Keresés

Részletes keresés

nini27.5 Creative Commons License 2007.07.22 0 0 75028

Szia szuszka!!!

 

Köszönöm a biztató szavakat!!!!

Lehet olyanról hallani,hogy valaki negativ teszttel volt terhes???

Ahová én járok,(Pécs)ott 3 hét múlva kell visszamenni kontrollra,és az is csak uh.,ha jól tudom...vagyis még van egy hetem addig.

Válaszod után még próbálok reménykedni,de már elkeseredtem a negativ teszt láttán,és még nem hallottam,hogy igy is terhes volt valaki.Bár adná az ég,hogy velem ez forduljon elő!!!

Még egyszer köszönöm a biztatást!!!

 

 

nini

Előzmény: Szuszka08 (75027)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.22 0 0 75027

Szia nini !

 

Ne aggódj,még lehetsz terhes.volt akinek pozitív volt a tesztje,mégsem volt terhes. 100 %-ot a vérvétel mond csak.és a tünetek..hát azt inkább ne keress,mert valakinek semmi tünete nincs ,és mégis terhes,valaki meg minden tünetet produkál mégsem.szóval mindenki másképp reagál,egyénfüggő,ezért nem lehet semmilyen tünetre rámondani,hogy ez biztos azért van.

Mikor mész vérvételre? abból már tuti megmondják.

és ne adj fel minden reményt....

remélem tudtam segíteni

 

Szuszka

Előzmény: nini27.5 (75025)
Rebarbara10 Creative Commons License 2007.07.22 0 0 75026

gaspoltshofen, köszönöm!!!

 

nini: nekem nem volt lombikom, szóval lehet, hogy érdemben nem tudok hozzászólni, de terhes voltam már, és az elején én is folyamatosan görcsöltem, mintha meg akart volna jönni. Amikor még nem tudtam a terhességről jártam futni, és volt olyan, hogy futás közben le kellett ülnöm, annyira begörcsöltem (csak én megjövésre gyanakodtam). Szóval szerintem simán lehetsz terhes. És ha nincs se barnázás, se vérzés, az plusz jó! Remélem sikerül, drukkolok!

Előzmény: nini27.5 (75025)
nini27.5 Creative Commons License 2007.07.22 0 0 75025

Sziasztok!!!

 

Még új vagyok itt,de szeretném a segitségeteket kérni.Most volt az első lombikom,2 , 5 napos embriót ültettek be,simán zajlott minden(stimuláció,leszivás,beültetés).Short protokollom volt,Gonal-f,Decapeptyl,Ovitrelle.

Ma vagyok a ciklusom 31.napján(ami amúgy 26 napos),beültetés utáni 13.nap.Ma csináltam tesztet és negativ lett,ettől függetlenül még lehetek terhes???Kis görcsöket érzek már 7 napja,de se vérzés,se barnázás nem volt!!

 

Adjak fel minden reményt????

gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.22 0 0 75024

Szia,

 

ha beírod ide a keresőbe, akkor rengeget infot fogsz találni, mert kb negyedévente előjövő téma.

Röviden a véleményem. A meddőségi dokik egyértelműen lebeszélnek róla, és nem túl szépen nyilatkoznak a hölgyről sem. Én kb. egy éve írtam le ide egy meddőségi dokival folytatott laza (nem a saját dokim volt, hanem egy baráti rendezvényen találkoztunk, így kötetlen volt) beszélgetésünket, hogy mik az ők érveik. Röviden talán a legérthetőbb érvük, hogy a baktérium és gyulladás okozta meddőség már következmény, amit nem old meg ez az injekció, ha jó is valamire, akkor inkább megelőzésre és nem kezelésre.

Ettől függetlenül - mi akkor a kúra közepén jártunk - beadatuk mindketten, mert úgy gondoltuk veszíteni nem tudunk vele, az 5-6 e Ft-os ár meg elenyésző a lombikos költségekhez képest.

Nekem kicsit ellentmondásos még, hogy a tavalyi nagy média kampány idején olyan gyógyszerek kerültek kiadásra, aminek a szavatossága akkor járt le, és több évvel ezelőtt gyártották, az a kampány nekem akkor elfekvő raktárkészle kisöprésnek tűnt, ami még felháborító volt, hogy a gyógyszertárba zokszó nélkül kiadták az a hónapban lejáró injekciókat, holott több hétig-hónapig tart, míg az injekciót beadod.

