Keresés

Részletes keresés

Steevler Creative Commons License 2012.12.31 0 0 7391

Tisztelt vidi313!

 

A szeptember végi hozzászólásod kapcsán szeretnélek megkérdezni arról, hogy amikor 3 év után megkatad az üdüslési jog megszüntető határozatot, kellett-e még utána bármilyen ügyintézést tenni, volt-e még ezután bármilyen egyéb követelés? Akár a HCH-tól, akár behatjtási költség, vagy egyéb leleményes pótdíjak, annak ellenére, hogy nem lett kihasználva az üdülési hét? Azért kérdezem, mert én is most jutottam el oda, hogy belássam, más út nincs a megszabalulásától...Illetve ez az 5 éves megtámadási idő mit jelent pontosan? Peres úton rosszhiszeműség, előnytelen haszonszerzés miatt nem lenne keresni valónk ennyi idő után? Sajnos mi is elég régen, 2000-ben léptünk be a bepalizottak táborába... Segítséged előre is köszönöm!

Előzmény: vidi313 (7257)
TG-pereljünk! Creative Commons License 2012.12.18 0 0 7390

Kis tájékoztatás, mi van most.

 

eredmény: Gazdasági Versenyhivatal eljárást indított dec.10-vel a Markgold Kft (HCH) ellen bejelnetésemre.

Tájékoztattak, hogy ugyanolyan tartalommal, mint a 2012. aug.12-én kelt vizsgálat 40 milliós büntetése!

 

Nagyon szép levél, így halmozotti vétségnek számít!

Időközben ügyvédem megkereste őket!

 

Nos kérek mindenkit, aki a topikra keveredik szóljon hozzá és dolgozom azon, hogy akár pertársaságot létrehozzunk!

 

Üdv

 

meglopott átvert ember

TG-pereljünk! Creative Commons License 2012.12.18 0 0 7389

eredmény: Gazdasági Versenyhivatal eljárást indított dec.10-vel a Markgold Kft (HCH) ellen bejelnetésemre.

Tájékoztattak, hogy ugyanolyan tartalommal, mint a 2012. aug.12-én kelt vizsgálat 40 milliós büntetése!

 

Nagyon szép levél, így halmozotti vétségnek számít!

Időközben ügyvédem megkereste őket!

 

Nos kérek mindenkit, aki a topikra keveredik szóljon hozzá és dolgozom azon, hogy akár pertársaságot létrehozzunk!

 

Üdv

 

meglopott átvert ember

JGab Creative Commons License 2012.12.15 0 0 7388
Kérdezd meg őket, hogy lemondhatsz-e a jogodról.
Előzmény: Hornet_600 (7387)
Hornet_600 Creative Commons License 2012.12.15 0 0 7387

Üdvözlet mindenkinek!

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy vettem 1 jogot 2006-ban, 2x ki is használtam, de azóta se. Végig olvastam a fórumot, és azt látom, aki el akarja adni 

azt vagy átverték, vagy nem tudja eladni,  az lenne a kérdésem, meg lehet szabadulni tőle?

már beletörődtem, hogy bukom a vételárát, csak szabaduljak. PLANINVEST BRÓKER ZRT ,Abbázia Club Hotel Keszthely

 

vidi313 Creative Commons License 2012.12.13 0 0 7386

Eddig tartott ez az üzlet. 12 évvel ezelőtt még kaszáltak, degeszre tömték a zsebüket, többek között az én pénzemből is. Ma már más a helyzet.

Előzmény: feri1361 (7385)
feri1361 Creative Commons License 2012.12.13 0 0 7385

Szép jónapot kívánok. Én is áldozata lettem a HCH.-nak. Nem is kicsit vertek át. Én is csatlakoznék a feljelentőkhöz. A GVH-nál már ÉN is feljelentettem őket.

