Keresés

Részletes keresés

juditka21 Creative Commons License 2009.08.23 0 0 56095

Sziasztok!

 

Gratula a lurkókhoz!!:)

 

Írtak, hogy meglett a mopszlika papírozás útján:))

Jó éjt!

Előzmény: juditka21 (56080)
Aliii Creative Commons License 2009.08.23 0 0 56094
Sziasztok! Bocsánat hogy elfelejtettem bemutatni a kutyust!! Azért írtam hogy nem nagyon bírja a sétákat, mert amikor levisszük akkor mindig leül és az istenért sem képes elindulni arról ne is beszéljek hogy a lépcsővel nincs nagy barátságba:) Ja és megvolt élete első ugatása!! Ja és még azt szeretném kérdezni, hogy a ti mopszotok mikor lett szobatiszta?? És hogy? Puszi Aliii
zsazska Creative Commons License 2009.08.23 0 0 56093

Helló!:-)) Kicsit el voltam havazva.

Nagyon édes a kis család! Milyen gondoskodó az apuka:-)))

 

A Kubatol állatgyógyszertárakban kapható!

Maomopsz Creative Commons License 2009.08.23 0 0 56092

:) Szia! Na végre itt vagy! Már hiányoztál!

Köszi az infót! A kubatol is gyogyszertárban kapható?

Hoztam képeket a kis családrol. Csináltunk a Dominónak egy dobozt ugy tünik nagyon jól érzi magát benne. Tettünk alájuk párnát is de tegnap addig fészkelődött mig a kicsire turta ugyhogy a párnát azonnal eltávolitottuk. Mao teszi tisztába a gyereket szinte mindig. Nagyon édesek! :)

Előzmény: zsazska (56091)
zsazska Creative Commons License 2009.08.23 0 0 56091

Sziasztok!

 

Egy kicsit kimaradtam a körforgásból....most igyekszem pótolni a lemaradásom.

Gratulálok az újszölöttekhez!

 

Ani! Balázs fiad egy kis tünemény:-))) Az a mosoly az arcán!:-)))

Remélem, hogy a mostani mopszbébi gond nélkül felcseperedik majd!

Kérdezted, hogy mi volt az a szer, amit légycsípés ellen ajánlottam. A neve: Pix Juniperi, (borókakátrány). Gyógyszertárban kapható, állatgyógyászati célra.

Viszont nemrég felfedeztem, hogy éppen olyan hatásos a közönséges Kubatol spray is! Valszeg ugyan az a hatóanyaga, mert a szaga legalábbis éppolyan büdös. Gyógyít és távoltart egyszerrre!

Maomopsz Creative Commons License 2009.08.23 0 0 56090

Szia!

Üdvözlünk itt a forumon! :)

Irj még kicsit a mopszodról ha van időd!

Mit jelent az hogy nem szeret sétálni? Fél kint a szabadban?

Én talán azt próbálnám meg hogy ölben viszem egy darabig és ha látom hogy kezd oldódni, érdeklődni a kinti dolgok iránt akkor leraknám.

De tényleg irj még hogy tisztábban lássuk mi is van.

Üdv! Ani

Előzmény: Aliii (56089)
Aliii Creative Commons License 2009.08.22 0 0 56089
Sziasztok!Új vagyok itt és lenne egy két kérdésem! Kaptunk egy mopszot júl 4-én és nemrég vittük le, és nem igen szeret sétálni. És nem tudok mit csinálni:)
Üdv Aliii
Maomopsz Creative Commons License 2009.08.22 0 0 56088

:)

Magyon szépen szopiznak! Gratulálunk hozzájuk!

Ma voltunk állatorvosnál a Dominóval. Azt mondta az egy szem kölyköt tegyük mindig más cicihez, a többit meg fejjük le. :S Igy nem fog begyulladni neki.

Előzmény: béby77 (56086)
Maomopsz Creative Commons License 2009.08.22 0 0 56087

Köszönjük!!!! :)

Mopsz babás képek holnap lesznek!

Ma Maos képek vannak. :)

Az 5 hónapos kisfiunk máris mopsz örült! :)  

Előzmény: Henry mackó (56084)
béby77 Creative Commons License 2009.08.22 0 0 56086
08.11.én készült születés után
béby77 Creative Commons License 2009.08.22 0 0 56085

Sziasztok

nekünk is megszülettek a mopsz bébyk 08.11-én

5 béby született mind fiú.

