Keresés

Részletes keresés

benixxx Creative Commons License 2017.11.27 0 1 16242

Amit leírtál cuckoldkent indult, de inkább share wife kategória felé tartott volna... 

Biztos van nő aki kedveli azt is, de legtöbb hölgy azért nem szeretne használtatott szextárgy lenni. Mégha cuckold kapcsolatban tart szexpartnert, akkor is ott van kicsit az érzelmi rész. Nem szeretne csak husdarab lenni! Érző ember aki elvárja hogy beszélgessenek, cirógassák, és a férfi kimutassa mennyire nagyra értékeli a személyiségét is. 

Mindig arra törekedtem hogy a páromnak a kedve szerint történjenek a dolgok, hogy élvezze azt, ne legyen kényszerűség.

Azt hiszem a cuckold nem is működik anélkül hogy ne szeressük a párunkat, feleségünket. Ha  nincs vonzalom, szeretet egymás iránt elveszik a varázsa, onnantól csak egy szimpla szexpartner kiközvetítésé silányodik az egész.  

Előzmény: SweetAndrea (16234)
Dr. xXx Creative Commons License 2017.11.27 0 0 16241

Tényleg túlzásba vitte, mivel nem foglalkozott veled, de ez a pontozós dolgot nem ő találta ki. A tumblr-ön rengeteg hotwifeot lehet látni és sokan visznek bele játékot. Hotwife challengenek hívják, a férj meghatároz x dolgot, a feleségnek meg bizonyos időn belül meg kell megcsinálni. Csak ez a közös játék úgy működhet, ha előre megbeszélik milyen típusú dolgok férnek bele és ez alapján osztja a férj a kihívásokat, nem pedig önzőn, a feleséggel nem törődve.

Előzmény: SweetAndrea (16240)
SweetAndrea Creative Commons License 2017.11.27 0 3 16240

Igazatok van alezredessel a megalázás terén. Az egyik fél szenvedi el vagy az emberséges köztes állapot. Én még nem is részleteztem a majdnem minden napra jutó szuper ötleteit. Közűlük legemlékezetesebb és legtragikusabbak az alábbiak.

Kitalálta a "12 pasi project"-et, ami alapján 1 év alatt minden hónapban új pasival kell lefeküdnöm és a végén a legjobbal folytatom. A győztes pontozás alapján került volna kiválasztásra. Pontozási szempontok: kinyalás megléte és minősége, intim mérete, orgazmusaim száma, kilőtt ondómennyiség (kevés 1 pont, közepes 2 pont, sok 3 pont), belém élvezésért 2-szeres szorzó. Nem védekeztem, de elvárta hogy úgy is történjen. Kinézete és odaadása 5-ös skálákon...

A feltűnően elegáns buszsofőr haverjának is be akart ajánlani, aki már sok utasával volt és biztos engem is megmászna. Ha a hét elején szól neki, hétvégére már össze is tudjuk hozni. Külön izgalmas, ha egy ilyen nagy macsó kefél meg.

Az ilyen agyrémek már csak olajak voltak a tűzre. Engem az bántott a legjobban, hogy a végén már bárkinek odadobott volna, hogy jót élvezhessen rajta. Ha az ember egy kicsit is szereti a párját, nem képes ilyet tenni vele.

Mindegy, mindezek már a múlté. Már túltettem magam rajta és tovább léptem.

Előzmény: olegnagy (16237)


Törölt nick Creative Commons License 2017.11.27 0 0 16239

Egyetértek. Szerintem sem lesz bevett dolog, legfeljebb nem számít "botrányosnak" a társadalom szemében, hiszen annyi féle szexuális preferencia ismeretes már.

Előzmény: alezredes 1 (16232)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.11.26 0 3 16238

Akkor a mi eseteink egy harmadik féle kategóriába tartoznak ?

Mert én nem akarok alárendelt szerepben lenni, nem is vagyok, anya nem aláz meg mikor mással dug, de ki nem nyalnám más spermáját, egy jó buli az este.

A másik, nem erőltetem semmiképpen a párom hogy mással keféljen.

Mikor egy hétvégi tali megbeszélése ment, volt mikor azt mondtam, tőlem oké, de azért beszélje meg a sráccal is telőn, úgyhogy semmiféle presszióról nincs szó.

