Keresés

Részletes keresés

1LukAsz Creative Commons License 2013.10.09 0 0 1497

Hali!

 

Van valakinek az Angyalvárról tapasztalata?

 

1LukAsz Creative Commons License 2013.10.09 0 0 1496

Üdv!

Ha esetleg priviben áttolnád a címeket megköszönném!  :-)

 

köszi

Előzmény: lala_80 (1477)
1LukAsz Creative Commons License 2013.10.09 0 0 1495

Üdv

Előzmény: lala_80 (1477)


Madárjós Creative Commons License 2013.10.09 0 0 1494

Már bocsánat, de ami 12 óra alatt elsajátítható az maximum f@szverés, nem erotikus MASSZÁZS. Hacsak a 12 órát nem az elméleti anyag elsajátítására értetted.

Előzmény: Barsika (1493)
Barsika Creative Commons License 2013.10.09 0 1 1493

Sziasztok!
Ma kaptam ezt a levelet, ami nem sokat mondd, csak húzza a mézesmadzagot.

EROTIKUS MASSZÁZS - A GYÖNYÖR IGÉRETE


Tanuld meg az erotikus masszázst!

 Az erotikus masszázs nagyon kellemes, belső harmóniát, jó közérzetet teremt, ezzel biztosítva a testi-lelki ellazulást, majd a felhangolódást. A finom érintések megnyugtatják az idegrendszert, csökkentik a szorongást, javítják a kedélyállapotot, segítik az ellazulást, megteremtik a belső harmóniát. A masszázs oldja a stresszt, miközben emelkedik a “gyönyörért” felelős Endorfin és oxitocin mennyisége a szervezetben. Egyes fogások hatásosan fokozzák az érző idegvégződések izgalmát, így jól alkalmazhatók az ingerek összegyűjtésére és az érzékek felkorbácsolására. A felfokozott szexuális izgalom biztosítja a kirobbanó és hosszantartó orgazmust. Az erotikus masszázs fogások könnyen megtanulhatók, a technikák elsajátítása után a saját fantáziánk szerint alkalmazhatjuk és a partner vágyaihoz igazíthatjuk. A masszázs hatásos eszköz a csábításban, a hódításban, kapcsolat teremtésben. Ezenkívül alkalmas még egy párkapcsolatban az erogén zónák felfedezésére, a szexuális élet felfokozására, űberelésére, a partner megtartására. A lágy, simító fogások megteremtik az intim légkört, megnyugtatnak, kölcsönös bizalmat ébresztenek a partnerekben.
Egyértelműen bebizonyított, hogy az erotikus masszázs fokozza a Szexuális ingerre adott első választ, amely a férfiak esetén a merevedés, a nők esetén a síkos nedv kiválasztás.


 Egy kis ízelítő a teljesség igénye nélkül:
(Ne döbbenj meg az alábbi leírás hiányos.)

A partnerünket hasra fektetjük és előre felmelegített masszázs olajjal kényeztetjük...

A legfontosabb, hogy a bőrünk folyamatosan érintkezzen a bőr felülettel, amit úgy érhetünk el, hogy a kezünkkel egymásba kapcsolódó köröket rajzolunk a karok keresztezésével, amit az alkarok simításával oldhatunk fel....

A bokától kiindulva körkörös simításokkal haladunk egyre feljebb...

A kereszt csontot elérve stimuláljuk a zöld pontot, amely a nemi szervekben olyan érzést vált ki, mintha egy fűszál csiklandozná a húgy csövet...

Ettől a pillanattól az egész testünket bevetjük...

A párhuzamosan összezárt alkarokkal csúszunk lassan a lapockákig, miközben a mellkasunkkal és hasunkkal simogatjuk a partnerünk fenekét...

Később teljesen hozzá simulunk a hátához és a tenyerünkkel a vállaktól kiindulva simogatjuk a felkart, az alkart, a kézfejet és a végén ujjainkat az ujjai közé fűzzük...

Ilyenkor halkan a fülébe suttogjuk: "jól esik ez neked?"..

Stb. stb. ...


 A Hímvessző kényeztetése:

0 egy ujjas kenegetés: A makk alatti... A mutató ujj begyével....

1. Erekciós pontok: A koronaárokban 2 erekciós pont helyezkedik el, amely...

2. Ébenfa érintés: Imára kulcsolt tenyerek...