üdv Zs

Henry mackó Creative Commons License 2009.08.22 0 0 56084
Hú!! Nagyon gratulálunk!! Drukkolunk!!! És kérünk szépen képet!!!:)))))
Előzmény: Maomopsz (56083)
Maomopsz Creative Commons License 2009.08.21 0 0 56083

Szia! :)

Egy nappal korábban megérezted a nagy eseményt! :)

20.án 22.40kor született meg a mopszbabánk!

Egyedül van, ami abbol a szempontbol rossz lehet hogy Dominó ciciei nagyon megduzzadtak és igy nagyon esélyes egy emlőgyulladés ha nincs aki rendesen leszivogassa.

Már most nagyon melegek szegénynek a didkói.

Határozottan rutinosabbnak tünik a babázásban. Ez a második ellése, az elsőnél a szülés után egyszerüen elvonult a kanapéra aludni, a kicsit magára hagyva.

Most rengeteget van a kicsivel, a Mao is tevékenyen részt vesz a baba ellátásában.

Nem tudom ez szokásos, normális dolog-e, de a Dominót egyáltalán nem zavarja igy mi is hagyjuk.

Remélem most szerencsésebbek leszünk mint az elsőnél és megmarad ez a kis picuri. Nagyon édes!!! :)))))

 

Előzmény: Bszandra (56078)
rudmi Creative Commons License 2009.08.21 0 0 56082

Oké!

 

Akkor beszéljünk szombaton.

Pusz

Előzmény: Fidra (56081)
Fidra Creative Commons License 2009.08.20 0 0 56081
Rossz híreket kaptam szombattal kapcsiban:eső,lehűlés.Azért várjuk meg milyen idő lesz délelött mert szoktak össze-vissza beszélni,ha nem jön össze áttesszük jövőhétre!        Nem tudom ki hogy van vele de az egyik lányom,Frida nagyon pörög ebben a melegben.Szerintem túlságosan megsütötte a nap a fejét;)                                             Szegény eltűnt mopi!Remélem mielöbb visszakerül gazdijához!
Előzmény: rudmi (56077)
juditka21 Creative Commons License 2009.08.20 0 0 56080

Szerintem szuka, megadom nekik a fórum címét, nem leszek gépközelben.
Jó pihit!
Előzmény: juditka21 (56079)
juditka21 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 56079
Megint egy új:
Elveszett 2009 augusztus 19. 11 óra körül a 4 éves mopsz. Bp. X. kerületben a Szent László giminél.
elérhetőségeink:
tel.: 06706087912
E-mail: makatimea@freemail.hu
Vagy: cimtike@freemail.hu

ha küld képet, felteszem.
Bszandra Creative Commons License 2009.08.19 0 0 56078

Ani!

 

Hogy vagytok, Dominó hogy van? Annyit gondoltam ma rátok...!

rudmi Creative Commons License 2009.08.19 0 0 56077

A szombatot még nem látom előre. Térjünk vissza erre pénteken, jó?

Kiváncsi lennék, hogy Rudi bemegy-e, ha a csajok bemennek. :-)

Előzmény: Fidra (56076)
Fidra Creative Commons License 2009.08.19 0 0 56076
Helló mindenkinek!Rudmi!Valóban illő lenne Rudinak egyrészt Midra miatt,másrészt hogy fog így szerepelni a Baywatch mopszos verziójában?!Egyenlőre úgy néz ki a szombat lenne jó pancsolni.
Előzmény: rudmi (56074)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.18 0 0 56075
Kedves Mopsz Gazdik!

Korábban már tettem fel itt és néhány fórumon felhívást,a hol mopsz gazdikat kerestem egy dokumentum filmhez - aztán akadozott a projekt, most újra keresünk.
Jelenleg az előkészítés fázisban vagyunk. Egyelőre anyaggyűjtés folyik, aminek keretében a riporter jelöltemmel együtt szeretnék megismerkedni néhány mopszlival, gazdájával és a szokásaikkal. Esetleg készíteni néhány képet, 10-15 percnyi videó felvételt.
A dokumentum film lényege a kutya-ember kapcsolat volna. Azért a Mopszra esett a váalsztás, mert ő igen érdekes karakter és igazi háziállat, akinek már "csak" a társ a funkciója, nem pedig munká specializált, és rendkívül elterjed városban. Megjelenése vizálisan igen erős :) és amellett barátságos - ez nagyban megkönnyítené a munkát.
A film alapsztorijának azt tervezzük, hogy egy városban/belvárosban élő tipikus gyerekes család kutyát tervez és mopszot választ. A film során megszólalna jópár mopsz-gazdi esetleg tenyésztő, valamint a kutyával kapcsoaltos történeti információk, legendák és tartási javaslatok jelennének meg 30-90 másodperces animációs betétekben.
Akir érdekelne a dolog, írjon a czaj83@vipmail.hu e-mail címre. Olyanok jelentkezését is várom, aki csak a kutyájáról szeretne beszélni, nem feltétlenül akar szerepelni - persze az utóbbira is nyagy szükség volna.
Illetve bármilyen segítségért hálásak lennénk a témában
rudmi Creative Commons License 2009.08.16 0 0 56074

Sziasztok!

