Keresés

Részletes keresés

bebukus Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74877

Sziasztok!!

 

Tud valaki valamit egy olyan nevű gyógyszerről,hogy :Estrimax ???Fagyis Et előtt vagyok,csak nem igazán akar vastagodni a méhnyálkahártya és ezt irta fel a dokim!!!12.napon vagyok,és csak 5,4mm vastag.Tudom,hogy 7-8 alatt szinte esélytelen a megtapadás!!Szedte valaki ez a gyógyszert,és használt???

Előre is köszi!

ma.zsola Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74876
Hát mi lenne velem nélkületek!!!!!!!!! Olyan rendik vagytok, jókat kacagok a történeteiteken. A kedvem sokkal jobb, és lassan kezd visszatérni a hitem is.
Előzmény: kinga71 (74875)
kinga71 Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74875
ma.zsola, hogy én is megnyugtassalak, semmi, de semmi tünetem nem volt, nem feszült, nem bizsergett nem émelygett semmim, most pedig mindjárt 20 hónapos, 92 centi, és okos, mint a nap :)
Előzmény: ma.zsola (74863)
Alma30 Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74874
Szerintem kb. másfél hetes terhesen semmi baj nincs azzal,ha nem érzel semmit.Sokan hetekig észre sem veszik,hogy terhesek.Szóval ne aggódj,nem lesz gond.
Előzmény: ma.zsola (74873)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74873
Sajnos a tesztek is jelezhetnek téves eredményt. Engem az aggaszt a legjobban, hogy nem érzek semmit. Mint már írtam se mellfájás se hasfájás se semmi. De a lányok nagyon aranyosak itt a neten és eléggé megnyugtattak. Most már ott tartok, hogy holnap meglátjuk, reggel jól kibőgtem magam most kicsit jobb. Most is csak azt tudom mondani, hogy ne add fel mert még lehet bármi, ráadásul te nagy eséllyel is indultál a túlstimu miatt, mert az általában segít a megtapadásban. Beszéltem a Mónival is aki mellettem feküdt ő sem érez semmit neki sem fájnak a mellei. Hát nagyon kíváncsi leszek kinek sikerült remélem mindenkinek!
Előzmény: Alma30 (74872)
Alma30 Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74872
A beültetés után másnap már kórházban voltam.1 hétig haza sem engedtek.Nagyon rosszul voltam és még most sem az igazi.Nem tudom,nekem valahogy nekem végig az volt az érzésem,hogy nincs baba/babák.Ma reggel csináltam tesztet és rendesen elkeseredtem a negatív eredmény miatt.Szerintem ha neked pozitiv akkor nincs miért aggódnotok :-)))
Előzmény: ma.zsola (74871)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74871

Jaj, nagyon örülök neked!!!!!!!!! Nem lettél a beültetés után még rosszabbul?

Amúgy ne keseredj el, mert a múltkor amikor voltam egy kiscsaj is csinált tesztet és neki is negatív lett pedig sikerült neki 65-ös volt a hcg-je kétnapos transzfer után, úgyhogy még bármi megtörténhet. Amúgy, hogy vagy érzel valamit, hogy telt ez a két hét?

Előzmény: Alma30 (74870)
Alma30 Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74870
Szia!
Azt hiszem egyszerre voltunk Tapolcán.Én is holnap megyek vissza.Talán emlékszel én voltam olyan rosszul a hyperstimuláció miatt.Örülök,hogy pozitiv lett a teszted,az enyém sajnos nem... :-(
Előzmény: ma.zsola (74869)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74869
Hát ez jó, ezek szerint nem csak én viselem ennyire nehezen. Ezt most tényleg jó volt hallani, hogy te is végig stresszelted az egészet és mégis sikerült. Bár szerintem talán nagyon kevesen tudják ezt para nélkül végigcsinálni. Ráadásul ahogy nő a próbálkozások száma annál nehezebb. Most már nagyon várom a holnapi napot. Ha jó ha nem jó de legalább megtudom mi van.
Előzmény: femonik (74868)
femonik Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74868
Szia! Szeretnélek én is megnyugtatni. Nekem sem volt semmi jele annak,hogy terhes vagyok,sőt egy nappal a vérvétel előtt meg is jött. Teljesen feladtam. Én a 2 hetet végigbőgtem,mert annyira feszült voltam. Ezt szó szerint értsd. Ma már egy szépen növő kisfiúcska(legalábbis annak látszik) lakik a pocakban. Én is szorítok neked! Ne aggódj!
Előzmény: ma.zsola (74867)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74867
Nagyon aranyosak vagytok! Most már sokkal nyugodtabb vagyok, bár reggel amikor a párom felhívott nagyon elsírtam magam mert egyedül nehéz ezeket a napokat végigcsinálni. Remélem ezzel nem ártottam ha tényleg sikerült. Olyan jó, hogy rátok lehet számítani. Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!4
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74866
Mármint úgy értem a bevitt hormonik mentek ki! A saját hcg-d még kicsi de ott van mert azt kimutatta a teszt ;)
Előzmény: Törölt nick (74865)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74865
Az azt jelenti, hogy kimentek belőled a hormonok! Mazsola ne agyalj hanem hidd el, hogy a mellfeszülés totál nem számít. Itt most 10 példát tudnék neked kapásból leírni akinek nem feszült a melle. Régen én is állandóan ezen agyaltam de már megtanultam, hogy nem szabad. Holnapig már kibírod. Juj de izgulok...
Előzmény: ma.zsola (74863)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74864

