Keresés

Részletes keresés

Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74977

Szia Tami !

 

Köszi a drukkokat,aranyos vagy ! Majd holnap jelentkezem mi volt,mert holnap kell mennem hozzá.Remélem kiír.Hál' Istennek a megértőbb fajta,mert "Nőből van".

 

Szuszka

Előzmény: tami32 (74974)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74976
Olyan jó, hogy ennyien szorítatok! Meglepő módon nagyon nyugodtan fogom fel a dolgot. Talán mert egy kicsit belefáradtam. Nálam most jött el az a pillanat, amikor elegem lett. Na ez nem azt jelenti, hogy feladom, csak ha holnap rossz híreket kapunk akkor pihenni fogunk és csak jövőre indulunk neki a hetediknek. Amúgy a férjem szerintem kinyírna, ha megint fanatikus módon menni akarnék a következőre, még a fagyisat sem akarja egyenlőre. Nem azért mert elege van, hanem mert nagyon félt. Én ebben az évben (pedig még csak a fele telt el) már túl vagyok három beültetésen. Ilyen még sosem fordult elő velem, hogy a gyógyszerektől ennyi minden bajom kijött volna. Nagyon rossz lett a hormonok miatt a szívem folyamatosan néztek, ráadásul nagyon legyengültem. Szerintem nagyon nagy adag van most bennem, úgyhogy mindenképpen pihi lesz. Egyébként amikor nemrég a szívem miatt be kellett mennünk a kórházba, a párom olyan aranyos volt, hogy azt mondta neki úgy nem kell baba, hogy közben én meg rámegyek. Nagyon jó érzés volt hallani ezt tőle. Bocsi egy kicsit hosszúra sikerült az írásom, de most szerintem egy kicsit érzékenyebb vagyok a kelleténél.
sessyl Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74975

Oké.

 

De nekünk már öt nekifutás volt, amiből csak három lett beültetés (kettőnél le lettem állítva mert még a 11-12 napon is véreztem)...

A három beültetés egyikéből sem lett babavárás, sajnos. 2-3-4 visszaültettett sejtből sem...

Ezért félek már a negyedik beültetésnek nekiindulni, hogy mire is számítsak....

 

De vannak előttem is pozítiv példák is, igaz nekik hamarabb sikerült... :)

 

Előzmény: tami32 (74974)
tami32 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74974

Sziasztok csajok!

Az én ismerősömnek a 4.ik lombik sikerült, okt végén szült és fagyis baba, és nagyon szép kisbaba!

Ma.zsola! Kitartás! Ne add fel! Amig az uh és vérvétel azt nem mondja......, de nem fogja! Bízz benne! Láttad az uh-n!

Audrey 75! Gratula a 3 babócához! Nőjjenek nagyra!

Szuszka08! Ha jó viszonyba vagy a házi dokival, írasd tovább ki magad, mondd meg, hogy ezért mondanak fel, és fagyiból köv.hóban a 2. lombik is meglesz. Ha szerencséd van begsibe tart a köv lombik végéig! Én drukkolok, hogy így legyen!

Sessyl! Akkor amikor az 1 lombik ( mert eddig 1 volt) után megjött, én is fel akartam adni! Kb. 1 hét után mondtam azt, hogy jöhetne a 2. De csak szept.re van időpontunk.

sessyl Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74973

Azzal tudlak esetleg én is biztatni, hogy a legutóbbi lombikos ismerősőm is vérzett, már azt hitték, hogy nem sikerült, és most harmadik hónapja a baba a pocijában van...

Kitartás, ne add fel!

Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74972

Teljesen megértelek. mi az hogy elítéli a lombikosokat? i mondjuk le arról hogy gyerekünk legyen? no,inkább nem is idegesítem magam,mert az ilyen ember megérdemelné,hogy végigcsinlja ezt.jobb is hogy nem mész be hozzá.

a többiben is egyetértek,úgyse tudna a Török telefonon mit mondani.

de akkor holnapig tényleg tarts ki ! és örülök,hogy azért próbálod megőrizni a nyugalmadat,ami gondolom nagyon nehéz.

