Keresés

Részletes keresés

Szuszka08 Creative Commons License 2007.06.05 0 0 74701

Szia !

 

A Hormeel cseppek valók mensi görcsre,plusz szokták írni a pulsatilla nevű homeopátiás bogyót.a potenciát sajna nem tudom,de ha gondolod utánnanézek Neked szívesen,mert van egy homeopátiás könyvem.Ezek mind receptnélküliek.

a Hormeel is homeos ! -ezt írta Szili is

 

Szia

 

Szuszka

Előzmény: kaesze (74700)
kaesze Creative Commons License 2007.06.05 0 0 74700

Szia!

 

Mit kaptál az erős mensis görcsödre? Én még az ovulációt is rendesen megérzem, görcsöl a hasam. Általában csak a Nospa - fájdalomcsillapító kombináció ér valamit.

A Catafla használt, de csak receptre kapható. Köszi a választ előre is.

Előzmény: szili74 (74696)
audrey_75 Creative Commons License 2007.06.05 0 0 74699

Szia K.a.r!

 

Én mindegyik lombikommal híztam, így két év alatt közel 15 kg plusz jött fel. Sajna nem is ment le...Most hogy az utolsó előtt 1 évet hagytunk ki, kezdett a szervezetem "ürülni" a sok hormontól, és most vettem észre, hogy talán mozdult volna valamennyi, de elkeztük újra, így nem ment le semmi. Az egyik csajszi mondta a Kaáliban, hogy csinálhatott ő bármit, neki 2 év kellett, mire kiürült a szervezete, és utána tudott csak fogyókúrázni. A drnő szerint meg ez nem a hormontól van (akkor meg mitől? Többet nem ettem...)

Szóval szerintem embere válogatja. De most jól jön a súlyfelesleg, pocaklakóknak legalább van mit enni:))

 

Üdv: Audrey

Előzmény: k.a.r. (74695)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.06.05 0 0 74698

Köszönjük Szili az Infokat.

az agnus cactust tartalmazó csepp,a Mastodynon,ugye ? Én szedtem anno,de nekem nem használt,de lehet most megint megpróbálom,hátha.

Egyébként olvastam róla anno jókat,úgyhogy tudom másnak is ajánlani Én is !

Egyébként Én is Tapolcára járok,és épp a fagyis bébikék beültetésére várok :)

Neked szorítunk,hogy minden rendben menjen !! És várjuk a jó híreket !

 

 

igazából a homeopátiás szerekkel az a gond,hogy nagyrészük alkati szerek és nem biztos hogy másnak is ugyanaz jó,ami neked. mert nem egy konkrét betegségre valók,hanem összességében az embert kezelik. - ezt a többieknek írtam,akik esetleg nem tudnák.

 

Vki írta hogy milyen méregtelenítés jó ?

Én a lapacho teát iszom most. Ami méregtelenítésre is jó azon kívül,hogy sok ásványi anyagot tartalmaz.Naponta egy litert kell meginni.

Illetve az Aloe Verának van vmi méregtelenítő teája,ami állitólag elég jó,és nagyon durván méregtelenít(úgy értem az első napokban WC közelben kell lenni :) )

ennek a nevét pontosan nem tudom,de a neten biztos meg lehet keresni.

 

 

Mindenkinek Szép Napot  és mielőbbi babásodást !!!

 

Szuszka

 

 

Előzmény: szili74 (74696)
k.a.r. Creative Commons License 2007.06.04 0 0 74697

Akkor sok szerencsét meg kitartást!

Köszke a tanácsokat.

 

üdv: k.a.r.