3. Vaginafogás (A): A két kezünkből hüvelyt formálunk...

4. Vaginafogás (B): Az előzőhöz képest annyi a különbség, hogy a... 5. rombuszfogás: A jobb és bal kéz 4-4 ujja...

6. rombuszfogás (B): A hüvelyk ujjak lenyúlnak a...

7. Kontrasztfogás: A kezünkből ismét hüvelyt formálunk annyi különbséggel, hogy a...

8. Alsó húzófogás: Bal kézzel a makkot markoljuk, A jobb kéz...

9. Gólyacsippentés: Az egyik kezünk ujjbegyeivel körbe fogjuk a...

10. kulcsfogás: A bal kézzel megmarkoljuk a makkot úgy, hogy a... jobb kéz pedig... 11. Csúcsfogás: Ezt a fogást közvetlenül magömlés előtt alkalmazzuk, az ejakuláció megelőzésére. A bal kézzel a... jobb kézzel a...


 A női nemi szerv kényeztetése:

0. A mellek simogatása, A mell simogatására a...

1. A. Habár a mellbimbót tartják a...

B. A mellet alulról a...

C. Hüvelyk, mutató és gyűrűs ujjunk...

2. A vulva bekenése: A kellően felmelegített krémmel, vagy olajjal a... sem maradhat ki... 3. Gyors orgazmus: A...

4. Csippentés: A hüvelyk ujj a nagy szeméremajkak... a másik...

5. kettős hívogatás a G pont és a... Ezen kívül három nagy ingerelhető zónát különböztetünk meg, melyek körkörös simogatása orgazmushoz vezet. A köldöktől nézve a következők: ...

6. a...

7. a...

8. a...

9. nyolc Szex masszázs pont nő esetében: A vulva árkokban... a... a... a... a...


Az Erotikus masszázs 10 12 óra alatt elsajátítható Budapesten, 2, vagy 4 alkalomra osztva. Természetesen a kurzusok között otthon gyakorolni kell, hogy a szerzett ismeretek rögzüljenek, különben nem tudunk tovább lépni.

É

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 1492
ott azért izgi volt ;-)
Előzmény: *SzedR* (1491)
*SzedR* Creative Commons License 2013.10.07 0 0 1491

Uncsi.

Előzmény: Törölt nick (1490)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.07 0 0 1490
egyszer voltam Thai lányoknál Budaörsön de sima masszázs volt 7000.- èrt.
nem bántam volna ha azért mást is kapok , de jólesett így is. ... pedig aranyos, fiatal volt

Előzmény: *SzedR* (1489)
*SzedR* Creative Commons License 2013.10.06 0 0 1489

Ezek szerint kipróbáltad?

Mesélj:-) ,-)

Előzmény: Törölt nick (1485)
csók x csók Creative Commons License 2013.10.04 0 0 1488

jaja

 

csak azért akartam kihangsúlyozni mert vannak akik olyan helyre akarnak menni ahol azt hiszik hogy ezért a lóvéért szíveséget tesznek ha egyáltalán kézzel hozzáérnek a cerkához

Előzmény: Törölt nick (1487)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.03 0 0 1487
én is ezt mondtam!!
Előzmény: csók x csók (1486)
csók x csók Creative Commons License 2013.10.03 0 0 1486

12 000 HUF-felett egy bombázó egy órán át úgy táncol rajtad ahogy te fütyülsz.

 

Mondjuk a normál szexualitás keretein belül...

 

Előzmény: Törölt nick (1485)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.03 0 0 1485
Hát Szeder ha te kérnél tőle extrát kerekedne a thai szeme :-)

de egyébként nem egy nagy akció 7000- es masszázsra plusz 3-5000-t rátenni... 12000-ért máshol komolyabb a program :-)
Előzmény: *SzedR* (1480)
jonimasször Creative Commons License 2013.10.03 0 0 1484

joni masszázs

Budapesten házhoz megyek.

Érdeklődés emailben, mailem publikus

Chikubi Creative Commons License 2013.10.01 0 0 1483

Liza, Te vagy a képeken? Gyönyörű.....Ha igen, privátban küldesz nekem árakat?

Előzmény: Liza 12.ker (1476)
saxobeat Creative Commons License 2013.10.01 0 0 1482

És milyenek a csajok?

 

Mert azért az sem mind1, hogy öreganyó csinálja e...

Előzmény: lala_80 (1477)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.01 0 0 1481

Szia engem is érdekel. köszi.