 

Tényleg nagyon helyesek a csajok!

Jövő héten megbeszéljük a bányatavazást hátha Rudi is megtanul úszni, ha látja, hogy az "asszonya" tud. :-)

Előzmény: Fidra (56072)
veranéne Creative Commons License 2009.08.16 0 0 56073
imádnivalóak :D nagyon jó képek!

mi tegnap Visegrádon kirándultunk, Nyomika is nagyon élvezte a vizet :D meglepődtem, hogy ennyire tetszett neki az úszkálás, pedig nem is volt valami meleg a Duna :))))))

majd sztem én is teszek képet =)
Előzmény: Fidra (56072)
Fidra Creative Commons License 2009.08.15 0 0 56072
Szép estét mindenkinek!Ma szüleimnél voltunk vidéken.Muszáj megosztanom veletek a képeket,amik készültek a kerti medencében.Úsztak is a lányok nemcsak matracoztak...de gondoltam nem lát ilyen képeket mindennap az ember.Midra(fekete) még annyira nincs oda a vízért,de Frida(bézs) is így kezdte,azóta meg már vizi-pug.Nem lehetett kirángatni a vízből.
Bszandra Creative Commons License 2009.08.15 0 0 56071

Szia!

 

Nem hiszem, mert csak velem arénázik. A dokinál is viszonylag nyugodt, általában az én parám ragad át rá is, vagy ha pl. otthon apa kefélgeti a szőrét, akkor is nyugton marad.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy rajtam kívül mindenkinek hagyja magát, ha a kezdeti bolondozás után lenyugszik.

 

Kérdeztem a kozmetikában a lányoktól is, hogy hogyan viselte, mert aggódtam, hogy hisztizni fog, ha nem vagyok ott, és meg is adtam a számom, hogyha bármi van, utolérjenek.

A kiscsaj, aki szárította, azt mondta, hogy a szárítást is jól bírta, csak az elején vette játékosra a figurát, de az meg megint az én saram, mert ha hajat szárítok, jön Lufi és meg akarja enni a levegőt...Én meg hagyom, sőt... :)

 

Végül is nem volt egy nagy összeg, amit otthagytam, és nem is azt bánom, hanem azt, hogy nem csinálták meg rendesen. Vagy ha pl. nem mertek/tudtak sokat vágni a körméből, akkor szólhattak volna, hogy pl. ezért vagy azért nem mertek/tudtak többet vágni.

De arra, hogy az orr-redőjét, meg a fülét pl. miért nem takarították ki, máig nem jöttem rá.

 

Dominó hogy van? Mennyivan még vissza? Talán napok... Szorítok nektek, és remélem, ismét gyarapodtok!

Előzmény: Maomopsz (56068)
tabitabi Creative Commons License 2009.08.15 0 0 56070
Juditka, nálunk max a kaján vitatkoznak, akkor áll is a szőr a hátukon.... jó volt egy seb a kicsi fülén, meg a sok játéktól a nyakán, de Betadine és kész.

Majd lesz féltékenység és nem nagyon tudod majd szeretgetni külön, mert a a másik mindig ott lesz és indul a játék:)
Előzmény: juditka21 (56063)
tabitabi Creative Commons License 2009.08.15 0 0 56069
Hát igen tudnak időzíteni, de hát a Balcsipart.....
Hideg a víz 22fok-ot írnak, de szép időt jósolnak remélem az is melegszik majd és mehetnek be a csajok, persze ha jönnek be.
Előzmény: Maomopsz (56066)
Maomopsz Creative Commons License 2009.08.15 0 0 56068

Szia Szandra!

Nem lehetséges hogy Lufi nagyon ellenkezett és azért nem csináltak meg mindent?

Bár abban az esetben az lett volna a tisztességes ha a pénzt sem fogadják el.

 

Előzmény: Bszandra (56046)
Maomopsz Creative Commons License 2009.08.15 0 0 56067
Óóóó! De nagy a harmónia! Nagyon cukik! :)
Előzmény: Fidra (56056)
Maomopsz Creative Commons License 2009.08.15 0 0 56066

Jó nyaralást Nektek!

Ezt a tüzelést jól időzitették a csajok. :)

Előzmény: tabitabi (56053)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!