Keresés

Részletes keresés

ma.zsola Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74955

Szuszka! Nem is tudom mit mondjak! Most teljesen érthető, hogy mindent negatívan látsz, mert ezek nagyon nehéz napok. Páron én is átestem. A fagyasztottaknak az én dokim szerint valamivel kisebb az esélyük a megtapadásra, viszont itt a fórumon ezt nagyon sok lány megcáfolhatja, mivel sokaknak siekerült. Sírd ki magadból a bánatodat, és szerintem mindenképpen próbáld meg újra mert még ha kisebb is az esély azért esélynek számít és nem számolják bele az öt alkalomba. Én nagyon szorítok neked, hogy legközelebb sikerüljön.

 

Előzmény: Szuszka08 (74951)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74954

Szia milna !

 

köszönöm,aranyos vagy.A .3.napon fagyasztották.nem a lombik miatt mondanak fel,hanem egy mondvacsinált dolog miatt,de lényeg hogy oda nem tudok már visszamenni,és nem tudom kiír -e még egy kicsit a házidokim...

 

Előzmény: Törölt nick (74952)
audrey_75 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74953

Szia!

 

Nekem idén márciusban volt a negyedik ET, és most vagyok 16 hetes a hármas ikreimmel, úgyhogy hajrá, és ne add fel!!! Fő a pozitív gondolkodás, és bízz!!!!

 

Üdv: Audrey

Előzmény: sessyl (74941)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74952
Szuszka! Mi megértünk.
Hányadok napon fagyasztották az embriókat? Ha a másodikon akkor normális hogy 4-5 sejtesek, és jó eséllyel indulhatsz neki a fagyis lombiknak.
Sírd ki magad egy pár nap múlva már jobban látod az egészet. Ha a lombik miatt mondtak fel akkor az törvénytelen!
Előzmény: Szuszka08 (74951)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74951

Sziasztok lányok.

 

Ma.zsola ! Nagyon gratulálok Neked !! Teljes szívemből ! nagyon boldog babavárást,és egészséges kisbabát kívánok !

 

Én ma voltam vérvétlen,sajnos nem sikerült.Nagyon padlón vagyok..és nem bírok"felkelni",csak bőgök egyfolytában.és úgy érzem senki nem ért meg..

4 embriót kaptam vissza egyébként,mert ennyi olvadt fel 6-ból,4 és 5 sejtesek voltak. a mnyh-m nem tudom mennyi volt,mert a Csongr. nem mondta meg,de ma 11,5 volt. nem tudom emiatt-e vagy hogy kevés sejtesek voltak,az volt-e az ok.de már nem is fogom megtudni.pedig nagyon  pozitív voltam végig.de ezen egyáltalán enm múlt,hogy mennyire vagyok pozitav.az a baj,hogy a töbi fagyasztott is ilyen 4-5 sejtes,és lehet csak felesleges próbálkozás lenne beültetni Őket.nem tudom.Tudtok erről vmit mondani?

Már lehetne a köv. beültetés a köv. hónapban, mivel van még fagyi baba ,de azt hiszem nincs rá erőm,meg munkát kell keresnem,mivel ha letelik a táppénz,megkapom a felmondásom,úgyhogy elég szarul vagyok

bocsánat lányok,ha kicsit lehangoló voltam,de sajna ez van.

 

üdv mindenkinek

 

 

Szuszka

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74950

Zita!

 

Embrió fagyasztásra gondolsz? A beültetés napján a doki mondja meg, hogy van e olyan emrió mely alkalmas fagyasztásra és ha igen mennyi. 1,5 éve 17 ezer volt az ára 1 évre.

 

Uh kb 3-4 naponta van.

Előzmény: zita73 (74949)
zita73 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74949

Sithonia

Gratulálok a kisbabákhoz. nagyon jó lehet most neked. A Kaáliban hogy működik a fagyasztás? ja és még egy kérdés a stimulációról, milyen gyakran kell menni ultrahangra?