 

A fórumon akkor sokan beadatták (így én is), van aki azóta terhes lett, van aki nem sajnos, de egyáltalán nem bizonyított, hogy a Gynevac következtében. Nagyon durván kisarkítva akár megbeszélhettük volna, hogy eszünk McDonalds-os hamburgert, és most kb. ugyanazt tudnám mondani, van aki terhes lett, van aki nem.

 

Szóval sokkal okosabb nem lettél, ettől, és igazából nem is leszel, ha elolvasod, ezt neked kell eldöntened, hogy a sok ellentmondó info után beadatod vagy sem.

 

Bocsi, ha illuzió romboló voltam.

 

Gaspi

Előzmény: Rebarbara10 (75023)
Rebarbara10 Creative Commons License 2007.07.21 0 0 75023
sziasztok, bocsánat a belepoffért, kérdésem, hogy ginevac-os tapasztalata van valakinek?
bebukus Creative Commons License 2007.07.21 0 0 75022

Szia!!

 

Utána néztem és azt irják itt a neten,hogy az Estrimax és az Estrofem teljesen egyenértékűvé lett nyilvánitva!Vagyis,gondolom ugyan olyan hatóanyagai vannak.

Realista vagyok,és épp ezért úgy gondolom,hogy amit érzek az mind a gyógyszerek hatása miatt van.

A tesztet megcsinálom holnap,ha negativ,megyek hétfőn dolgozni...ott legalább van klima:-))

Köszi,hogy ilyen hamar irtál.Igy legalább az Utro-ról megtudtam mindent,és ez ügyben megnyugodtam,hogy nem ezen múlik!!

Még egyszer köszi!

Bebukus

Előzmény: gaspoltshofen (75020)
gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.21 0 0 75021

Mazsola, mi van veled? Sajnálom a híreket, de azért én még nem adom fel, ha nem baj, várom, hogy hétfőn mit fog mondani a Török.

 

Gaspi

gaspoltshofen Creative Commons License 2007.07.21 0 0 75020

Szia,

 

11. napon már elvileg lehet tesztet csinálni. Tapolcán Estrofem-et szedetnek fagyis beültetéskor, gondolom hasonló céllal, tehát én nem ezt a gyógyszert szedtem anno, de azért szeretném azt elmondani, hogy én is az első fagyisnál hamis érzéseket éreztem az által, hogy nem jött meg, és a korábbi három stimuláltnál a vérvételre kisebb nagyobb mértékben, előbb vagy utóbb megjött. Produkáltam teljes terhes tüneteket, és aztán jött a koppanás.

Neked szívből kívánom, hogy ne ez következzen be, ezzel csak azt akartam jelezni, hgoy sajnos az még nem egyértelmű pozitív teszt, hogy nem jött meg.

Szájon át szedhető Utro teljesen megegyezik a hüvelyivel, csak nem a törvényi előírás tiltja, hogy ugyanarra a dobozra ráírják mindkét használati lehetőséget, nálunk a doki, ha valakinél olyan probléma volt, mondta, hogy akkor ugyanazt a bogyót szedje be szájon át (pl. Trentonál, ha valaki emlékszik még rá). Az szól a hüvelyi mellett, hogy mivel pont oda kerül, ahol szükség van rá, így gyorsabb a felszívódása, de a szájon át szedhetőnek is pont ugyanaz a hatása, csak jobban megterheli a szervezetet, a gyomrot.

 

Kívánom, hogy hamarosan jó hírekkel gyere:)

 

Gaspi

Előzmény: bebukus (75019)
bebukus Creative Commons License 2007.07.21 0 0 75019

Sziasztok!!

Remélem tudtok segiteni.Van olyan köztetek aki Estrimax nevű gyógyszert szedett??Nekem fagyis beültetésem volt,ma vagyok a 10. nap.Már ennek is nagyon örülök,mivel az első stimus beültetésnél a 4.nap megjött a mensim.Arra gondoltam holnap csinálnék tesztet,csak attól félek,hogy eddig azért nem jött meg,mert az Estrimax befolyásolta.Elolvastam a papirját,de csak azt irja,hogy:gyakori mellékhatások:vérzés,mellnagyobbodás(ez is van,feszüléssel!)és irtam a héten,hogy elkezdtem viszketni(már bocsánat)és irja mellékhatásnak a hüvelyi gombás fertőzés kialakulását is.(lehet,hogy ettől gombásodtam be??)Dokim nem mondta,csak átállitott a szájon át szedhető Utro-ra,aminek a papirja nem irja,hogy IVF-nél használatos,viszont aluszékonyságot okoz,ami nálam előjött.Szóval ,mindkét gyógyszernek kikaptam pár mellékhatását,csak,hogy ne legyen egyszerű!!:-))

Az lenne a kérdésem,hogy érdemes-e teszet csinálnom a 11.nap,vagy csak a gyógyszerek befolyásolnak??!!