Előzmény: szili74 (74696)
szili74 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 74696
Szia!
Nem, én még nem teszteltem. Azon szerencések közé tartozom, akik Tapolcára járnak.. ITT A BEÜLTETÉS UTÁN 11-12 Nappal vérvétel, uh. Az uh-n még csak a sárgatesteket látni (4 van), s a vérvételnél 60 (vagy 60 valamennyi? nem tudom, mert kikapcsoltam..) a Hcg szint. A doki szerint 20-tól jó. De még nem szeretném elkiabálni, ez a az időszak még hosszú lesz a 12. hétig...
1 fiola elég (500Ft körül van). De én azt mondom, hogy egy jó dokit kell keresni, s mindenre kiterjedően ad neked személyre szabott szert. Látod, én sem a komplex készítményeket kaptam. AZ erős menstruációs görcsömre is mást kaptam, azóta el is felejtettem.. (Sokszor észre sem veszem)
Elnézést, ha ismét hosszú voltam...
Előzmény: k.a.r. (74695)
k.a.r. Creative Commons License 2007.06.04 0 0 74695

Szia Szili74!

 

Ezek szerint lehet gratulálni neked?Mármint, hogy pozitív lett a teszted?VAgy valamit nagyon félreértettem...

Emellé a Nux vomica mellé még szedtél valami homeopátiás dolgot?

És ez akkor úgy van, hogy kéthetente vetted be a 10 bogyeszt?Milyen kiszerelésű egy doboz?Mármint, hogy egyszerre mennyi dobozzal kell megvenni, hogy két hónapig elég legyen?

Olyan jó lenne ha tényleg sikerülne felraknod az anyagot.

 

Még annyi, hogy van valaki, aki tud a köztes időre valami hatékony méregtelenítést?Ami esetleg fogyaszt is?Egyedül vagyok olyan problémával,hogy ettől a hormonkezelésektől jöttek fel jócskán kilók?

 

Mindenkinek gratula aki ma jó híreket kapott babaügyben!

 

üdv: k.a.r.

Előzmény: szili74 (74692)
szili74 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 74694
Kicsit béna vagyok, nem tudom csatolni a cikket.
Azt is írja, hogy ha már nőgyógyászati kezelés alatt áll valaki, akkor tovább növelhető a teherbeesés esélye.M.o.-on 2 komplex készítmény:
1. a Heel termékcsaládba tartozó Hormeel
2. a BIONORICA gyógyszercég terméke. fő összetevője az agnus cactus (barátcserje)
A teljes cikket megtaláljátok a gyógyszertárakban található újságok közül az "Egészség a természet erejével 2007.1. szám"-ban.
Arra számítani kell, hogy nem azonnal hat.
Remélem segítettem...
szili74 Creative Commons License 2007.06.05 0 0 74693
Sziasztok! Azt hiszem, félreértettük egymást.
A homeopátiás szerek egyénektől függőek és hosszabb távon hatnak. Akár több hónapot is igénybe vehet. Nem azt mondtam, hogy a Hormeel egy általánosan használható csodaszer. Véleményem szerint fel kell keresni egy homaopátiás orvost (lehetőleg aki ért is hozzá).
Én februárban mentem először. Hiába írom le, nekem milyen bogyót adott a görcseimre, mert kicsi a valószínűsége, hogy másnak is ezt fogja adni. Viszont, ha azt nézitek, hogy 2x voltam nála, kb 5 hónapig tartott a kezelés (mely átfogó volt, nem egy dologra koncentrált), akkor mindenképpen megéri, hogy a továbbiakban nincs szükségem görcsoldóra - sem homeopatásra, sem másmilyenre. Másrészt az a meggyőződésem, hogy a beágyazódásban igen-igen sokat segített.
szili74 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 74692
Gratulálok! Szép nagy babátok van! Öröm hallani ilyen jó híreket.

