Keresés

Részletes keresés

sere Creative Commons License 2007.06.22 0 0 74795

Gaspi! :)))))

Hónapok óta nem fórumoztam, de ma érdemes volt bekukk :)))

Óriási gratula, kimondhatatlanul örülök nektek!

Mesélj (akár magánban is)

 

Előzmény: gaspoltshofen (74791)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.06.22 0 0 74794

Szia,

 

aranyos vagy, nem is azért írtam a munkát, hogy menj vissza, csak példának, hogy szerintem mennyire nem függ össze a sikeresség vele.

Ha nem lenne szúrkálás találnál mást, hidd el, én a teljes terhesség tárházát bírtam produkálni néhány sikertelen lombiknál, éreztem magam "terhesebbnek", mint amikor az lettem, de nem adok tippeket, hogy még mit lehet ilyenkor figyelni:)

 

Szorítok neked (is) nagyon, az 5 napos blasztok nagyon jó sansszal indulnak amúgy is, és kitartás:)

 

Gaspi

Előzmény: bebukus (74793)
bebukus Creative Commons License 2007.06.21 0 0 74793

Szia!!

Örülök,hogy Te irtál!!Már sok jót olvastam Tőled!És gratulálok!Le a kalappal előtted!!

Szóval akkor nincs tuti mód arra ,hogy mi a jó!!!Én nem tudok visszamenni dolgozni,mert néha kemény fizikai része van a munkámnak,és azzal nem akarok kockáztatni!!Amúgy próbálom magam lekötni,és eddig sikerült,de remélem még nagyon messze a vége az itthon levésnek!!A nem agyalásról még annyit,hogy ha nem lenne a szurka akkor nem is aggódnék,de az túl sima ügy lenne!!!:-)))

 

Előzmény: gaspoltshofen (74791)
jkati1 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 74792
Köszi a segitséget Milna és Jucus.
Előzmény: Törölt nick (74789)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.06.21 0 0 74791

Szia,

 

nem jelent se jót, se rosszat, hogy szurkál a méhed, és biztos nincs összefüggésben az Utroval, mert az lényegében sárgatest pótlás, ami alapvetően a petefészekben van a tüszőrepedés után. Ne agyalj, és ne kezdj el tüneteket keresni, tudom, hogy hihetetlen (én sem hittem el), de pont ugyanazok a tünetei a terhességnek, mint a sikertelenségnek, menstruációnak. Sajnos ez az idő nagyon lassan telik, tele kérdőjellel, de ha sikerül, utánna még jó pár ilyen hét fog következni. Szívből kívánom, hogy megtudd:)

 

Fekvés, mindenki másra esküszik, ha esetleg majd lesz időd, és nem fekszel, visszaolvasol, látni fogod. Nekünk a dokink kimondottan tíltja az egész napos fekvést, mivel a mozgás segíti a méh vérellátását. Én (6 lombik után) az elsőknél feküdtem mint a kisangyal, aztán ahogy nőtt a próbálkozások száma, úgy adtam fel ezen elveimet. Az utolsónál 5 nap múlva visszamentem dolgozni, én irodában dolgozok, persze vigyáztam, de jót tett, hogy nem agyaltam egész nap. Nekem a munka mellett sikerült, de nem vallom, hogy ez volt a titok nyitja, inkább az, hogy nincs összefüggés a fekvés és nem fekvés ill. a sikeresség között.

 