Tájékoztatlak, hogy nekem a mellem a terhesség alatt sem érzékeny, annyi talán a különbség, hogy némileg növekedett, kiemelkedett a mellbimbóm, és sötétebb lett, de ez is kb. a 10-12. hét környékén. Szóval hidd el nekünk tüneteket ne keress.

 

Gaspi

Előzmény: ma.zsola (74863)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74863

Köszi a bíztatást de ennyi kudarcal a hátam mögött már nem tudom miben bízzak. Nagyon aggaszt, hogy a melleim már egyáltalán nem érzékenyek. Itt a csajok többsége mind úgy megy eredményre, hogy feszül és fáj a mellük. Hát nekem ez már három napja eltűnt. De most már nem agyalok rajta lesz ami lesz.

Előzmény: gaspoltshofen (74862)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74862

Szia, Töröktől függetlenül simán elmehettél volna vérvételre, aztán csütörtökön meg vissza mentél volna vele megbeszélni mindent, bár annyit mondott volna, ha nem vérzel, hogy folytass mindent tovább, sajnos ez a várakozás időszaka, de tarts ki, ez az út vezet a sikerhez. Ha beszélgetni van kedved, gyere, és majd mi megvigasztalunk, és tartjuk benned a lelket. Tegnap este már azért nem tudtam válaszolni, mert elszállt a netünk azután, hogy megírtam a HSZ-t.

Kitartás, a csík az csík, és állj optimistán a dolgokhoz. A csík erősségéről meg már leírtam, hogy semmit nem jelent, sőt ne várj vastagodást a csíkokban sem, se aznapra, se akár egy hét múlva ez nem jelent semmit.

Próbálj meg valamit kitalálni, amivel el tudod magadat foglalni, lazítani tudsz, és nem agyalsz, mert az a lehető legrosszabb. Én anno a munkát választottam, bár nekem olyan volt a munkahelyem, és szinte csak este volt időm az agyalásra, és az kevesebb, mint a nap negyede.

 

Én szorítok nagyon, és várom legkésőbb csütörtökön a végleges jó hírt.

 

Gaspi

Előzmény: ma.zsola (74861)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.03 0 0 74861

Szia Gaspi! Csütörtökön kell mennem mert a Török doki jelenleg nincs itthon, pedig ma túl lehettem volna mindenen. Nagyon félek az eredménytől. Tegnap (et utáni 10. nap) amikor csináltam egy tesztet és azonnal pozitív lett igaz nem olyan erős mint a kontroll csík de egyértelmű pozitív volt sírógörcsöt kaptam. Ráadásul egész héten egyedül vagyok itthon mert a férjemet pont ezen a héten kellett továbbképzésre küldeniük. Úgyhogy lehet, hogy csütörtökig be is fordulok. Eddig túl  vagyok három pozitív teszten mert a lüke agyammal azt hittem, hogy egy nap alatt is vastagodhat rajta a csík, persze mind egyforma lett mivel másfélnaponta duplázódik a hcg. Most megpróbálok lenyugodni mert eddig olyan gyomorgörcsöm volt és félek ha tényleg sikerült akkor nehogy ártsak a babának.

Amúgy igaz nem írtam de végig követtem az eseményeket itt is és a koraterhesen is. Nagy-nagy gratula a két kisfiúhoz. Remélem jól vagytok!

 

Előzmény: gaspoltshofen (74860)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.03 0 0 74860

De jó erre járni. Hatalmas gratula!!!!!!!!!!

 

A teszt erőssége semmit nem jelent, elárulom, hogy mivel soha nem láttam kétcsíkos tesztet, ezért a második hónap végén csináltam egyet emlékbe, olyan halvány lett, hogy ha az lett volna az első bizonyíték, akkor el sem hiszem, pedig akkor már több tíz vagy százezernek kellett lennie a HCG-mnek.

Mikor mész vérvételre?

 

Gaspi

Előzmény: ma.zsola (74855)
bábuska Creative Commons License 2007.07.03 0 0 74859
Kedves Szabina!Köszönöm szépen a megnyugtatást!
Előzmény: Szabina100 (74858)
Szabina100 Creative Commons License 2007.07.03 0 0 74858
Szia!