A másik,hogy a szájon át szedhető Utro van-e olyan hatásos mint a hüvelyi??

Bocs,ha hosszúra sikerültem!!!

Bebukus

lalita79 Creative Commons License 2007.07.21 0 0 75018
Majd  kedden megyünk vissza a dokihoz , kíváncsi vagyok ő mit fog mondani .Szép hétvégét.
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.20 0 0 75017

Hormonkúra nem kellett neki mert tökéletesek a hormonértékei. Nem tudni mi okozza. Különben szelént is szedett. Egyébként annyi élő spermium van hogy ICSI-s lombikhoz elég volt ezért nem nyomattuk egy idő után a bogyókat.

Előzmény: lalita79 (75015)
polimeli Creative Commons License 2007.07.20 0 0 75016
Szia! Az én férjem a Bio-szelént szedi két hónapja,nekünk bevált! Hajrá! 
Előzmény: lalita79 (75012)
lalita79 Creative Commons License 2007.07.20 0 0 75015
Szia  , hormonkúrát is probáltátok?
Előzmény: Törölt nick (75013)
lalita79 Creative Commons License 2007.07.20 0 0 75014
Köszi  , Milna 1 ,azért jobb mint a semmi . Majd Hétfőn veszek ,és kipróbáljuk.
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.20 0 0 75013
Hát megmondom őszintén nincs. Nálunk is ez volt a gond az alsógatyaszett cseréjétől kezdve kipróbáltuk egy csomó természetes anyagot (Maca Vibe, E vitamin, halolaj stb) voltunk pszichológusnál talpmasszőrnél, de ezek hatására a spermaszám egyáltalán nem változott. Nem akartalak ezzel elkeseríteni, mert van akinek a Maca Vibe állítólag hat, de én ebben már nem nagyon hiszek.

Búzacsíra kapszulát nem próbáltuk állítólag az is jó.
Előzmény: lalita79 (75012)
lalita79 Creative Commons License 2007.07.20 0 0 75012

Sziasztok , van valami bevált  módszere valakinek amitől a spermaszám megnő?

 

köszönöm   Lalita

kinga71 Creative Commons License 2007.07.20 0 0 75011
ma.zsola, erőt és kitartást kívánok neked, komolyan. Miattad néztem be ma ide, titkon jobb híreket remélve, de klassz csaj vagy, kapaszkodajtok össze, és aztán megint hajrá!
Előzmény: ma.zsola (75010)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.19 0 0 75010

Sziasztok! Hihetetlen összetartó egy csapat alakult itt ki ezen a fórumon. Ismeretlenül is rengeteg kedvességet és megértést kaptam itt. Higgyétek el, aki ezt a lombikozást csinálja az mind nagyon erős és kitartó mert mindegy hogy egy vagy több alkalom azért nagyon nehéz dolgok ezek.

Én is bízom benne, hogy hamarosan nekünk is jóra fognak fordulni a dolgok, nagy vígasz azért, hogy tudok terhes lenni. Egy hihetetlenül imádnivaló férjem van és egyenlőre kitesz öt gyereket is, úgyhogy vele vígasztalódom.

Mindenképpen fogok jelentkezni, ha előbb nem is, akkor hétfőn ha megjövök Tapolcáról.

polimeli Creative Commons License 2007.07.19 0 0 75009
Kedves Mazsola! Szívből kívánom,hogy miután újra erőre kaptál, végül sikerrel járj!Irigylésre méltó a kitartásod,így kell ezt csinálni.Puszi
Előzmény: ma.zsola (75003)
tami32 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 75008

Ma.zsola!

Rettenetesen sajnálom, hogy ilyet kell átélned. Szívből kívánom hogy ez legyen az utolsó ami nem sikerült.