Úgy olvastam, sok mindenkit érdekel ez a homeopátiás dolog.
Én előtte 1 hónappal kezdtem, s összesen 2 hónapig kellett szednem kéthente vasárnap én 10db golyót szedtem. A bogyó: Nux vomica - gyógyszertárakban általában meg tudják rendelni. Én minél gyorsabban elkezdeném..(előtte- utánna 1/2 óráig enni, inni nem szabad).
Találtam egy cikket, ami komplex homeopatás készítményeket ajánl ( megpróbálom feltölteni).
A legfontosabb szerintem mégis a beültetés utáni 2 hétben rejlik.. Azt hiszem, Audrey írta, s eddig úgy néz ki, hogy bejött: az első 3 napban szigorú fekvés (pontosabban a beültetés utáni 3 nap), csak Wc+fürdés. Utánna az ébrenlétnek kb 10%-át könnyű sétával is töltheted. Semmi főzés, mosás, takarítás...
A pihenés szerintem 99%ba kulcs a sikerhez.
Az egyik lány, akivel voltam beültetésen szintén jó híreket kapott ma - ő is így feküdt ezen 2 hétben...
Előzmény: viziborz2 (74691)
viziborz2 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 74691

Szep napot mindenkinek es sok szerencset a babara varoknak. Reg jartam erre, csak meg akartam osztani mindenkivel, hogy megszuletett a babank. A Kaali intezetbe kezdtuk tavaly majusban es elsore megmaradt 1 szem aprosag.  Most majus 18-an reggel csaszarmetszessel szuletett meg a kis fiunk. Negy es fel kilo es hatvan centi lett. Most vagyunk 2 hetesek es nagyon orulunk neki csak meg szokni kell, hogy mire is van szuksege :)

 

Csak enyit akartam diohejban leirni. A forumnak latogatoja maradtam meg ha nem is irtam. Meg 1szer sok sikert minden forumozonak!

 

Viziborz

Ui : az elobb 1 regi mar nem futo forumba irtam :) Hiaba, a kialvatlansag megteszi hatasat :)
k.a.r. Creative Commons License 2007.06.03 0 0 74690

Sziasztok!

 

Ezek a homeopátiás dolgok engem is nagyon érdekelnének, meg ha valaki tud miskolc környékén egy jó pszichológust aki a meddőséggel foglalkozik az is érdekelne!

A Piroskának én is gratulálok és mindenki aki még a teszt előtt áll sok sikert!

 

cupp: k.a.r.

Előzmény: Szuszka08 (74688)
dtamika Creative Commons License 2007.06.03 0 0 74689

Persze, hogy érdekel! :) Az ember minden szalmaszálba belekapaszkodik ilyenkor...

Drukkolok holnapra!

Előzmény: szili74 (74687)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.06.03 0 0 74688

Szia Szili !

Megkérdezhetem,hogy milyen homeopátiás bogyókat szedtél ,szedel?

 

Piroska !

Örülök hogy minden rendben van.Boldog babavárást kívánok !

 

Szuszka

Előzmény: szili74 (74687)
szili74 Creative Commons License 2007.06.03 0 0 74687
Szia!
Írtad, hogy magadnak isilyen paramétereket kívánnál.. Meg vagyok győződve arról, hogy a homeopátiás bogyók nagyban besegítettek. A dokinő azt mondt, hogy az utoljára kapott bogyk segíetenek abban, hogy beágyazódhassanak... Kiváncsi leszek, ha minden igaz, holnap kiderül. viszont találtam egy cikket, melyben ír kopmlex homeopátiás készítményről, melyet olyanoknak ajánlanak, akiknek nehezen jön össze a baba. És a már elkezdett nőgyógyászati kezelés alatt is szedhető.. Ha érdekel, előkeresem.

Piroska! Én is szívből gratulálok!!!
Előzmény: dtamika (74660)
dtamika Creative Commons License 2007.06.02 0 0 74686
Piroska, én is gratulálok és minden jót kívánok!
Szilla34 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 74685

K.A.R,

megkaptam az emailt, köszönöm, fogok is rá válaszolni hamarosan. És sajnálom :-(

Piroska, neked dupla gratula :-))

tami32 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 74684

Gratulálok én is!

Vigyázzatok magatokra!

Néha adj légyszi hírt, hogy jól vagytok meg ilyesmi!