Előzmény: olegnagy (16237)
olegnagy Creative Commons License 2017.11.26 0 0 16237

Kétféle domináns/alárendelt viszonyt vélek felfedezni egyes cuckold szituációkban. Az egyik az, amikor a férj alárendelt akar lenni, arra vágyik, hogy a felesége megalázza azzal, hogy előtte másik pasival dug (vele viszont nem), esetleg kinyalja a másik pasi spermáját, stb. A másik, amikor a férj a domináns és még azzal is uralja a feleségét, hogy ráveszi, hogy más pasikkal szexeljen. A történeted a második esetre hajaz.

Előzmény: SweetAndrea (16234)
realycuckold Creative Commons License 2017.11.25 -1 0 16236

Nagyon tanulságos tényleg, sajnos Valami hasonlo de megis mas helyzetben vagyok, beszélhetnénk privatban?

Előzmény: SweetAndrea (16234)
mormota50 Creative Commons License 2017.11.25 0 0 16235

Tanulságos történet. Köszönöm, hogy leírtad!

Előzmény: SweetAndrea (16234)
SweetAndrea Creative Commons License 2017.11.25 0 16 16234

Ismerem ezt az érzést… a másik oldalról. Előző kapcsolatomban aktív részese voltam ennek a játéknak. Mikor párom felvetette, hogy legyek mással is, azt hittem rosszul hallok. Egyrészt megijedtem, hogy már megunt, nem kellek neki, másrészt ugyan miért lenne az jó neki, ha én sorozatosan megcsalnám őt. Őt ez nagyon felizgatja és ránk fér már a változatosság is. Jó, de pont egy harmadik fél bevonásával kell változtatni? Sokáig csak beszédtéma maradt ez, vágyfokozás a párom részéről. Aztán a munkahelyem révén lehetőség adódott a megvalósítására. De még mindig erős kételyek voltak bennem, hogy vajon kibírja-e a kapcsolatunk, ha én mostantól kettős életet fogok élni? Párom ugyanúgy képes volna szeret(get)ni, hozzám bújni miután és más férfival voltam? Biztos nem fog lelohadni az izgalmi állapota és szakítani velem? Biztosított afelől, hogy semmi ilyesmi nem fog történni és nagyon örülne, már ha meg is történne a dolog.

Végül egy céges rendezvényen tört meg a jég, kezdődött el a dolog. Pontosabban utána. Először fordult elő velem, hogy a párom tudtával feküdtem le mással. Az első alkalom jól sült el és reméltem, nem bánom meg és a kapcsolatom sem sinyli meg. És tényleg az ígéreteknek megfelelő hatással volt ránk. Párom nagyon örült neki és hálából több odafigyelést, kedvességet kaptam tőle. Így az első félrelépésemet gyorsan több követte. Ahogyan egyre jobban összeszoktam a szeretőmmel, még azt is megkaptam tőle az ágyban, amit otthon nem. Úgy tűnt tényleg megérte belevágni.

Már egy éve folytattam viszonyt a nős szeretőmmel, mikor kedves párocskám változni kezdett. Egyre telhetetlenebb és követelőzőbb lett. Először csak sűríteni akarta a szeretőmmel való együttléteimet, aztán jött a megvalósíthatatlan elutazásom ötlete vele. És ha már annyira jó boldogulok két pasival, mi az nekem 3? Ha én nem találok magamnak még új szeretőt, majd ő keres. Mindenféle netes társkereső kéjencet rám akart sózni. Haverjai közül is ajánlgatott szinte mindenkit. Odáig fajult a dolog, hogy már társaságban is előhozta a témát. Melyiküket választom és szopnám le. Számomra ezek a helyzetek nagyon kínosak és megalázóak voltak. Ekkor már ment el a kedvem az egésztől. Az aktuális szeretőmmel is egyre ritkábban szerveztem le találkozókat. Azokon sem szexeltünk már mindegyiken. Sokkal inkább megértő beszélgetésekre volt szükségem. Kiönteni a lelkemet, hogy ez így sokáig nem mehet. Mikor otthon már egy perc sem telt a téma nélkül, még a tessék-lássékká alakult szex közben is… úgy döntöttem véget vetek az egésznek. Mind a két kapcsolatot magam mögött hagytam. Amíg magam alatt voltam, átkoztam magamat, amiért belevágtam a szeretőzésbe és amiért túlságosan meg akartam felelni a páromnak.

