Keresés

Részletes keresés

Atti71 Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10327

Szia!

 

ez lemaradt!   .hu

 

Előzmény: ghepard (10322)
GeriSoft07 Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10326
Koszi, megvan!
Előzmény: ghepard (10319)
ghepard Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10325

Ja, még be akartam pöckölni - a legjobb hatás azonban mezítláb érhető el, ott a legszabadabb a láb..........

Előzmény: márcsaksíró (10320)
ghepard Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10324

Hát elküldehetem Neked is, semmi probléma, csak a címed nem publikus és így nem tudom hova küldeni. Az enyém publikus, elég rákattintani a nickemre és írhatsz nekem és majd küldöm.

Előzmény: márcsaksíró (10321)
ghepard Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10323

A magas sarok nálam is bevált - de nálam nics semmilyen magas sarok, csak úgy járok (persze nem mindig), mintha magassarkú ciőm volna. Tehát a sarkam le se ér a földre - kirúgózom. Plusz a mikrolégzések, mikromozgások és semmi probléma nincs  még a gerelytől se. Mivel egy gerelyem van, dobok és megyek utána, majd visszafelé dobom és megint megyek utána - hátrafelé, vagy előre lábujjhegyen, néha futva is. És mikor elég a dobálás 2 óra múlva, akkor még futok 1-2 km-t, megint sarok nélkül - lehet elég egyszerűen.......

Előzmény: márcsaksíró (10320)
ghepard Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10322

Atti71, mi van a cím végén, mert így nem mehet hozzád (hu, org, com, .......?)

Előzmény: Atti71 (10311)
márcsaksíró Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10321

Örömmel venném, ha én is megkaphatnám azt az írást!

Előzmény: ghepard (10305)
márcsaksíró Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10320

Évek óta tudatosan keresek olyan csinos, magasabb, antishock sarokkal készült cipőket. Meglepően jó a választék. Több, nem is épp a legmagasabb árfekvésű cipő márkánál meg lehet találni.

Nekem bevált. Természetesen nem mondom azt, hogy ez az egyetlen üdvözítő megoldás, de biztos többen vannak itt olyanok, akik nem szívesen mondanak le a cinos, nőies cipők viseléséről, ugyan akkor kímélni szeretnék, vagy kímélniük kell a gerincüket, izületeiket.

A férfiaknak persze ez könnyebb...

Szintén saját tapasztalatom, hogy érdemes váltogatni a cipőket sarok magasság szerint is. Bár nem állandó viseleletre, de naponta egy-két órára nekem a magyar fejlesztésű Rollsteep gördülő cipő is bevált. Remélem, ezzel most nem követtem el semmit, nem reklámnak szántam.

Előzmény: ghepard (10318)
ghepard Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10319

Persze, el tudom küldeni, Neked is akkor majd elküldöm és válaszolok a mailodra is. Valahogy mindent megnehezítenek, az én privát linkemet is jelszavazták - évekig nem kellett semmi jelszó......

Előzmény: GeriSoft07 (10317)
ghepard Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10318

Ha a sarok magasabb, de nem kemény - akkor esetleg még jobb is lehet, hisz az egy kicsit nagyobb behajlásra készteti a bokaizületet és a puha sarok azért egy kicsit rúgózik - ami azért valami tompít is. De a keménytalpú és magassarkú cipő nincs semmi, ami tompít és nem is engedi, hogy a boka tompítson.......  Az ujjaktól a bokáig kb fele akkora a távolság, mit a bokától a térdig - tehát nagyon jól tud tompítani, sokkal kisebb erőt kell kifejtenünk, mint a térdekkel......

Előzmény: márcsaksíró (10314)
GeriSoft07 Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10317

Csak ez a baj: To download this document you must become a Premium ReaderJoin our growing Premium Reader community to get unlimited access to over 25 million books, documents, and other written works on Scribd. More than 1000 new members join every day!

 

Nem tudod megosztani máshol? ill. emailemre is kérlek válaszolj!

Előzmény: ghepard (10315)
ghepard Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10316

Na, hát akkor Neked is bizonyos mozdulattól, vagy hirtelen nagyobb, vagy sokáig tartó terheléstől mozdult el nemkívánatosan. Nekem is ez történt 1974-ben, mikor egy sötét 4 méter mély betonmélyedésbe estem és nyújtott lábakkal  és derékkal landoltam - azt hittem végem van. Az életben elég egy rossz, vagy hirtelen rossz irányú erős mozdulat - és egész életre meg az ellenség, ami ellen állandóan résen kell lenni.

