Keresés

Részletes keresés

scarabaeus Creative Commons License 2008.06.13 0 0 2792

Én csak egy felhasználó vagyok, de erre tippelnék: Közlemények

Úgy veszem ki mások szavaiból, a népek ilyenkor kapnak egy mailt az okokról.

Előzmény: Törölt nick (2791)
Nemo Creative Commons License 2008.06.06 0 0 2789
Most a Keresztények és a tized c. topik döglődik, a hírek szerint egy órája. A másik megjavult. Szép napok elé nézünk.
Előzmény: Nemo (2788)
Nemo Creative Commons License 2008.06.06 0 0 2788
Nem jön be a Kérdések a Hit Gyülekezetéről c. topik (http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9103733&la=79722506) sem IE-rel, sem Firefoxszal! Miért? Kiírja, hogy "done", aztán meg nem történik semmi, bámulhatom a fehér képernyőt. A többi topik, amit megpróbáltam kinyitni, mind bejön.
patrona Creative Commons License 2008.06.05 0 0 2787
Mikor lehet majd újra kilistázni a topicokat, amikbe írtam?
lapua Creative Commons License 2008.06.03 0 0 2784
Néhány napja nem tudok képeket feltölteni a topikjaimba, és a mások által feltett képek sem jelennek meg. Szövegelés működik, képek nincsenek
?????? Köszi!
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.03 0 0 2783
Tipp: Troll, akinek a vackait épp most hajigálják kifelé.
Előzmény: Törölt nick (2782)
glycerin Creative Commons License 2008.05.28 0 0 2781
Köszi!
Elképzelni sem tudom, hogy miért.. és csak Mozillával csinálja, IE-ben minden rendben. Már mindent átállítgattam benne, aminek köze lehet hozzá, de semmi változás.
Legújabb frissítés.
Passz.
Előzmény: scarabaeus (2780)
scarabaeus Creative Commons License 2008.05.28 0 0 2780

Érdekes. Helyi jellegű dolognak néz ki, összekavarodott cache vagy ilyesmi, bár ha következetesen mindig ugyanazoknál cserélgeti másra a képeket... Többféle böngésző, többféle gépen?

Nálam a Firefox és az IE (és a telefon Opera minije:-) ) is jól jeleníti meg.

A hivatkozások azonos sorszámú képre mutatnak:

Bélyegkép: imgfrm.index.hu/imgfrm/5/0/8/7/THM_0004335087.jpg

Nagy kép: imgfrm.index.hu/imgfrm/5/0/8/7/BIG_0004335087.jpg

Ugyanazt is ábrázolják.

Sokféle fotós topicban nézegettem, ilyen jellegű hibára nem panaszkodtak, pedig biztos felhördülnének, így a te rendszerednél lesz a gond.

Előzmény: glycerin (2777)
glycerin Creative Commons License 2008.05.28 0 0 2779
amúgy én minden topicban ezt tapasztalom, ahol képeket szúrnak be az emberek... szóval nem értem, te hogy nem :-o
Előzmény: scarabaeus (2776)
glycerin Creative Commons License 2008.05.28 0 0 2778
OFF: vicces, hogy te is éppen egy bogár vagy :D
Előzmény: scarabaeus (2776)
glycerin Creative Commons License 2008.05.28 0 0 2777
Megmutatom:

ezt a hsz-t 0524-én ejtettem a Természet... topicban. Mint látható egy szarvasbogárnak kellene ott lennie:

helyette valami más bogár van

Ha rákattintok akkor bejön a szarvasbogár:

íme, rákkattintva

De thumbnailként a szarvasbogár itt jelenik meg ugyanabban a topicban:

másvalaki hsz-ánál

-----

direkt külső tárhelyet használtam, hogy ne "mászkáljanak el" a képek :)

Furcsa, mi?