 

Hegedus_Imre Creative Commons License 2012.12.13 0 0 7384

http://www.pertarskereso.hu/panaszok/udulesi-jog/ honlapon Balla Gábor őrnagy javasolta feljelentés megtételét az ott panaszkodóknak. Én ezt megtettem elektronikus levélben a Paradise Resort ellen. Még aznap visszaigazolták a feljelentés megérkezését. 

Hegedűs Imre

Hegedus_Imre Creative Commons License 2012.12.13 0 0 7383

Tisztelt TG!

 

Nekem is a Holiday Club Hungary adott el eredetileg üdüléti jogot - ha megad valamilyen elérhetőséget, csatlakozom az említett pertársasághoz. Én is tanúsítom, hogy "jó befektetésként" ajánlják az üdülési jogot, amiből banki kamatnál nagyobb arányú hasznot ígértek...

Üdvözlettel:

Hegedűs Imre

EsperantoDebrecen@gmail.com

Kende Júlia honlapját és elérhetőségét meg lehet találni az interneten. 

Előzmény: TG-pereljünk! (7381)
TG-pereljünk! Creative Commons License 2012.12.12 0 0 7382

eredmény: Gazdasági Versenyhivatal eljárást indított dec.10-vel a Markgold Kft (HCH) ellen bejelnetésemre.

Tájékoztattak, hogy ugyanolyan tartalommal, mint a 2012. aug.12-én kelt vizsgálat 40 milliós büntetése!

 

Nagyon szép levél, így halmozotti vétségnek számít! 

Időközben ügyvédem megkereste őket! 

 

Nos kérek mindenkit, aki a topikra keveredik szóljon hozzá és dolgozom azon, hogy akár pertársaságot létrehozzunk!

 

Üdv

 

meglopott átvert ember

 

 

 

TG-pereljünk! Creative Commons License 2012.12.12 0 0 7381

eredmény: Gazdasági Versenyhivatal eljárást indított dec.10-vel a Markgold Kft (HCH) ellen bejelnetésemre.

Tájékoztattak, hogy ugyanolyan tartalommal, mint a 2012. aug.12-én kelt vizsgálat 40 milliós büntetése!

 

Nagyon szép levél, így halmozotti vétségnek számít! 

Időközben ügyvédem megkereste őket! 

 

Nos kérek mindenkit, aki a topikra keveredik szóljon hozzá és dolgozom azon, hogy akár pertársaságot létrehozzunk!

 

Üdv

 

meglopott átvert ember

 

 

vidi313 Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7380

:-))

Előzmény: JGab (7379)
JGab Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7379

Ezért volt 2012 slágere a külföldi vevő. Azt már mindenki tudja, hogy itthon eladhatatlan, most lehetett hinni a német, osztrák, ukrán, román vevőkben.

Jövőre gondolom a kínaiak akarnak majd aranyárban jogot venni. Esetleg, ha a Curiosity sikerrel jár, akkor a marslakó érdeklődők is nagy számban megjelenhetnek.

Előzmény: vidi313 (7378)
vidi313 Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7378

Valahogy nem tolonganak az emberek a segítségért, hiába ajánlod itt.

Az emberek 10 ezrei már túltették magukat TS veszteségeiken, leírták azt. Néhányan vannak még akik még kapadoznak, megpróbálnak megmenteni valamit korábbi kiadásaikból, majd rájönnek, az eladás bármilyen formája is ugyanolyan zsákutca, mint maga a vétel volt.

Előzmény: doky--- (7376)
vidi313 Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7377

Nem, akkor nem az volt a véleményem, különben nem vettem volna meg. Hitelt adtam az orbitális hazugságoknak anno 12 évvel ezelőtt. Ez akkor volt, ma már más pennával írunk.