Előzmény: lala_80 (1477)
*SzedR* Creative Commons License 2013.10.01 0 0 1480

Engem is:-D

Chikubi Creative Commons License 2013.10.01 0 0 1479

Szia.  Engem is érdekelnének a részletek.  Akár privátban.  Előre is köszi. 

Előzmény: lala_80 (1477)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.01 0 0 1478
ez érdekel engem is!!! privátban jöhet az elérhetőség meg a ár infó ! meg a jelszó...
Előzmény: lala_80 (1477)
lala_80 Creative Commons License 2013.09.30 0 0 1477

hello, én budán 2 helyen is tudok. 3-5ezer, de olyan módon csinálják, ... rohadt nagyot spriccel az ember a végén. tényleg tuti kézimunka, nem hiába, a thai-ok tudják, h kell ezt csinálni:)

Előzmény: Chikubi (1465)
Liza 12.ker Creative Commons License 2013.09.30 0 0 1476

OKLEVELES, értelmes, tapasztalt masszőz várja vendégeit a 12.ker.ben Farkasréten, diszkrét, tiszta környezetben. Bár AKTUS ill. FRANCIA nála NINCS, de van szakszerű, melegolajos svédmasszázs (teljes testmasszázs), és hosszan elnyújtott lingam masszázs (kézi levezetés), ezért kizárólag önfegyelemmel bíró, intelligens, ápolt uraknak ajánlott!
További részletek/képek a HONLAPON (lizamasszazs.webnode.h u) találhatóak, amit érdemes átolvasni és AZUTÁN ha úgy gondolod, felhívni...

saxobeat Creative Commons License 2013.09.29 0 0 1474

Nézz körül a neten.

 

pl. itt.

http://www.lanykereso.hu/budapesti-lanyok.html

 

Én nem voltam ilyenen de valahol olvastam hogy legtöbben vállalnak. Keress olyat aki jó bőr és vállal masszázst. Hívd fel és kérdezd meg tőle hogy levezeti e aktussal?!

Előzmény: Chikubi (1473)
Chikubi Creative Commons License 2013.09.29 0 0 1473

Saxobeat, hol tudsz ilyet?

Előzmény: saxobeat (1470)
Teljes test masszázs Creative Commons License 2013.09.29 0 0 1472

Szia! Budapesten van lehetőség megtanulni a masszázst, illetve az erotikus masszázst, ami elsősorban a test érzéki, erogén zónáinak ingerléséből, majd a nemi szerv szakszerű fogásokkal való ingerléséből áll. 10 óra, 2-4 alkalom, kinek, hogy felel meg, egy nagyon kedves házas pár oktatja, akik okleveles gyógymasszőrök. Úgy tudom, már Skypen is oktatnak, hogy elérhetővé tegyék azoknak is ,akik távolabb élnek, vagy nem szeretnék a közvetlen testi érintkezést.   Ha még aktuális, írj és küldöm az elérhetőséget.

Előzmény: diamondss (1464)
Teljes test masszázs Creative Commons License 2013.09.29 0 0 1471

Egy kedves visszatérő vendégnek, aki elnyerte a masszőr bizalmát akár bele is férhet néha a kézi levezetés, de mindig az a probléma, hogy előbb-utóbb többet akar, nyúlkál, erőszakoskodik és ha azt visszautasítom, elvesztem az ügyfelet. Mi masszőrök is a munkánkból élünk, tehát: nagyon kockázatos bevállalni a levezetést a masszázs után. Tudok olyan férfi masszőrről, aki nem hogycsak kiveri, hanem orálisan is befejezi, dehát neki könnyű, mert rendelkezik olyan testi erővel, amivel meg tudja akadályozni, hogy megerőszakolják, ha már neki valami nem fér bele.

Előzmény: fikuszkukisz7 (1468)
saxobeat Creative Commons License 2013.09.28 0 0 1470

Úgy tudom vannak olyanok akik megcsinálják aktus-levezetéssel is. Plussz lóvé nélkül.

Előzmény: Chikubi (1469)
Chikubi Creative Commons License 2013.09.28 0 0 1469

Az lesz, köszi!

Előzmény: fikuszkukisz7 (1468)
fikuszkukisz7 Creative Commons License 2013.09.28 0 0 1468

Miért nem mész tantra masszázsra. Olyan helyre ahol benne van az árban a levezetés és nem húznak le még egy 5össel

Előzmény: Chikubi (1465)
chabie Creative Commons License 2013.09.28 0 0 1467

Mammut ,5000 ft

Előzmény: Chikubi (1465)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!