Mi lehet a gond?
Előzmény: scarabaeus (2776)
scarabaeus Creative Commons License 2008.05.24 0 0 2776

OFF

Ez érdekel engem, technikalag. Tudsz egy linket adni? Gondolom, a hibát kijavítani próbálók számára sem lenne ez felesleges pontosítás, hiszen pl. az általam látogatott topicokba általam és mások által felpakolt többszáz kép rendben van.

ON

Előzmény: glycerin (2775)
glycerin Creative Commons License 2008.05.24 0 0 2775
Hali!

Az miért van, hogy más képek jelennek meg thumbnailben, mint amikor rákattintok.. nagyon vicces, hogy ahol tegnap még egy virág volt beszúrva, ott ma talán egy zombi van :)

Ki lehet ezt köszöbölni valahogy?

Mintha vetésforgóban mászkálnának a képek.. vagy véletlenszerűen hol itt tűnnek fel, hol ott. Ha jól látom, a topicok között nincs átjárás, de egy t-n belül nagy az "elvándorlás".
Szetka Creative Commons License 2008.05.19 0 0 2774

Tudnátok nekem segíteni?

 

Egyszerűen nem működik a "mentés". Be vagyok jelentkezve, írok egy hozzászólást, félbe kell hagynom, rákattintok a "lemez" ikonra és semmi, "piszkozatok" címszó alatt  azt üzeni "nincsenek félbehagyott hozzászólásai".

 

Mi lehet a baj?

 

(Korábban működött.)

 

Köszönöm, ha van valakinek tippje.

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.04 0 0 2773
ezt a topikot valaki hozzáértő is nézi, vagy csak a panaszok gyűlnek?
czzs Creative Commons License 2008.05.03 0 0 2772
Akkor most mélyen magamba nézek, és próbálok logikusan gondolkodni... na, ettől most jobb Neked?
Előzmény: Sanzistift (2771)
Sanzistift Creative Commons License 2008.05.03 0 0 2771
Most vagyok a másik gépen, oprendszeren, sőt, másik országban másik szolgáltatóval.

És azért írokmegint ide, mert a frissen telepített géppel sem tudok belépni. Csak ide.
Ha ezentúl is jön nekem azzal a baromággal, hogy nálam van a hiba, az nézzen mélyen magába, és próbáljon logikusan gondolkozni...
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.03 0 0 2770
ja és a beállítások a módosítás után nem maradnak meg. hiába állítom át, okézom le, nem történik semmi.
Előzmény: Törölt nick (2769)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.03 0 0 2769
sziasztok! tud valaki segíteni? a kilépésre a rendszer nem léptet ki, a nickváltásnál nem történik semmi. miért? help please! thx
Kilroy Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2768
Ez a feltételezésed helyes (lásd Indafos topik), de előbb azért mégis kissé erős volt a párhuzamod... Ja, a belépési gond sem kizárólag az inda miatt van, bár nyilván az is egy oka (ahogy az user gépének helytelen dátum-beállítása vagy cookie-gond és effélék).
Előzmény: scarabaeus (2767)
scarabaeus Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2767

Ez így van, de feltételeztem, hogy a kacsok által el nem kapottak próbálnak őrizkedni tőle. (Pl. ahogy nézem, az ilyen belépési gondok is gyakrabban jönnek az indásoktól)

Előzmény: Kilroy (2765)
Sanzistift Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2766
Most operával próbálkozom.

Azért írtam hülítést, mert valóban annak tartom, és a szavak pontos jelentésével is tisztában vagyok.

Amikor egyszer jó valami, egyszer pedig nem, és az egyik dolog nem változik, akkor nem ott van a gond.

Amikor megy, akkor jó az Opera, amikor meg nem megy, akkor nem jó?
És nem csak nekem, hanem másnál sem?
Ráadásul eléggé egyidőben?

Ugyanúgy random az elérés innen, németországból (ahol dolgozom), és otthonról (ahol pihenek).
Más szolgáltató, más gép, más oprendszer.
Csak az index ugyanaz mindenhol, feltéve, hogy éppen működik.

