Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

bxzolee Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15127
elméletileg igen de amikor valami behal menni kell bárhol is van a kocsi.
igen tiszta. 70-nel vagyunk bejelentve.minden melót megcsinálunk a magnum hengerfejezéstől a kerékcseréig.
Előzmény: S.Zola (15124)
S.Zola Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15126
Órabérben vagytok? Ha nincs meló, akkor pénz sincs, vagy hogy van? Melyik cég ez egyébként?
Előzmény: bxzolee (15123)
S.Zola Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15125

Vonzó ajánlat ez is, csak messze van Norvégia :) De ez nem akadály, mert a világ egyik leggazdagabb országa, feltételezem, hogy jók a körülmények.

Távlati terveimben ez az opció is szerepel, mármint a külföldi munka. De ehhez előbb valami minimális gyakorlatot kell szerezni itthon, meg nem ártana nekifeküdni az angolnak sem..

Előzmény: Gasolin (15120)
S.Zola Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15124
CSak délután dolgoztok? A 150 az netto? És tiszta? Vagytok jelentve minimálra, a többit meg pacsiba? Egyéb juttatások? Milyen jellegű munkákat csináltok? Szemle, futó, vagy mindent? VAgy szervízjellegű, olajcsere stb?
Előzmény: bxzolee (15123)
bxzolee Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15123
150 össze szokott jönni minden hónapban.1 órátol dolgozunk 9 óráig.
amikor van meló akkor sok ha nincs akkor meg semmit sem dolgozunk.
most vettünk fel 1 szerelőt 2 hete.
Előzmény: S.Zola (15122)
S.Zola Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15122
Mennyit kerestek, és hány műszakban nyomjátok? Mennyit kell dolgozni?
Előzmény: bxzolee (15121)
bxzolee Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15121
a Dorozsmai uton a volt délép telepen dolgozok mint kamion szerelő.
Előzmény: S.Zola (15119)
Gasolin Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15120
Egy régebbi külföldi újságban (szeptemberi) találtam egy norvég álláshírdetést, amiben bel ill. nemzetközi sofőröket keresnek.
Intéznek munkavállalási engedélyt, lakást, TB-t és a fizetés havi netto 2000-2700Euro
Elvárások: CE jogsi, referencia és minimális angol nyelvtudás

Meg van adva a honlapjuk is: www.Oslodirect.no
S.Zola Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15119
Te hol dolgozol és mit vezetsz? :)
Előzmény: bxzolee (15118)
bxzolee Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15118
az egyik cimbim találkozott már a nővel akit emlitettél,de nagy nehezen áttudott menni a vizsgán.
nekem egy idős őszhajú emberke jutott akinél személyre is vizsgáztam.
elsőre átengedett mind a kettőböl de a tehernél megkellet állni egy cukrászdánál és megkellet vendégelnem őket egy süteményre de azt nem hallotam a szájábol hogy miért is.
de a lényeg hogy sikerült!!még 1997-ben.
tegnap sikerült összevesznem egy törökkel mert beállt a mi telepünk elé és igy a mi szerelvényünk nem tudott beállni.
többször mondtam neki hogy menjen el de ő akkor is csak szivta a cigit.
épp jött egy autó kb 120kg soförrel és egy két hangosabb szó után már elis ment.
pedig a rola töllünk 300 m-re van ott a nagy parkoló.de ők előszeretettel használják a mi parkolonkat.
Előzmény: S.Zola (15112)
deps Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15117

bréékóó gerob!

 

hogy a jogsit elkezdtem éé már??????????????? én lennék a legboldogabb, ha már oktatáson ülnék..... még nem! most várok addig míg ez a mostani elmebeteg cégem el nem küld minket.... mert akkor bejelentkezek munkanélkülire, és akkor hátha olcsóbban kijön a játék.... elméletben gondolkodva....

 

a berlingós játék????? nyomjuk, hogy azért érezzem, hogy milyen is ha tényleg szívatom magam..... tegnap reggel ejszakás után elindultam bécsbe.... igaz majd összesz*rtam magam, a fáradtságtól.... jó lett volna egy olyan radaros előrejelző mint az új tga-ban an.... tudjátok olyan távtartó, meg sávelhagyó... tébányánál, majdnem igazítottam az elején.... de észheztértem s megálltam egy órát szundítani.... na8... izgalmasan tellt a dolog.... hoztam pár dolgot, s vittem is.. péntek hajnalban értem háztájt..... klágenfurt szép, bécs belvéáros eléggé komoly...

az egyik haveromnak a cégének segítek.. ha vége a műszakolásnak akkor karikázok egyet... debrecen, mezőtúr, néha szeged, de már régen volt, aztán kecskemét, egyszer volt már kassa is, de oda csak reklámújságért mentem..... ilyen....

mondjuk egy nagyobbal már kicsivel jobb, lenne..... :)

 

s magának hogy megyeget a fősuli???????? van mit tanulni?????? 