Előzmény: Törölt nick (10312)
ghepard Creative Commons License 2012.10.29 0 0 10315

Egészen kiment a fejemből, itt meg is lehet találni (aki rászedett, hogy írjam meg, az tette ki). 4 változat van ott (ebben a sorban a 4,5,6 és a hetedik iromány), kettő szlovákul és kettő magyarul - egy kék alapú és egy fehér alapú változat (a kéket jobb olvasni a monitoron)......... Olvasni lehet a képernyőről, de ha le akarja az ember tölteni (és netán kinyomtatni), akkor regisztrálni kell (hát ilyenek ezek az oldalak)....

 

http://www.scribd.com/collections/2338222/Lelki-orvoslas-A-Viz

 

Ez a link meg pontosan a fehér alapúra mutat

http://hu.scribd.com/doc/33403341/Bitto-Laszlo-Gyogyito-emberi-hang

 

De Neked még elküldöm mailban is egy kis idő múlva.......

Előzmény: Atti71 (10311)
márcsaksíró Creative Commons License 2012.10.27 0 0 10314

Próbáld ki, hogy nem teljesen laposban jársz. Gyermekkorom óta problémás a gerincem nekem is. Néhány éve rájöttem, hogy egy magasabb sarok jobb nekem állandó viseletre. De a legjobb, ha váltogatom a sarok magasságot. Persze különbözőek vagyunk, nem biztos, hogy Neked is beválik, ami nekem...

Előzmény: Törölt nick (10313)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.27 0 0 10313

Magassarkút egyedül csak discoba hordtam 17 évvel ezelőtt. Azóta magassarkú sem volt a lábamon sportosan öltözködöm. Csak edző cipőbe járok. Nyáron papucs, de az is gyógy és lapos sarkú.

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.27 0 0 10312

Igen én hordtamki a fiamat és a terhességem alatt sem volt semmi baja a gerincemnek, sőt a szülés után sem fájt mikor folyamatosan emelgettem. Nekem már a fiam megtanult járni mikor gerincbeteg lettem, akkor már nem is nagyon emelgettem Őt és mégis, sőt, akkor már féléve újra edzettem is, mert a terhességem alatt nem tudtam csinálni.

Előzmény: ghepard (10298)
Atti71 Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10311

Megköszönöm ha elküldöd. Szívesen elolvasnám, és ki is fogom próbálni. Veszteni nem veszthetek semmit.

ide tudod küldeni: se71@freemail

Előzmény: ghepard (10305)
ghepard Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10310

Hát nem egyszerű a dolog a szemeknél. Az a legbonyolultabb szervünk. A derékkal, a csontokkal, inakkal, sebekkel stb egész egyszerűen tudok bánni. De a szemeknél sok mindent meg kell érteni és ismerni. De ha kitartó leszel, kézben tarthatod az irányítást.......

 

Sok minden van ott írva és elég hosszúak a hozzászólásaim, ha van azzal kapcsolatos kérdésed, ott nyugodtan dumcsizhatunk a szemekről........

Előzmény: márcsaksíró (10309)
márcsaksíró Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10309

kösz! bele fogok mélyedni.

muszáj valamit tennem, ha nem akarok előbb-utóbb vakon élni.

 

Előzmény: ghepard (10308)
ghepard Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10308

Bekopcsizom ide, ami a szemről szóló topikomban írtam:

 

Tegnap (augusztus 20 körül) sokat néztem és hallgattam a Discovery Science és ott volt egy adás, ami az űrhajózással és a szemekkel volt kapcsolatos.

Olyan dolgokat is csinálok, amit már be is bizonyítottak, hogy működik. A gravitáció és a rezgések, mozgások. Az űrkutatásban is folyik a jobb látásért folyó harc. Mert minden űrhajós, ha visszatér pár hétig nem lát jól, némelyik 1-2 hónapig is. Olyan 60%-os a látásuk, attól függ mennyit vannak odafenn...... Volt azonban egy, akinek nem romlott el a látása. Na ezt agyonvizsgálták, hogy miért......... Na én meg pont olyasmiket is csinálok, ami ennek az embernek a sajátja volt (azt hiszem nem is tudott róla)................... És még naponta több órara ki is teszem a szemeimet ennek a hatásnak (régen ezt nem mertem, mert lehet végzett volna velem) s még nagyobb frekvenciáknak is................