Gaspi

Előzmény: bebukus (74790)
bebukus Creative Commons License 2007.06.21 0 0 74790
Szia!!Hát,megvolt a beültetés.3 db,5 napos embriót kaptam vissza!!!Egész eddig feküdtem,most is épp csak azért vagyok itt mert meg szeretném kérdezni tőletek,hogy az normális-e,hogy kicsit szurkál a méhem,de nem mindig.És amikor használom az Utrogesztánt elmúlik!!Vagy csak bebeszélem??Ez rossz jel,hogy érzek valamit a beültetés utáni 2-dik napon??Amúgy teljes az ágynyugalmam,erről mit gondoltok,mennyire szigorúan kell feküdni??Az nem baj,ha a nap 99%-át ágyban töltöm??Na,megyek és fekszem,várom a válaszokat,és előre köszönöm őket!!!
Előzmény: brenduska (74781)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 74789
Folsav, magnezium, idonkent egy kis vas. Nagyon mas nem kell, elvileg.
Előzmény: jkati1 (74787)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 74788
Elevitet
Előzmény: jkati1 (74787)
jkati1 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 74787
Köszi az infót!Nekem puregont és orgalutrant irtak fel.A jövő hónapban kezdem a programot.Ti szedtek valamilyen vitamint?
Előzmény: Törölt nick (74786)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 74786
Nekem eddig főleg az volt. A mentruáció 2. napjától kaptam általában 7 napig Gonal-F-et vagy egy másik intézetben Puregont (mennyiség és hogy hány napig abszolút egyénfüggő), majd hogy a tüszők nehogy megrepedjenek Cetrotide injekciót 1 v 2 napig. A leszívás előtt 34-36 órával tüszőrepeszetőt. A leszívás nem vészes altatásban csinálják de azért utána tud fájogatni az ember hasa. A gyulladások elkerülése miatt adnak antibiotikumot ill a hormonszintek visszanyomására Metypredet. A leszívás utáni 3-5. napon volt az ET. Aztán 2 hét Utrogestan hüvelykapszula és pihi. Minden szuri mennyisége és adagolási ideje totál egyénfüggő.
Előzmény: jkati1 (74785)
jkati1 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 74785
Sziasztok!Már régóta olvasgatlak titeket,most lesz az első beültetésem.Kérdezném hogy valakinek volt-e antagonista protokoll és ha lehet egy pár szót irna róla.Elöre is köszi.
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.19 0 0 74784
Általában néhány sikertelenség után szoktak csinálni méhtükrözést, hogy nincs -e valami rendellenesség a méhben. Azt, hogy miért nem tapad meg egy embrió senki nem tudhatja. Természetes úton is csak az esetek 25%-ban történik fogamzás. Rengeteg oka lehet amit nem lehet kideríteni. Ha a folyamat során nem törénik baki akkor elvileg meg kellene tapadnia, de a szervezetünk biokémiájába nem látnak bele abban a bizonyos 2 hétben.
Előzmény: k.a.r. (74783)
k.a.r. Creative Commons License 2007.06.19 0 0 74783

SzióMilna!

 

á az csak véletlen volt...

 

Tegnap a termibá azt kérdezgette, hogy megállapították-e miért nem tapadt meg a babóca..

Tényleg miért nem néznek meg, hogy vajon mi is lehet (ett) odabenn?

 

üdv,

k.a.r.

Előzmény: Törölt nick (74782)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.18 0 0 74782
Nem belső vérzés, hanem folyadék halmozódhat fel a hasban ez túlstimus jelenség. Azoknak szokott lenni akiknek nagyan nagyon sok 15-30 petesejtjük lett. De mindenkinél figyelni kell ilyenre.
Előzmény: bebukus (74780)
brenduska Creative Commons License 2007.06.18 0 0 74781
Szia!Nekem is fájt a petefészkem mind két oldalon,punkció után 1 hétig kb.Igyál sok folyadékot napi 3-4 litert,és nem lesz gond.De ha mégis,fogad meg milna tanácsát.Szoritunk neked!!Majd adj hírt magadról.
Előzmény: bebukus (74776)
bebukus Creative Commons License 2007.06.18 0 0 74780

Köszönöm a válaszokat!!Ijesztően hangzik,ha nő a hasam akkor azonnal orvos,csak nem belső vérzésre gondoltok???Én mindig a legrosszabbra készülök fel,de remélem ez esetben nem kell ettől félnem!!!Amúgy megnyugtató,hogy más is érzett hasonlót,mindjárt másképp látoma dolgokat!!

Mégegyszer köszi!!!

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.18 0 0 74779
Valakiben egy költő veszett el :)
Előzmény: k.a.r. (74778)
k.a.r. Creative Commons License 2007.06.18 0 0 74778

Szia!

 

Valszeg el fog hamar múlni a fájás, nekem is fájt még a pisilés is, de aztán elmúlt. De igaza van a Milnának, ha nő a poci rögtön doki.

 

szorítunk, hogy minden ok legyen!

 

üdv,

k.a.r.

Előzmény: bebukus (74776)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.18 0 0 74777
Én punkció után szoktam hasfájást érezni, de hamar megszűnik. Sokszor olyan érzésem van mintha a beleim fájnának. Egyébként ami "mind a két oldalon szurkál" azok petefészkeid. Érdemes figyelni, ha nagyon fáj, vagy rosszul leszel vagy nő a hasad akkor azonnal doki.
Előzmény: bebukus (74776)
bebukus Creative Commons License 2007.06.18 0 0 74776

Sziasztok!!

