Keresés

Részletes keresés

Andreas Creative Commons License 2008.09.05 0 0 61
A munkahelyi gépemen telepítés után nem ajánlotta fel a könyvjelzők importálását telepítés után és az utólagos importálásnál egy külön almappába tett mindent. Jól látom hogy egyenként kellene a könyvjelzősávra áthúzgálni mindent, nincs egy könyvjelző szerkesztő?
embeembe Creative Commons License 2008.09.05 0 0 60
Üdv, nálam eddig jól megy a chrome, mondjuk sok időt még nem töltöttem vele... A menük betűi nálam is igen cingárak, vaksi szememmel alig látom.

Amit sehogy se találok azok a Google mindenfélék: nekem speciel leginkább a Page Rank hiányzik, nem tudjátok hogy lehet elővarázsolni?
gomboc-artur Creative Commons License 2008.09.05 0 0 59
nekem nem igazán akar suhanni :(((
sőt inkább mondanám , hogy szar :(
és még a friefox-ot is elba...ta ..
amugy tetszene remélem ha nem beta lesz akkor jobb lesz


ga
rumci Creative Commons License 2008.09.05 0 0 58
Szerintem véletlenül átemelték valamiből, és benne maradt. És mostanra már ki is szedték a hírneves 11. pontot. Legalábbis az angol változatban, de hát a 3. pont szerint úgyis csak az számít:

Angol: http://www.google.com/chrome/intl/en/eula_text.html
Magyar: http://www.google.com/chrome/intl/hu/eula_text.html
Előzmény: KaraSaraqan (57)
KaraSaraqan Creative Commons License 2008.09.05 0 0 57
Szerintem azért került ez a licensz bele, mert még béta (0.2.x) és kell nekik a visszajelzés. Amúgy, jogi szempontból, tényleg több mint aggályos: bosszantó és a szerzői jogokat sárba tipró. Olyan, mintha a Málykrofos azt mondaná, hogy bármit írsz a Word-ben, bármilyen grafikont szerkesztesz az Excelben, vagy videót állítasz össze a moviemakerben, akkor annak a jogai a Málykrofosé lesznek.

Vagy mintha az Adobe azt mondaná, hogy bármilyen honlapot szerkesztesz a Dreamweaverével, akkor annak a jogai is az övék lesznek.

Szóval így, ebben a formában nonszensz.
Em. Rescue Creative Commons License 2008.09.04 0 0 56
Én elégedett vagyok a Firefox-szal, úgy tűnik rossz olimpikon válna belőlem... (gyorsabban, magasabbra, erősebben)
glycerin Creative Commons License 2008.09.04 0 0 55
eddig elég gyors :) a letöltéskezelője is bejön. alapértelmeztem.
blue_team Creative Commons License 2008.09.04 0 0 54
Olvasd el a felhasználási feltételeket!
Bizony aggályos, ha nem is egy az egyben úgy lesz, ahogy kurucék írják, de a lehetőséget megadod a telepítéssel. Józan ésszel megnézve: kerülendő ez a böngésző. Szerencsére van helyett bőven választék, tisztességes háttérrel.

A másik nagy gáz, hogy az index főcímes nyálveréssel miként csinál ingyen (???) reklámot egyes cégeknek (pl. google, apple).
Előzmény: atti73 (51)
libazzoli Creative Commons License 2008.09.04 0 0 53
Azért csakugyan aggályos az a licensszerződés.

http://gizmodo.com/5044871/google-chrome-eula-claims-ownership-of-everything-you-create-using-chrome-from-blog-posts-to-emails


Előzmény: atti73 (51)
crash__override Creative Commons License 2008.09.04 0 0 52
Nem rossz, nem rossz, otthonra, szórakozásra jó.