Nos ennek az embernek valami folytán gyorsabban rezegtek a szemei, mint az átlagembernek és ez hogy megvédte attól, hogy romoljon a látása odafenn. Na tessék ez egy tudományos magyarázat, hogy a gyors mozgások és rezgések valamitől megvédik az embert. Átlagosan hogy a szem kb 50 mikromozgást végez egy másodperc alatt, ráadásul a két szem csak kb fele időt nézi ugyanazt a helyet.

 

A szemekről való topikomban irogatok a kisérleteimről, van több olyan dolog is, amit máshol lehet nem találsz meg:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9207204&la=121982613

 

A hangokról és a rezgésekről is van topikom:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9197399&la=121849448

 

 

Előzmény: márcsaksíró (10304)
ghepard Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10307

Hát igen, azok nem segítenek. Hát hogyan? A szemlencse egy olyan dolog, ami csak vízből és fehérjéből van. Nem eszik, nem iszik - ez tehát olyan határ az élő és élettelen között......

 

Majd ebéd után leírom, hogy mi volt a filmben a szemekkel kapcsolatban.......

Előzmény: márcsaksíró (10304)
ghepard Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10306

Olvasd az előző hsz.

Előzmény: GeriSoft07 (10303)
ghepard Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10305

Hát olyan nagyon kicsi gyors mozgások, vibrálások. A légzést például mindenhol lehet alkalmazni, hiszen lélegezni kell. A mikrolégzésről lehet nem találsz sehol semmit, meglehet, hogy senki se próbálta még. Ez olyan gyors légzés, kb 150-200 percenként. Nekem már most egyszerűen megy, de lehet, hogy nem is olyan egyszerű megtanulni. Tehát nagyon gyorsan levegő be majd ki, kis adagokban. Ha már jól megy, akkor olyan finoman is lehet szabályozni - hogy az először valamivel többet fújsz ki és kevesebbet veszel be - majd fordítva. Na ehhez már kell egy kis gyakorlat, hogy menjen. Így olyan dupla légzésféle lesz. Lesz egy hosszú ritmus és benne egy gyors ütemű légzés. Ez remekül rezegteti az egész testet és ha megtanulja az ember, akár percekig is megy minden erőlködés nélkü. Ami a legjobb, bármikor csinálhatja az ember. Még fekve is az ágyban. Ha nem tud az ember elaludni a fájásoktól - ezek megszüntetik, legalábbis nekem remekül megy.

 

A derékfájásokra azt hiszem ez a legmegfelelőbb rezgésfajta, mert magát a tüdőt készteti gyors rezgésre (ami szétterítve talán egy teniszpálya méretű izomzat) - mivel a hasi izmok is ott vannak kötödve, ezek is nagyon berezegnek - tehát gyoirsan megfeszülnek, majd elernyednek. Ugyanúgy a derékizmok......

 

Azt hiszem ezekről a dolgokról nem igen találsz leírást - én sem találtam. A dolog hatásos az biztos, rengetegszer meggyőződtem róla. Mint írtam a tudomány lassan bebizonyítja, hogy a mikrorezgések (ezek a hangok, az emberi hang is) hatnak a testre. Én írom is az összefoglalómban - 35 oldalas. Azt elolvashatod, ha van kedved hozzá - azt hiszem itt is van rá link. De már írták nekem, hogy valami jelszó kellene már (évekig ne kellett), de nem jártam utána. Ha érdekelne, elküldhetem mailban, mert más helyem nincs.

Előzmény: Atti71 (10302)
márcsaksíró Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10304

Upsz!

Ez a szemes dolog igen érdekelne. Elég gyorsan romlik a látásom, s már gondolkodtam azon, hogy ki kellene találni valamit.

Sajnos a vitaminok nem segítenek.

Előzmény: ghepard (10299)
GeriSoft07 Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10303

akár privátban is, de érdekelne ez a mikromozgásos dolog, videók, egyebek!

Előzmény: ghepard (10299)
Atti71 Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10302

Szia!

 

De milyenek ezek a mikromozgások? Hol és hogyan alkalmazod? Holtalálhatok ezekről leírást? Erről még nem hallottam.

Előzmény: ghepard (10300)
ghepard Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10301

Szerintem ez a cucc se olyan okos, hogy tudja, hogy erre vagy arra kell hatnia. Ez is bejárja az egész testedet és mindenhol valahogy hat - sok helyen nemkívánatosan is.......

