Keresés

Részletes keresés

puzzleball Creative Commons License 2007.07.09 0 0 74908
En 4 napig szoktam hasznalni (short protokoll szerint), arra valo, hogy ne tudjanak ido elott megrepedni a tuszok. Be lehet adatni a Kaaliban, de mivel subcutan (bor ala adando) injekcio, sztem magadnak is nyugodtan be tudod adni. Csak osszecsiped a hasadon a bort es bebokod. Semmi az egesz, nem faj. Persze, ha irtozol a tutol, vagy ilyesmi, akkor siman beadjak a Kaaliban is. Talan a vizitdijat ki kell ilyenkor is fizetni, ezt nem tudom. En mindig magamnak adom be, vagy apa adja be nekem. Amugy az orvosod nem mondta el ezeket?

Ha longot csinalsz, akkor hosszabb ideig kell hasznalni, a ciklus 21-ik napjatol amig meg nem jon a mensi, asszem. Nekem ilyen meg nem volt, nem tudom pontosan.
Előzmény: zita73 (74907)
zita73 Creative Commons License 2007.07.09 0 0 74907

Sziasztok!

Egy kis segítséget vagyis információt szeretnék tőletek kérni. A Kaáliba járok és augusztusban kezdődik a stimulációm. Az orvos Suprefact(ha jól olvasom a recepten)injekciót írt fel. Használt valaki ilyet a stimulációjához? Kb. mennyi ideig kell használni?Az injekciókat a kaáliba is belehet adatni és kell érte fizetni? Előre is köszi,ha valaki tud válaszolni.

Sziasztok és sok sikert mindenkinek!

MacaVibe Creative Commons License 2007.07.08 0 0 74906

Ja és a lényeg, hogy most várjuk a picinket, 10 hetes terhes vagyok :)

 

MacaVibe Creative Commons License 2007.07.08 0 0 74905

Sziasztok!

 

EGY 32 ÉVES NŐ VAGYOK.

A FÉRJEMNEK NEM VOLT MEGFELELŐ ( KEVÉS ÉS ALIG MOZGOTT) A SPERMIUMA A TEHERBEESÉSHEZ, EZÉRT 6 ÉVIG NEM LETT GYEREKÜNK. MAJD ELKEZDTE SZEDNI AZ ALÁBBIAKAT, AMITŐL PÁR HÓNAPON BELÜL HELYREJÖTT A SPERMÁJA. EZEN KÍVÜL KERÜLTE A SZOROS ALSÓNEMŰT ÉS SZOROS NADRÁGOT.

 

EZT SZERETNÉM MINDEN FÓRUMON, ÍGY ITT IS MEGOSZTANI:

 

3X1 MacaVibe (DM-ben vettük, kb 5000,-ft /100db)
3x1 Halolaj kapszula
1x1 E vitamin (10mg)

 

Remélem segíteni fog mindenkinek!!!!!!

Lucilla Creative Commons License 2007.07.07 0 0 74904
Ma.zsola,
gratulálok és boldog babavárást kívánok!:-)
Előzmény: ma.zsola (74884)
Lucilla Creative Commons License 2007.07.07 0 0 74903
Én szedtem fogamzásgátlót a stimuláció előtt, az ultra rövid protokoll elemeként. A fogamzásgátlóval tulajdonképpen kézi vezérlésre kapcsolják a szervezetet (leállítják a saját hormontermelést), így a beadott szerekkel könnyen irányítható a peteérés folyamata.
Előzmény: brenduska (74902)
brenduska Creative Commons License 2007.07.07 0 0 74902
Sziasztok csajok!Azt szeretném kérdezni hogy szedett -e valaki fogamzásgátlót a kezelés előtt ?A doki mondta hogy lehet hogy ír föl,hogy pontosan jöjjön a mensi.Mivel van egy pár nap csúszás,és nem lehet hozzá tartani.Ti mit gondoltok?Mert én tartok tőle.
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.06 0 0 74901

10-13. hét, a dokid fogja látni, hogy a placenta mikor veszi át a tápláló szerepet a sárgatest helyett, és akkor fog fokozatosan leállítani.