Azonban az SSL tanúsítvványok kezelésével nincs minden rendben. Otthonra ok, de munkára még mindig a Firefox vagy az Explorer kell :-(
atti73 Creative Commons License 2008.09.04 0 0 51
Azért ez nem így működik. Ez egy marhaság.
Előzmény: xoyox (50)
xoyox Creative Commons License 2008.09.04 0 0 50

KURUC Info ezt irja az uj CHROME-röl:

 

Nos, ha nem lenne valakinek világos, a Google olyan szerződést írat alá a Chrome felhasználóival, amelynek értelmében minden adatra, ami a böngésző segítségével jön-megy, teljes rendelkezési jogot kap a cég. Ide értve képeinket, videóinkat, chat-beszélgetéseinket, e-mail üzeneteinket. Ezeket a Google-nak joga van tárolni, figyelni, és külön engedély nélkül felhasználni, közzétenni, terjeszteni, akár módosított formában is. Gyakorlatilag aki a Chrome-t telepíti, ki lesz szolgáltatva egy elérhetetlen amerikai mammutcég kénye-kedvének. És ha holnap a Google DVD-n kezdi terjeszteni a saját szellemi termékedet, filmedet, vagy bármit, amibe munkát fektettél, esetleg nem is a nagyközönségnek szántad, befoghatod a pofádat, és elmehetsz a sóhivatalba panaszra, mert még jogdíjat sem fognak fizetni neked. Na jó, azért legalább egy kicsit megtarthatsz a szerzői jogból. Feltéve, hogy az adott tartalomra azt még a Chrome-mal való feltöltés előtt megszerezted, különben...

troppauer Creative Commons License 2008.09.04 0 0 48
hoppá, vissza is vontam. totalcar.hu alatt kifagyott, a gmailnál pedig nem engedett a belépés-gombra kattintani, enterrel beengedett.
troppauer Creative Commons License 2008.09.04 0 0 47
nekem gond nélkül felment, importált a firefox3-ból, és elég gyorsnak tűnik.. Adblockert bele!
robicsek Creative Commons License 2008.09.03 0 0 46
nálam érdekes, magyarhonbol netezek, de angol VPN-en keresztul, angol XP, és ha a Chrome-mal kerestetek, a google.ru keres. Mondjuk nem zavar, oroszul is tudok, de érdekes:)
mrnagy Creative Commons License 2008.09.03 0 0 45
Lehet, hogy csak ritka szerencsés vagyok, de nála kifogástalanul fut. Én eddig csak a jókat mondhatom róla!
Ahogy olvasom a véleményeket csak csodálokzom. Nekem tökéletesen hozza az oldalakat és az FF-hez viszonyítva villám gyors, a könyvjelzőket, jelszavakat kifogástalanul importálta, a google szolgáltatások is szépen működnek, sőt saját oldalam is szerkesztettem már róla és nekem minden scriptet kezel (wysiwyg, clearbox, ajax).
Egyedül amit hiányolok belőle az az RSS kezelés, de szerintem néhány héten belül megoldják ezt is.
A külsőt szokni kell, de szerintem vitathatatlanul letisztult és egyszerű ami számomra szimpatikus.
m-csaba Creative Commons License 2008.09.03 0 0 44
Nekem újraindítás után sem működik rendesen, teljesen rosszul hozza be az oldalakat; jobbra zárja, nem tölt le mindent, csak darabokat. Újraindítás után sem javult, viszont a proxy beállításokat simán elfelejtett. Na, majd megnézem nemsoká otthon is.
vlevi Creative Commons License 2008.09.03 0 0 43
Én is remélem, hogy még sokminden bele fog kerülni a béta után a véglegesbe. Mondjuk már az is szép dolog, hogy a béta is teljesen magyarul létezik. Najó, helyesírásellenőrző még angol, de akkoris.

Pár dolog azért hiányzik belőle. Reklámszűrő valóban kellene, anélkül nem ér semmit egy böngésző.
Most így hirtelen két (vagy 3,4?) nagyon idegesítő tulajdonságát találtam a Chrome-nak. Az egyik, hogy a könyvjelzőket nálam csak IE alól tudná importálni, Opera alól viszont nem. Namármost, mivel a legutóbbi XP install óta talán 10x nyitottam meg az IE-t, gondolhatjátok, mennyi könyvjelző van benne. Másik, hogy ha becsukom az egyetlen nyitott fület, akkor lazán kilép. Pedig jobb lenne, ha behozná azt a kezdőoldal szerűséget, ami viszont nagyon ötletes, jobb mint az Opera gyorshívója. Mégegy, hogy a könyjelzők nincsenek kint folyamatosan a bal oldalon, mint az összes többi böngészőben És végül, mi a halál az a Googleupdate.exe, ami folyamatosan fut a gépemen? Nincs betöltve semmilyen google-s szoftverem (az előbb volt a chrome, de abból kiléptem). Ja, és végül. A cégnél próbáltuk telepíteni, de megdől a dolog azon, hogy a 700K-s telepítő exe nem tudott proxy jelszót kérni.
Ettől eltekintve tetszik, csak így tovább !