Előzmény: GeriSoft07 (10297)
ghepard Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10300

Na látod, jársz vagy jártál orvosokhoz, szedted a gyógyszereket (fel is híztál tőlük, mint írtad is), három műtéted volt (hát az nem semmi, emelem kalapom) - de nem vagy megelégedve a dolgokkal.

 

Szerintem nem kell tornázni, erőlködni. Én még a gerelyhez is úgy állok, hogy mikromozgásokkal fogom növelni a teljesítményemet. Kijelentettem, hogy helyből meg fogom dobni az országos csúcsot a korosztályomban - pedig soha az életemben nem dobáltam gerellyel (csak a gimiben kellett 6-szor dobnom, tehát 43 évvel ezelőtt). És megcsinálom azt hiszem, már 9 méter 40 centit ledolgoztam - már csak 2 méter hiányzik. Azt hiszem meglesz helyből is és szinte szórakozva, minden erőlködés és nagy edzés nélkül. Pedig ez k*rvára terheli a derekat is.

 

Én nem mondom, hogy hagyd abba a tornázást - csak azt mondom, hogy nem is kell tornázni, erőlködni -  megy az másképp is.........

Előzmény: Törölt nick (10296)
ghepard Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10299

Én se adok tanácsot, csak megírhatom, hogy amit én csinálok az lehet Nálad is hozhatna valamilyen eredményt. A mikromozgások tudományosan igazolva vannak, hogy jót tesznek az emberben. Abban a filmben (olyan 2 hónapja láttam) 4 összefüggést mutattak - mindegyik nagyon ismerős volt nekem, hisz már majd 10 éve alkalmazom ezeket és próbálom egyszerűsíteni. Nagyon jól esett látni, hogy igazolni látszik, nem hülyeségeket csinálok - és a tapasztalataim, megérzéseim jó irányba mutatnak.

 

A futást már említettem. A másik dolog a szemekkel kapcsolatos, ezt 2009-től alkalmazom, mert akkor kezdtem a szemeimmel foglalkozni, majd máskor kifejtem. A harmadik: egy brit tudós feltette magának a kérdést, hogy kell e akkora erőt kifejteni (tehát tornázni, futni, erőlködni stb), hogy olyan jó állapotba kerüljön a test. Nos kitalált egy állatkisérletet pulykákkal. Azok elég lusta állatok és jól felhizlalhatók. Készített egy kb 60x40cm-s ülőkefélét, melyet aztán bizonyos frekvencián rezegtetett. Mutatta is, hogy nagyon kicsi kilengések, rátett egy tányért, melyben víz volt - és alig látszott, hogy remeg a víz. Na az egyik csoport pulyka ezen ült minden nap 20 percet és jól etették őket. A másik csoport nem ült ezen a szeren, de azokat is pont úgy etették. Ez folyt 6 hétig és aztán megnézték a csontjaikat. A rezgődobozon ülőknek egész mások voltak a csontjaik, tömöttebbek, tele új összeköttetésekkel - ami nagyon meglepő volt. Továbbá nagyon meglepő volt, hogy ezek fel sem híztak - míg a másik csoport felhízott és rosszabb állapotban voltak a csontjaik, mint a kisérlet előtt.......

 

 A negyedik összefüggésben pedig azt tárgyalták, hogy ezt az eredményt majd fel lehet használni a túlsúlyos emberek kezelésében......

Előzmény: Törölt nick (10295)
ghepard Creative Commons License 2012.10.26 0 0 10298

Na látod, semmi gondod nem volt vele egy ideig. Maga az úszás nagyon klassz dolog, de van egy kis bibi - ott vízszintesen vagy és egész másképp terheled az izmaidat, na és könnyű vagy. Ha kijössz a vízből már érzed a súlyod és függőleges állsz.......

 

Az a baba a Tiéd volt, úgy értem Te hordtad ki? Ha igen, akkor nem csodálkozom, hogy az történt....... A fájások miatt másképp tartottad a testedet, ami végül lassan nem jó irányba sodorta a sejteket....... Egész más dolog, mikor nem fáj valami és tudsz mozogni, akkor másképp tartja az ember a testét...... Legalábbis nekem megy megszüntetni a fájásokat (a mikromozgásokkal, mikrolégzésekkel, egy kicsit más gyaloglással stb), pedig nekem se néz ki valami jól a derkam, a térdem, a sarkam csontjai stb. Mégis futkározok a srácokkal a focin, esőben, szélben, hóban, plusz 37 fokban és még mínus 15 fokban is.........

Előzmény: Törölt nick (10294)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!