Tami

Előzmény: Piroska2 (74678)
audrey_75 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 74683

Na akkor üdv az ikresek között, és irány a Koraterhes topik!:)))

Ott mindenről beszámolhatsz, ne bántsuk ezen a topikon azokat, akiknek nem jött össze (k.a.r.: nagyon sajnálom, de fel a fejjel!!!).

 

Üdv: Audrey

Előzmény: Piroska2 (74678)
k.a.r. Creative Commons License 2007.06.02 0 0 74682

Szia!

 

Már nem kell izgulni hétfőig...

Megjött a menstruációm!

 

Szomorú vagyok nagyon, egy idő után biztos elmúlik.

 

üdv: k.a.r.

Előzmény: Lucilla (74681)
Lucilla Creative Commons License 2007.06.02 0 0 74681
Az idegesség ellen nem tudok orvosságot, mindenkinek más jön be. Menj el moziba, olvass, köss...

A hőemelkedés teljesen normális, a progeszterontól van, terhesség esetén meg is marad. A meg akar jönni érzés is lehet a koraterhesség jele. Egyébként ebben az időszakban nem szokott klasszikus terhességi tünet jelentkezni, semmi olyan, amit ne lehetne összetéveszteni mással.

Kitartást!
Előzmény: k.a.r. (74680)
k.a.r. Creative Commons License 2007.06.02 0 0 74680

Sziasztok!

 

Hogy lehet kibírni idegesség nélkül a tesztig lévő két napot?Egyszerűen nemtudom magam lefoglalni semmivel...

Érezni kellene valamit?

Még mindig puffadt lufi vagyok, bár azt mondták, hogy ez normális...És egyfolytában hőemelkedésem van már 6.napja!Olyan érzésem van, mivel nagyon fáj a derekam meg a hátam, mintha megakarna jönni a mensi. Ez normális?

 

Üdv: k.a.r.

Lucilla Creative Commons License 2007.06.02 0 0 74679
Gratulálok! Boldog babavárást!:-)
Előzmény: Piroska2 (74678)
Piroska2 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 74678

Sziasztok Lányok!

 

Csak bekukk hozzátok,mert kértétek, hogy ha fejlemények vannak, azért írjam meg.

 

Utoljára azt hiszem azt írtam, hogy a teszt pozitív lett. A héten kiderült, hogy mindkét embrió megtapadt vagyis ikreket várok. Jelenleg betöltött 7 hetes vagyok.

 

Mindenkinek őszintén szorítok és kívánok hasonlóan szép érzéseket és sok-sok zebrát a topikon.

 

Mégegyszer köszönök minden tőletek kapott segítséget.

 

Piroska

dtamika Creative Commons License 2007.06.01 0 0 74677

Szia, nagyon örülök, hogy te is felbukkantál itt.:) A legutóbbi lombikotok kapcsán visszaolvastam a történeteteket - párod hozzászólásaiból - és tényleg minden nagyrabecsülésem a tiétek, hogy így bírjátok...

 

Ami a konkrétabbakat illeti:

 

- szúrás helyén irritáció: én is Fenistillel fegyverkezem fel a Suprefact és a Cetrotide ellen + előtte félórával megiszom egy Kalcium pezsgőtablettát. Így azért elmúik a duzzanat elég hamar.

 

- pszichológus: többféle tapasztalat miatt is nagyon ajánlom. Egyrészt, egy ismerősünk férje az egyik izraeli meddőségi centrumban pszichiáter (ott ez is része a kezelésnek...). Ún. támogató csoportterápiát vezet és elmondása szerint azok körében, akik részt vesznek ezekben a csoportokban, kb. kétszeres a létrejött terhességek aránya. Ez számomra is hihetetlen különbség, de váltig állítja, hogy többször mérték, hasonló "összetételű" kontrollcsoportokkal és mindig fennállt a kétszeres terhességi ráta.