Minket augusztusra írtak be lombikra a Bp-i Kaáliba, de a múltkor megmondtuk, hogy most ezt nem tudjuk mégsem vállalni. A doki teljesen megértően fogadta, azt mondta ezt lehet tologatni. Szerintem ha már rajta vagy a listán, simán csusztathatjátok.
Előzmény: bábuska (74857)
bábuska Creative Commons License 2007.07.03 0 0 74857

                    Sziasztok!

 

Szeretném kérni a segítségeteket,talán tudtok segíteni.

Mi most júliusra lettünk beírva programra,a megbeszélés már megtörtént múlt hónapban,a recepteket is megkaptuk,a gond az,hogy szeptember előtt semmiképp nem tudnánk elszabadulni a munkahelyünkről ,viszont akkor igen.

Lehet csúsztatni egy-két hónapot,vagy a várólisták miatt ez nem megengedhető?

Volt már valamelyikőtöknek ilyen problémája ,hogyan reagált rá az orvosa?

Előre is köszi a segítségeteket!

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.03 0 0 74856
Nem tudom mit jelent, semmi sem biztos, de van remény és ez a lényeg!!
Előzmény: ma.zsola (74855)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.03 0 0 74855
És az nem jelent rosszat szerinted, hogy ma sem erősebb mint amilyen a tegnapi volt?
Előzmény: Törölt nick (74854)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.03 0 0 74854
Simán kimutatja ha jól csinálod a tesztet!!!
Megjegyzem nem mindenkinél!!!! Akinek nem mutatta ki annak sincs veszve semmi!!! Általában az van a tesztekre írva hogy hamis pozitív eredményt nem adnak.

5-10 perc után fotózd le és inkább azt nézegest a tesztet meg húzd le a WC-n

Nagyon nagyon izgulok!!!!
Előzmény: ma.zsola (74853)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.03 0 0 74853
Szia Milna! Én utoljára a leszívás előtt kaptam hcg-t legalábbis gondolom a tüszőrepesztő szurira gondolsz. Én ettől fogva semmit sem kaptam csak utrogesztánt. Próbálok hinni benne, de nagyon félek mert ez már az 5. stimus és volt már egy fagyisom is. Egy vígasztal, hogy ilyen korán már kimutatta. Nem merek hinni benne csütörtökön kell mennem vérvételre Tapolcára.
Előzmény: Törölt nick (74852)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.03 0 0 74852
Figyelj Mazsola!
Emlékszel a múltkor mennyire félrevitt a mellfeszülés?
Én sem hittem el másoknak, de tényleg van akinek totál semmi tünete nincs. Mikor kaptad az utolsó hcg-t? Ha 10 napnál régebben, és ha totál betartod mait a tszt használati útmutatója ír akkor el kell hinni az eredményt! 5 percnél tovább ne nézegesd, és vízszintesen tartsd.
Szurkolok.
Előzmény: ma.zsola (74851)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.03 0 0 74851

Sziasztok! Titokban megcsináltuk az 5. lombikot is. Ma vagyok az ET utáni 11. napon. Csináltam tegnap egy tesztet és pozitív lett, de még halványan bár nagyon jól kivehetően. Ezután csináltam még hármat és azok is olyanok lettek. Nagyon aggódom, mert nem érzek semmit. A melleim sem feszülnek és az eddigi fáradtságérzés is alábbhagyott. Eddig minden olyan jól alakult most meg semmi. Volt valaki aki szintén nem érzett semmit? Tisztára be vagyok fordulva.

Szuszka, remélem veled minden rendben van.

Dongo.75 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 74850
Szuszka, minden rendben volt? Hogy vagy(tok)? :)
Előzmény: Szuszka08 (74849)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.01 0 0 74849

Szia !

 

14 lett lefagyasztva,mivel rentgeteg petesejtem volt,és elmaradt a beültetés.

Nekem már elérte a 8 mm-t pénteken,de nekem csak 2*1 utrot adnak,és ugye már Hétfőn lesz a beültetés. Ja és Nekem még szednem kell az Estrofem-et is 3*2 -t.

Te hová jársz ?

 

 

Előzmény: bebukus (74848)
bebukus Creative Commons License 2007.07.01 0 0 74848

Szia!!

Nekem is fagyis ET lesz,ha minden jól megy a kilencedikei héten.Azt mondta az én dokim,hogy ha a méhnyálkahártyám eléri a 8 mm,Utrot kell használnom 5 napig,3*3-at és utána lesz a beültetés,ami után marad ez az adag.

Mennyi baby van lefagysztva neked???

Előzmény: Szuszka08 (74832)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!