KaraSaraqan Creative Commons License 2008.09.03 0 0 42
néha nekem is fagyogat, ismeretlen okból. Gyanítom néhány háttérben futó script azért megkavarja szegénykét.
Előzmény: xoyox (40)
KaraSaraqan Creative Commons License 2008.09.03 0 0 41
jaja, sok még a javítani való, de tényleg csak egy béta, nem várhatjuk, hogy többet tudjon, mint az agyonfrissített Zexplórer 7 :D :D
Előzmény: Indián (34)
xoyox Creative Commons License 2008.09.03 0 0 40

frissitest megtalaltam, de nekem nem gyorsabb, söt egy idöre lefagyott az egesz amit rettentö ritkan csinal, es a comput dolgozott pörgött  sokaig,

nem fogom hasznalni, annyira nem jo, hogy atalljak.

 

Előzmény: Törölt nick (39)
xoyox Creative Commons License 2008.09.03 0 0 38

nalam nincs  a "frissites"  cimü lehetöseg rajta, es gyorsabb sem lett

XP-m van

azon kivü+l, hogy egy oldalra kidobja az eddigi olvasott oldalakat kepekben, mas ujdonsag ot nem eszlelek.

Ti mit mondatok ?`

 

atti73 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 37
Nincs telepítve! Akkor ezért nem találtam. :-) Köszi
Előzmény: Tornagh Atya (35)
Indián Creative Commons License 2008.09.03 0 0 36
Telepíteni köll külön... Az Eszközök-Kiegészítők menüből lehet elérni...
Előzmény: Tornagh Atya (35)
Tornagh Atya Creative Commons License 2008.09.03 0 0 35
Eszközök, kiterjesztés-beállítások, Ad Block Plus. Már ha telepítve van (de azt hiszem, alapból jár a programhoz).
Előzmény: atti73 (31)
Indián Creative Commons License 2008.09.03 0 0 34
Nincs mit... ez még az AdBlock előtti időkből származó ősi kőbaltás móccer... viszont roppant hatékony, mer' a böngésző helyben keresi a reklámszóggáttatót. De minden reklámszerverrel eljáccható. Azóta szoktam rá, mijóta megmértem, és a zadatforgalom 2/3-a illen-ollan reklám... Tom, a zIndexnek ez hoz bevételt, de a kevesebb néha több...

Hogy ontopic is legyek, nálam simán műx a Króm, de a nagyítást öléggé elkúrták, az Opera és a FF már végre jól nagyít... A DOM Inspectoron is akad még fejleszteni való, amíg a Firebugot utoléri... a WEB Developer-ról nem is beszélve. Azt még nem'tom, hogy a CSS3-ból mit tud, de webkit alapú, lehet, hogy má' kezeli a sárkányosabb cuccokat is, majd kiprószálom. Viszont gyors, az eccer bittos...
Előzmény: atti73 (33)
atti73 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 33
Köszi, működik. De nem gondolom, hogy gatya erre gondolt!?
Előzmény: Indián (32)
Indián Creative Commons License 2008.09.03 0 0 32
/WINDOWS/system32/drivers/etc/ könyvtárban keresd meg a hosts fájlt, nyisd meg a notepad-del, és írd a végére: 127.0.0.1 www2.keymedia.hu 127.0.0.1 www.keymedia.hu
Előzmény: atti73 (29)
atti73 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 31
hol a reklámszűrő a ff-ban? nem találom. .-(
Előzmény: Tornagh Atya (30)
Tornagh Atya Creative Commons License 2008.09.03 0 0 30
Google Chromban sehogy sem lehet, mint írtam. Firefoxban a reklámszűrőben Ad Block) hozzá kell adni azt a szűrőt, hogy *keymedia*. A Maxthon (kínai IE-klón, de nagyon jól sikerült böngésző) is tudja ezt alapból.
Előzmény: atti73 (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!