és nagyon remélem,hogy holnap jó hírekkel jössz!!

Előzmény: ma.zsola (74971)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74971
Nagyon aranyosak vagytok, de nem megyek be a kórházba addig amíg nagyon meg nem indul a vérzés. Egy olyan doki van pont ügyeletben aki egy állat, és már volt vele dolgom a lombik miatt és nagyon elitéli a lombiosokat. Elég a magam baja nem akarom még nehezíteni. Különben bementem volna. A Törököt meg ha felhívom úgyis azt mondja, hogy nem kell kiakadni egy kis vértől. Emlékszem a Gaspinak is valami hasonlót mondott. Messziről úgysem tud sajnos mit csinálni. Próbálok nyugodt maradni, ami meglepő módon sikerül is és sokat pihenni.
Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74970

Szia !

 

Komolyan ?? Hát ezt nem hiszem el ! Hogy lehetnek ilyen érzéketlenek ??

Másik kórház nincs a közelben ? Nem igaz,hogy ilyen érzéketlenek az emberek az egészségügyben,mikor megvan az embernek a maga baja.Nem mi tehetünk róla,hogy az idióta kormány Őket sújtja a hülye rendeleteikkel.

 

hátha most mégis csoda történik....Én bízom benne.és rettenetesen szorítok.

 

millió ölelés Neked ! és pihenjél sokat !!

 

Szuszka

Előzmény: ma.zsola (74968)
Dongo.75 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74969

Mazsola!

Felhívtad a Törököt?! Szerintem ilyen esetben nyugodtam zavarhatod még hétvégén is!! Én biztosan felhívnám! És az ügyeletre is bemennék! Nagyon drukkolok, hogy megmaradjon a baba, csatlakozom az előttem szólókhoz, a vérzés nem feltétlen jelenti azt, hogy elmegy! De tudom, hogy iszonyú lelkiállapotban lehetsz, azért próbálj kitartani!

Üdv, Dongo

Előzmény: ma.zsola (74968)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74968
Szia Szuszka! Épp most hívtam fel a kórházat, és képzeld mit mondtak: ha legalább olyan erős a vérzésem, hogy két betét kell, akkor bemehetek amúgy holnap reggel a szakrendelésen jelentkezzek. Mondtak nekik, hogy a hatodik lombikom ez és nagyon aggódok, de ez a kutyát sem érdekelte. Hát ennyit a kanizsai kórházról. Úgyhogy marad a holnap reggel addig meg megpróbálok nem aggódni. Nem adtam még fel teljesen, de velem nem szoktak csodák történni. Nagyon aranyos vagy, hogy ennyire aggódsz.
Előzmény: Szuszka08 (74967)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74967

Szia Drága ma.zsola !

 

Kérlek,még ne add fel.volt már ilyen a történelemben,hogy valaki vérzet,és mégis ott volt a baba !! Kérlek bízzál még,mert még hátha nincs minden veszve.Én nagyon bízom benned !!! és nagyon szorítok,hogy megmaradjon a kis drága.

pihenjél,és semmiképpen ne csinálj semmit !!!

Az egyik barátnőm is bevérzett az elején,és most már egy gyönyörű egészséges kisbaba anyukája !!

Kérlek ne add fel még !!!!

nem akarsz esetleg ügyeletre elmenni ??

Szuszka

Előzmény: ma.zsola (74961)
puzzleball Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74966
:(( Azert drukkolok meg neked, hatha nincs veszve minden!!! +++
Előzmény: ma.zsola (74964)
puzzleball Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74965
Szia!

