Keresés

Részletes keresés

krisina Creative Commons License 2007.05.04 0 0 74461

Sziasztok!

 

Tudja esetleg valaki, hogy akkor most mi van a gyógyszerárakkal? Ma is néztem a Dr. Info weblapot és ott még mindig az szerepel, hogy a tb csak 25%-át fizeti ki a gyógyszernek. Mikortól lesz változás? Lesz egyáltalán?

audrey_75 Creative Commons License 2007.05.04 0 0 74460

Szia Szuszka!

Nekem a sikertelen lombik után már a következő hónapban bültették volna a fagyibabákat, csak nem tudtam menni a meló miatt, de ha a szervezetedben minden visszaállt a túlstimu miatt, akkor szerintem a következő ciklussal mehet a dolog. (mondjuk orvos nem vagyok, de nekem Szegeden így mondták)

 

Üdv: Audry

Előzmény: Szuszka08 (74455)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.05.04 0 0 74459

Piroska,

 

tényleg hihetetlenül hangzik - anno én sem hittem el - hogy a terhesség és a sikertelenség teljesen ugyanazzal a tünettel jár, mondom mindezt úgy, hogy már mindkettőben többször volt részem. Sajnos a beültetés utáni időszak egy végtelen hosszúságnak tűnő időszak egész addig, amíg nem jön el az eredmény/eredménytelenség hírdetés napja, mert akkor én mindig úgy éreztem, hogy még húznám a végtelenségig, mert akkor még megvan az esély arra, hogy sikerült. Tényleg próbáld meg lekötni magadat, mert a feszültség sem tesz jót a babáknak. Egyébként hüvely feszülést én mindig csak a sikereseknél éreztem, olyan mintha belenyilalna, fájna, bár erre a dokim azt mondta, hogy ott nincs izom, úgy hogy nem görcsölhet, biztos kisugárzik valami, bízzunk benne, hogy jó dolgok miatt. A tünetekhez viszont az is hozzá tartozik, hogy én tudtam mindig minden tünetet produkálni főleg a próbálkozások elején, utánna meg már lelkileg nem foglalkoztam a tünetekkel.

Tudom nem lettél tőlem okosabb.

 

Gaspi

Előzmény: Piroska2 (74448)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.05.04 0 0 74458

Szuszka,

 

ez attól is függ, hogy hogyan regenerálódik a szervezeted, hogyan megy vissza eredetire méretére a petefészeked, milyen a vizesedés, .... De a reális az, hogy nem azonnal a következő ciklusban fogod visszakapni őket. Pontosat viszont kérdezek neked HB-től ő rutinos túlstimus és fagyibabás, Tapolcára járt, na és persze nem elhanyagolható szempont, hogy ma boldog anyukája egy gyönyörű kisfiúnak, aki fagyibabás sikertörténet.

 

Gaspi

 

Előzmény: Szuszka08 (74455)
ani0227 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74457
Az egyik ismerősömet aki lombik-programban vesz részt,elküldték a munkahelyéről.Pereskedés lett belöle,és 300000 ft-ba van eddig az ügy.De most kiderült,hogy a pert elvesztették.Akkor most így véd minket a törvény?
ani0227 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74456
Szia Piroska!
Én éppen a vizsgaidőszak miatt nem válaltam be a második lombikot,pedig nagyon szerettem volna.Kikértem a doki véleményét,hogy a kettő mennyire üti egymást.Azt mondta a gyógyszerek miatt nem tanácsolja,mert azok álmosítanak,és nem tudok majd koncentrálni.De hátha te leküzdöd ezt,én úgy éreztem lelkileg nem bírnám egyszerre a kettőt végigcsinálni.De légy nagyon erős!Szorítok!
Előzmény: Piroska2 (74450)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74455

Valaki mondja már meg,hogy ha elmaradt a beültetés mikor szokták a fagyibabát beülteni ???????????

kíváncsi vagyoook

Enikőaliz Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74454

Szia Szilvi!

Ma voltam Tapolcán,felemelte a doki a gonal adagomat napi 3-ra mert kicsik a tüszők az eggyik oldalon 6 a másikon 2 van. Hétfőn megyek újra vérvétel meg uh-ra. Ma nagyon sok új arcokat láttam sokan voltak. Néha erősen belenyilallik a hasamba ez lehet az injekcióktól van. Majd ird meg hogy mit mondott a doki meg hogy mikor kell menned legközelebb.

