: Szilla34 (74332)
Enikőaliz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74355
Ne röhögjetek ki valamit elrontottam mert az előbb úgy jelent meg mintha nem küldte volna el ezért kétszer leírtam majdnem ugyanazt bocsi
Enikőaliz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74354
Én ma adtam a 6-dik decapeptylt és ma jött meg a doki azt mondta ha megjön telefonáljak,ha úgy lessz mint először akkor a harmadik naptól kapom a gonalt napi 2adagot kb10-11napig meg fél decap is kell a gonál melett úgyhogy szúrkálhatom magam"szitává"Hallotam már mástól hogy nekik csak a gonal kell nem tudom ez mitől függ talán a kórtól vagy a szervezettől én 33 vagyok.Te nem ezeket kaptad???
Előzmény: gaspoltshofen (74350)
Enikőaliz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 74353
Én a hatodik decapeptylt adtam ma és ma jött meg a doki azt mondta ha megjön telefonáljak ha úgy lessz mint először akkor a harmadik naptól kapom a gonalt napi 2adagot kb10-11napig.Te nem ilyet kaptál?hallottam mástól hogy ők nem kaptak decap.csak gonalt ez nem tudom mitől függ talán a kórtól én 33vagyok.
Előzmény: gaspoltshofen (74350)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!