Azóta a sok lelki fröccs és a saját magam számadása és mérlegelése után úgy látom, nem telt el feleslegesen kettős élet időszaka. Tapasztaltam és tanulságos is volt egyben. Hiszen nem tudhatom azt sem, ha nem engedek és nem lesz szeretőm, a párom megmaradt volna-e mellettem, vagy keresett volna olyat, akivel meg tudja csinálni. Ez már sosem derül ki.

Ezek után hiszem, hogy egy harmadik fél bevonása a kapcsolatban igenis járható út. Sikere a mértékletességben és a másik fél érzéseinek tiszteletben tartásában (és nem lebecsülésében) rejlik. Helytelen hozzáállás a kieszközlő részéről, hogy csak kefél egyet az asszony a sok közül és kész. Az csak jó lehet mindenkinek. Hm, bárcsak ilyen egyszerű volna.

Miután magam mögött hagytam ezt a magánéleti káoszt, hallani sem akartam hasonlóról. De ma már úgy vélekedek, ha a közeljövőben adódna ilyen pozitív jelekkel kecsegtető körülmény, bizony nem zárkóznék el…

alezredes 1 Creative Commons License 2017.11.24 0 0 16232

Az lehet. De hogy lassan fog változni, az biztos. Mert nem valószínű, olyan hamar nyilvánosan elfogadott lesz pl a swinger klub fogalma, és amit ott csinálnak, meg az sem, amit mi csinálunk nagy ritkán.

 

Addig amíg a többség (férfi) akár verekedne is, ha a dekoratív feleségét akár csak megbámulják, addig miről beszélünk ?

Előzmény: Törölt nick (16231)
Törölt nick Creative Commons License 2017.11.24 0 1 16231

Szerintem úgy értette, hogy az elfogadottsága fog változni, tehát egyre inkább normális lesz :)

Előzmény: alezredes 1 (16230)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.11.23 0 0 16230

Ezt a megállapításodat nem értem.

Előzmény: Modi Gliani (16229)
Modi Gliani Creative Commons License 2017.11.23 0 0 16229

Változni fog ez is.

Előzmény: alezredes 1 (16228)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.11.23 0 0 16228

Pedig sokan ismeretlenül, fórumokon azt írják, hogy b+ nem vagytok normálisak, ha meg az ismerősök, főleg srácok tudnák, azok is meglepődnének rendesen.

Előzmény: Modi Gliani (16227)
Modi Gliani Creative Commons License 2017.11.23 0 0 16227

Ez így normális.

 

Előzmény: alezredes 1 (16226)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.11.23 0 1 16226

Az első alkalmak előtti helyzetek bennem nem félelmet, hanem inkább izgató kíváncsiságot váltottak ki.

Mi lesz, hogy, mit csinálnak, mit nem.

Nem azt mondom, hogy később unalmas megszokott lett a helyzet, de akkor már tudnivaló volt szinte minden.

Előzmény: Modi Gliani (16225)
Modi Gliani Creative Commons License 2017.11.23 0 0 16225

Alapvetően ilyenek vagyunk. A félelem tart vissza mindenkit.

Előzmény: alezredes 1 (16224)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.11.23 0 1 16224

Nagyon  régen én sem, a párom meg legfőképp nem tudta volna elképzelni azt, hogy bárki akár csak "úgy" hozzáérjen, nemhogy az illető még tovább is menjen.

Mindezt meg még hogy előttem is tegye, tegyék.

Aztán az első után jött a a második, és így tovább.

Előzmény: Sz1gor (16222)
Modi Gliani Creative Commons License 2017.11.23 0 0 16223

Ja. Vagy mindig csak pedzegette, de a konkrét felkérés elmaradt. Így a párja csak a nemi izgalom hevének tudja be a pedzegetéseket. Nem dugás előtt kell pedzegetni. ;)

Előzmény: Sz1gor (16222)
Sz1gor Creative Commons License 2017.11.23 0 1 16222

Szerintem a szokásos helyzet van. Már pedzegette otthon, de anyu kategorikusan elzárkózott tőle, így neki maradt az álmodozás és faszverés. A különbség a többiekhez képest, hogy ők bevallják, hogy csak a fantáziálás maradt nekik, míg ő nem akarja tudomásul venni.