 

Gaspi

Előzmény: krisina (74899)
manci28 Creative Commons License 2007.07.06 0 0 74900
Krisina nekem 10. hétig kellet a progi szuri, és a 12. hétig az utro. Kitartás!:)))))))))
Előzmény: krisina (74899)
krisina Creative Commons License 2007.07.06 0 0 74899

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy hanyadik hétig kell szedni az utrot és a progiszurit?

Előzmény: meri70 (74897)
kinga71 Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74898

ma.zsola, jelen pillanatban minden normális :)

 

Nekem a negyedik beültetés volt sikeres, anno gaspinak is azt írtam, amit most neked is, hogy én azt éreztem, ha megmarad, akkor már semmi baj nem lehet. És lőn. :) Én hiszek abban, hogy a gondolatainknak teremtő ereje van, vagyis minél kevesebb a para, annál könnyebb lehet a terhesség. Lesz utána min agyalni éppen eleget :)

Előzmény: ma.zsola (74892)
meri70 Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74897
 

Sziaszok,

 

Nem tudom, hogy jó helyre irok-e,  kérlek segitsetek segiteni.

Beültetésem után megmaradt gyógyszereket szeretném elajándékozni.

Szavatossága még jó mindnek.

- Clotrimazol AL 100 4 db

- Ultragestan 3 egész doboz és 4 megkezdett levél

- Progesteron Streuli 25 mg kb 40 ampulla (ezt svájcból hozattuk)

 

Budapesti vagyok, egyben szeretném az egészet odaadni, ha érdekel valakit kérlek irjon a marianna.bardoczi@yahoo.co.uk cimre.

ma.zsola Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74896
Szia Hubzsu! Nagy örömömben elfelejtettem neked visszaírni. Én a te helyedben megcsináltatnám a harmadik után a lapart. Nekem is pont a harmadik után csinálták meg és bár nagyon rossz volt mert nekem sok gond volt odabent nem bántam meg mert megtalálták a bajt ami a meddőségemet okozta endometriózisom van. Szerintem szedd össze a bátorságodat és csináltasd meg, mert így később nem kell azon keseregned, hogy esetleg nem tettél meg mindent. Hidd el kibírható és ha nem találnak semmit legalább megnyugodhatsz, hogy minden rendben van. Én nagyon szorítok neked!
Előzmény: hubzsu (74883)
brenduska Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74895
Szia mazsola!Igazuk van a csajoknak, semmi idegeskedés és para. Tessék örülni és pozitív dolgokra gondolni most már .Nagyon örülök a sikerednek,ne izgulj minden rendben lesz.Nekem is adtál egy löketet a sikereddel,hogy érdemes küzdeni.Meg persze a csajok is.Mert hasonló cipőben vagyok, mint te voltál .Majd a hatodik lombikom lesz szept-vagy okt holnap dől el.Elnézést ha hosszúra sikeredett .Pihenj sokat ,és most már semmi para.De tényleg!!!



Előzmény: ma.zsola (74892)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74894
Pont azon gondolkoztam, hogy amikor jöttem haza abban a tudatban, hogy nem sikerült valahogy olyan nyugodt  voltam, igaz szomorú de tudtam, hogy most már nincs min izgulni. Na ezt nem azért írom mert bánom ezt a kis izgalmat hanem mert igazad  van Gaspi, a neheze még csak most jön. De nem bánom! Már csak azt várom de nagyon, hogy "apa" holnap hazajöjjön mert nélküle ez az egész nem teljes.
Előzmény: gaspoltshofen (74893)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74893

Nem vagy hisztis, valahol ez természetes, hogy ennyi kudarc után fél az ember. Még az is, aki nem élt át sikerült lombikkal még is kudarcot, hazudig aki mást mond. Hidd el, én is paráztam nagyon az elején, hétről hétre, napról napra éltünk, a tetejébe én hetente neki álltam vérzeni, de előre kellett nézni, és hinni a babákban. Valahol először a 12. hét környékén könnyebültem meg, de teljesen nyugodt azóta sem vagyok. A 120-as HCG nem rossz!!!!!!!!!!!! Valahogy próbáld magad lekötni, és élvezd a sikert.