Az eredményeket azért majd megírod ugye? (gen. immun.) Meg azt is mikor mit csinálsz. 

Párod mit mondott? Maradtok ennél a dokinál? Töröknél?

 

bebukus Creative Commons License 2007.07.18 0 0 75007

Szia ma.zsola!!!!

 

Nem jutok szóhoz,annyira sajnálom...

 

Becsülöm a hihetetlen kitartásod,lelkierőd!!Kivánom,hogy minél előbb valóra válljon az álmod.Akiben ekkora kiatartás van,az tuti eléri a célját,ez nem kétséges!!!:-))

 

Szuszka08 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 75006

Szia Ma.zsola !

Hát ,nagyon sajnálom..nem is tudom mit mondjak.

úgyhogy inkább nem mondok,csak annyit,hogy csodálom erődet,és kívánom Neked teljes szívemből,hogy ez az erőd kitartson addig amíg nem sikerül,és biztos hogy sikerülni fog egyszer Neked is !! Én nagyon szorítok Neked !!

 

azt viszont nem értem Én sem,hogy a Török ezt nem látta így ??? meg az is fura,hogy ez a doki ,meg javasolja a genetikai vizsgálatot..no,mindegy.

és maradsz Tapolcán,vagy majd máshol akarod folytatni ? gondolom most pihenés lesz,és pihenj is,nem kell sietned,mert még fiatal vagy.Kapcsolódj ki,és pihen sokat,és majd újult erővel kezdheted megint,reméljük a legutolsót,ami a legeredményesebb lesz.

millió ölelés !

és kitartás !!

Szuszka

Előzmény: ma.zsola (75003)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.18 0 0 75005
Aranyos vagy és köszönöm. Hidd el, még én is csodálkozom, hogy honnan van most ez az erő, hogy ennyire jól viselem. Talán mert még tényleg hiszek benne, hogy nekem is sikerülni fog, ha nem is itt majd máshol. Amúgy nemsokára megyek genetikára ill. immunológiára mert ez a mai doki javasolta, hogy most már ideje lenne ezt is megnézni. Azért majd mindig bejelentkezem, és olvasgatni foglak benneteket. Remélem mindenki nagyon rövid időn belül babázni fog.
Előzmény: Dongo.75 (75004)
Dongo.75 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 75004

Óóóóó, drága Mazsola! Nem tudom mit mondhatnék, de csodálom az erődet és a kitartásodat! Nagyszerű csajszi vagy, hidd el, megkapod a megérdemelt jutalmadat. Továbbra is jelentkezz be, hogy mi van veled!

Ölel: Dongo

Előzmény: ma.zsola (75003)
ma.zsola Creative Commons License 2007.07.18 0 0 75003

Sziasztok! Ma rosszul lettem, így be kellett mennem a kórházba. Nem  véreztem, csak elájultam. Megvizsgált egy orvos (megjegyzem meglepő módon alaposan) és sajnos tényleg hatalmas a hematómám, és alig lehet kivenni a petezsákot, ami szintén valami folyadékkal van tele. A baba semmiképpen sem lenne egészséges, a petezsák sem szabályos. Amúgy tényleg brutálisan néz ki a dolog az UH-on. A doki nagyon ki volt akadva, hogy miért várnak még egy hetet ezzel a dologgal, amikor ez egyértelműen egy beteg terhesség. Azt javasolta, hogy akkor hétfőn menjek vissza Tapolcára és aznap még keressem meg és jövő csütörtökön meg is csinálja a kaparást. Ha pedig bevéreznék azonnal húzzak be. Nagyon rendes volt, látta rajtam, hogy nehéz ez nekem így a hatodik után. Hát ez van. Jelentem ezek után sem fogom FELADNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek!

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.18 0 0 75002
Amit magadról írtál az most aktuális?
Előzmény: Ágica75 (74997)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.18 0 0 75001
Igen köszi, nagyon korrektek, minden fontos vírusra szűrnek: Citomegalovírus, Rubeola, Toxoplasma, Varicella, Parvo, Herpes. Jó tudni mire kell vigyázni.
Előzmény: muzsa (75000)
muzsa Creative Commons License 2007.07.18 0 0 75000
Tavaly nyáron még tartalmazta.
Előzmény: Törölt nick (74996)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.18 0 0 74999
Azóta már meg is szereztem.
Előzmény: kinga71 (74998)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!