Másrészt, pár éve, egy nagyon nehéz időszakomban  - más magánéleti problémák miatt - elkezdtem pszichológushoz járni. Döbbenetes érzés volt megtapasztalni, ahogyan képes lettem átrendezni a saját gondolkodásomat, felülemelkedni az addigi rossz beidegződéseimen, megtanulni elemezni önmagam. Terhes ugyan nem lettem még, de talán nem kiabálom el, ha leírom, hogy a magánéletem rendben van - életemben először. Biztos, hogy ebben óriási szerepe van annak a fejlődésnek, amin én átmentem a pszichológus segítségével. Tudom, ez most kicsit "szcientológia-jellegűen" hat, de egyáltalán nem erről van szó.:) Szóval, én nagyon hiszek abban, hogy egy jó, számodra megfeleő terapeuta segít! Fontos, hogy olyanhoz járj, aki előtt meg tudsz nyílni - ez nem automatikus, én is a másodikkal tudtam csak "együtt dolgozni" magamon, az elsőtől szabályosan rettegtem - pedig kiváló szakember hírében áll, csak nekem nem jött be valahogy.

 

Egyébként jókor kérdezted: napok óta az jár a fejemben, hol találok olyan terápiás csoportot, ahol meddőséggel foglakoznak...

Előzmény: kaesze (74670)
Ancsúr Creative Commons License 2007.06.01 0 0 74676
Szia! Írtam az EPOC- ba, ahol párod szokott tanyázni...
Előzmény: kaesze (74670)
Lucilla Creative Commons License 2007.06.01 0 0 74675
Nos, megvolt, így elsőre még semmit nem tudnék mondani, igazából puhatolózás folyt, hogy merre induljuk. Még lesz pár alkalom, aztán meglátjuk.

A te tapasztalataidra meg én vagyok kíváncsi (na meg úgy általában is, hogy mi van veled). Ha itt nem akarod, jöhet mélben, publikus vagyok.
Előzmény: Törölt nick (74674)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.01 0 0 74674
Mi  is voltunk ott (is), kiváncsi vagyok a tapasztalataidra.
Előzmény: Lucilla (74673)
Lucilla Creative Commons License 2007.05.31 0 0 74673
Szia,
én holnap megyek a vadaskert alapítványhoz, egészen pontosan a Hawa munkacsoport egyik pszichológusához. Én elsősorban a sikertelen terhességeim miatt megyek, egyre rosszabbul viselem a vetéléseket, de foglalkoznak meddőséggel is. Majd beszámolok, ha lesz miről.
Előzmény: kaesze (74670)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.05.31 0 0 74672

Szia,

 

örülök, hogy téged is megismerhetünk a párod után, bár mi már néha találkoztunk Tapolcán. (a párod elmondása szerint)

 

Én a második lombik után, ami 8. hetesen elhalt terhességgel végződött elmentem kineziológushoz, úgy érzem, hogy akkor segített talpra állni, amúgy nagyon romokban lévő lelkemet. Ő a természetgyógyászat lelki oldalával foglalkozik, tehát semmi gyógyszer. A lombikos multam alatt sok lánynál olvastam, hogy jár v. járt kineziológushoz. Egyébként ha jól tudom Bp-en a BMC-ben van egy pszichológus, aki kimondottan meddőségi problémákra állt rá, de Tapolcán is van kitéve a recepcióval szemben a hirdetőn egy pszichológus, szerintem hozzá is járnak többen az intézetből, tehát neki sem szűz terület. Szerintem ezt neked kell érezned, hogy mennyire érzed szükségességét, de veszíteni nem veszítesz vele, és ha nem tetszik, vagy már nincs rá szükséged, akkor abbahagyhatod. Nekem a kineziológusban az is tetszett, hogy nem erőltette a menést, azt is a "testemtől" kérdezte meg, hogy mikor kellene menni, de csak akkor, ha előtte azt mondtam, hogy szeretnék még menni.

 

És fel a fejjel, hidd el előbb-utóbb siker koronázza a sok próbálkozásotokat.

 

Gaspi

Előzmény: kaesze (74670)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!