Előzmény: szilvi80 (74453)
szilvi80 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74453
szia Enikő! a férjem beadja nekem én a6 dik gonalnál tartok más gyógyszert nem kaptam majd holnap. holnap megyek tapolcára majd megírom mivolt ja és a csajok nagyon aranyosak.
ma.zsola Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74452
Szia Piroska! Valóban nagyon nehéz nem keresni a tüneteket. Én is mindig beleestem ebbe a hibába, pedig nem szabad. Én csak annyit tudok neked mondani, hogy én eddig amikor azt hittem, hogy nem sikerült és végigbőgtem az utólsó három napot az eredény előtt akkor elindult a terhesség, csak valami miatt megszakadt, amikor pedig meg voltam győződve, hogy sikerült, mert minden jel arra utalt akkor pedig nem volt semmi. Egyszóval soha sem tudhatod, hogy amit érzel az éppen mi, mert mindenki másként reagál a terhességre ill. mivel stimulálva voltál a gyógyszerek hatásai is okozhatnak hamis tüneteket. Én csak annyit tudok neked tanácsolni, hogy akár milyen nehéz is, ne pánikolj mert azzal árthatsz a legtöbbet. Én nagyon drukkolok neked, tudom milyen nehezek ezek az utolsó napok.
Szuszka08 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74451

Nincs mit. :)

Akkor Tessék szépen tanulni !!!!

Előzmény: Piroska2 (74450)
Piroska2 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74450

Szuszka!

Aranyos vagy, köszönöm.

Lenne mit csinálnom,mert nyakamon a vizsgaidőszak és 4 szigorlatom lesz.

Csak az a baj, hogy nem tudok tanulni,mert folyton elkalandozik a figyelmem. egyszerűen nem tudok koncentrálni.

De majd jól összeszedem magam és tanulok!!!!!!!!!!:))))))))))))

Piroska

Előzmény: Szuszka08 (74449)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74449

Kedves Piroska !

 

Én nem tudok erre még okosságot mondani,mivel nekem is első lombik,és ráadásul elmaradt a beülteetésem,de ne izgulj !!!!!!!!!!!!

Majd biztos ír vki akinek sikerült és hasonló tünetei voltak ! :)

Próbálj lenyugodni,mert az állandó izgalom,tünetkeresés,ok keresés,hogy ez vajon miért van az vajon miért van nem tesz jót.!!Próbáld valamivel elfoglalni magad,olvasgass,néz egy filmet vagy akármit ! csak ne aggódj !! Gondolj arra,hogy minden egyes kis aggodalom a babáknak árt,úgyhogy gyorsan hagyd abba ezt !!!

és jelentkezz egy pozitív teszttel mielőbb ! :)

Szuszka

Előzmény: Piroska2 (74448)
Piroska2 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74448

Jó ezeket hallani tőletek is lányok. Csak az a baj, hogy a transzfwer 2. napjától érzem. Eddig csak úgy időnként be be görcsölgetett a hasam, de ma már reggel óta folyamatosan érzem és már nem csak a hasamban van a meg fog jönni érzés, hanem a hüvelyemben is. Tudjátok, úgy jellegzetesen feszít.  Ma vagyok a 25. napon és nekem a 26. napon szokott megjönni. Ezért is félek ennyire ettől az érzéstől. Ugyanakkor a transzfer óta még csak a 7. nap van. Ilyenkor mi a lényeg? A cilkusnap vagy a transzfer napja. Úgy értem mikorra ne várjam a mensit? A megszokott 26-28. napra vagy egy héttel későbbre?

Bocs Lányok, hogy ennyit problémázom, de ez az első lombikom és nagyon izgulok.

Köszönöm a segítségeteket.

Piroska

Szuszka08 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74447

Szia Gaspi !

 

Köszi a választ ! Azért Én nem mondom hogy nem áltatom magam:)..de teljesen megértelek hogy ezt gondoltad,de látod a végeredmény a lényeg,és az csodás !

az abaj,hogy a mostani munkahelyem elég zűrös,ugyan eltudok menni vizsgálatokra meg minden,ja és nem mondtam elhogy lombikozok.csak a Főnököm......

az egy állat ! úgyhogy most éppen keresgélek aztán majd lesz ami lesz.

a munkahelyi stressz se tesz túl jót nekem...

 

Lányok !!

Más kérdés ! Nem tudjátok véletlenül,hogy ha vkinek elmaradt a beültetés (mint nekem is a túlstimu miatt),akkor már van esély,hogy a következő ciklusban beköltözzenek a kicsik ?? :)) vagy mennyit kell várni ?? Valaki mondja meg,ha volt ilyen tapasztalata,mert most ezen rágódom...

Köszönöm előre is !