 

Gaspi

Előzmény: ma.zsola (74892)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74892
Tudom, hogy igazatok van, csak tudjátok nekem négy évvel ezelőtt amikor az első lombikom sikerült akkor egy hét múlva nem láttak petezsákot. Igaz fogalmam sincs akkor mekkora volt a hcg mert akkor még nagyon kezdő voltam. Csak emiatt van bennem egy kis para. De talán most már tényleg minden rendben lesz. Tudom, hogy baromi hisztis vagyok, de normális az ha egy kicsit olyan a hasam meg a derekam mintha mensizni akarnék? Ígérem holnapra nem leszek ilyen dillis de ma tisztára megzakkantam, olyan boldog vagyok!
Előzmény: kinga71 (74891)
kinga71 Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74891
ma.zsola, 13. napon a 120-as hcg erős terhességet mutat. Ne paráztasd és túráztasd magad fölöslegesen :) Tessék örülni :)
Előzmény: ma.zsola (74884)
femonik Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74890
Én is arra tippelnék,hogy neked egy baba,nekik több. Legalábbi is nálunk a mellettem fekvő lánynak 1000 felett volt a hcg-je,ő ma 3 egészséges pocaklakót nevelget odabennt.De ez nem biztos. Ez most szép eredmény. Bár Csongrády is mondta nekem(hozzá járok)hogy sok a kismama,nagyon jók az eredményeik most.
Előzmény: ma.zsola (74889)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74889
Jaj de jó, most tényleg megnyugodtam, mert a többieknek 700-as volt a hcg-jük. Gondolom náluk több baba is lehet. Öten voltunk és abból úgy néz ki hogy négyünknek sikerült. Remélem most már minden jól fog alakulni.
Előzmény: femonik (74888)
femonik Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74888
Nagyon nagyon gratula!!!! Figyelj rám,mert én pont így jártam mint Te! Ugyan ezzel az eredménnyel jöttem ki a Töröktől-összeesett petefészek,vastag nyálkahártya,kevés sárgatest. Ja és meg is jött előző nap,vagyis barna. Mikor visszamentem közölték 104 a hcg-m. Én is sokkot kaptam. Ma már elmúltam 16 hetes terhes!!! Úgy néz ki kisfiam lesz,és nagyon boldog vagyok! Te is erre készülj és mostmár csak örülj:)
Előzmény: ma.zsola (74887)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74887

Nagyon arik vagytok! Most már lassan kezdem felfogni ezt az egészet. Egy valamit szeretnék még megkérdezni, hogy szerintetek 13. napon nem alacsony ez a hcg? Igaz a táblázat szerint úgy néztem 70és 750 között jó.

 

Előzmény: gaspoltshofen (74886)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74886

DE JÓ! Annyira örülök neked, ill. most már nektek!!!!!!!!!!

 

Petefészek, pont azért emel Utort, hogy növelje a bevitelt, ha ő rendben talál mindent, akkor ne aggódj már, gondold mindezt el, ha véreznél, mert azért mégsem olyan vészes az a petefészek, ha nem vérzel, ő még akkor is szokott reményt látni, ha szép a nyálkahártya csak a sárgatest nem igazi, és vérzik valaki, akkor szokott növelni Utort. Fel a fejjel, és örülj a sikernek, és tessék bízni a babában!!!!!!!!!

 

Nézd a Török nem beszédes ember, de sajnos sok mindenben igaza van, anno én magamtól megcsináltattam a genetikai és immunológiai vizsgálatot, tőle függeltenül, persze nem derült ki semmi, de én úgy éreztem, hogy utánna akarok járni.

 

Vigyázz magadra, élvezd az életet, és várjuk egy hét múlva a petezsák jelentést!!!!!!!!!

 

Gaspi

Előzmény: ma.zsola (74884)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74885
Szia Mazsola!