Már régóta olvasgatlak titeket,és nagyon sok hasznos dolgot sikerült már megtudnom tőletek.

Most a segitségeteket szeretném kérni.Már túl vagyok az első lesziváson,holnap lesz a beültetés,eddig nem volt semmi gond,a szurikat simán beadtam.Leszivás után semmi vérzés,semmi fájdalom.Egyébként 9 petesejtet sikerült leszivni,két nap múlva mind meg is indult.A beültetés a leszivástól számitott 5-dik napon lesz.

Viszont két napja,olyan furcsát érzek,amikor leülök olyan mintha késbe ülnék,néha belenyilal valami a méhembe és mind a két oldalon szurkál.Éjszaka többször fel kell kellnem wc-re,és akkor is fáj a méhem amikor pisilek.Utrogesztan kúpot használok.

Valaki érzett ilyet beültetés előtt??Nyugtassatok meg,hogy minden rendben!!Előre is köszi!

tami32 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 74775

K.A.R. , Milna igazatok van mindkettőtöknek. Súlyos 10 ezreket én sem költenék ilyenre. És tényleg úgy gondolja az ember lánya, hogy ezt is megtettem, a jó cél érdekében-megnyugvást ad. 

Én azt mondom mindenkinek ha hiszel benne és megfizethető áron csinálja (nem 60 ezer/hó)-próbáld meg, a vitamin még senkinek sem ártott meg. A táplálék kieg.-ben én nem hiszek.

 

k.a.r. Creative Commons License 2007.06.17 0 0 74774

szió!

 

sajna már régen megvan ez a vesekő, úgyhogy lehet már nem is olyan kicsi, mint volt.

igazad van, hogy nem kell berohanni az elsőhöz, meg azért havi 60ezer az nagyon sok. mondjuk én annyit meg sem engedhetek magamnak meg ha lehetne sem tenném.

igazából szerintem azért jó egy term.gyógy, hogy elmondja, hogy azért ne vegyél meg minden szir-szart és szedj be.  Mert lehet ám mindent kapni akár netről rendelni, de igazából nemtudjuk milyen hatása is van, lehet valakinek jó, valakinek nem. Elmondott olyan hatóanyagokat, amit már írtam korábban, hogy komoly problémákat okozhat, ő úgy fogalmazott vetélést okozhat...

Azért is mertem elmenni hozzá, mert a pasi igazából orvos, meg egy gyógyszerész hölgy ajánlotta és megbízhatónak tűnik egyenlőre.

 

üdv,

k.a.r.

Előzmény: Törölt nick (74773)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.17 0 0 74773

Hűha ez a vesekő most derült? És azt nem lehet elhajtani valahogy? Vagy erre kaptad a teákat? Hát ettől tényleg jó lenne megszabadulni még a lombik előtt.

Egyébként nem aokraz a konkrét esetekre gondoltam a term. gyogy.-al kapcsolatban amit most leirtatok csak Venchi-nek akartam jelezni, hogy nincs semmiről lekésve, ne rohanjon rögtön be az első term.gyógy.-hoz. Én sem a pár ezer forintos költségek ellen szólok, de pl. volt itt egy csaj aki havi 60000 Ft-ért fogyasztott a férjével együtt aloés termékeket. Na pl. ez már szerintem túlzás.

Előzmény: k.a.r. (74772)
k.a.r. Creative Commons License 2007.06.17 0 0 74772

Szia Milna1!

 

Szerintem ez abszolút nem népszerűtlen megjegyzés, egyetértek veled abban, hogy mindent azért nem kell elhinni, meg  nem kell bedölni szerintem sem a nagyon ésszerűtlen cuccozásnak. Mármint nem hiszem, hogy ha tényleg kisebb vagyonokat költessz rá, attól tényleg lesz valami siker. Abban is igazad van, hogy a lelket ápolja ám nagyon..

 

A tropán azt jelenti, hogy a vesémben van vesekő mind a kettőben, és folyton hidegek a végtagjaim de nagyon (de ez a munkám miatt van tehát egyáltalán nem általános, már régóta ilyen, csak eddig nem változtattam rajta), a májam meg valszeg a sok szintetikus anyag miatt, amiket kaptam.

Nekem ez a természetgyógyász nem javasol vagyonba kerülő dolgokat, a teák amiket iszok, az egyik 116 forint, a másik meg 225 forint, a vitaminok majdnem mind ugyanazok mint eddig, ami több egy kicsit az a masszázs, ami hetente egyszer van, de átlagos áron van, mint akárhol máshol.