 

cisszzzzz

Előzmény: Gerob (15067)
soonó Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15116
Nem kell berosálni .

Haverom most vizsgázott. Otthon volt neki a számítógépes kérdéssorozat, kaptam hát az alkalmon, végignyomkodtam , hogy hol is tart nálam a tudomány. Hát arra jutottam, hogy aki írni olvasni tud, az ezen simán átmegy.

Nem nagy ügy.
Előzmény: S.Zola (15108)
Don 166 Creative Commons License 2006.11.10 0 0 15115
Legalább kiokosodsz mert ott van mindenféle ember nagy számban. Ha meg kezdőként felvesznek az csak jó mert nemigazán szeretnek sok helyen odadni kocsit pályakezdőknek, bár ezt egy próbával kiszürhetik. Van aki tehetséges de volt olyan kollégám aki mellett a harminc éves múltja után is fostam. Rövidebb féktávokat vett mint Schumacher. :)) Az azért nem semmi amibe kerül most ez a pályakezdés. :( Mondjuk a mi időnkben egy évig kellett műhelyben dolgozni meg garázs sofőrként mozgatni a kocsikat, a végén az évnek meg volt egy hónapos nemzetközi tanfolyam, de közben állandóan beszéltünk a sofőrökkel, éa mire verdát tettek alánk akkorra kivoltunk csiszolódva. Aztán volt két három fuvar négykezesbe mielőtt szabadjára engedtek minket. Nekünk az nem tetszett bár így utólag beismerve, volt értelme.
Előzmény: _Globetrotter (15106)
Gasolin Creative Commons License 2006.11.09 0 0 15114
Ja de jót nevettem! :o)
vitéz Ebőváry Nyüglönc Creative Commons License 2006.11.09 0 0 15113
B+ ha 27- éves vagy megvan a megoldás. Felajánlod, hogy megcicerézed a maceráját.

Ebőváry
Előzmény: S.Zola (15112)
S.Zola Creative Commons License 2006.11.09 0 0 15112

Itt Szegeden pl. híre van egy női vizsgabiztosnak, aki előszeretettel buktat mindenért, na az ilyenekre gondoltam. Mert lásd be, ha totálisan betartatnak mindent, akkor még egy gyakorlott vezető sem biztos hogy átmegy a vizsgán, sokszor szerencse kérdése is. Hiába vezetsz jól, nem úgy fogod a kormányt, ahogy a könyvben elő van írva stb stb..

Emlékszem, 10 éve amikor B-re csináltam a rutint, azért nem engedett vizsgázni, mert 1(!) nap híján nem töltöttem be a 17. életévem.. Valami nő volt, sztem az, akiről szó van, nem hiszem hogy olyan sok női biztos lenne.

Előzmény: Roadtrain (15109)
S.Zola Creative Commons License 2006.11.09 0 0 15111

Van normálisabb, elnézőbb és van aki szabály szerint csinálja, méri a centiket.. Na ez a fasz :)

Ezt be kell hogy lásd.

Arra gondolok, hogy ne buktasson meg azért, mert 50 helyett 55 centire vagyok stb..

Persze megteheti..

Előzmény: Roadtrain (15109)
_Globetrotter Creative Commons License 2006.11.09 0 0 15110
Sok balesetmentes km-t kivánok hozzá;o)
Előzmény: muki1001 (15107)
Roadtrain Creative Commons License 2006.11.09 0 0 15109

Sosem a vizsgabisztos a fasz ő csak betartatja a szabályokat!!!

Ha meg béna vagy akkor gyakorolni kell.

Senki sem született kormány kerékkel a kezében.

Előzmény: S.Zola (15108)
S.Zola Creative Commons License 2006.11.09 0 0 15108

Hát irigyellek :) Én még a rutintól is fosok, simán megbukhatok, ha valami f@sz vizsgabiztost fogok ki. 

Könnyű volt?

Előzmény: muki1001 (15107)
muki1001 Creative Commons License 2006.11.09 0 0 15107
Na szal!! Még egy C-s jogsi szaladgál az utcákom az én zsebemben a jövö hétől!! :))))) Megvan a forgalmi vizsgám C-ből!! :)))) Örülök mint majom a farkának!!
_Globetrotter Creative Commons License 2006.11.09 0 0 15106
Gabesz.