Reméljük nincsen semmi gond! (Egyébként meg a Kaáliban és a BMC-ben nem nézegetik az embert UH-val hálistennek.) Nagyon bízom benne, hogy minden OK!
Előzmény: ma.zsola (74884)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74884
Hát sokkot kaptam!!!!!!!!!!!!!!!! Felhívtam Tapolcát és azt mondták hogy 120-as a hcg és terhes vagyok. Ilyenkor mi van? Nem baj az, hogy kicsit összementek a petefészkeim? Volt valaki hasonló helyzetben? Most felemelték az utrót 3*3 ra. Amúgy ma vagyok 13. napon.
Előzmény: hubzsu (74883)
hubzsu Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74883

Sajnálom :(

Ne keseredej el, hátha délután jó hírt mondanak.

 

Én a BMC-be járok, s engem a 3. sikertelen lombik után elküldtek genetikára és immunologiára (még nem csináltattam, meg mert össsze kell szednem magam lelkileg egy kicsit) (igaz nekem is csak azt mondták, hogy ajánlatos megcsinálni) de pl. a laproszkopiára azt mondták, hogy döntsem el meg akarom-e csináltatni. Hát én nem nagyon akarom, ha nem muszály, de szerintem is mondhatnának konkrét dolgokat. Főlleg amikor lelkileg teljesen össze vagyunk törve.

 

Soha ne add fel, fiatal vagy még, itt a forumozók között is mennyi jó történt már. Én tőlük/belőlük merítek erőt.

Előzmény: ma.zsola (74882)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74882

Szia Gaspi! Hát nincsenek jó híreim. Megvizsgált a Török és a méhnyálkahártyám 15-ös volt és mindkét oldalon voltak sárgatestek DE! a petefészkeim kezdenek összemenni ami ugye nem túl jó jel. Hát majd dél után kell visszatelefonálnom, hogy mi a helyzet de már nem bízom benne mert az, hogy összeesetek a petefészkeim mindent elárul. Egy valami bánt igazán, és ez volt januárban is amikor nem sikerült a negyedik, hogy amikor megkérdezem tőle, hogy mit gondol mi az oka ennek megvonja a vállát és nem tudom. Én azt tudom, hogy nem rajta múlik, de semmit sem hajlandó csinálni az ügyben, hogy további kivizsgálásokra küldjön. Kérdeztem tőle, hogy nem kellene -e elmennem genetikára ill. immunológiára de szerinte felesleges ill. neki mindegy. Hát nekem nem! Én úgy gondolom, hogy 27 évesen hat lombikkal a hátam mögött nem gondolom, hogy ennyivel be kellene érnem. Úgyhogy úgy gondolom, most jött el az ideje annak, hogy kikérjem a leleteimet és tovább álljak. Előre is elnézést kérek azoktól akiknek sikerült és nagyon jó véleménnyel vannak a dokinkról mert nyilván sokaknak sikerült de nekem nagyon fáj az, hogy hatodik lombik után egy nem tudommal engedett haza.

Bocsi ha kicsit hosszúra sikeredett az irományom de most nagyon fáj a lelkem és tényleg nem az, hogy nem sikerült, hanem, hogy nem kaptam segítséget a továbbiakra.

Mindenkinek nagyon sok sikert kivánok, és remélem ti több szerencsével jártok!

Előzmény: gaspoltshofen (74881)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.05 0 0 74881
Mazsola várjuk a híreket!!!!!!!!!!
Katus27 Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74879

 

Szia!

 

Én sem éreztem semmit, nem feszültek a melleim, nem volt hányingerem, stb... És mégis sikerült és szeptemberben már nagycsoportos lesz Kristóf.

 

Szia

Katus

Előzmény: ma.zsola (74873)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.04 0 0 74878
Szia Bebukus! Nekem áprilisban volt egy fagyis beültetésem és nálam is ugyanez volt a gond. Én Estrofem-et kaptam a mensi harmadik napjától de nem sokat használt. Aztán itt a csajszik mondták, hogy próbáljam ki a méhpempő kapszulát, valamint jó erre a virágpor ill. a vörösbor. Én ettem ittam mindent és végül nem tudom, hogy ez -e de valami használt mert a beültetéskor elértem a 9mm-t. Sok sikert neked is!
Előzmény: bebukus (74877)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!