Előzmény: gaspoltshofen (74441)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74446

Szia !

Én is így tudok belépni ! de az indapass miatt van,mert átalakítottak vmit...nem értek hozzá..

 

remélljük a mindjárt megjön érzés pozitív eredményeket hoz !!!

 

Előzmény: Piroska2 (74444)
Lucilla Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74445
Az úgy_érzem_meg_fog_jönni érzés tipikus koraterhes érzés. A legtöbben ezt érzik az első pár hétben, a pozitív teszt után is, nyugi.
Előzmény: Piroska2 (74444)
Piroska2 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74444

Sziasztok!

 

Két kérdésem lenne hozzátok. Az egyik, hogy én nem tudok a nevemmel bejelentkezni )Piroska2), csak az emailcímemmel enged be. Ez nálatok is így van?

 

A másik. Még mindig azt érzem, hogy meg fog jönni. Nagyon aggasztó. Szerintetek ettől még sikerülhetett?

 

Meséljetek kérlek, hogy ki mit érzett.

Köszönöm

Piroska

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74443

Elado: Egy doboz Puregon 300/0,36ml

és egy db Orgalutran 0,25mg/0,5ml injekcio.

Érd: verike2@citromail.hu

gaspoltshofen Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74442
Milna, merre vagy, nagyon eltűntél?
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74441

Szuszka, ha jól értem a kérdés, akkor igen három és fél év próbálkozás után úgy döntöttem, hogy nem várok a csodára, és nem álltatom magamat, hogy úgyis mindjárt terhes leszek, addig meg kibírom ott is, és tavaly tavasszal, egy sikertelen lombik után intenzív álláskeresésbe kezdtem, szeptemberben váltottam, és utánna jött a baba. Nem mondom, hogy a munkahely váltás jót tett, de ki tudja, szívből kívánom neked, hogy nálad is hasonló eredményeket hozzon.

 

Gaspi

Előzmény: Szuszka08 (74430)
Szabina100 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 74440
Írtam mail-t!
Előzmény: bubuka2 (74433)
N.M. Creative Commons License 2007.05.02 0 0 74439

Szívesen

Előzmény: Szuszka08 (74438)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 74438
köszönöm a választ !
Előzmény: N.M. (74435)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 74437

Szia !

hát Én is remélem.

és azt is hogy már nem kell figyelnie a dokinak legközelebb,mert a fagyibabás sikerül :)

 

dehogy vagy alulművelt !!!!

 

az andrológián nézik az apukákat.meg a kiskatonákat,meg minden ilyesmi :)

Előzmény: Szilla34 (74436)
Szilla34 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 74436

Sziasztok!

Szuszka, örülök :-D Reméljük, több hasonlóban nem lesz részed, és talán a dokid is figyel legközelebb.

Andrológián mit néznek (látszik, hogy új és alulművelt vagyok a témában :-(

N.M. Creative Commons License 2007.05.02 0 0 74435

Szia Szuszka08!

Mi a bp.-i Kaáliban csináltattunk andrológiai vizsgálatot és mindenben kielégítő választ kaptunk, de a Szabolcs utcai klinikáról is jókat hallottam, bár mind a kettő Bp.-en van.

Előzmény: Szuszka08 (74430)
N.M. Creative Commons License 2007.05.02 0 0 74434

Szia Szuszka08!

Mi a bp.-i Kaáliban csináltattunk andrológiai vizsgálatot és mindenben kielégítő választ kaptunk, de a Szabolcs utcai klinikáről is jókat hallottam, bár mind a kettő Bp.-en van.

Előzmény: Szuszka08 (74430)
bubuka2 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 74433
ELADÓ!

6 DB DECAPEPTYL INJEKCIÓ - 2009.05.HÓ-IG JÓ

3 DOBOZ MERIONAL 75 NE POR INJEKCIÓHOZ - 2008.07.HÓ-IG JÓ

10 DB NORCOLUT TABLETTA - 2011.07.HÓ-IG JÓ

ÁR- MEGBESZÉLÉS SZERINT!

mail: canda@citromail.hu
Enikőaliz Creative Commons License 2007.05.02 0 0 74432

  Szia Mindenkinek!!!és szia Szilvinek!!!Nem voltam bekapcsolva mert szüleimnél voltunk3napig na milyen a fórum?rendesek a csajok.Magadnak adod a szurit?hogy megy én már kb 15nél tartok ha a decap is beleszámítom.Nekem holnap kell mennem kár hogy nem talizunk.holnap megírom mit mond majd a Török.

Előzmény: szilvi80 (74420)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!