Előzmény: Törölt nick (74939)
kinga71 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74948
sessyl, nekem a negyedik beültetés járt teljes sikerrel :)
Előzmény: sessyl (74941)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74947
Attól függ milyen régiek a leleteid. A HIV-et nem kell ismételni, de EKG vérvétel altatás előtt vleg új kell. A körzeti orvos ad beutalót. Altatás a kulcsszó.
Előzmény: tami32 (74944)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74946

Nem szabad feladni, ha úgy érezed, hogy kimerültél, pihenj egy kicsit, adj egy kis időt a regenárálódásra, mi az utolsónál háromnegyed évet pihentünk, és sikerült. Egyébként nekem is a 6. volt a sikeres, tehát nem jelent semmit, hogy hányadik, bízzál a sikerben, bár tudom nem egyszerű, de legyünk mi előtted jó példák.

 

Gaspi

Előzmény: sessyl (74941)
k.a.r. Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74945

Sziasztok!

 

Én is kíváncsi lennék, hogy az újabb beültetés előtt be kell szerezni ezeket a papírokat!

Meg hogy a kaáliban a doki nem adhat beutalót ezekre a vizsgálatokra?

 

Ma.zsolának gratulálok!Nagyon jó babavárást!

 

üdv,

k.a.r.

tami32 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74944

Nekünk a pesti kaáliba a dokinő azt mondta, hogy a havi támogatások dbsz-a van korlátozva.

De mi még csak a 2.-ra megyünk.

Azt szeretném kérdezni, hogy a leleteket újból be kell majd szerezni? ( hiv, ekg, teljes vérkép stb)

Előzmény: sessyl (74941)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74943
Sessyl! Nem szabad feladni! Nekem a hatodik volt most és úgy néz ki, hogy sikerült. Én is nagyon sokszor voltam padlón és sokszor mondtam, hogy elegem van nem megyek többet, de ez pár nap alatt mindig elmúlt. Az fel sem merült bennem, hogy valaha is feladjam. Bár hozzá teszem, a sikertelen lombikok számának emelkedésével én sem nagyon hittem abban, hogy nekem is sikerülhet egyszer. De feladni NEM SZABAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: sessyl (74941)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74942
Igen ezért van hosszú várólista.
A reményt feladni 3 után abszolút nem szabad. Itt tolonganak azok akiknek az első 3 nem jött össze de a 4. v. 5. 6 stb meg igen.
Előzmény: sessyl (74941)
sessyl Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74941

Sziasztok.

 

 

Hamarosan szeretnénk nekiindulni a 4. lombik beültetésünkre. Állítólag limitálják a beültetéseket napi számra az intézetekben, az állami intézkedések miatt. Valaki hallott erről valamit?

Sikeres lett már valakinek 4. alkalommal, vagy már lassan kezdjem feladni a reményt?

brenduska Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74940
Gratula mazsola!
Most már ne aggodalmaskodj, örülj a babádnak. Boldog baba várást.
Előzmény: ma.zsola (74931)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74939

Zita!

 

Igen sikeres volt, a 3. Két kislányunk született pár hete. A suprefact ment a 21. naptól, a következő ciklus 2. napjától 150 NE Gonal-F, majd mivel jól reagáltam rá, igy a vége felé már csak 112,5 NE volt az adag. A leszivás a 12. napon volt.

 

De ez változó, volt amikor hamarabb volt, attól függ hogyan reagálsz a szerekre.

 

Akkor 18-t szivtak le, és 3-t kaptam vissza.

Előzmény: zita73 (74935)
Lucilla Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74938
Gratula Ma.zsola,
tessék szépen élvezni a terhességet!:-) Boldog babavárást kívánok!
Előzmény: ma.zsola (74934)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74937

Ugyan már! Néha kell egy kis ledorongolás mert olyan ügyesen tudom magam sajnálgatni, pedig eddig mit nem adtam volna ha idáig eljutok. Tudom, hogy csak a jószándék vezérel.

Előzmény: gaspoltshofen (74936)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74936
Örülök, hogy nem értettél félre, egyébként lemaradt a Gratulálok:)
Előzmény: ma.zsola (74934)
zita73 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74935

Szia Sithonia!

Ezek szerint sikeres volt a beavatkozás nálad? A suprefact-al nálad meddig tartott a a stimulálás, már úgy értem a mensi 2. napjától kaptad gondolom a többi szurit és hányadik napon volt a petesejt leszívás? És milyen injókat kaptál még? Előre is köszi,ha tudsz válaszolni.