Lehet, hogy allergias reakcio, ilyenkor azt szoktak javasolni, hogy szajon at szedd tovabb a progit -- az utrot lehet igy is, meg ugy is alkalmazni --, mert akkor nem irritalja a huvely nyalkahartyajat. Hivd fel a dokit es kerdezz ra!
Előzmény: bebukus (74962)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74964
Bebekus! Hát eléggé vérzek, nem sok jót jósolok. Amúgy tuti, hogy az Utrótól van a viszkető érzésed, mert csalánkiütést okozhat. Én akivel együtt voltam kiscsaj, annak olyan szinten kiütötte mindenét ill. annyira viszketett mindene, hogy már csak vízben bírta a dolgot. Akkor a dokink azt mondta neki, hogy szedje az Utrót szájon át, és azóta semmi bajal. Amúgy a dokim szerint az utóbbi időben nagyon sok probléma van az Utróval, sokaknak okoz panaszt.
Előzmény: bebukus (74962)
bebukus Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74963

Szia ma.zsola!!!

Ne keseredj el,egyik  barátnőm is igy volt,de megmaradt a terhessége!!!Mennyire jött meg???

Olvaslak,és nagyon örülök neked,nagyon-nagyon szoritok!!!!

Előzmény: ma.zsola (74961)
bebukus Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74962

Sziasztok!!

Szerdán volt a fagyis ET-m,és nem akarom elhinni,hogy mi történt.Ma reggel arra ébrdek,hogy "viszketek",nem tudok rájönni,hogy mit kaphattam el?!Annyira figyelek,hogy háromszor mosok (fertőtlenitek)kezet mielőtt az Utrót használom,külön törölköző és minden amit ilyenkor lehet...Bocs,hogy ilyennel zaklatlak titeket,de nem tudok hova fordulni segitségért,

Mit lehet ilyenkor tenni,vagy használni!!???

 

Szuszka,nagyon sajnálom!!

 

ma.zsola Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74961

Sziasztok!

Azt hiszem megoldódott nálam a babakérdés. Reggelre megbetegedtem. Nem tudom leírni mit érzek. Fogalmam sincs hogyan tovább. Mindenesetre holnap reggel elmegyünk Tapolcára, azért a doki is nézzen meg, nehogy valami még nagyobb gáz legyen. Azért legalább a remény megcsillant ha rövid ideig is, hogy tudok terhes lenni.

sessyl Creative Commons License 2007.07.15 0 0 74960

Nagyon köszönöm a biztató szavakat mindenkinek.

Tudtok valami infót, az új egészségügyi rendelet véget? Állítólag limitálva van, hogy mennyi darabszámú beültetést lehet egy nap elvégezni... Hallottatok már róla?

Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.14 0 0 74959

Szia !

 

Köszi.Akkor remélem,most nem tréfál meg,és megjön akkor időben.

köszönöm kérdésed,a tegnapi sokk után kicsit jobban. Próbáltam kicsit kikapcsolni-már amennyire lehet ilyenkor- a férjemmel..

de azért a lelkem még mindig nem gyógyult be..

Szia,

Szuszka

Előzmény: k.a.r. (74958)
k.a.r. Creative Commons License 2007.07.14 0 0 74958

Szia Szuszka!

 

 

úgy emlékszem 1-3 nap, de biztos ezt is lánya válogatja.

 

Hogy érzed magad?

 

üdv,

k.a.r.

Előzmény: Szuszka08 (74957)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.14 0 0 74957

Sziasztok !

 

Lányok ! az utro abbahagyása után általában mikor szokott megjönni a vérzés ?

 

Szuszka

Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74956

Szia ma.zsola.

 

Aranyos vagy ! köszönöm ! A Te dokid,az Én dokim is. T.A.

persze,megpróbálom,csak most nincs erőm hozzá,meg mivel munkát kell keresnem,most amíg találok,meg a próbaidőig csúszik az ügy..

mivel hétfőn kell visszamennem a házidokihoz,akkor biztos már kiír,dolgozni meg nem mehetek be,úgyhogy max postán mondanak fel...nem tudom..de most ez érdekel a legkevésbé.

néha már azt hiszem ez biztos nem velem történik,de aztán felébredek.......mégis :(

Előzmény: ma.zsola (74955)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74955

Szuszka! Nem is tudom mit mondjak! Most teljesen érthető, hogy mindent negatívan látsz, mert ezek nagyon nehéz napok. Páron én is átestem. A fagyasztottaknak az én dokim szerint valamivel kisebb az esélyük a megtapadásra, viszont itt a fórumon ezt nagyon sok lány megcáfolhatja, mivel sokaknak siekerült. Sírd ki magadból a bánatodat, és szerintem mindenképpen próbáld meg újra mert még ha kisebb is az esély azért esélynek számít és nem számolják bele az öt alkalomba. Én nagyon szorítok neked, hogy legközelebb sikerüljön.