Előzmény: doky--- (7376)
doky--- Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7376

nem kértem hogy változtasd meg , a te döntésed

akkor is az volt amikor megvetted , meg most is amikor elutasítod a segítséget

Előzmény: vidi313 (7374)
doky--- Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7375

tisztelt Gio1977

 

mivel teljesen új vagyok itt nem tudom a játékszabályokat de ha végigolvastad volna a kommenteket és elolvasod JGab hozzászólását miszerint kivágnak innen " ezért nem raktam ki meg odairtam hogy elkérem az elérhetőségeiket ha kell valakinek és valahogy eljuttatom !

a plusz profit , hogy a komm. idézzem : AKKOR KAPJÁK MEG A JUTALÉKUKAT AMI AZ ELADÁSI ÁR 10 % HA ELADJÁK csak ezt tudom leirni mert ott voltam , meg átnézettem az ügyvédünkell a szerződést és ősem talált benne semmit

Előzmény: Gio1977 (7373)
vidi313 Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7374

Álláspontom nem változott, lásd 390-es bejegyzés.

Előzmény: doky--- (7372)
Gio1977 Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7373

Eljen a pozitiv hozzallas. Lassuk kerlek az altalad hasznalt es bevalt ceget. Azt ugye te is erzed, mekkora hulyeseg azt irni, hogy nem adhatod ki oket, hisz ha kiraknad oket, csak plusz profiot szereznenek, es egesz biztos, hogy senki sem venne le oket innen, mig be nem bizonyosodna az esetlegek koklerseguk. Ugyhogy kivancsian varom a fejlemenyeket.

Előzmény: doky--- (7372)
doky--- Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7372

látod ebből csak az derűl ki hogy nem tudtam hogy a TS ügynök az a nő volt aki el akarta adni azt a szart , mint irtam ez az én hiányosságom , szerintem neked is elmondták hogy ezeket ts ügynöknek hívják , te sem tudtad magadtól

én ezeket vérszívóknak hívom , ti sem tudtátok volna ha csak így írok rolluk .

de végül is valahol érthető a szkepticizmusotok , ha állandóan szivatnának engem is + becsapnának én is hasonlóan vélekednék .

de nem tartoottam kést egy ember torkának se hogy beszéljen velük ,

Előzmény: vidi313 (7371)
vidi313 Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7371

Furcsaságokat én is észrevettem. A 391-es hozzászólásban azt olvasom, azt sem tudja mi az a TS ügynök, a 392-ben meg már azt, hogy majdnem megnyakalta.  Akkor mégis csak tudja mi az a TS ügynök.

Előzmény: JGab (7370)
JGab Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7370

Ez kamu.

 

Első hozzászólásában még abban sem volt biztos, hogy megbízási szerződést kell kötni, pár perccel később már írta a szerződés fontos részleteit.

 

Nem beszélve a helyesírás minőségének változásáról.

Előzmény: vidi313 (7369)
vidi313 Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7369

Kezd az az érzésem támadni, doky nevű fórumozó ugyanaz a személy, akit a többi TS topikból már 2-szer törölt a moderátor.

Persze szép dolog a segítség felajánlás, meg az sem jó, ha egy fórumban nincs ellenvélemény, csak ne essünk túlzásokba.

doky--- Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7368

amúgy ha kell valakinek akkor elkérem és eljuttatom , szerintem 1 telefont megér

 

doky--- Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7367

tisztelt mérges vagyok

 

ez a cég közvetítt , semmi köze az üdülési jogot értékesítő céghez , mert ha valami összefüggés lenne akkor inkább az új jogot értékesítenének , mert akkor sokkal több lenne a nyereségük ,

 

ha nem tudsz normálisan beszélni , akkor tanulj meg , ha bele ugortál ilyen hülyeségbe ne pattogj , és ne fenyegetőzz

1: teszek rá hogy te milyen mérges vagy leszel

2: ha idegbeteg vagy szedjél gyógyszert

3: nem hülyítek senkit olvasd el a fórumot mégegyszer ha ez meghaladja a képességeidet azt sajnálom

4: nem tehetem ki állítólag mert letiltanak

5: keresd meg őket magad , ajánlom az internettet

Előzmény: mérges vagyok (7366)
mérges vagyok Creative Commons License 2012.12.11 0 0 7366

T.doky!

 

Sok a szöveg.

Ha olyan biztos vagy igazadban,akkor légy szíves kitenni ide az eladó cég elérhetőségét!!!