Várom az értelmes magyarázatokat...
Kilroy Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2765
Vigyázz, azért a nicksorszám és az inda nem ilyen egyenes összefüggésben van egymástól sajnos...
Előzmény: scarabaeus (2763)
scarabaeus Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2764

"Nagyon úgy látom, hogy régi móka ez, mármint hülyíteni az usert...."

 

Nagyon is létező dolgok voltak azok, és jópárszor kiderült, más topikokban is, hogy eltért a dátum, vagy rosszul járt az órája, a felhasználónál. Ha pedig a cookiekat valami szűri, az is lehetett gond.

 

Az, hogy nálad épp nem ez a gond, az nem jelenti azt, hogy ezek a user hülyének nézéseként lettek összegyűjtve.

 

Én is tudok más fórumokra belépegetni, de az indexre is, és ahogy elnézem, nem vagyok egyedül.

Előzmény: Sanzistift (2761)
scarabaeus Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2763

Nekem megy Firefoxszal, IE-vel, és soha nem kellett hozzászólás írásával belépnem... Még a telefonomról is simán belépek, Opera minivel...

Én sem vagyok indás, ahogy a nicksorszámodat nézem, te sem.

Előzmény: Sanzistift (2762)
Sanzistift Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2762
Most látom,. hogy véletlenül sikerült belépnem tűzrókával...

Sebaj, ez a topic lesz a kezdőoldalam, itt bekommentek, akkor beléptet a rendszer, és megyek a kedvenceimhez....

Ha csak így megy.... :(
Előzmény: Sanzistift (2761)
Sanzistift Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2761
"xxxxxx válasz | megnéz 2005.03.28 21:14:16 © (2668)
Ha ilyen gondod van, azt feltehetően egy Nálad telepített program, vagy az időd pontatlansága okozza.
Nézd meg, pontos-e az órád, illetve azt, hogy nincs-e telepítve ZoneAlarm, vagy más olyan progi, ami a cookie-kezelést felülírja, vagy tíltja a referrer-t."

Nagyon úgy látom, hogy régi móka ez, mármint hülyíteni az usert....
Előzmény: Sanzistift (2760)
Sanzistift Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2760
Hurrá, tehát benn vagyok.

Miért van az, hogy mindig az user a hülye?
Tény, előfordul.
De azért töltöttem már annyit a gép előtt, hogy ilyen triviális dolgokra odafigyeljek.

Tehát, a fő kérdésem: Itt miért nem működik az a böngésző, amivel még eddig sehol, semmi gondom nem volt?

Miért ilyen problémás az index fórum, és miért nem találkozom az itt talált hibákkal máshol?

Van érvényes jelszavam, van érvényes felhasználónevem..., mi kellhet még?????
Ez máshol elég szokott lenni.... :(((
Előzmény: Sanzistift (2759)
Sanzistift Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2759

Kedves Traktor!

A pontos időmmel nincs baj, az pontos.
A Java és a sütik engedélyezve vannak, ezt az indexre külön is ellenőriztem.
Általában hibás felhasználónév vagy jelszó, 10%-ban pedig "nincs jogosultság" azok az üzenetek, amik már bosszantanak picinyég.
Firefox-szal ugyanez a gond, expolert nem használok...

A sütiben találtam olyan sorokat, aminél például az utolsó belépés dátuma pl 1970.01.01.

Egy másik sorban az érvényességnél van ilyen dátum. Ez lenne a normális?

Most törlöm a sütit, és meglátom, mi lesz.

????????

 

Ha ezt olvasod, akkor sikerült belépnem expolerrel.

 

Amit nagyon nem értek, hogy bárhová, bármikor be tudok jelentkezni, Operával.

És mivel úgy látom, hogy nem csak nekem van ilyen problémám, így azt kell mondanom, hogy a hiba a ti készüléketekben van.

 

:(

Előzmény: békésen szántogató traktor (2743)
ccily Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2758
Nem tudok belépni!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!