Előzmény: Törölt nick (74932)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74934
Tudom igazad van és szégyellem is magam, de nagyon aggasztó volt, hogy a többieknek nagyobb. Igaz sokkal magasabb volt a hcg-jük. Most akkor befejezem a parát és átadom magam a boldogságnak. Köszi, hogy egy kicsit helyre tettél, ez kellett a lüke agyamnak.
Előzmény: gaspoltshofen (74933)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74933

Mazsola, tessék leállni már az aggódással, és a másokhoz való hasonlítgatással. A magzatok sem ugyanakkora súllyal születnek, sőt mindig van közöttük eltérés, a beültett embrió sejtszáma sem ugyanakkora mindenkinél, ......!!!!!!!!!

Ha a Török azt mondta, hogy minden rendben van, akkor rendben is van, és igen a HCG szint és a petezsák mérete között összefüggés van, és a petezsák mérete és az, hogy van e benne embrió is szorosan összefügg.

 

Tessék bízni a csöppségben, és hidd el sokan mit nem adnának ezért az érzésért.

 

Gaspi

 

 

Előzmény: ma.zsola (74931)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74932

Zita!

 

Mi is hozzá jártunk, és nagyon elégedettek voltunk vele.

 

A suprefatot a stimuláció végéig fogid kapni.

Előzmény: zita73 (74926)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74931
Sziasztok! Most jöttünk meg Tapolcáról. A doki látott egy petezsákot, de még nagyon picurka és a jövő héten újra mennünk kell. Nagyon örültem neki, és a doki szerint is akkora amekkorának ilyenkor lennie kell. Csak az aggaszt, hogy amíg nekem még csak egy kis pöttyöm volt addig egy másik lánynak (igaz neki 700-as volt a hcg) már látta a petezsákban a magzatot. Ez akkor most miért van? Neki előbb lehetett a beágyazódása vagy mi miatt? Tudom, hogy most örülnöm kell és boldog is vagyok de aggódok egy nagyon picit, hogy a miénk miért nem akkora.
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.11 0 0 74930

Aranyos vagy köszi a szurkolást. Reggel nagyon korán megyünk mert a páromnak vissza kell érnie dolgozni, úgyhogy legkésőbb tíz óra felé már net közelben leszek. Gondolom nem kell ecsetelgetnem mi van a gyomrom helyén. Be vagyok.....

Előzmény: femonik (74929)
femonik Creative Commons License 2007.07.11 0 0 74929
Szia Mazsola! Ne aggódj,nem lesz ettől semmi baja a babának. Egyébként én is rettenetesen le voltam taknyosodva az elején,nehezen másztam ki belőle. Az intézetben azt mondták,hogy annyira legyengített az izgalom,meg a feszkó,hogy egy kis szél megfújt és kész. Lehet,hogy nálad is ez lehet. Pihenj sokat,egyél gyümit. És átkukkolok ám holnap,hogy mi volt az uh-n. Szorítok!
Előzmény: ma.zsola (74928)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.11 0 0 74928

Sziasztok!

Holnap megyek UH-ra, hogy van -e petezsák. Ma egy kicsit megijedtem, mivel úgy néz ki, hogy megfáztam, mivel eléggé náthás lettem, gondolom éjjel. Nem vagyok lázas, semmi komoly bajom nicsen ráadásul megpróbálom a tüsszögésemet is visszatartani, csak annyi, hogy nagyon folyik az orrom. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy szerintetek ez nem árt a babának? Nagyon mérges vagyok magamra, pedig eddig is úgy vigyáztam. Hogyan lehet július közepén megfázni?

k.a.r. Creative Commons License 2007.07.10 0 0 74927
sziasztok!

tényleg mennyire gyógyította meg a halolaj és e-vitamin?mennyi idő alatt és milyen változást okozott?


üdv:
k.a.r.
zita73 Creative Commons License 2007.07.10 0 0 74926
Köszönöm a válaszokat. nekem long protokolom lesz, a 21.naptól, csak arra nem kérdeztem rá,hogy a stimuláció végéig kell-e használni ezt az injót. És kiváncsi voltam a ti tapasztalataitokra is. Nekem volt már rövid és hosszú simulációm is, Decapeptyllel. úgyan akkor túlstimuláltak és kórház lett a vége, de hátha most ezzel a szurival jobban bírom. Én a pestibe járok. Dr. Kovács Péter az orvosom. Jár még hozzá vki?
Előzmény: brenduska (74913)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!