 

Hiszen ha igaz a dolog,az esetben Ök is kerestek az üzleten és ezért csak örülnének az ujabb üzleteknek.

 

Ha meg csak hülyited itt a népet,---az esetben --huzzál el a jó.........-be!

 

Mindenesetre nekem még nem sikerült olyan emberrel találkoznom akinek eladták az üdülési jogát.

 

Mára csak enyi.várjuk a cég nevét,s cimét.

 

"mérges vagyok" s még jobban az leszek,ha tovább hülyitesz itt embereket.

Előzmény: doky--- (7365)
doky--- Creative Commons License 2012.12.10 0 0 7365

vidi313

a 1,5 millió sem kevés , nagybáttyámnak 3 joga van , és megvan rolla győződve hogy ez milyen jó befektetés . mi voltunk vagy 5-6 ilyen bemutatón , és 1 nagyon jól előkészített pszhiólógián alapúl az egész . lenéznek ha nem veszel , és úgy bánnak veled mint egy utolsóval . a legutóbbi alkalomkor majdnem megnyakaltam a nőt olyan flegma volt , jó nagy cirkuszt cirkuszt csináltam .másnap fehívtuk a club h.dayt és leosztottuk őket a nő miatt . utána nemsokkal hallottuk hogy kirugták .

nem akartam leírni ezeket hogy enem is becsaptak , dehát ez van mindíg tanul az ember !

emiat irtam erről a cégről , hogy aki meg akar szabadúlni ettől annak milyen lehetősége van

doky--- Creative Commons License 2012.12.10 0 0 7364

szia vidi313

nemhiszem hogy naiv lennék a vállakozó iparba eltöltött 17 után ,( és még most sem megyek kölcsönkérni ) sokmindent láttam . Mindenkit megnyugtatok ,hogy nem vagyok TS ÜGYNÖK ( azt se tudom mi az ) bár ezt lehet az én hiányosságomra irni . sokkal negatívabban álltam én ehhez mint ti , de azt mondtam a barátomnak , hogy nézzük meg ! semmit nem veszt vele 1 próbát megér ? nem ?.

érthető a hozzáálásotok ehhez a dologhoz , a sok csalódás után de mivel az eladást követően kell sikerdíjjat fizetni úgygondolom nincs mit veszteni . ja meg nincs kötelezetség akkor szakítod meg a szerződést amikor akarod . ha nem előttem adták volna el és nem 1 közeli barátomról lenne szó én is szkeptikus volnák .

amúgy mi is beleestünk ebbe a csapdába hála a jó istennek "csak" 50,000 ft előleggel . szerződés kötés után hívtam fel a jogászunkat nagy boldogan , ő meg azt mondta hogy azonnal meneküljek onnan . írásba felmondtam a szerződést és ennyi . hagytam veszni az 50,000 ret , de befogom a szám mert ez semmi a többiek összegeit olvasva .

Előzmény: vidi313 (7363)
vidi313 Creative Commons License 2012.12.10 0 0 7363

Tisztelt doky.

2 lehetőség van.

1, Te tényleg valóban ennyire naív vagy, mint ahogyan itt előadod.

2, TS ügynökösködsz.

Az utat végigjártam, nem szégyellem bevallani, másfél millám bánta mindent beleszámolva, szerencsére csak azért ennyi, mert hiszékenységem mellett anno némi kis óvatosság is szorult, sajnos nem elegendő, de ez már a múlt.

Előzmény: doky--- (7360)
JGab Creative Commons License 2012.12.10 0 0 7362

Nem akarlak elkeseríteni, de a 'használt' TS jog árának nem sok köze van az ingatlanpiachoz.

Az nem úgy működik, hogy megvetted 2M-ért, most ér 750e-t, aztán meg majd ér megint 2M-t.

 

Járt itt már kismillió hasonló csodatévő cég, 99%-uk csaló volt, a maradék 1% meg semmit nem csinált.

Előzmény: doky--- (7360)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!