Előzmény: Modi Gliani (16221)
Modi Gliani Creative Commons License 2017.11.23 0 2 16221

Önts már végre tiszta vizet a pohárba! Izgat téged ez a fantáziálás, de gyáva vagy belevágni. Tényleg egy sógorral kellene ezt elkezdeni? Átlag ember azonnal kizárná a családi problémák miatt. Kezdjetek idegennel. Add ki az utasítást a párodnak, hogy ettől a perctől kezdve dughat másokkal is. De szeretnél róla tudni mert ez téged izgat. Sőt az lenne a legjobb, ha együtt csinálnátok. Mond meg, hogy téged más nő nem érdekel csak vele akarod átélni ezt az élményt!

De ebből a tervezgetésből vagy nem lesz semmi vagy a túl sok szervezgetéssel, sumákolással elrontod az egészet.

Előzmény: Törölt nick (16169)
fotóraverő Creative Commons License 2017.11.23 -1 1 16220

Azt hiszi menő gyerek és mindenhol szívesen látják. Igazán elhúzhatna innen. A homokosok között biztos sikere lenne.

Előzmény: jwkllr (16219)
jwkllr Creative Commons License 2017.11.23 0 0 16219

Nem olvasod a topicleírást?

Előzmény: bigferfi46 (16218)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.11.21 0 1 16217

Aztán lehet, hogy egyszer betoppan az a bizonyos sógor, anya éppen lenge ruhában, a fiúk iszogatnak, anya meg arra a kérdésre, hogy mit szólna, ha a sógor egy kis kényeztetésben részesítené, még azt a lenge öltözéket is ledobná, és nekiállnának akciózni, apa legnagyobb örömére.

Előzmény: Dr. xXx (16215)
Dr. xXx Creative Commons License 2017.11.17 0 3 16215

Ha jól értem még nem beszéltél a feleségednek a vágyaidról, mert kitudja mi szólna hozzá, igaz? Ha félsz a reakciójától, pedig csak KÉRDEZNÉL valamit, akkor mit szólna szerinted, ha tudná, hogy meztelenül mutogatod? Szerintem aki belemegy egy többesbe, még az is kiakadna, hogy a tudta nélkül másoknak mutogatod, nem hogy a feleséged, akitől kérdezni se mersz ismerve őt.

Előzmény: Törölt nick (16213)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.11.17 0 0 16214

Ezek szerint idegenre nem is gondoltál ? A sógorod még sosem látta meztelenül a feleséged, srtandon, stb, hogy képet kelljen néznie ezért ?

A feleséged szerinted szívesen kefélne vele ? Akár ott előtted ?

 

Előzmény: Törölt nick (16213)
Törölt nick Creative Commons License 2017.11.17 -1 0 16213

Elölre megbeszélve ,felvázólva a (pinaimádó sógorának) a vágyaimat!

Remélem a sógor(ill a feleségem sógora)rá kattan a képek láttán.Meg persze a vágyam elővezetésére a sógornőjére:)!

Féltékenység részemről tuti nem!34 évi házasság után ? inkább szeretném ha más is szexelnevele és Ő mással is szexelne. Mindenkinek jó lenne!(ez tuti:):))

 

Előzmény: alezredes 1 (16212)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.11.16 0 1 16212

A sógorod tuti zavarban lenne, de élvezné a helyzetet. Te nem tudom mit éreznél, lehet hogy beugrana a féltékenységi faktor.

Legjobban valószínű a feleséged élvezné a szitud.

Előzmény: Törölt nick (16202)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.11.16 0 0 16211

Nem biztos hogy fejjel akarnak rohanni a falnak, meg anya sem biztos, hogy rajongana az ötletért, nem tudhatjuk.

De ha gyorsabbra vették volna a tempót, lehet hogy már túl lennének mondjuk a második srácon akár.

Előzmény: Dr. xXx (16209)
Dr. xXx Creative Commons License 2017.11.16 -1 1 16209

Én kívülállóként nehezen értem, hogy miért döcög ennyire a megvalósítás. Azt akarod, hogy Ő legyen mással, nem Te. Egy hosszútávú kapcsolatban, ha azt mondja egy ember párja, hogy nyugodtan lehetnél mással is, az egy elég pozitív dolog. Megkapja a lehetőséget, hogy dönthet kivel akar lenni, új kalandok érhetik, ezen hogy lehet megsértődni? Ha nincs igénye rá, akkor maximum nem él a lehetőséggel. Kérdezted már egyáltalán? Mert nem tapogatózni kellene, hanem simán megmondani, hogy izgatna, ha más férfival is lenne, érdekli-e? 

Előzmény: Törölt nick (16202)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!