De elmentem én egy helyre ahol alapból azt mondták hogy rakjak le 100ezret és akkor majd minden szép lesz meg jó lesz...az tényleg nagyon ésszerűtlennek tűnik.

 

üdv,

k.a.r.

Előzmény: Törölt nick (74771)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.17 0 0 74771

Jó, azért nem kell kétségbe esni! Ezzel a megjegyzésemmel igencsak népszerűtlen leszek, de a természettudományos, talpmasszőrös dolgok, Maca Vibe, stb inkább egy lelki pluszt adnak annak végigcsinálja, hogy mostmár tényleg biztosan mindent megtett a siker érdekeében mintsem komolyan befolyásolják a lombik végeredményét. Elnézést mindenkitől akinél sikeresnek bizonyult a dolog, ez csak az én véleményem. 2005-ben volt itt egy iszonyú lelkesedés, egy srác beirta, hogy van egy talpmasszőr nő aki tutira segitett. Elmentünk hozzá ha jól emlékszem 4-en.  Mindenkinek a standard szöveget nyomta le, mindenkinek "rendelt" mindenféle bogyókat, vitaminokat,  táplálék kiegészitőket stb. Totálisan hatástalan volt a dolog! Ettől függetlenül akinek van pénze és hite az csinálja, de ehhez szerintem nem érdemes vérmes reményeket fűzni. Persze az egészséges táplálkozás és egy kis méregtelenités nem árt, de túl sok pénz ne ölj bele.

Előzmény: venchi (74768)
tami32 Creative Commons License 2007.06.16 0 0 74770

Szerintem nincs időhöz kötve. Amikor talász 1 olyat akiben bízol,hogy amit mond megfogadod.

Az első lesz? És hol? Mi volt veled-veletek eddig?

Előzmény: venchi (74768)
venchi Creative Commons License 2007.06.16 0 0 74769

bocsi, mi az, hogy a veséid meg a májad tropán vannak?

És mit kell tenned?

A májam nekem sem tökéletes, még megyek Uh-ra, sajnos korábban olyan oltásokat kaptam és gyógyszert szedtem, ami valszeg csúnyán tönkretette...

Akkor még nem gondoltam arra, felelőtlenül, hogy ez milyen kárt okoz.

 

Előzmény: k.a.r. (74762)
venchi Creative Commons License 2007.06.16 0 0 74768

Sziasztok,

 

bizonyára nem voltam eléggé figyelmes: a lombik előtt mennyi idővel kezditek mindezt csinálni?

Oké, hogy mindig kellene méregteleníteni meg ilyenek, de az azért egy kisebb vagyon... vagy nem?

Nekünk decemberre van előirányozva a lombik, a szlogent tudom, hogy az anyaságra egy életen át kell készülni, na de ettől eltekintve ---- mégis... :)

 

 

k.a.r. Creative Commons License 2007.06.16 0 0 74767

Sziasztok!

 

Az első talpmasszázsból meg a leleteimből állapította meg a termi, hogy a veséim hidegek és a májam sem megfelelő, meg hogy oxigénhiányos a kismedencém és a petefészkem, meg vérszegény is. Nekem kifejezetten szuper volt és utána csinált kínai masszázst az még jobb volt, bár olyan ijesztően ropogtatta a csigolyáimat!

Szilla34 neked kell valami teát is innod mármint gyógyot, mert valakitől hallottam aki hasonlóan járt, de neki még az összes csontja is fájt de nem a masszázstól saját véleménye szerint, hanem a teától, ami a nyomkodást egészíti ki...

Nyugodtan kérdezhecc bármit szívesen válaszolok ha tudok. Nekem is szoktak olyan lányos zavaraim lenni és elfelejtek kérdezni okossságokat..

 

üdv,

k.a.r.

 

Előzmény: Szilla34 (74765)
tami32 Creative Commons License 2007.06.15 0 0 74766

Elvileg nincs bajom. Mert ugye a talpon levő "csomók", "fájdalmak" helyei mutatják, hogy mely szerveddel van a baj. Na ez nálam nincs. Mármint "fájdalom", "csomó"-t is csak első alkalommal érzett a masszőr, azt is kicsit, vhol a petefészek részen, de azért járok hozzá mert jobb utána.

Előzmény: k.a.r. (74764)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!