 

Előzmény: Szuszka08 (74951)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74954

Szia milna !

 

köszönöm,aranyos vagy.A .3.napon fagyasztották.nem a lombik miatt mondanak fel,hanem egy mondvacsinált dolog miatt,de lényeg hogy oda nem tudok már visszamenni,és nem tudom kiír -e még egy kicsit a házidokim...

 

Előzmény: Törölt nick (74952)
audrey_75 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74953

Szia!

 

Nekem idén márciusban volt a negyedik ET, és most vagyok 16 hetes a hármas ikreimmel, úgyhogy hajrá, és ne add fel!!! Fő a pozitív gondolkodás, és bízz!!!!

 

Üdv: Audrey

Előzmény: sessyl (74941)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74952
Szuszka! Mi megértünk.
Hányadok napon fagyasztották az embriókat? Ha a másodikon akkor normális hogy 4-5 sejtesek, és jó eséllyel indulhatsz neki a fagyis lombiknak.
Sírd ki magad egy pár nap múlva már jobban látod az egészet. Ha a lombik miatt mondtak fel akkor az törvénytelen!
Előzmény: Szuszka08 (74951)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74951

Sziasztok lányok.

 

Ma.zsola ! Nagyon gratulálok Neked !! Teljes szívemből ! nagyon boldog babavárást,és egészséges kisbabát kívánok !

 

Én ma voltam vérvétlen,sajnos nem sikerült.Nagyon padlón vagyok..és nem bírok"felkelni",csak bőgök egyfolytában.és úgy érzem senki nem ért meg..

4 embriót kaptam vissza egyébként,mert ennyi olvadt fel 6-ból,4 és 5 sejtesek voltak. a mnyh-m nem tudom mennyi volt,mert a Csongr. nem mondta meg,de ma 11,5 volt. nem tudom emiatt-e vagy hogy kevés sejtesek voltak,az volt-e az ok.de már nem is fogom megtudni.pedig nagyon  pozitív voltam végig.de ezen egyáltalán enm múlt,hogy mennyire vagyok pozitav.az a baj,hogy a töbi fagyasztott is ilyen 4-5 sejtes,és lehet csak felesleges próbálkozás lenne beültetni Őket.nem tudom.Tudtok erről vmit mondani?

Már lehetne a köv. beültetés a köv. hónapban, mivel van még fagyi baba ,de azt hiszem nincs rá erőm,meg munkát kell keresnem,mivel ha letelik a táppénz,megkapom a felmondásom,úgyhogy elég szarul vagyok

bocsánat lányok,ha kicsit lehangoló voltam,de sajna ez van.

 

üdv mindenkinek

 

 

Szuszka

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74950

Zita!

 

Embrió fagyasztásra gondolsz? A beültetés napján a doki mondja meg, hogy van e olyan emrió mely alkalmas fagyasztásra és ha igen mennyi. 1,5 éve 17 ezer volt az ára 1 évre.

 

Uh kb 3-4 naponta van.

Előzmény: zita73 (74949)
zita73 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 74949

Sithonia

Gratulálok a kisbabákhoz. nagyon jó lehet most neked. A Kaáliban hogy működik a fagyasztás? ja és még egy kérdés a stimulációról, milyen gyakran kell menni ultrahangra?

Előzmény: Törölt nick (74939)
kinga71 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 74948
sessyl, nekem a negyedik beültetés járt teljes sikerrel :)
Előzmény: sessyl (74941)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!