A Mohai egy köpésre van az exmelo helytől, és még a kocsi is majdnem akkora, nem lenne rossz hely nekem:o)
Na majd suli után.

Don166

Én nyáron csináltam a TIR-t a wbr-nél, ott beszéltem egy sofőrrel ő észak keletes volt (Lengyel Finn Szlovák) nem E.u-zot és pénz is olyan 200,000-250,000 ezer között mozgott.
Egy régi Hc-s ismerős mondta, hogy menyek oda a hűtőre, és ha csak a próbaidőt lehúzom ott legalább az alapokat, megmutatják, nekem kb. egy fiatalnak ezért vonzó a wbr.
S.Zola Creative Commons License 2006.11.09 0 0 15105
Az éjjel bent volt a telepen egy Wabis pótkocsis Volvo, elfüggönyözve. Gondoltam, majd beszélek a sofőrrel, mi igaz a pletykákból, de nem volt szívem felkelteni, biztos örült volna.. :) Az is lehet hogy a Volvo szervízre várt. Állt már bent máskor is nyerges Wabis Volvo, majd próbálok azért beszélni velük, ha netán megint itt lesz valamelyik.
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.09 0 0 15104
FSO Papa Creative Commons License 2006.11.08 0 0 15103

Az még nagyon régen volt - akkor még magácska (velem egyetemben) a libabőrös patrontáskában... (c) by egy klasszikus :)))

Pl a Kenguru c. 1975-ös filmben Koltai Róbert játszotta a nagymenő Hungarocamionost (hazaérkezés örömére hatalmas adag tatárbifsztek). Biztos havi fix az egyik legnagyobb magyar szoci cégtől, pótlékok, sztahanov túlóra, stb stb - na és az olasz bőrjakó, a német videó, a francia parfüm. Aranyszakma volt akkoriban - többek között - a kamionozás is.

Előzmény: cicó (15102)
cicó Creative Commons License 2006.11.08 0 0 15102

Igazából ezek miatt éltek olyan jól anno a kamionosok és nem az überszuper fizuk miatt...vagy tévedek?

Jól befellegzett a bulinak mióta nálunk is minden dezodort meg lehet kapni:))

Előzmény: Don 166 (15093)
_Gabesz Creative Commons License 2006.11.08 0 0 15101
Pedig mindenki azt gondolta, hogy a keleti fuvardijak majd, hogy fel fognak menni. Azt ehelyett mindenki európázik...na jóéjt.
Előzmény: Don 166 (15100)
Don 166 Creative Commons License 2006.11.08 0 0 15100
Török charter fuvarok vannak még úgy hallottam. Éppeszű cég nem bassza el az idejét keleten. Örülök hogy itt lehettem még betérek ide ha nem gond. Azért még szívesen emlékszem vissza azokra az időkre a meló az már nem hiányzik de csinálnám vagy csinálom ha kell, mert soha nem mond hogy soha. Azért nagyon jó volt a régi időkben. A kollégák hiányoznak nagyon. Éppen arra gondoltam hogy egy olyan weblapot kellene a kamionosoknak kitalálni illetve valami szervert találni mint ahol vagyok rendszeresen. Ez az alfa amore.hu oldal. Nagyon jól van megszerkesztve képekkel saját oldalakkal saját üzenőfallal stb. Oda lehet saját képeket feltenni állandóra stb. Na joccakát uraim majd jövök még.
Előzmény: _Gabesz (15098)
paypal Creative Commons License 2006.11.08 0 0 15099

Don:

hááát valahogy majd csak hozzászokik.. :-)

 

Gabesz:

 

Ugyanazt erezte meg amit itt firtattatok az elöbb, átveszik majd a waberer strukturajat, mert ugye a Révész egyelöre önállo egységkent fog müködni a waberersen belül, kevesebb lesz a kilométerdij meg leviszik a már igy is szükös normát asszem még 2 literrel, na ezért van annyi levonogatás...

Előzmény: _Gabesz (15098)
_Gabesz Creative Commons License 2006.11.08 0 0 15098
Don,
Jaja. Ezekről is hallottam, de úgy látszik a Hungarocamionnak még igy is megérte csinálni. Mondjuk akiket én ismertem azok pont keletre jártak, de nekik az tetszett is. Ma szerintem már nem is járnak ilyen helyekre, max Románia.

paypal,
Valamit akkor megérezhetett az öreged...
Előzmény: Don 166 (15093)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!